Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum MetallicaArt
 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Wasz Początek

Go down 
+41
szumi207
Mental
kkozak23
bartek2155
Michał
Phanto\M/
Thorn Within
RaV
sumpter
lars_ulrich46
Natalia
James'Girl
Ryba
josie
rad's
Doris
qba90
Mniszek
ruda77
splitter
drwal44
Andrzej91
Djura
ashley1512
GrayFox
Trzeszcz
Maciek
madzia21081991
nefaria
Kuba
kamila
taternik
MasterofGuitaR
Lejsu
Igor
Artur
Zappożerca
Olaf
Lilith Rose
Piotrek
Asiek
45 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorWiadomość
Doris

Doris


Liczba postów : 9
Registration date : 12/12/2008

Wasz Początek - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wasz Początek   Wasz Początek - Page 5 EmptySob Gru 13, 2008 5:13 pm

hhhhmmmm mój początek , z Metallicą zaczął się całkiem niedawno, bo jakiś miesiąc temu, ale w zupełności zakochałam się w ich muzyce.

a zaczeło się od tego , że znalazłam u braciszka pewną płytke ,która grzała już od kilku lat miejsce na jego półce. Przesłuchałam, hmmm spodobały mi się dwa kawałki. niestety płytka nie miała okładki, a że chciałam wiedzieć co to za zespół , więc zabrałam płytke do pracy , gdzie koleżanka mnie oświeciła to METALLICA!!!

.... i od tej pory pogłebiam więdzie o tym ,jakże wielkim zespole


pozdrówka dla wszystkich zapaleńców
Powrót do góry Go down
Djura

Djura


Liczba postów : 181
Age : 30
Location : Oświęcim
Registration date : 05/10/2008

Wasz Początek - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wasz Początek   Wasz Początek - Page 5 EmptyNie Gru 14, 2008 3:12 pm

Ja też zaczynałam nie wiedząc że Metallica to Metallica.Ale miałam 6 lat Smile
Powrót do góry Go down
Doris

Doris


Liczba postów : 9
Registration date : 12/12/2008

Wasz Początek - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wasz Początek   Wasz Początek - Page 5 EmptyNie Gru 14, 2008 4:56 pm

hehehe... 6 lat... no dobra ja miałam troche więcej, ale lepiej późno niż wcale..... Very Happy
Powrót do góry Go down
Piotrek
Moderator Forum
Piotrek


Liczba postów : 1060
Age : 37
Location : Sochaczew
Registration date : 10/12/2007

Wasz Początek - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wasz Początek   Wasz Początek - Page 5 EmptyPon Gru 15, 2008 10:52 am

Doris napisał:
hehehe... 6 lat... no dobra ja miałam troche więcej, ale lepiej późno niż wcale..... Very Happy
Dokładnie Wink "Metallica płynie w Naszych żyłach" niezależnie kiedy zaczęło się przygodę z nią, ważne że się ja zaczeło Hell YEAH! Twisted Evil
Powrót do góry Go down
rad's

rad's


Liczba postów : 22
Registration date : 18/12/2008

Wasz Początek - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wasz Początek   Wasz Początek - Page 5 EmptyCzw Gru 18, 2008 5:17 pm

Moja przygoda zaczęła się całkiem niewinnie. Nie wspominając już o tym, że przez jakiś czas w ogóle unikałem takiego gatunku jak metal, ponieważ w latach gimnazjalnych była nawałnica u mnie w klasie na ten gatunek. Ja jak zawszę musiałem być inny od wszystkich no i się sprzeciwiałem przez długi okres ciężkiemu graniu mimo, że nawet w domu było głośno o zespołach rockowych, metalowych i tudzież podobnych. Ale ja zwolennik życia w "nienormalności" żyłem sobie przekonaniem, że nie warto iść w ślady innych i słuchać takiej samej muzy co oni. No ale nadszedł czas nieubłagany dla mojego domostwa, stało się ! Po latach słuchania Linkin Park, Limp Bizkit, Nirvany itp nagranych płytkach od kumpla ciągle jeszcze ukrywający się i uciekający (nie do końca trafne określenie) przed takim rodzajem muzy poznałem zespół, który mnie zaszokował. Tym zespołem była Apocalyptica grająca covery Metalliki. Cello rock, bo tak określa się muzykę jaką grają Apoki, zrobiła na mnie piorunujące wrażenie. Zagłębiając się w ich muzyce musiałem poznać ich inspiratorów czyli Metallikę. Każdy może sobie już wyobrazić co było dalej. A ja żeby już Wam nie nudzić podsumuję to tak: Tak zaczęła się moja miłość, pasja (jak zwał, tak zwał) albo jak ja to określam "zboczenie muzyczne", które we mnie siedzi i nadal kształtuje się, ponieważ to nigdy we mnie nie umrze, a pielęgnować trzeba ...
Powrót do góry Go down
Piotrek
Moderator Forum
Piotrek


Liczba postów : 1060
Age : 37
Location : Sochaczew
Registration date : 10/12/2007

Wasz Początek - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wasz Początek   Wasz Początek - Page 5 EmptyPią Gru 19, 2008 11:34 am

I tym sposobem witamy Cię w Naszej Metallicznej rodzinie Hell YEAH!! Twisted Evil
Powrót do góry Go down
rad's

rad's


Liczba postów : 22
Registration date : 18/12/2008

Wasz Początek - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wasz Początek   Wasz Początek - Page 5 EmptySob Gru 20, 2008 3:55 pm

Witam Witam ekipę meta art \m/
Powrót do góry Go down
Djura

Djura


Liczba postów : 181
Age : 30
Location : Oświęcim
Registration date : 05/10/2008

Wasz Początek - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wasz Początek   Wasz Początek - Page 5 EmptySob Gru 20, 2008 9:28 pm

I my witamy Cię również \m/
Powrót do góry Go down
josie




Liczba postów : 121
Age : 33
Registration date : 27/01/2009

Wasz Początek - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wasz Początek   Wasz Początek - Page 5 EmptyPią Sty 30, 2009 10:56 pm

ja się w zasadzie wychowałam na Metallice,więc nawet nie wiem kiedy to wszystko mi przyszło... Wink
Powrót do góry Go down
Piotrek
Moderator Forum
Piotrek


Liczba postów : 1060
Age : 37
Location : Sochaczew
Registration date : 10/12/2007

Wasz Początek - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wasz Początek   Wasz Początek - Page 5 EmptySob Sty 31, 2009 10:07 am

josie napisał:
ja się w zasadzie wychowałam na Metallice,więc nawet nie wiem kiedy to wszystko mi przyszło... Wink
Jakby to powiedzieć "Szacuneczek" Wink
Powrót do góry Go down
Djura

Djura


Liczba postów : 181
Age : 30
Location : Oświęcim
Registration date : 05/10/2008

Wasz Początek - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wasz Początek   Wasz Początek - Page 5 EmptySob Sty 31, 2009 10:41 am

Dokładnie, ja miałam trochę podobnie Smile

Ale nieważne jest kiedy się zaczęło,ważne że się zaczęło i nie skończy xD
Powrót do góry Go down
Ryba

Ryba


Liczba postów : 13
Age : 31
Location : Łowicz
Registration date : 02/02/2009

Wasz Początek - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wasz Początek   Wasz Początek - Page 5 EmptyWto Lut 03, 2009 6:30 pm

Witam. Ja tutaj po raz pierwszy. cheers Hmm...Meta od kołyski mi towarzyszy, pierwsza płyta pożyczona od taty- Master Of Puppets i się zaczęło i już nie skończy. Very Happy totalna magia.
Powrót do góry Go down
Djura

Djura


Liczba postów : 181
Age : 30
Location : Oświęcim
Registration date : 05/10/2008

Wasz Początek - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wasz Początek   Wasz Początek - Page 5 EmptyWto Lut 03, 2009 6:32 pm

Witaj Siostro \m/
Powrót do góry Go down
Piotrek
Moderator Forum
Piotrek


Liczba postów : 1060
Age : 37
Location : Sochaczew
Registration date : 10/12/2007

Wasz Początek - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wasz Początek   Wasz Początek - Page 5 EmptyWto Lut 03, 2009 6:34 pm

A więc powiększana Naszej metallicznej rodzinki ciąg dalszy jak widzę i to w dodatku z niezbyt daleko oddalonego od mojego Sochaczewa Łowicza Very Happy Witamy nową metalliczną siostrę i zachęcamy do częstego udzielania się na forum, czuj się jak u siebie w domu....metallicznym domu Hell YEAH! Twisted Evil
Powrót do góry Go down
Ryba

Ryba


Liczba postów : 13
Age : 31
Location : Łowicz
Registration date : 02/02/2009

Wasz Początek - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wasz Początek   Wasz Początek - Page 5 EmptyWto Lut 03, 2009 6:39 pm

A witam witam...niech się rodzinka powiększa...
Powrót do góry Go down
josie




Liczba postów : 121
Age : 33
Registration date : 27/01/2009

Wasz Początek - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wasz Początek   Wasz Początek - Page 5 EmptyWto Lut 03, 2009 7:39 pm

witaj alien
Powrót do góry Go down
Igor

Igor


Liczba postów : 1062
Age : 32
Location : Warszawa
Registration date : 11/02/2008

Wasz Początek - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wasz Początek   Wasz Początek - Page 5 EmptyWto Lut 03, 2009 7:46 pm

Witaj \m/ For heavy metal we will die cytując pewien zespół!! Very Happy
Powrót do góry Go down
Ryba

Ryba


Liczba postów : 13
Age : 31
Location : Łowicz
Registration date : 02/02/2009

Wasz Początek - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wasz Początek   Wasz Początek - Page 5 EmptyWto Lut 03, 2009 8:55 pm

SO COME ON! JUMP IN THE FIRE!!! cheers


Ostatnio zmieniony przez Ryba dnia Wto Lut 24, 2009 9:36 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Artur
Admin
Artur


Liczba postów : 169
Age : 46
Location : USA
Registration date : 09/12/2007

Wasz Początek - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wasz Początek   Wasz Początek - Page 5 EmptySro Lut 04, 2009 2:08 am

Nie macie pojęcia jaki jestem szczęśliwy goszcząc Was wszystkich na forum. Zanim założyłem to forum tak bardzo mi brakowało kontaktu z ludźmi którzy dzieliliby moją pasję. Odkąd się rejestrujecie na moim forum i opisujecie swoje wrażenia związane z muzyką i nie tylko...... mówię Wam, uwielbiam czytać co piszecie i cieszę się że dobrze się tu czujecie. Może kiedyś będziemy mieli możliwość spotkać się w naszym gronie. Może na koncercie... Mam wrażenie że znam Was dobrze i od dawna. Ściskam Was. Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.metallica.org.pl
ashley1512

ashley1512


Liczba postów : 55
Location : Kraków
Registration date : 20/08/2008

Wasz Początek - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wasz Początek   Wasz Początek - Page 5 EmptySro Lut 04, 2009 8:18 am

Witaj i tak jak już inni wcześniej powiedzieli, czuj się jak u siebie w domu
Powrót do góry Go down
Piotrek
Moderator Forum
Piotrek


Liczba postów : 1060
Age : 37
Location : Sochaczew
Registration date : 10/12/2007

Wasz Początek - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wasz Początek   Wasz Początek - Page 5 EmptySro Lut 04, 2009 10:37 am

Artur napisał:
Nie macie pojęcia jaki jestem szczęśliwy goszcząc Was wszystkich na forum. Zanim założyłem to forum tak bardzo mi brakowało kontaktu z ludźmi którzy dzieliliby moją pasję. Odkąd się rejestrujecie na moim forum i opisujecie swoje wrażenia związane z muzyką i nie tylko...... mówię Wam, uwielbiam czytać co piszecie i cieszę się że dobrze się tu czujecie. Może kiedyś będziemy mieli możliwość spotkać się w naszym gronie. Może na koncercie... Mam wrażenie że znam Was dobrze i od dawna. Ściskam Was. Very Happy
Widzisz Met Bracie, kiedyś było Nas kilka osób raptem a teraz proszę co się dzieje, nawał "Metallikomaniaków" i oto chodzi Hell YEAH!! Very Happy Niedługo na Naszym forum będzie więcej osób niż na overkill'owym forwhom Smile
Powrót do góry Go down
Ryba

Ryba


Liczba postów : 13
Age : 31
Location : Łowicz
Registration date : 02/02/2009

Wasz Początek - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wasz Początek   Wasz Początek - Page 5 EmptySro Lut 04, 2009 12:03 pm

No nareszcie spotykam NORMALNYCH ludzi a nie pustogłowów. bo to ciężko o takich ludzi, którzy mają coś konkretnego do powiedzenia. Tak więc bardzo się cieszę, że tutaj jestem Laughing Laughing
Powrót do góry Go down
James'Girl

James'Girl


Liczba postów : 69
Location : Lublin
Registration date : 15/01/2009

Wasz Początek - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wasz Początek   Wasz Początek - Page 5 EmptySro Lut 04, 2009 1:10 pm

Piotrek napisał:

...Widzisz Met Bracie, kiedyś było Nas kilka osób raptem a teraz proszę co się dzieje, nawał "Metallikomaniaków" i oto chodzi Hell YEAH!! Very Happy Niedługo na Naszym forum będzie więcej osób niż na overkill'owym forwhom Smile

O tak! Masz rację Piotrek. Ludzie kochają Metallikę i potrzebują o niej porozmawiać z innymi ludźmi o takich samych zapatrywaniach na ten najwspanialszy na Ziemi zespół.
Będzie nas więcej niż na ForWhom i to w wymiarze rzeczywistym, a nie tylko liczbowym.

Ja często odwiedzam i wypowiadam się na Overkillu, ale z wizyt na ForWhom już dawno zrezygnowałam. Niestety jest tam niesprzyjający klimat dla takich fanów - fanatyków jak ja. Laughing
Na tamtym forum "siedzą" tzw. "prawdziwi fani Metalliki" Laughing, którzy uważają, że prawdziwy fan powinien krytykować swój ulubiony zespół, wytykać mu wszystkie błędy (nawet najmniejsze) - bo to oznacza, że trzeźwo patrzy na świat i na swój zespół i w żadnym wypadku nikt mu nie zarzuci, że jest fanatykiem. Shocked
Z tego właśnie powodu na ForWhom niestety bardzo dużo osób wypowiada się jeden raz (najwyżej kilka), a potem rezygnują - zostając jako martwe dusze. Niestety nie można usunąć z niego swoich danych. Rolling Eyes
Ludzie, którzy weszli tam, aby porozmawiać o swoim ulubionym zespole doznają szoku, gdy po pierwszej wypowiedzianej przez siebie pochwale Metalliki zostają nagle kompletnie zglebieni, wyśmiani i nazwani fanatykami. affraid
To samo było ze mną - próbowałam troszkę walczyć w obronie Metalliki, ale miałam zbyt wielu przeciwników. W efekcie wycofałam się, bo odechciało mi się polemizować z ludźmi o niereformowalych mózgach.

Udzielam się na Overkillu sporo (jak już pisałam), ale tylko w komantarzech.

Dlatego cieszę sie, że trafiłam na Metallica Art, bo tu znalazłam takich samych zapaleńców Metallikowych jak ja. Very Happy Very Happy Very Happy


Witaj Ryba! Miło poznać!
Tu nikt cię nie będzie prześladował za bycie wialką fanką Metalliki, bo tu są sami bardzo mili ludzie i sami wiecy fani Metalliki. O czym zdążyłam się przekonać osobiście, w tak krótkim czasie! Very Happy
Powrót do góry Go down
Piotrek
Moderator Forum
Piotrek


Liczba postów : 1060
Age : 37
Location : Sochaczew
Registration date : 10/12/2007

Wasz Początek - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wasz Początek   Wasz Początek - Page 5 EmptySro Lut 04, 2009 1:52 pm

Pochwały dla zespołu swoją drogą ale wiadomo że jak coś się nie podoba to o tym też trzeba rozmawiać ale Ja muszę powiedzieć że zawsze bronie i broniłem Metalliki przez co również zostałem wyśmiewany bo "Metallica to już shit, komercja a nie to co inne potęgi Thrash'u itp RAZ na forum Trivium napisałem że "Teledysk do All Nighmare long jest tragiczny, beznadziejny itp' to ludzie bili mi brawo ze zdziwieniem że taki wielki fan Metalliki jak Ja mówi takie słowa o pewnym dokonaniu swojego ulubionego zespołu ale akurat na prawde ten teledysk to dla mnie PORAŻKA bo spodziewałem się zupełnie czegoś innego...W każdym razie, Metallica płynie w moich (naszych) żyłach a jak komuś się to nie podoba to już nie mój/Nasz problem Hell YEAH! Twisted Evil
Powrót do góry Go down
josie




Liczba postów : 121
Age : 33
Registration date : 27/01/2009

Wasz Początek - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wasz Początek   Wasz Początek - Page 5 EmptySro Lut 04, 2009 1:58 pm

Artur napisał:
Nie macie pojęcia jaki jestem szczęśliwy goszcząc Was wszystkich na forum. Zanim założyłem to forum tak bardzo mi brakowało kontaktu z ludźmi którzy dzieliliby moją pasję. Odkąd się rejestrujecie na moim forum i opisujecie swoje wrażenia związane z muzyką i nie tylko...... mówię Wam, uwielbiam czytać co piszecie i cieszę się że dobrze się tu czujecie. Może kiedyś będziemy mieli możliwość spotkać się w naszym gronie. Może na koncercie... Mam wrażenie że znam Was dobrze i od dawna. Ściskam Was. Very Happy
człowiekowi się aż ciepło w sercu robi jak widzi, że ktoś czyta jego wypociny! Very Happy odściuskujemmmmyy Smile

Ryba,Ryba,udzielaj się! i masz smaczny nick albino
Powrót do góry Go down
Ryba

Ryba


Liczba postów : 13
Age : 31
Location : Łowicz
Registration date : 02/02/2009

Wasz Początek - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wasz Początek   Wasz Początek - Page 5 EmptySro Lut 04, 2009 2:13 pm

Tak właściwie to ja prześladuje innych:) a ostatnio taka pusta ,,koleżanka" z klasy powiedziała mi, że METALLICA jest zjeb***...uuu...myślałam, że skopię dziewczynkę moimi glanami, ale kolega mnie powstrzymał Cool całe szczęście... METALLICA to kult, klasyka i każdy o niej słyszał więc METALLICA rządzi i jak ktoś się nie zgadza to...uuu... Twisted Evil
Powrót do góry Go down
James'Girl

James'Girl


Liczba postów : 69
Location : Lublin
Registration date : 15/01/2009

Wasz Początek - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wasz Początek   Wasz Początek - Page 5 EmptySro Lut 04, 2009 3:15 pm

Piotrek napisał:
Pochwały dla zespołu swoją drogą ale wiadomo że jak coś się nie podoba to o tym też trzeba rozmawiać ale Ja muszę powiedzieć że zawsze bronie i broniłem Metalliki przez co również zostałem wyśmiewany bo "Metallica to już shit, komercja a nie to co inne potęgi Thrash'u itp RAZ na forum Trivium napisałem że "Teledysk do All Nighmare long jest tragiczny, beznadziejny itp' to ludzie bili mi brawo ze zdziwieniem że taki wielki fan Metalliki jak Ja mówi takie słowa o pewnym dokonaniu swojego ulubionego zespołu ale akurat na prawde ten teledysk to dla mnie PORAŻKA bo spodziewałem się zupełnie czegoś innego...W każdym razie, Metallica płynie w moich (naszych) żyłach a jak komuś się to nie podoba to już nie mój/Nasz problem Hell YEAH! Twisted Evil

Tu się z tobą zgadzam, w moich żyłach też płynie Metallica.
Very Happy Very Happy
Ale nie zgodzę się co do teledysku ANL.
Ja od pierwszego obejrzenia uważam, że jest bardzo dobry. Przypomina mi miejscami film The Wall Pink Floyd. Oczywiście tylko momentami.

Według mnie ten teledysk jest bardzo trafiony. Podoba mi się sam pomysł z tym meteorytem Tunguskim i jego zawartością.
Wolna akcja teledysku (wbrew pozorom) znakomicie uzupełnia szybką muzykę. A jego przesłanie (czyż można wyobrazić sobie większy koszmar niż opanowanie ziemi przez ludzi mających władzę nad takimi posłusznymi zombi) znakomicie pasuje do treści utworu. Oczywiście jest to następny kontrowersyjny teledysk Metalliki.
Nie nadaje się oglądania przy obiedzie, jest brutalny, miejscami wstrętny, ale jest w nim coś, co przyciąga uwagę. Moim zdaniem jest świetny. A im więcej razy go oglądam tym bardziej mi się podoba.

Smile
Powrót do góry Go down
Igor

Igor


Liczba postów : 1062
Age : 32
Location : Warszawa
Registration date : 11/02/2008

Wasz Początek - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wasz Początek   Wasz Początek - Page 5 EmptySro Lut 04, 2009 5:54 pm

Ja szanuję wszystko po kolei co zrobiła Metallica, kocham ten zespół, słucham go i mi się nie nudzi, szkoda trochę, że mało jest w sumie fanów którzy nie tylko słuchają Metallici A (NEM, Sandman i tego typu "hiciory") ale także Metallicę B (najlepsze przykłady House Jack Built czy My Friend of Misery...) Ostatnio gadałem z takim "fanem" i padło z mojej strony pytanie:
-Co myślisz o Pulling Teeth?
Koleś chwilę się namyślił, spojrzał na mnie i prosto w oczy uderzył mnie takim tekstem:
-No kawałek zajebisty, refren mnie rozpierdala...

Nic nie powiedziałem. Wyszedłem. Co innego jak mówisz, że Metallica jest spoko, podoba mi się parę utworów, a co innego robić z siebie takiego bonzo a nie kojarzyć Pulling Teeth Laughing No jak METALLICĘ kocham jak tak można! Laughing

Nie wstydzę się tego, że kocham ten zespół a przypadki jakie opisała James's Girl, no cóż... są ludzie i parapety nie? Laughing
Powrót do góry Go down
James'Girl

James'Girl


Liczba postów : 69
Location : Lublin
Registration date : 15/01/2009

Wasz Początek - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wasz Początek   Wasz Początek - Page 5 EmptySro Lut 04, 2009 7:30 pm

Może jeszcze pozwolę sobie pociągnąć temat.

Ja też nigdy się nie wstydziłam swojej wielkiej miłości do Metalliki, choć niejednokrotnie byłam za to wyśmiewana jako fanatyczka. Laughing
Należę do fanów, którzy kochają tak samo cały ich dorobek - od KEA do DM.

Uważam, że nie mają słabych płyt - najwyżej poszczególne utwory podobają mi się bardziej lub mniej.


Dla mnie najgorsi są ludzie, którzy deklarują swoją miłość do zespołu jednocześnie wciąż doszukują się usterek w jego twórczości. Cała ich energia skupia się właśnie na tej czynności. Zastanawia mnie jak im się chce wyłapywać każde potknięcie Kirka w solówce, każde zafałszowanie, każdą nieczystość w wokalu i pomyłkę tekstu Jamesa, każde zgubienie rytmu i nieużycie podwójnej stopy przez Larsa na koncertach. Mnie by to zmęczyło i skutecznie zniechęciło do słuchania zespołu.
A tak naprawdę - czy to jest takie ważne? Shocked
Oczywiście, że chopaki się mylą, gubią rytm, fałszują... Laughing
Ale co z tego?
Ja sobie też z tego zdaję sprawę. Widzę to i słyszę. Może ktoś powiedzieć, że jestem bezkrytyczna. Mnie się jednak wydaje, że raczej jestem dla nich niezmiernie pobłażliwa, bo wiem, że są to tylko ludzie - ze swoimi wszystkimi ludzkimi wadami i zaletami. Mają prawo być tak jak my zmęczeni, zdenerwowani, znichęceni, przeziębieni i bez dyspozycji. Mają prawo mieć "doła", bo posprzeczali się z żoną, bo boli ich głowa, gardło, ręka lub po prostu im się tego dnia nie chce. Każdy z nas ma do takich zachowań prawo - oni też. To ludzie, a nie automaty!

Ale te wszystkie niedociągnięcia są dla mnie niczym w porównaniu z tym jaką dają mi radość swoimi płytami i koncertami. Jak ładują moje akumulatory...
To nic w porównaniu z tym, co odczuwam słuchając ich muzyki, jak ta muzyka mnie nastraja pozytywnie, daje mi chęć do życia i jak mi pozwala przezwyciężyć trudne chwile...

Dlatego zawsze mnie śmieszą, ale i dziwią ludzie, którzy słuchają Metalliki (właściwie nie tylko - innych zespołów też) tylko po to, aby wyłapywać ich błedy i potknięcia. Mam wrażenie, że jest to jakby próba udowodnienia sobie jak i pokazania innym jakim się jest znawcą tematu. Laughing

Następną śmieszną dla mnie grupą są "true-fani" 4 pierwszych płyt, którzy twierdzą, że Metallica się sprzedała na Balck Album i od tamtego czasu nie stworzyła nic dobrego. Ale o nich może szerzej przy następnej okazji - i tak się nadmiernie rozpisałam. Wink
Powrót do góry Go down
Djura

Djura


Liczba postów : 181
Age : 30
Location : Oświęcim
Registration date : 05/10/2008

Wasz Początek - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wasz Początek   Wasz Początek - Page 5 EmptySro Lut 04, 2009 8:42 pm

Tu możesz pisać ile chcesz - nikt po Tobie nie będzie jechał Smile Przyjemnie się czyta.
Ja już wczesniej pisałam gdzieś,że niektórzy "true fani" napierniczają się ze mnie bo otwarcie przyznaję,że lubię Loady, a nawet- o zgrozo - St.Anger!!


Spotkałam kiedyś pannę, która usłyszawszy,że słucham Mety wraziła swoje zdziwienie jak to można słuchać zespołu jednego przeboju w dodatku sprzed 15 lat. Trzeba było zobaczyć jej minę,kiedy dowiedziała się,że ten zespół to legenda i wydali 10 płyt xD


Co do wypowiedzi Artura to ja niezmiernie cieszę się,że znalazłam miejsce gdzie moge pogadać o moim ulubionym zespole i niktmnie nie przepędza i nie ucisza. Artur - Chciałabym Ci niezmiernie podziękować za stworzenie tego miejsca Smile
Powrót do góry Go down
Natalia




Liczba postów : 24
Registration date : 26/01/2009

Wasz Początek - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wasz Początek   Wasz Początek - Page 5 EmptySro Lut 04, 2009 8:49 pm

Ja również przyłączam się do podziękowań, bo na prawdę jest za co Smile
Powrót do góry Go down
Igor

Igor


Liczba postów : 1062
Age : 32
Location : Warszawa
Registration date : 11/02/2008

Wasz Początek - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wasz Początek   Wasz Początek - Page 5 EmptySro Lut 04, 2009 9:28 pm

Co do fałszu i podknięć... http://www.livemetallica.com/live-music/0,137/Metallica-mp3-flac-download-10-18-1982-Old-Waldorf-San-Francisco-CA.html <-- ssijcie ten koncert. Naprawdę warto. To jeden z pierwszych gigów z Mustainem i McGovneyem w składzie Very Happy Wokal Hetfielda brzmi tam jak u wyrośniętego 16latka, ale mój dobry Metalliboże jaką ten koncert ma MOC! Jump in the Fire w starej wersji i Mechanix!!

Metal up your ass! \m/

@True fani. Jak dla mnie tacy fani to najwięksi pozerzy Laughing 90% z tych kolesi nawet nie słyszało Load i Reload i opierają swoje opinie na wypowiedziach pozostałych 10% równie mądrych koleżków Wink
Powrót do góry Go down
James'Girl

James'Girl


Liczba postów : 69
Location : Lublin
Registration date : 15/01/2009

Wasz Początek - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wasz Początek   Wasz Początek - Page 5 EmptyCzw Lut 05, 2009 1:20 pm

Artur! Ja też dziękuję!!


A co do tego koncertu z Old Waldorf popieram Igora!
Fantastyczny koncert - mam go od dawna i co jakiś czas do niego wracam.
Fajnie jest posłychać jakie były początki Metalliki. Cool
A wokal Jamesa niszczy! Shocked Laughing Laughing
Można sobie porównać jakie postępy zrobił przez rok do KEA i jaką przebył przepaść przez dwa lata do RTL. Very Happy
Powrót do góry Go down
Igor

Igor


Liczba postów : 1062
Age : 32
Location : Warszawa
Registration date : 11/02/2008

Wasz Początek - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wasz Początek   Wasz Początek - Page 5 EmptyCzw Lut 05, 2009 1:52 pm

Mnie zawsze powala refren w Motorbreath Very Happy A co do postępów - Święta Racja Smile
Powrót do góry Go down
Piotrek
Moderator Forum
Piotrek


Liczba postów : 1060
Age : 37
Location : Sochaczew
Registration date : 10/12/2007

Wasz Początek - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wasz Początek   Wasz Początek - Page 5 EmptySob Lut 21, 2009 3:35 pm

lars_ulrich46 napisał:
Zanim poznałem Metallicę słuchałem bardziej rocka. Tak więc: POD, i wiele innych.
Gdy poznawałem już Metallicę oglądając ich teledyski na Youtube stwierdziłem że to wielki zespół. I tak sobie ściągnąłem część tych które oglądałem na youtube, lecz chwilę słuchałem i na chwilę odstawiłem Metallicę na bok. Słuchałem różnych zespołów. Nagle znowu mnie podkusiło by obejrzeć jeszcze inne filmiki(teledyski) Metallici. Postanowiłem sobie ściągnąć jeszcze inne piosenki. I znowu słuchałem tylko Metallicę. Ale znowu ich odstawiłem. I wtedy w tym czasie się zapoznawałem m. in. z zespołem Megadeth. Nagle mój młodszy brat postanowił ściągnąć wszystkie ich albumy. Zaczął je puszcać a ja się w nie wsłuchiwałem. Na początku mnie do nich nie ciągło. Lecz potem postanowiłem sobie je skopiować(od brata) i tak od teraz na razie cały czas słucham w kółko tylko Metallicę.
Tak skończyła się moja historia.

PS. Mój brat słucha nie tylko Metallici ale również zespołów z "Wielkiej Czwórki" Slayera i Megadetha.
Powrót do góry Go down
lars_ulrich46

lars_ulrich46


Liczba postów : 135
Age : 30
Registration date : 19/02/2009

Wasz Początek - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wasz Początek   Wasz Początek - Page 5 EmptySob Lut 21, 2009 6:11 pm

z tymi albumami chodziło mi o Metallicę
Powrót do góry Go down
lars_ulrich46

lars_ulrich46


Liczba postów : 135
Age : 30
Registration date : 19/02/2009

Wasz Początek - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wasz Początek   Wasz Początek - Page 5 EmptySob Lut 21, 2009 6:15 pm

Piotrek dzięki że już wstawiłeś moją wypowiedź.
Miałem ją tutaj napisać ale nie zaglądałem jeszcze do tego tematu i napisałem ją w temacie "Co słychać w waszych głośnikach ?".Sorki.
Powrót do góry Go down
Piotrek
Moderator Forum
Piotrek


Liczba postów : 1060
Age : 37
Location : Sochaczew
Registration date : 10/12/2007

Wasz Początek - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wasz Początek   Wasz Początek - Page 5 EmptySob Lut 21, 2009 6:31 pm

lars_ulrich46 napisał:
Piotrek dzięki że już wstawiłeś moją wypowiedź.
Miałem ją tutaj napisać ale nie zaglądałem jeszcze do tego tematu i napisałem ją w temacie "Co słychać w waszych głośnikach ?".Sorki.
Nic sie nie stało, każdemu się zdarza, Nasze forum jest raczej przyjazne a co najważniejsze Metalliczne i tworzymy tutaj jedną wielką (coraz większą) metalliczną rodzinę Hell YEAH! Very Happy Twisted Evil
Powrót do góry Go down
sumpter

sumpter


Liczba postów : 3
Registration date : 03/03/2009

Wasz Początek - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wasz Początek   Wasz Początek - Page 5 EmptyWto Mar 03, 2009 7:28 pm

Witam jestem nowy i jest to mój drugi wpis . Moja przygoda z METALLICĄ zaczeła się dokładnie jak miałem 7 lat . Wtedy właśniw wujek puścił mi kawałek "Nothing else matters " i mi się spodobało potem były coraz mocniejsze kawałki i jakoś tak mi zostało że metallica pozostanie w mojim sercu do końca życia a nawet jeden dzień dłużej Smile
Powrót do góry Go down
Piotrek
Moderator Forum
Piotrek


Liczba postów : 1060
Age : 37
Location : Sochaczew
Registration date : 10/12/2007

Wasz Początek - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wasz Początek   Wasz Początek - Page 5 EmptySro Mar 04, 2009 12:07 pm

Oczywiście witamy nowego metallicznego brata na Naszym forum i zachęcamy do jak najczęstszego udzielania się Wink Niech Metallica towarzyszy Ci każdego dnia i o jeden a nawet dwa dni dłużej również w Twoich głośnikach rzecz jasna Hell YEAH! Twisted Evil
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Wasz Początek - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wasz Początek   Wasz Początek - Page 5 Empty

Powrót do góry Go down
 
Wasz Początek
Powrót do góry 
Strona 5 z 6Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Muzyka :: Metallica-
Skocz do: