Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum MetallicaArt
 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Wasz Początek

Go down 
+41
szumi207
Mental
kkozak23
bartek2155
Michał
Phanto\M/
Thorn Within
RaV
sumpter
lars_ulrich46
Natalia
James'Girl
Ryba
josie
rad's
Doris
qba90
Mniszek
ruda77
splitter
drwal44
Andrzej91
Djura
ashley1512
GrayFox
Trzeszcz
Maciek
madzia21081991
nefaria
Kuba
kamila
taternik
MasterofGuitaR
Lejsu
Igor
Artur
Zappożerca
Olaf
Lilith Rose
Piotrek
Asiek
45 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorWiadomość
MasterofGuitaR

MasterofGuitaR


Liczba postów : 99
Age : 30
Location : Przemyśl
Registration date : 28/02/2008

Wasz Początek - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wasz Początek   Wasz Początek - Page 2 EmptyPią Lut 29, 2008 10:10 am

LoCker dzieki za te poklony i respekty ale nauczyc sie calego mastera to nie jest zaden wyczyn.Ja w tydzien nauczylem sie calego mastera.Codziennie po 2-3h sie go uczylem i jest Very Happy .A gram dopiero pol roku jak napisalem w ktoryms poscie.Tez sprobuj powinno ci sie udac Very Happy .
Powrót do góry Go down
Lejsu

Lejsu


Liczba postów : 136
Age : 33
Location : Kamienna Góra
Registration date : 10/12/2007

Wasz Początek - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wasz Początek   Wasz Początek - Page 2 EmptyPią Lut 29, 2008 1:00 pm

Ja też gram na gitarze. Mam elektryczną i akustyczną, ale wolę elektrykę. Gram od 2 lat i coś tam umiem zagrać (nawet sporo). Oczywiście głownie kawałki Mety Smile
Powrót do góry Go down
Olaf

Olaf


Liczba postów : 745
Age : 36
Location : Żnin
Registration date : 28/12/2007

Wasz Początek - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wasz Początek   Wasz Początek - Page 2 EmptyPią Lut 29, 2008 4:45 pm

Dobra nie lansować się tu tylko dawać swoje granie w odpowiednim dziale Razz
A do tematu na początku był chaos,a killemek normalnie zrobił mi w mózgu armagedon w pozytywnym tego słowa znaczeniu Twisted Evil I na sam start przybyli czterej jeżdżcy i zrobili zóóoo w moim pokoju Razz
Powrót do góry Go down
Igor

Igor


Liczba postów : 1062
Age : 32
Location : Warszawa
Registration date : 11/02/2008

Wasz Początek - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wasz Początek   Wasz Początek - Page 2 EmptyPią Lut 29, 2008 5:56 pm

A ja wam powiem, że w ogóle nie grałem na akustycznej Razz Zacząłem od razu od elektrycznej Very Happy A mi nagranie ciągle w beznadziejnej jakości wychodzi a g*wnem nie będę bombardował waszych bębenków Smile
Powrót do góry Go down
Lilith Rose
Moderator Forum
Lilith Rose


Liczba postów : 1525
Age : 35
Location : Łódź
Registration date : 12/12/2007

Wasz Początek - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wasz Początek   Wasz Początek - Page 2 EmptyPią Lut 29, 2008 7:44 pm

witam MasterofGuitaR Smile milo ze do nas dolaczyles Smile z tym, ze zaczales grac na gitarze to racja ze kazdy sluchajacy takiej muzy ciagnie do tego Smile ja kiedys w zyciu nie pomyslalam ze bede chcec grac a teraz mam gitarke Smile no a jak zarazasz Metallic ainnych - to chwal ai jeszcze raz poklon Tobie Smile
Powrót do góry Go down
http://www.lastfm.pl/user/Lilith_Rose
MasterofGuitaR

MasterofGuitaR


Liczba postów : 99
Age : 30
Location : Przemyśl
Registration date : 28/02/2008

Wasz Początek - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wasz Początek   Wasz Początek - Page 2 EmptyPią Lut 29, 2008 9:09 pm

Lilith dzieki za te pokłony i nawzajem. Very Happy Zauważylem ze chyba jestem najmlodszy na forum xD.
Powrót do góry Go down
Lilith Rose
Moderator Forum
Lilith Rose


Liczba postów : 1525
Age : 35
Location : Łódź
Registration date : 12/12/2007

Wasz Początek - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wasz Początek   Wasz Początek - Page 2 EmptyPią Lut 29, 2008 9:24 pm

no chyba tak Smile nei jestem pewna Smile ja skonczylam 19 roczek teraz Smile
Powrót do góry Go down
http://www.lastfm.pl/user/Lilith_Rose
MasterofGuitaR

MasterofGuitaR


Liczba postów : 99
Age : 30
Location : Przemyśl
Registration date : 28/02/2008

Wasz Początek - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wasz Początek   Wasz Początek - Page 2 EmptyPią Lut 29, 2008 9:25 pm

To wielkie gratulacje Very Happy Very Happy
Powrót do góry Go down
Lilith Rose
Moderator Forum
Lilith Rose


Liczba postów : 1525
Age : 35
Location : Łódź
Registration date : 12/12/2007

Wasz Początek - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wasz Początek   Wasz Początek - Page 2 EmptyPią Lut 29, 2008 9:26 pm

nie ma co gratulowac, ze stara dupa juz jestem?Very Happy:D
Powrót do góry Go down
http://www.lastfm.pl/user/Lilith_Rose
MasterofGuitaR

MasterofGuitaR


Liczba postów : 99
Age : 30
Location : Przemyśl
Registration date : 28/02/2008

Wasz Początek - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wasz Początek   Wasz Początek - Page 2 EmptyPią Lut 29, 2008 9:37 pm

W sumie to nie wiem. Ale jakos tak z czystej uprzejmosci Very Happy
Powrót do góry Go down
Lilith Rose
Moderator Forum
Lilith Rose


Liczba postów : 1525
Age : 35
Location : Łódź
Registration date : 12/12/2007

Wasz Początek - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wasz Początek   Wasz Początek - Page 2 EmptyPią Lut 29, 2008 9:38 pm

hahaxD czyli grzecznie przyznale smi racje ^Razz
Powrót do góry Go down
http://www.lastfm.pl/user/Lilith_Rose
MasterofGuitaR

MasterofGuitaR


Liczba postów : 99
Age : 30
Location : Przemyśl
Registration date : 28/02/2008

Wasz Początek - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wasz Początek   Wasz Początek - Page 2 EmptyPią Lut 29, 2008 9:40 pm

Powiedzmy xD
Powrót do góry Go down
Lilith Rose
Moderator Forum
Lilith Rose


Liczba postów : 1525
Age : 35
Location : Łódź
Registration date : 12/12/2007

Wasz Początek - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wasz Początek   Wasz Początek - Page 2 EmptySob Mar 01, 2008 10:55 am

jak milo Razz
Powrót do góry Go down
http://www.lastfm.pl/user/Lilith_Rose
taternik

taternik


Liczba postów : 59
Age : 50
Location : Krzyż Wielkopolski
Registration date : 15/05/2008

Wasz Początek - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wasz Początek   Wasz Początek - Page 2 EmptyWto Maj 20, 2008 9:28 pm

jak czytam o waszych początkach to zastanawiam sie czy wy macie pojęcie że kiedyś nie było kompów i mp3? Ja pracowałem w wakacje żeby kupic radiomagnetofon "Kasprzak". W poniedziałki o 15 :10 w radio była audycja "muzyka młodych" i nagrywało się wszystko co leciało.Tak tak moi drodzy nie było neta you tube i torrentów." ..and justice for all"leciało po jedym utworze co tydzień! Zakup koszulki,zdobycie jakichkolwiek materiałów dotyczących ulubionych wykonawców graniczyło z cudem.
Powrót do góry Go down
Lilith Rose
Moderator Forum
Lilith Rose


Liczba postów : 1525
Age : 35
Location : Łódź
Registration date : 12/12/2007

Wasz Początek - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wasz Początek   Wasz Początek - Page 2 EmptySro Maj 21, 2008 5:51 am

wiem wiem taternik, zdajemy sobię sprawę, ale to bardzo wartościowe co mówisz Smile no ja akurat wyciągnęłam staare kasety siostry, ale prawda - kiedyś to tylko audycje radiowe, Wojciech Mann swego czasu też prowadził jakąś rockowo-metalową audycje, on puścił całego Mastera w radiu
Powrót do góry Go down
http://www.lastfm.pl/user/Lilith_Rose
kamila

kamila


Liczba postów : 58
Age : 29
Location : Otwock
Registration date : 04/07/2008

Wasz Początek - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wasz Początek   Wasz Początek - Page 2 EmptyPią Lip 11, 2008 10:11 am

Ja Metallicy słucham od niedawna - 4 miesięcy- bardzo krodko... ale jestem zachwycona tym zespolem jest swietny!! z Metallica mialam juz do czynienia od malego bo moj ojciec sluchal jej i slucha do dzis! Very Happy
Powrót do góry Go down
Kuba

Kuba


Liczba postów : 283
Age : 30
Location : Kłodzko
Registration date : 25/03/2008

Wasz Początek - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wasz Początek   Wasz Początek - Page 2 EmptyPią Lip 11, 2008 10:23 am

Noto witamy nową metaliczna siostre na naszym forum. Na pewno bedzie ci sie dobrze z nami pisało.
Pozdrowienia dla taty Wink
Powrót do góry Go down
Piotrek
Moderator Forum
Piotrek


Liczba postów : 1060
Age : 37
Location : Sochaczew
Registration date : 10/12/2007

Wasz Początek - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wasz Początek   Wasz Początek - Page 2 EmptyPią Lip 11, 2008 11:11 am

Metalliczny tata, Metalliczna córka = Hell YEAH! Very Happy
Powrót do góry Go down
nefaria

nefaria


Liczba postów : 197
Age : 38
Location : City of gold Eldorado
Registration date : 06/06/2008

Wasz Początek - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wasz Początek   Wasz Początek - Page 2 EmptyPią Lip 11, 2008 3:10 pm

ja już przy okazji innego tematu mowiłam o swych początkach i sentymencie do Battery Very Happy heheh tata-fan mety to jest coś Wink moja mama słuchała Zeppelin i Black Sabbath, Queen i różnych innych Wink teraz słucha Behemotha, Therion, Moonspell i Cannibal Corpse Twisted Evil
Powrót do góry Go down
Igor

Igor


Liczba postów : 1062
Age : 32
Location : Warszawa
Registration date : 11/02/2008

Wasz Początek - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wasz Początek   Wasz Początek - Page 2 EmptySob Lip 12, 2008 1:57 pm

A moja mama była wielką fanką Reamons i Iron Maiden Very Happy Kamilo - witaj w Domu Prawdy Wink
Powrót do góry Go down
Olaf

Olaf


Liczba postów : 745
Age : 36
Location : Żnin
Registration date : 28/12/2007

Wasz Początek - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wasz Początek   Wasz Początek - Page 2 EmptySob Lip 12, 2008 7:40 pm

Fajnych mata rodziców! Cool
Choć moja mam może nie tyle co słucha to lubi KISS czy zeppelinów,i nie wiedzieć dlaczego zawsze jak słucham czy oglądam koncertyww kapel to się dosiada do mojego pokoju pod byle pretekstem i podziwia piękno tej muzyki razem ze mną lol!
Powrót do góry Go down
Igor

Igor


Liczba postów : 1062
Age : 32
Location : Warszawa
Registration date : 11/02/2008

Wasz Początek - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wasz Początek   Wasz Początek - Page 2 EmptySob Lip 12, 2008 7:42 pm

Dzięki jestem dumny, że na dobrych ludzi wyrośli Cool
Powrót do góry Go down
nefaria

nefaria


Liczba postów : 197
Age : 38
Location : City of gold Eldorado
Registration date : 06/06/2008

Wasz Początek - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wasz Początek   Wasz Początek - Page 2 EmptySob Lip 12, 2008 7:47 pm

tacy rodzice to wielki ułatwienie: nie tylko nie mają nic przeciwko słuchaniu takiej muzy ale wręcz sami pchają na koncerty Very Happy
ja już znalazłam specjalne słuchawki wytłumiające dla dzieci i jak tylko się dorobię swojego to będę go wozić po HF, Wakenach i koncertach Mety- bo pewnie jak dorośnie by sam jeździć chłopaki nie będą już grać.
Powrót do góry Go down
Olaf

Olaf


Liczba postów : 745
Age : 36
Location : Żnin
Registration date : 28/12/2007

Wasz Początek - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wasz Początek   Wasz Początek - Page 2 EmptySob Lip 12, 2008 7:51 pm

Ciekawe czy moje dziecko będzie ze mnie dumne,że słucham death metalu Laughing
Mam nadzieję,że tak ^^ Bo od małego mu kupię bębny i będzie się uczył/a grać ^^
Powrót do góry Go down
Igor

Igor


Liczba postów : 1062
Age : 32
Location : Warszawa
Registration date : 11/02/2008

Wasz Początek - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wasz Początek   Wasz Początek - Page 2 EmptySob Lip 12, 2008 8:05 pm

Ta już to widzę... mały wchodzi do pokoju a tam Olek wynokuje 10 obrotów głową/sek. Laughing Zonk na miejscu a potem "MAAAAAMOO!!! Tata zwariował!!!" - "ależ nie synku tatuś tylko słucha swojej ulubionej muzyki"
Powrót do góry Go down
Olaf

Olaf


Liczba postów : 745
Age : 36
Location : Żnin
Registration date : 28/12/2007

Wasz Początek - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wasz Początek   Wasz Początek - Page 2 EmptySob Lip 12, 2008 8:12 pm

Igor kto wie,kto wie czy tak nie będzie to wyglądać!Ale od małego będę dziecku wpajał co dobre! ^^ Będziemy razem HeadBaging robić w domu ^^
Powrót do góry Go down
Kuba

Kuba


Liczba postów : 283
Age : 30
Location : Kłodzko
Registration date : 25/03/2008

Wasz Początek - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wasz Początek   Wasz Początek - Page 2 EmptyNie Lip 13, 2008 7:35 am

Ja już swojego 9-letniego brata zaczynam uczyc pogo Smile
A z moim dzieciekm postapie podobnie jak Olek... Z tym, ze zamiast garów kupie mu gitare. Cool
Noi zadbam o to ,zeby przy porodzie porzadna muzyka leciała, niech sie dzieciak osłuchuje juz od pierwszysch sekund życia. Jako kołysanke bede mu puszczał " Until it sleeps" Laughing
Powrót do góry Go down
nefaria

nefaria


Liczba postów : 197
Age : 38
Location : City of gold Eldorado
Registration date : 06/06/2008

Wasz Początek - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wasz Początek   Wasz Początek - Page 2 EmptyNie Lip 13, 2008 8:07 am

heheheha a cały pokój będzie pomalowany na czaro i zamiast grzechotki będzie miał mały czerwony pentagram Wink szkoda tylko, że dzieci w takich warunkach wyrastają na schizofreników albo emo Razz

ja swojego berbecia będę przyuczać tak po 3 roku życia, kiedy już będzie w miarę ukształtowany Very Happy ale popieram naukę gry: podstawa to elektryk a jak się podszkolę na basiku to i na tym też Wink a na bębny będę wysyłać dzieciaka do ciebie Olaf Very Happy
Powrót do góry Go down
Olaf

Olaf


Liczba postów : 745
Age : 36
Location : Żnin
Registration date : 28/12/2007

Wasz Początek - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wasz Początek   Wasz Początek - Page 2 EmptyNie Lip 13, 2008 8:21 am

Haha nie ma sprawy nefaria Smile
Kuba- Until it sleeps albo Nothing Else Matters na kołysankę Cool Pasuje!A w ciągu dnia Battery czy Blackened Twisted Evil Nich się uczy co dobre.
Powrót do góry Go down
Kuba

Kuba


Liczba postów : 283
Age : 30
Location : Kłodzko
Registration date : 25/03/2008

Wasz Początek - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wasz Początek   Wasz Początek - Page 2 EmptyNie Lip 13, 2008 10:19 am

Chcialbym doczekac czasow kiedy w szkole beda takie przedmioty jak metal czy rock Laughing
Moje dziecko by wtedy do mnie przybiegalo : " Tato, tato dostalem piatke z bicia pozerów Laughing ", " Tato, pani mnie oblała mnie z historii Nirvany", " Tato , tato mam piatke z ogólenj wiedzy o Tharshu:" Laughing

Na muzyce to bylaby obowiazkowa nauka gry na basie, gitarze lub garach, a na religi.... pentagam, szatan Zuo... Laughing

Haha to by bylo zycie : " synku musisz poprawic ta pałe z Death metalu, albo skonfiskuje ci twój zestaw kolekcjonerskich kostek Jimmiego Hemdrixa" Laughing , " Nastepnym razem pamietaj, ze jak nauczyciel cie dyskryminuje to poswiec go szatanowi" Laughing Laughing , " Synku jestem z ciebie dumny, średnia na koniec roku 6,66" Laughing , w nagrode jedizemy na Woodstock"

Noi oczywiscie jak wycieczka szkolna to tylko na Metalmanie, albo Rock am Ring... Laughing
Powrót do góry Go down
nefaria

nefaria


Liczba postów : 197
Age : 38
Location : City of gold Eldorado
Registration date : 06/06/2008

Wasz Początek - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wasz Początek   Wasz Początek - Page 2 EmptyNie Lip 13, 2008 12:50 pm

buahahahahaha Kuba jesteś zajebisty, uśmiałam się do łez przy twojej wizji metal-przyszłości Very Happy

Masz u mnie browara :*
Powrót do góry Go down
Olaf

Olaf


Liczba postów : 745
Age : 36
Location : Żnin
Registration date : 28/12/2007

Wasz Początek - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wasz Początek   Wasz Początek - Page 2 EmptyNie Lip 13, 2008 2:09 pm

Kurde Kuba podpisuje się pod postem nefarii!Co Twój każdy post z cyklu "Rozbawic publiczność'to albo się turlam po podłodze albo mam przestaję dalej czytać bo już mnie brzuch boli ;p
Jesteś genialny!!Zaje...przyszłość Cool
Powrót do góry Go down
Kuba

Kuba


Liczba postów : 283
Age : 30
Location : Kłodzko
Registration date : 25/03/2008

Wasz Początek - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wasz Początek   Wasz Początek - Page 2 EmptyNie Lip 13, 2008 3:21 pm

Dzieki wam metaliczni bracia i siostry... chyba odkryłem w sobie nature wesołka Smile
Kurde całe forum juz mi tyle browców wisi, ze chyba towar na 18-stke to juz mam zapewniony.. Laughing
Powrót do góry Go down
Olaf

Olaf


Liczba postów : 745
Age : 36
Location : Żnin
Registration date : 28/12/2007

Wasz Początek - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wasz Początek   Wasz Początek - Page 2 EmptyNie Lip 13, 2008 3:28 pm

Myślisz,że do 18 te browarki wytrzymają? Razz Przy pierwszym lepszym koncercie już ich nie będzie!A jak jeszcze Igora poczęstujesz to już w ogóle Laughing
Powrót do góry Go down
Igor

Igor


Liczba postów : 1062
Age : 32
Location : Warszawa
Registration date : 11/02/2008

Wasz Początek - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wasz Początek   Wasz Początek - Page 2 EmptyNie Lip 13, 2008 4:03 pm

Nawet nie mów Rolling Eyes Wygłupiamy się żartujemy ale nie piję tyle co Ty Rolling Eyes Laughing Obyśmy tylko znaleźli sobie takich towarzyszy życiowych by pozwolili na nasze wygłupy z dzieciakami. Amen. Kop w dupę na szczęście. A teraz polejcie towarzysze.
Powrót do góry Go down
Olaf

Olaf


Liczba postów : 745
Age : 36
Location : Żnin
Registration date : 28/12/2007

Wasz Początek - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wasz Początek   Wasz Początek - Page 2 EmptyNie Lip 13, 2008 5:20 pm

Łap butelke Igor Laughing
Nie no,fajnie by było mieć żonę która słucha metalu!Wiecie wspólne słuchanie muzyki,ona leży u Ciebie na kolanach te sprawy,czy razem oglądanie czy chodzenie na koncerty!To by było coś pięknego!A najlepsze by było klasyczne już wspólne pogo po pokoju Razz
Powrót do góry Go down
Igor

Igor


Liczba postów : 1062
Age : 32
Location : Warszawa
Registration date : 11/02/2008

Wasz Początek - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wasz Początek   Wasz Początek - Page 2 EmptyNie Lip 13, 2008 6:06 pm

Heh a potem do domowego tuning roomu i coś wspólnie zagrać!! Very Happy
Powrót do góry Go down
Olaf

Olaf


Liczba postów : 745
Age : 36
Location : Żnin
Registration date : 28/12/2007

Wasz Początek - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wasz Początek   Wasz Początek - Page 2 EmptyNie Lip 13, 2008 6:53 pm

No kurde żyć nie umierać Twisted Evil
Tylko teraz na taką trafić,to jest bolączka ;/ Ale jak to powiadają...szukajcie a znajdziecie!
Powrót do góry Go down
Igor

Igor


Liczba postów : 1062
Age : 32
Location : Warszawa
Registration date : 11/02/2008

Wasz Początek - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wasz Początek   Wasz Początek - Page 2 EmptyNie Lip 13, 2008 7:49 pm

Ja mam basistkę zespołu w którym gram przy moim ramieniu więc chyba jest ok Smile
Powrót do góry Go down
Olaf

Olaf


Liczba postów : 745
Age : 36
Location : Żnin
Registration date : 28/12/2007

Wasz Początek - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wasz Początek   Wasz Początek - Page 2 EmptyPon Lip 14, 2008 5:05 am

Chyba nawet bardzo oki Very Happy
To masz supcio,ja tak dobrze nie mam!U mnie w bandzie sami faceci Razz
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Wasz Początek - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wasz Początek   Wasz Początek - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Wasz Początek
Powrót do góry 
Strona 2 z 6Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Muzyka :: Metallica-
Skocz do: