Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum MetallicaArt
 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Nowy album Metalliki?

Go down 
+10
Kuba
MasterofGuitaR
Zappożerca
Igor
Olaf
Lilith Rose
Asiek
Piotrek
Lejsu
Artur
14 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
AutorWiadomość
Igor

Igor


Liczba postów : 1062
Age : 32
Location : Warszawa
Registration date : 11/02/2008

Nowy album Metalliki? - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Nowy album Metalliki?   Nowy album Metalliki? - Page 7 EmptyPon Cze 23, 2008 5:12 pm

Ej ma ktoś oryginalne St. Anger? Ze sklepu z książeczką, bonusowym DVD itp.? Bo na bonusowym DVD nagrali całą płytę jak grają ją w studiu...a w łaściwie w takim wielkim tuning roomie ;P Zajebiście to wypadło co nie? (pytanie do posiadaczy oryginalnej płyty)
Powrót do góry Go down
Olaf

Olaf


Liczba postów : 745
Age : 36
Location : Żnin
Registration date : 28/12/2007

Nowy album Metalliki? - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Nowy album Metalliki?   Nowy album Metalliki? - Page 7 EmptyPon Cze 23, 2008 7:20 pm

Ja nie mam,ale na Youtubie oglądałem i śmiem się zgodzić z Igorem,i nawet lepiej się słucha jak się jednocześnie ogląda Cool IK fajnie im wyszedł!
Powrót do góry Go down
Artur
Admin
Artur


Liczba postów : 169
Age : 46
Location : USA
Registration date : 09/12/2007

Nowy album Metalliki? - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Nowy album Metalliki?   Nowy album Metalliki? - Page 7 EmptyWto Cze 24, 2008 3:15 am

Igor posiadam oryginalne DVD St.Anger i bardzo mi się podoba. Grają bardzo ostro i żywiołowo. Super ich nakręcili. Ostra jazda... Pozdro.
Powrót do góry Go down
http://www.metallica.org.pl
Lilith Rose
Moderator Forum
Lilith Rose


Liczba postów : 1525
Age : 35
Location : Łódź
Registration date : 12/12/2007

Nowy album Metalliki? - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Nowy album Metalliki?   Nowy album Metalliki? - Page 7 EmptyWto Cze 24, 2008 7:19 am

niestety ja nie posiadam
Powrót do góry Go down
http://www.lastfm.pl/user/Lilith_Rose
Igor

Igor


Liczba postów : 1062
Age : 32
Location : Warszawa
Registration date : 11/02/2008

Nowy album Metalliki? - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Nowy album Metalliki?   Nowy album Metalliki? - Page 7 EmptyWto Cze 24, 2008 8:09 pm

Haha moim zdaniem Frantikkkk (błąd zamierzony) wymiata wszystko z tego DVD Very Happy
Powrót do góry Go down
Lilith Rose
Moderator Forum
Lilith Rose


Liczba postów : 1525
Age : 35
Location : Łódź
Registration date : 12/12/2007

Nowy album Metalliki? - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Nowy album Metalliki?   Nowy album Metalliki? - Page 7 EmptyWto Cze 24, 2008 8:34 pm

jak dla mnie to Frantic jest najlepszy z całego St. Anger, ale ok, bez offów proszę Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.lastfm.pl/user/Lilith_Rose
kamila

kamila


Liczba postów : 58
Age : 29
Location : Otwock
Registration date : 04/07/2008

Nowy album Metalliki? - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Nowy album Metalliki?   Nowy album Metalliki? - Page 7 EmptyPią Lip 11, 2008 10:37 am

Lilith Rose napisał:
Jejku, za tymi solami to tęsknie Sad Metallica bez sólowek Kirka??????? Gdyby to się nie wydarzylo i nie żyłabym w tych czasach to bym nie uwierzyla xD


No... mam nadzieję że na nowym albumie ( który odniesie niesamowity sukces king ) bęzie wiele solówek Kirka! No i może James nam coś zagra... jakieś solo? Razz
Powrót do góry Go down
Piotrek
Moderator Forum
Piotrek


Liczba postów : 1060
Age : 37
Location : Sochaczew
Registration date : 10/12/2007

Nowy album Metalliki? - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Nowy album Metalliki?   Nowy album Metalliki? - Page 7 EmptyPią Lip 11, 2008 11:08 am

No James też może zagrać jakaś solówkę, w końcu On jest tak doskonałym gitarzystą że nie musi sie ograniczać do "rytmicznego grania" Wink Niech już wyjdzie ta nowa płyta!! Very Happy
Powrót do góry Go down
nefaria

nefaria


Liczba postów : 197
Age : 38
Location : City of gold Eldorado
Registration date : 06/06/2008

Nowy album Metalliki? - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Nowy album Metalliki?   Nowy album Metalliki? - Page 7 EmptyPią Lip 11, 2008 3:11 pm

widzę, że nie tylko mnie zżerają nerwy przed premierą Wink
Powrót do góry Go down
Piotrek
Moderator Forum
Piotrek


Liczba postów : 1060
Age : 37
Location : Sochaczew
Registration date : 10/12/2007

Nowy album Metalliki? - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Nowy album Metalliki?   Nowy album Metalliki? - Page 7 EmptyPią Lip 11, 2008 3:19 pm

nefaria napisał:
widzę, że nie tylko mnie zżerają nerwy przed premierą Wink
Hehe, no ja już bym chciał tą płytę, ale to jak każdy fan Metalliki Very Happy
Powrót do góry Go down
nefaria

nefaria


Liczba postów : 197
Age : 38
Location : City of gold Eldorado
Registration date : 06/06/2008

Nowy album Metalliki? - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Nowy album Metalliki?   Nowy album Metalliki? - Page 7 EmptyPią Lip 11, 2008 3:24 pm

ja tam już po nocach nie śpię Wink
Powrót do góry Go down
Kuba

Kuba


Liczba postów : 283
Age : 30
Location : Kłodzko
Registration date : 25/03/2008

Nowy album Metalliki? - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Nowy album Metalliki?   Nowy album Metalliki? - Page 7 EmptyPią Lip 11, 2008 5:54 pm

Piotrek napisał:
No James też może zagrać jakaś solówkę, w końcu On jest tak doskonałym gitarzystą że nie musi sie ograniczać do "rytmicznego grania" Wink Niech już wyjdzie ta nowa płyta!! Very Happy

Prosze, nie uzywajcie przy okreslaniu gry rytmicznej słowa " ograniczac", riffy tez sa bardzo wazne, ( jesli nie najwazniejsze) w muzyce Metalliki i ich granie wymaga olbrzymich umiejetnosci technicznych, wiec nie ma mowy o zadnym " ogranicznaiu". Suspect
Śmiałbym nawet sądzic ( tu pewnie wiele osob bedzie chcialo mnie zlinczowac), ze James jest nawet lepszym gitarzysta niz Kirk ( Czekajcie na słowa uzasadnienia, nim zapalicie stos).
Zwróccie uwage na to, ze James podczas grania rózniewz spiewa. Wymaga to doskonalej wrecz kordynacji ( nic dziwnego, ze gral równiez na garach), wiec jesli jest na tyle dobry technicznie by grac i spiewac, to mysle, ze dłaby tez rade zagrac wszyteki solówki Kikra, zwazywszy równiez na to, ze jest kompozytorem, z pewnoscia nie mialby problemów z skomponowaniem solówki, co juz zreszta z pewnoscia robil. Ze grac swietne partie solowe James potrafi, to juz wszycy wiemy. Udowodnil to na nothingu, masterze i orionie. Wink
No dodam jeszcze, ze James z pewnoscia ma swietny sluch, gdzyz przygode z muzyka rozpoczynal od pianina. Dobry sluch to niezbedna cecha gitarzysty solowego. Takze mysle, ze James i Kirk z pewnoscia mogliby sie zamienic, Wink
Powrót do góry Go down
nefaria

nefaria


Liczba postów : 197
Age : 38
Location : City of gold Eldorado
Registration date : 06/06/2008

Nowy album Metalliki? - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Nowy album Metalliki?   Nowy album Metalliki? - Page 7 EmptyPią Lip 11, 2008 6:14 pm

ja jak najbardziej się z Tobą zgadzam: James jest świetnym muzykiem, bardzo dobrym gitarzysta a jego solówki ustępują tym granym przez Kirka tylko szybkością i stopniem trudności (wymieniana solówka z NEM jest pierwszą jakiej się uczą wszyscy początkujący gitarzyści) Wink prawda jest taka, że James nie jest lepszy od Kirka, masz absolutną rację, że gitara rytmiczna jest piekielnie ważna- nawet już samej definicji jej nazwy, ale Kirk jest szybszy i lepszy technicznie, jego solówki przeszły do historii muzyki metalowej a fakt, że James śpiewa i gra naraz nie jest takim fenomenem w trashu patrz choćby Slayer Wink
Rozumiem Twój sentyment do Jamesa bo dzielę go równie gorliwie ale trzeba oddać bogu co boskie a Kirkowi co Hamettowe Wink
Powrót do góry Go down
Kuba

Kuba


Liczba postów : 283
Age : 30
Location : Kłodzko
Registration date : 25/03/2008

Nowy album Metalliki? - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Nowy album Metalliki?   Nowy album Metalliki? - Page 7 EmptyPią Lip 11, 2008 6:27 pm

Ostatnie zdanie przejdzie do histori tego forum. Gratuluje Nefario <pada w hołdzie na kolana>..
Hmmm noto ja mysle, ze Jamesowi dajemy to co boskie w takim razie Laughing
Powrót do góry Go down
Igor

Igor


Liczba postów : 1062
Age : 32
Location : Warszawa
Registration date : 11/02/2008

Nowy album Metalliki? - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Nowy album Metalliki?   Nowy album Metalliki? - Page 7 EmptySob Lip 12, 2008 1:54 pm

Haha Nefaria powaliłaś mnie Very Happy A wrzesień coraz bliżej. Moim zdaniem James wykonuje większą pracę w Metallice (jako gitarzysta w porównaniu do Kirka). Wystarczy popatrzeć na koncerty - Kirk zawsze gra solówkę jednak podczas grania zwrotki czy refrenu czy riffu (choć nie w każdym przypadku) jest mozna powiedzieć gitarzystą rytmicznym Smile
Powrót do góry Go down
Olaf

Olaf


Liczba postów : 745
Age : 36
Location : Żnin
Registration date : 28/12/2007

Nowy album Metalliki? - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Nowy album Metalliki?   Nowy album Metalliki? - Page 7 EmptySob Lip 12, 2008 7:36 pm

Dokładnie Kuba i Nefaria <piona>
Poszukajcie mi osobę,która równie zagra i zaśpiewa jednocześnie tak jak James-Master Of Puppets czy Demage INC.!
Ze świecą takich szukać!U mnie James jest tylko troszeczkę niżej w hierarchii niż Kirk!I również zauważcie,że James gra jednocześnie z Kirkiem wolne solo z mastera!Które z tego co wiem,nie jest za łatwe do zagrania,więc chociażby to świadczy o jego zaje...predyspozycjach instrumentalnych!
Powrót do góry Go down
Kuba

Kuba


Liczba postów : 283
Age : 30
Location : Kłodzko
Registration date : 25/03/2008

Nowy album Metalliki? - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Nowy album Metalliki?   Nowy album Metalliki? - Page 7 EmptyNie Lip 13, 2008 1:09 pm

A więc Jamesowi oddajemy to co Hetfieldowe. czyli zajebisty wokal, genialne teskty, pełna pasji gra rytmiczna, a Kirkowi to co Hammettowe, czyli wysadzajace z butów solówki Wink
Powrót do góry Go down
kamila

kamila


Liczba postów : 58
Age : 29
Location : Otwock
Registration date : 04/07/2008

Nowy album Metalliki? - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Nowy album Metalliki?   Nowy album Metalliki? - Page 7 EmptyPon Lip 21, 2008 11:49 am

Kuba napisał:
Piotrek napisał:
No James też może zagrać jakaś solówkę, w końcu On jest tak doskonałym gitarzystą że nie musi sie ograniczać do "rytmicznego grania" Wink Niech już wyjdzie ta nowa płyta!! Very Happy

Prosze, nie uzywajcie przy okreslaniu gry rytmicznej słowa " ograniczac", riffy tez sa bardzo wazne, ( jesli nie najwazniejsze) w muzyce Metalliki i ich granie wymaga olbrzymich umiejetnosci technicznych, wiec nie ma mowy o zadnym " ogranicznaiu". Suspect
Śmiałbym nawet sądzic ( tu pewnie wiele osob bedzie chcialo mnie zlinczowac), ze James jest nawet lepszym gitarzysta niz Kirk ( Czekajcie na słowa uzasadnienia, nim zapalicie stos).
Zwróccie uwage na to, ze James podczas grania rózniewz spiewa. Wymaga to doskonalej wrecz kordynacji ( nic dziwnego, ze gral równiez na garach), wiec jesli jest na tyle dobry technicznie by grac i spiewac, to mysle, ze dłaby tez rade zagrac wszyteki solówki Kikra, zwazywszy równiez na to, ze jest kompozytorem, z pewnoscia nie mialby problemów z skomponowaniem solówki, co juz zreszta z pewnoscia robil. Ze grac swietne partie solowe James potrafi, to juz wszycy wiemy. Udowodnil to na nothingu, masterze i orionie. Wink
No dodam jeszcze, ze James z pewnoscia ma swietny sluch, gdzyz przygode z muzyka rozpoczynal od pianina. Dobry sluch to niezbedna cecha gitarzysty solowego. Takze mysle, ze James i Kirk z pewnoscia mogliby sie zamienic, Wink



Nie musisz sie martwic Laughing tu nikt Cie nie zlinczuje. A po za tym masz swoje zdanie w ktorym mnie coraz bardziej przekonujesz sunny ....
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Nowy album Metalliki? - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Nowy album Metalliki?   Nowy album Metalliki? - Page 7 Empty

Powrót do góry Go down
 
Nowy album Metalliki?
Powrót do góry 
Strona 7 z 7Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 Similar topics
-
» Ballady Metalliki
» Liryka Metalliki

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Muzyka :: Metallica-
Skocz do: