Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum MetallicaArt
 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Wasz Początek

Go down 
+41
szumi207
Mental
kkozak23
bartek2155
Michał
Phanto\M/
Thorn Within
RaV
sumpter
lars_ulrich46
Natalia
James'Girl
Ryba
josie
rad's
Doris
qba90
Mniszek
ruda77
splitter
drwal44
Andrzej91
Djura
ashley1512
GrayFox
Trzeszcz
Maciek
madzia21081991
nefaria
Kuba
kamila
taternik
MasterofGuitaR
Lejsu
Igor
Artur
Zappożerca
Olaf
Lilith Rose
Piotrek
Asiek
45 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
AutorWiadomość
Lilith Rose
Moderator Forum
Lilith Rose


Liczba postów : 1525
Age : 35
Location : Łódź
Registration date : 12/12/2007

Wasz Początek - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Wasz Początek   Wasz Początek - Page 6 EmptyNie Mar 08, 2009 5:52 pm

zapewne gdyby nie moja siostra, później gimnazjum i otoczenie, w którym się znalazłam, przyczyniły się do tego, kim jestem dziś. A kim jestem dziś? jestem tym co słucham Smile a słucham dobrej muzyki Smile więc tylko pozostaje podziękować ludziom, że pokazali mi dobrą muzykęSmile
Powrót do góry Go down
http://www.lastfm.pl/user/Lilith_Rose
Piotrek
Moderator Forum
Piotrek


Liczba postów : 1060
Age : 37
Location : Sochaczew
Registration date : 10/12/2007

Wasz Początek - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Wasz Początek   Wasz Początek - Page 6 EmptyPon Mar 09, 2009 11:34 am

Ja słuchałem w swoim życiu wielu rzeczy ale od początku swojego muzycznego życia (szkoła podstawowa) słuchałem zespołu PIERSI (ahh to zboczenie Razz) i to mnie ukierunkowało w strone rocka, do Metalliki doszedłem jednak troche później ale...odziedziczyłem ją po siostrze więc w sumie mogę uznać że "Metallica płynie w moich żyłach od dziecka" Very Happy
Powrót do góry Go down
Lilith Rose
Moderator Forum
Lilith Rose


Liczba postów : 1525
Age : 35
Location : Łódź
Registration date : 12/12/2007

Wasz Początek - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Wasz Początek   Wasz Początek - Page 6 EmptyPon Mar 09, 2009 11:54 am

z tą dziedzicznością to też tak mogę powiedzieć ;]
Powrót do góry Go down
http://www.lastfm.pl/user/Lilith_Rose
Natalia




Liczba postów : 24
Registration date : 26/01/2009

Wasz Początek - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Wasz Początek   Wasz Początek - Page 6 EmptyPon Mar 09, 2009 2:10 pm

U mnie to raczej nie jest dziedziczne, mało osób w mojej rodzinie słucha tego typu muzyki, jednak mimo wszystko są tolerancyjni Very Happy

Zanim poznałam Metallice słuchałam niemal wszytskiego (ach, wstyd się nawet przyznać czego Razz )
Na szczęcie uczę się na własnych błędach i wyciągam wnioski Very Happy

Ale przyznam się, że gdy po raz pierwszy usłyszałam chłopaków w akcji nie byłam zachwycona,
wręcz przeciwnie... Jak mogłam Razz

Jednak błyskawicznie zmieniłam zdanie.

Teraz z ogromnym podziwem patrze na to, co wyczyniają Smile

Może to wyda się dziwne, ale odkąd zaczęłam słuchać Metallici, ogólnie cięższej muzyki
moje życie nabrało kolorów Very Happy
Powrót do góry Go down
Lilith Rose
Moderator Forum
Lilith Rose


Liczba postów : 1525
Age : 35
Location : Łódź
Registration date : 12/12/2007

Wasz Początek - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Wasz Początek   Wasz Początek - Page 6 EmptyPon Mar 09, 2009 3:17 pm

aż chce się żyć nie?Very Happy np. tak z rana machając łbem do seeka ;]
Powrót do góry Go down
http://www.lastfm.pl/user/Lilith_Rose
Djura

Djura


Liczba postów : 181
Age : 30
Location : Oświęcim
Registration date : 05/10/2008

Wasz Początek - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Wasz Początek   Wasz Początek - Page 6 EmptyPon Mar 09, 2009 8:05 pm

Dziwny tez zespół jest... rano mnie budzi do życia,a wieczorem usypia xD
Wszechstronny ?
Powrót do góry Go down
Lilith Rose
Moderator Forum
Lilith Rose


Liczba postów : 1525
Age : 35
Location : Łódź
Registration date : 12/12/2007

Wasz Początek - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Wasz Początek   Wasz Początek - Page 6 EmptyPon Mar 09, 2009 8:14 pm

no chyba można go tak nazwaćSmile
Powrót do góry Go down
http://www.lastfm.pl/user/Lilith_Rose
Piotrek
Moderator Forum
Piotrek


Liczba postów : 1060
Age : 37
Location : Sochaczew
Registration date : 10/12/2007

Wasz Początek - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Wasz Początek   Wasz Początek - Page 6 EmptyWto Mar 10, 2009 10:50 am

Przy okazji usypiania to Ja wczoraj przed snem słuchałem "Wherever I may roam" Wink
Powrót do góry Go down
RaV

RaV


Liczba postów : 7
Registration date : 07/09/2009

Wasz Początek - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Wasz Początek   Wasz Początek - Page 6 EmptyPią Lis 20, 2009 10:51 pm

Na początek : Witam ! Jestem niby od września, ale na forum wszedłem 2-3 razy i się nawet nie przywitałem.
Pamiętam, i chyba nigdy nie zapomnę, jak w wieku chyba 5-6 lat, przyszedł do mnie starszy o 3 lata kolega i postanowił puścić muzykę. Otworzył szafkę z kasetami mamy, wyjął jakąś bazarową wersję Black Albumu ;p i puścił na pełną pare. Wtedy to był dla mnie zwykły hałas :F (i za cholere nie pamiętam co to było ). Ale dziadek przyszedł wkurwiony i kazał wyłączyć i tyle było ze słuchania ;p.
Potem...
Jakoś do marca tego roku znałem jedynie Enter Sandman i Mastera, ale kumpel zgrał mi wszystko od KEA do ST.A. Na początku nie słuchałem, myślałem sobie "ot, zwykłę napierdalańsko jak każde inne". Jednak przy oglądaniu serialu californication zainteresowałem się Bibilią Szatana i postanowiłem poczytać. Ale oczywiśnie nie można zagłębiać się w treść takiej fascynującej lektury przy kompletnej ciszy Twisted Evil. Meta poszła w ruch. Pamiętam że jednym z pierwszych utworów który mi sie spodobał był Invisible Kid Razz. Potem słuchałem więcej i dłużej i wpadłem w czarną śmiertelnie magnetyczną otchałń mistrza gniewu , pełną wyładowań piorunów i braku sprawiedliwości. Ha !
Powrót do góry Go down
Thorn Within

Thorn Within


Liczba postów : 297
Age : 28
Location : koszalin
Registration date : 20/01/2010

Wasz Początek - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Wasz Początek   Wasz Początek - Page 6 EmptyCzw Sty 21, 2010 10:56 pm

moja przygoda z metallicą zaczeła się jakieś 2,5 roku temu gdy moja siostra śćągneła chyba St Anger obczajiłem i zostałem ich oddanym fanem choć wczeąśniej też nie słuchałem badziewi bo the doors i w sumie zawsze miałem sentyment do staroci no ale wracając do tematu co prawda nie usłyszałem jeszcze wszystkich kawałków metallicy ale staram się jak tylko moge żeby to zrobić
Powrót do góry Go down
Phanto\M/

Phanto\M/


Liczba postów : 217
Age : 29
Location : Warszawa
Registration date : 17/05/2009

Wasz Początek - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Wasz Początek   Wasz Początek - Page 6 EmptyPią Sty 22, 2010 1:54 pm

aaa tak.;p sluchaj,sluichaj i jeszcze rz sluchaj nic nie poprawia tak chumoru i daje do myslenia jak utwory Mety!@ Polecam ci te piosenki ktore podalem w swoim top10
Powrót do góry Go down
Michał

Michał


Liczba postów : 541
Age : 27
Location : Jelenia Góra (okolice)
Registration date : 24/02/2009

Wasz Początek - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Wasz Początek   Wasz Początek - Page 6 EmptyPią Sty 22, 2010 6:06 pm

Padniecie jeśli powiem wam że jednym z moich pierwszych zespołów (obok Mety) był behemoth który na początku mi się nie spodobał Laughing
Powrót do góry Go down
Phanto\M/

Phanto\M/


Liczba postów : 217
Age : 29
Location : Warszawa
Registration date : 17/05/2009

Wasz Początek - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Wasz Początek   Wasz Początek - Page 6 EmptyPią Sty 22, 2010 9:07 pm

ja nie buchnalem tongue jak bylem maly czesto sluchalem Vadera
Powrót do góry Go down
Thorn Within

Thorn Within


Liczba postów : 297
Age : 28
Location : koszalin
Registration date : 20/01/2010

Wasz Początek - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Wasz Początek   Wasz Początek - Page 6 EmptyCzw Mar 04, 2010 12:35 am

paweł \m/ napisał:
moja przygoda z metallicą zaczeła się jakieś 2,5 roku temu gdy moja siostra śćągneła chyba St Anger obczajiłem i zostałem ich oddanym fanem

dopiero wczoraj mi się przypomniało kiedy słuchałme Until It Sleeps że w sumie pierwszy raz kiedy mete słyszałem (pewnie w przedszkolu Twisted Evil bo moja mam terz słuchała troche ale tylko troche i to dawno ale kiedy się zainteresowałem) to właśnie Until It Sleeps w tv i złapałem bakcyla i tuż po tym była St Anger
Powrót do góry Go down
bartek2155

bartek2155


Liczba postów : 4
Age : 29
Registration date : 25/02/2010

Wasz Początek - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Wasz Początek   Wasz Początek - Page 6 EmptyNie Mar 07, 2010 8:12 am

Ja po raz pierwszy usłyszałem Metallice w radiu. było to gdzięś w końcówce maja 2007r. Oczywiście leciało Nothing Else Matters piosenka bardzo mi sie spodobała. Jakiś czas później zaczołem się pogłębiać w zespół poznawałem kolejne piosenki i każdą nową którą poznałem od razu mi sie podobała. Smile I tak to do dzisiaj tylko MetallicA Very Happy
Powrót do góry Go down
Phanto\M/

Phanto\M/


Liczba postów : 217
Age : 29
Location : Warszawa
Registration date : 17/05/2009

Wasz Początek - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Wasz Początek   Wasz Początek - Page 6 EmptyNie Mar 07, 2010 10:08 am

tak sie zastanawiam i sobie mysle ze drugiego takiego zespolu juz nie bedzie,ktory godnie moglby zastapic Mete Surprised
Powrót do góry Go down
Thorn Within

Thorn Within


Liczba postów : 297
Age : 28
Location : koszalin
Registration date : 20/01/2010

Wasz Początek - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Wasz Początek   Wasz Początek - Page 6 EmptyNie Mar 07, 2010 10:19 am

no racja
Powrót do góry Go down
Phanto\M/

Phanto\M/


Liczba postów : 217
Age : 29
Location : Warszawa
Registration date : 17/05/2009

Wasz Początek - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Wasz Początek   Wasz Początek - Page 6 EmptyNie Mar 07, 2010 12:04 pm

powinnismy byc zajebiscie szczesliwi ze zyjemy w tych czasach,mozemy jeszcze pojsc na ich koncerty , wspolczuje tym nastepnym pokoleniom w dalekiej przyszlosci ^^

DYERS EVE!!!!
Powrót do góry Go down
Michał

Michał


Liczba postów : 541
Age : 27
Location : Jelenia Góra (okolice)
Registration date : 24/02/2009

Wasz Początek - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Wasz Początek   Wasz Początek - Page 6 EmptyNie Mar 07, 2010 9:28 pm

Phantom Lord napisał:
tak sie zastanawiam i sobie mysle ze drugiego takiego zespolu juz nie bedzie,ktory godnie moglby zastapic Mete Surprised
Jest wiele zespółów metalowych mało znanych i niedocenianych, a lepszych od Mety Wink
Powrót do góry Go down
Phanto\M/

Phanto\M/


Liczba postów : 217
Age : 29
Location : Warszawa
Registration date : 17/05/2009

Wasz Początek - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Wasz Początek   Wasz Początek - Page 6 EmptyWto Mar 09, 2010 8:50 pm

lepszych od Mety?;d Cliff co ty mowisz Razz
Powrót do góry Go down
Michał

Michał


Liczba postów : 541
Age : 27
Location : Jelenia Góra (okolice)
Registration date : 24/02/2009

Wasz Początek - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Wasz Początek   Wasz Początek - Page 6 EmptyWto Mar 09, 2010 8:57 pm

Phantom Lord napisał:
lepszych od Mety?;d Cliff co ty mowisz Razz
Loady zmieniły moje zdanie o tym zespole. Uważam że pierwsze 3 płyty to mistrzostwo, 4 jest ok a potem nuda Razz Masz jako przykład zespół Vesania który wg mnie nie ma żadnych nudnych utworów Razz Albo Behemoth, jedne płyty są mniej zajebiste, inne bardziej ale wszystkie łykam chętnie Very Happy. Oceniam patrząc na całokształt Razz
Powrót do góry Go down
kkozak23

kkozak23


Liczba postów : 27
Age : 28
Location : Racibórz
Registration date : 20/03/2010

Wasz Początek - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Wasz Początek   Wasz Początek - Page 6 EmptyNie Mar 21, 2010 8:17 am

Ja jeszcze się w tym temacie nie wypowiedziałem, więc teraz mam okazję, a więc..
... gdy 2 lata temu zobaczyłem głośniki które sprowadził mój ojciec do domu (model Scherzo 350) powiedziałem, żeby puścił jakąś płytę, aby je wypróbować, więc tata wziął ze swojej kolekcji płyt "Master Of Puppets", jako wielki fan Heavy Metalu, gdzie posiadał Całą dyskografię Iron Maiden, Metalliki, AC/DC. Ja nie słuchałem zbytnio takiej muzyki, wolałem te sztuczne dźwięki, które puszczają na kanale muzycznym "Trance, MTV, Viva" i te inne wynalazki. Od tamtego czasu pokochałem Heavy Metal a zwłaszcza, gdy nie kończyłem dnia jak nie przesłuchałem jakiegokolwiek albumu Metalliki. Posłuchałem inne płytki Metalliki oraz polubiłem AC/DC i Iron Maiden. I tak oto w ten sposób rozstałem się z muzyką Pop, Techno i te inne gówna, a przerzuciłem się na dobre. Wystarczyło mi tylko 2 dni, a po słuchaniu Heavy Metalu szybko znienawidziłem muzykę, której słuchałem wcześniej.
Amen.
Powrót do góry Go down
Thorn Within

Thorn Within


Liczba postów : 297
Age : 28
Location : koszalin
Registration date : 20/01/2010

Wasz Początek - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Wasz Początek   Wasz Początek - Page 6 EmptyNie Mar 21, 2010 12:19 pm

amen
Powrót do góry Go down
Mental

Mental


Liczba postów : 33
Age : 27
Location : Kostrzyn nad Odrą
Registration date : 20/06/2010

Wasz Początek - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Wasz Początek   Wasz Początek - Page 6 EmptyNie Cze 20, 2010 10:03 am

Mój początek?
Nie pamiętam. ; d Mój wujek słucha Metalliki odkąd pamiętam. Zespołem interesuje się dopiero od jakiegoś pół roku, a było to tak, że koleżanka przesłała mi przez Bluetooth jedną piosenkę. A ja zaczęłam słuchać innych.
Teraz tylko biegam do wujka i pożyczam płyty, kasety.
Powrót do góry Go down
szumi207

szumi207


Liczba postów : 11
Age : 29
Location : Poland
Registration date : 04/06/2010

Wasz Początek - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Wasz Początek   Wasz Początek - Page 6 EmptyNie Cze 20, 2010 11:24 am

ja Metallice kocham odkąd się urodziłem Razz

Tak na prawdę, to pod koniec lat 90-tych (98,99) usłyszałem gdzieś "Whiskey in the jar"....szukałem pół dnia czyja to piosenka (oczywiście była to wersja Mety). Znalazłem...i odtąd się zaczęło. Następną przystanią był black album (nothing, unforgiven i wherever i may roam). Wgłębiałem sie coraz bardziej i bardziej. Leciałem płyta po płycie zatrzymując się na mojej ulubionej - St. Anger-ze. Frantic-a przesłuchałem wtedy....z 5000 razy Razz. Death Magnetic w 2008 przekonał mnie w 100%, po koncercie w Warszawie sprzed kliku dni mogę śmiało powiedzieć, Jestem prawdziwym fanem Metallicy!
Powrót do góry Go down
http://ja.gram.pl/szumi207
Damian 2525

Damian 2525


Liczba postów : 160
Age : 28
Location : taka miejscowość koło Grudziądza
Registration date : 09/08/2010

Wasz Początek - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Wasz Początek   Wasz Początek - Page 6 EmptyPon Sie 09, 2010 8:06 pm

Ogólnie to jestem tu nowy więc witam wszystkich!! Very Happy Mój początek z Metallicą był gdzieś mniej więcej w listopadzie zeszłego roku, ale od początku. Przygoda z metalem zaczęła się od koncertu TSA w moim rodzinnym mieście na który zabrał mnie tata i od tego czasu już nie było miejsca na popy, hip-hopy ani żadne techna. Metallica się zaczęła od momentu kiedy z tatą przysiedliśmy i sobie zaczęliśmy na wrzucie różnych kawałków słuchać różnych zespołów (KSU, Led Zeppelin no i Metallica) tymi pierwszymi kawałkami były One, Master Of Puppets i Orion (chociaż wiem że kiedyś prędzej słyszałem Nothinga, ale to nieistotne). Od tego momentu zostałem fanem Metallici mam trzy płyty ich (Kill 'em All, Ride The Lightning i Death Magnetic) i noszę się z zamiarem kupna następnych, mam na koncie jeden koncert (Sonisphere Festival) oraz kilka utworów które umiem zagraćna pianinie Smile
Powrót do góry Go down
Celsus

Celsus


Liczba postów : 7
Age : 27
Registration date : 06/07/2010

Wasz Początek - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Wasz Początek   Wasz Początek - Page 6 EmptyPią Paź 15, 2010 7:46 pm

Ja z metallicą zacząłem tak: Widziałem Jakiś zajebi*cie trudy kawałek z guitar hero ale zapomniałem tytułu no to wpisałem "Master song" i wywaliło mi "Master of Puppets" (do dziś mam sentyment to tego kawałka) potem sprawdziłem "Enter sandman" "One" "Sad but true" a potem wpadłem po uszy. Dzięki nim kupiłem pierwszą gitarę (ach ta inspiracja) Zapisałem się na zajęcia gry na gitarze i teraz metallica dudni u mnie w pokoju 24/7. Gdy to piszę głośniki pompują "seek & destroy".
Powrót do góry Go down
Damian 2525

Damian 2525


Liczba postów : 160
Age : 28
Location : taka miejscowość koło Grudziądza
Registration date : 09/08/2010

Wasz Początek - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Wasz Początek   Wasz Początek - Page 6 EmptyNie Paź 17, 2010 11:11 am

24/7? haha no to wesołyu domek Very Happy
Powrót do góry Go down
Celsus

Celsus


Liczba postów : 7
Age : 27
Registration date : 06/07/2010

Wasz Początek - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Wasz Początek   Wasz Początek - Page 6 EmptyNie Paź 24, 2010 9:04 pm

A jak Very Happy
Powrót do góry Go down
Damian 2525

Damian 2525


Liczba postów : 160
Age : 28
Location : taka miejscowość koło Grudziądza
Registration date : 09/08/2010

Wasz Początek - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Wasz Początek   Wasz Początek - Page 6 EmptyPon Paź 25, 2010 1:07 pm

u mnie też by tak pewnie było, ale mama ma już dość tego
Powrót do góry Go down
STA1KER_pl

STA1KER_pl


Liczba postów : 18
Age : 29
Location : Chernobyl
Registration date : 26/10/2010

Wasz Początek - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Wasz Początek   Wasz Początek - Page 6 EmptyWto Paź 26, 2010 9:14 pm

Lubię się rozpisywać, kiedy piszę gdzieś pierwszy post, zatem...

W podstawówce byłem wielce "raper" i skejter, lansowałem się zasranymi Pejami, Eminemami czy 50centami. Tak gdzieś w 5 czy 6 klasie zacząłem powoli od popu, przez "gej-rocka" (Linkin Park, The Rasmus), schodziłem na tę właściwą ścieżkę. Zacząłem słuchać częściej Iron Maiden, Roba Zombie (sedno mego gustu niemal), Bullet for my valentine oraz jakieś amerykańskim dzieciom sławne zespoły. W gimnazjum zagłębiałem się w rock i metal, poznając nowe zespoły. Choć uważałem się za metala, to nie miałem wręcz pojęcia o Metallice, Motorhead czy Deep Purple. Od tak, lansowałem się, że słucham innej muzyki niż reszta. W drugiej klasie poszedłem po rozum do głowy, przestałem z siebie robić heretyka prawdziwej muzyki, brudzącego imię największej, najlepszej, najprawdziwszej i najzajebistszej muzyki świata. Wtedy, dzięki koledze, poznałem najsławniejsze kawałki Metallici (Master of Puppets, Battery, Unforgiven). Jak ich słyszałem, to portki z dupy, szczena z pyska i oczy z orbit spadały/wypadały. Perfect, doskonałość w każdym calu. Będąc w klasie 1 technikum, posiadam Master of Puppets, Ride the Lighting i St. Anger "fizycznie", oraz całą dyskografię na kompie. Sam coveruje ich utwory (występy w szkole np.), ucze się ich kawałków (obecnie solo z Fuel- po niecałym tygodniu gram w normalnym tempie, całość, lekko tylko brudząc Very Happy ), mam 2 zajebiste ich koszulki i bije ludzi, co mówią na metal lub rock (i klasyczne Metalowe i Rockowe) "gówno". Nie ma to tamto.
Powrót do góry Go down
https://www.youtube.com/user/GigaGausser?feature=mhum
Damian 2525

Damian 2525


Liczba postów : 160
Age : 28
Location : taka miejscowość koło Grudziądza
Registration date : 09/08/2010

Wasz Początek - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Wasz Początek   Wasz Początek - Page 6 EmptyPią Paź 29, 2010 3:20 pm

no to agresywny jesteś Very Happy
Powrót do góry Go down
STA1KER_pl

STA1KER_pl


Liczba postów : 18
Age : 29
Location : Chernobyl
Registration date : 26/10/2010

Wasz Początek - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Wasz Początek   Wasz Początek - Page 6 EmptySob Paź 30, 2010 8:15 am

Świat jest zły, więc muszę być gorszy od niego.
Powrót do góry Go down
https://www.youtube.com/user/GigaGausser?feature=mhum
Michał

Michał


Liczba postów : 541
Age : 27
Location : Jelenia Góra (okolice)
Registration date : 24/02/2009

Wasz Początek - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Wasz Początek   Wasz Początek - Page 6 EmptyNie Paź 31, 2010 12:38 pm

Cała dyskografia na kompie? W takim razie nie jesteś fanem tylko złodziejem ;] Pójdź do sklepu kup płytę i zobacz że lepiej kupić oryginał w dobrej jakości niż ukraść gówno z netu.
Powrót do góry Go down
Damian 2525

Damian 2525


Liczba postów : 160
Age : 28
Location : taka miejscowość koło Grudziądza
Registration date : 09/08/2010

Wasz Początek - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Wasz Początek   Wasz Początek - Page 6 EmptyPon Lis 01, 2010 9:39 am

no wiesz... on ich tak uwielbia, że żeby ich słuchać dopuszcza się kryminału
Powrót do góry Go down
STA1KER_pl

STA1KER_pl


Liczba postów : 18
Age : 29
Location : Chernobyl
Registration date : 26/10/2010

Wasz Początek - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Wasz Początek   Wasz Początek - Page 6 EmptyCzw Lis 04, 2010 9:07 pm

To mi zarób. Moi starzy nie srają kasą. Na te 3 albumy zbierałem po kilka tygodni. Japie*dole, nie każdy śpi na forsie. Jakbym mógł, to bym kupił, ale teraz na gitarę zbieram.
Powrót do góry Go down
https://www.youtube.com/user/GigaGausser?feature=mhum
Damian 2525

Damian 2525


Liczba postów : 160
Age : 28
Location : taka miejscowość koło Grudziądza
Registration date : 09/08/2010

Wasz Początek - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Wasz Początek   Wasz Początek - Page 6 EmptyPią Lis 05, 2010 12:56 pm

jeja... ja żartowałem i jednego demota zacytowałem Very Happy
Powrót do góry Go down
Mati

Mati


Liczba postów : 5
Age : 28
Registration date : 29/11/2010

Wasz Początek - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Wasz Początek   Wasz Początek - Page 6 EmptyPon Lis 29, 2010 9:11 pm

Witam jako że to mój pierwszy post to Wszystkich serdecznie pozdrawiam!

Moja historia z Metallliką zaczęła się od samego początku kiedy to mój tata (Zapalony Metalowiec) słuchał Metalliki
codziennie. Miałem może 7 lat kiedy to usłyszałem pierwszy raz Mama said wtedy to było dla mnie coś fajnego. Potem długi czas miną kiedy to usłyszałem Nothing else matters. Ale tak na prawdę to Mety zacząłem słuchać niedawno kiedy to miałem dostęp do neta. Pierwsza piosenka jaką odpaliłem to Enter Sandman i Fade to black. Obecnie jestem wielkim fanem Metalliki
Powrót do góry Go down
Thorn Within

Thorn Within


Liczba postów : 297
Age : 28
Location : koszalin
Registration date : 20/01/2010

Wasz Początek - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Wasz Początek   Wasz Początek - Page 6 EmptyPon Lis 29, 2010 9:50 pm

Witam bardzo serdecznie.
Powrót do góry Go down
Damian 2525

Damian 2525


Liczba postów : 160
Age : 28
Location : taka miejscowość koło Grudziądza
Registration date : 09/08/2010

Wasz Początek - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Wasz Początek   Wasz Początek - Page 6 EmptyWto Lis 30, 2010 8:23 pm

witam witam. i zapraszam do udzielania się na forum
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Wasz Początek - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Wasz Początek   Wasz Początek - Page 6 Empty

Powrót do góry Go down
 
Wasz Początek
Powrót do góry 
Strona 6 z 6Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Muzyka :: Metallica-
Skocz do: