Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum MetallicaArt
 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane

Go down 
+17
Celsus
madzia21081991
umbro666
Phanto\M/
Thorn Within
Issues
Seb@
Michał
lars_ulrich46
Artur
nefaria
Kuba
Lejsu
MasterofGuitaR
Lilith Rose
Igor
Olaf
21 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4
AutorWiadomość
Maciek

Maciek


Liczba postów : 59
Age : 31
Location : Proślice
Registration date : 17/06/2008

Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane   Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane - Page 4 EmptySob Mar 05, 2011 2:58 pm

dokładnie to ken lawrence explorer. to ten, na którym grał call of ktulu w S&M
Powrót do góry Go down
Wolf

Wolf


Liczba postów : 7
Age : 31
Location : Gdzieś W Polsce :-)
Registration date : 05/03/2011

Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane   Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane - Page 4 EmptyWto Mar 08, 2011 3:59 pm

a ja się zaczajam na Ibaneza SR 300.
Fajna gitarka
Powrót do góry Go down
Phanto\M/

Phanto\M/


Liczba postów : 217
Age : 29
Location : Warszawa
Registration date : 17/05/2009

Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane   Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane - Page 4 EmptySob Mar 19, 2011 4:15 pm

Siema,dawno mnie tu nie bylo.Przymierzam sie do kupna elektryka i mam zamiar kupic Epiphone 58 Explorer Korina KO,powiedzialby ktos cos o tej gitarze?Czy bedzie dobra do grania w szkole na przedstawieniach kawalkow Mety?Prawda ze explorery sa nie za wygodne?Oczywiscie do tego dochodzi jakis dobry piecyk

http://guitarcenter.pl/catalog/gitara/gitary/gitary-elektryczne/epiphone-58-explorer-korina-ko

Chodzi mi o czysty Metallikowy metal<<taki ma byc bounce
Powrót do góry Go down
Thorn Within

Thorn Within


Liczba postów : 297
Age : 28
Location : koszalin
Registration date : 20/01/2010

Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane   Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane - Page 4 EmptyNie Mar 20, 2011 8:19 am

Nigdy na niej nie grałem ,ale przeczytałem na jej temat wiele dobrego.Radze iść gdzieś do sklepu i ograć.Możesz jeszcze spróbować ze starym japońcem http://allegro.pl/vantage-flying-fv-575-japonia-matsumoku-i1504410340.html .Warszawa to mógł byś ograć.
Powrót do góry Go down
Phanto\M/

Phanto\M/


Liczba postów : 217
Age : 29
Location : Warszawa
Registration date : 17/05/2009

Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane   Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane - Page 4 EmptyPon Cze 20, 2011 3:41 pm

Musze wam oznajmic ; d ze od jakiegos czasu jestem posiadaczem japonskiego Ibaneza RG440 ; ) Dobrze sie gra,ale bedzie lepiej kiedy kupie lepszy piec,choc ten tez dobrze daje.Jest moze ktos zainteresowany pograc kawalki Mety w okresie wakacji?Warszawa i okolice
Powrót do góry Go down
Thorn Within

Thorn Within


Liczba postów : 297
Age : 28
Location : koszalin
Registration date : 20/01/2010

Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane   Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane - Page 4 EmptyPon Cze 20, 2011 8:33 pm

Gratuluje gitary.
Powrót do góry Go down
Damian 2525

Damian 2525


Liczba postów : 160
Age : 28
Location : taka miejscowość koło Grudziądza
Registration date : 09/08/2010

Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane   Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane - Page 4 EmptySro Cze 22, 2011 5:55 am

mój kumpel sobie sprawił Fendera
Powrót do góry Go down
Thorn Within

Thorn Within


Liczba postów : 297
Age : 28
Location : koszalin
Registration date : 20/01/2010

Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane   Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane - Page 4 EmptySro Cze 22, 2011 11:15 am

Jakiego?
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane   Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane - Page 4 Empty

Powrót do góry Go down
 
Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane
Powrót do góry 
Strona 4 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Instrumenty Mety

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Muzyka :: Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane-
Skocz do: