Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum MetallicaArt
 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Ulubiony album

Go down 
+25
Phanto\M/
Thorn Within
Damian 2525
Seb@
Michał
lars_ulrich46
umbro666
James'Girl
nefaria
Ryba666
josie
Sulak fan
Doris
Kuba
ashley1512
Trzeszcz
kamila
Maciek
Igor
MasterofGuitaR
Lilith Rose
Olaf
Lejsu
Piotrek
Artur
29 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
Olaf

Olaf


Liczba postów : 745
Age : 36
Location : Żnin
Registration date : 28/12/2007

Ulubiony album - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ulubiony album   Ulubiony album - Page 2 EmptyNie Sie 24, 2008 6:05 pm

Czyli jeżeli ja nie mogę zdzierżyć loadów to też się zaliczam do takiej grupy? Sad
Powrót do góry Go down
Igor

Igor


Liczba postów : 1062
Age : 32
Location : Warszawa
Registration date : 11/02/2008

Ulubiony album - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ulubiony album   Ulubiony album - Page 2 EmptyNie Sie 24, 2008 6:26 pm

Kuba napisał:
Bo czasem tak jest, ze to nie sa prawdziwi fani , tylko bada fajfósów, ktorzy lubia czasem pipierdolic jak specjalisci i krytykuja swój ulubiony zespól, zeby sie nie zbalznic w oczach starszych kolegów, którzy sluchaja black metalu i uwazaja ich za kinder metali. Do tego przewaznie maja garazowe kapele, które nie umieja zagrac poprawnie jedenego coveru, ale prezentuja z duma Zuo, Mhrok i Szatana. Wink
To tak w malym skrócie .... Laughing

Racja, racja i tylko święta racja. Olaf - sam sobie odpowedz na to pytanie, wtedy odpowiedź będzie najszczersza.
Powrót do góry Go down
Trzeszcz

Trzeszcz


Liczba postów : 93
Age : 34
Location : Inowrocław (kuj-pom)
Registration date : 16/08/2008

Ulubiony album - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ulubiony album   Ulubiony album - Page 2 EmptyPon Sie 25, 2008 10:53 pm

Cóż... tak to juz jest z takimi fanami którzy są nimi zeby się komuś przypodobać, przed kimś zagrać, ze są mądrzejsi niz naprawde są i robić z siebie debili... najtrudniej to być true fanem i mimo tego ze nikt nie słucha w towarzystwie takiej muzy ją wychwalać mimo krytyki innych...

a AJFA wymiata wracając do tematu (wlasnie w głośnikach Blackened Very Happy ) chodź ja się trzymam ulubioności RTL Very Happy ale nie wiem po co (chyba tylko po to zeby mieć jakieś tam zdanie jak pytają Razz) bo ja tam luuuuuubie wszystkie płytki Very Happy i nie mam jakichś tam słabszych... kazda ma coś w sobie...


Igor napisał:
...Orion jest lepszy aczkolwiek pewien jego fragment kojarzy mi się z kolędą xD

Kiedyś kumpel do mnie, jak mu zagrałem motyw bassu z drugiej części Oriona: "Tej to jakas kolęda??" xD xD xD
Powrót do góry Go down
Doris

Doris


Liczba postów : 9
Registration date : 12/12/2008

Ulubiony album - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ulubiony album   Ulubiony album - Page 2 EmptyPią Gru 26, 2008 2:24 pm

Black Album - jest poprostu genialny , moge słuchać tej płyty godzinami Twisted Evil
Powrót do góry Go down
Piotrek
Moderator Forum
Piotrek


Liczba postów : 1060
Age : 37
Location : Sochaczew
Registration date : 10/12/2007

Ulubiony album - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ulubiony album   Ulubiony album - Page 2 EmptyPią Gru 26, 2008 3:03 pm

Doris napisał:
Black Album - jest poprostu genialny , moge słuchać tej płyty godzinami Twisted Evil
Tak, to prawda Wink A poza tym to przełomowa płyta w twórczości Metalliki dzięki którym Meta jak wiadomo zjednała sobie jeszcze więcej fanów ale też troche straciła...Każda płyta Metalliki ma coś wielkiego w sobie (nawet Loady i St.Anger) ale moją ulubioną płytą zawsze będzie "And Justice for all" Twisted Evil
Powrót do góry Go down
Igor

Igor


Liczba postów : 1062
Age : 32
Location : Warszawa
Registration date : 11/02/2008

Ulubiony album - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ulubiony album   Ulubiony album - Page 2 EmptyNie Gru 28, 2008 8:00 pm

Co to znaczy "nawet Loady i St. Anger". Ja szanuję wszystko co nagrała Metallica bo wiem, że włożyli w to 101% swoich możliwości i serca i to się dla mnie liczy. Że zawsze robią to co im się podoba. I chuj Razz Jak można nie docenić Larsa który po prostu NAPIERDALA na Angerze??

Nie wiem. Smile
Powrót do góry Go down
Piotrek
Moderator Forum
Piotrek


Liczba postów : 1060
Age : 37
Location : Sochaczew
Registration date : 10/12/2007

Ulubiony album - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ulubiony album   Ulubiony album - Page 2 EmptyPon Gru 29, 2008 10:23 am

Ja też to szanuje oczywiście ale wiadomo że "Loady i St.Anger" to są "najbardziej znienawidzone płyty Metalliki" dlatego tak napisałem Wink Mi się "Loady" bardzo podobają od samego początku słuchania Metalliki, z St.Anger u mnie jest różnie, w sumie też się już do tej płyty przekonałem ale perkusja na tej płycie brzmi mi tak jakby Lars grał "na beczkach" aczkolwiek z tym napierdalaniem się zgodzę Wink
Powrót do góry Go down
Igor

Igor


Liczba postów : 1062
Age : 32
Location : Warszawa
Registration date : 11/02/2008

Ulubiony album - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ulubiony album   Ulubiony album - Page 2 EmptyPon Gru 29, 2008 10:36 am

No i polej stary Very Happy
Powrót do góry Go down
Doris

Doris


Liczba postów : 9
Registration date : 12/12/2008

Ulubiony album - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ulubiony album   Ulubiony album - Page 2 EmptyPon Gru 29, 2008 12:01 pm

"Piotrk napisał":

z St.Anger u mnie jest różnie, w sumie też się już do tej płyty przekonałem ale perkusja na tej płycie brzmi mi tak jakby Lars grał "na beczkach"



[b] dokładnie, tylko ja sie jeszcze do tego alumu nie przekonałam
Powrót do góry Go down
Piotrek
Moderator Forum
Piotrek


Liczba postów : 1060
Age : 37
Location : Sochaczew
Registration date : 10/12/2007

Ulubiony album - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ulubiony album   Ulubiony album - Page 2 EmptyWto Gru 30, 2008 11:20 am

Igor napisał:
No i polej stary Very Happy
Hehe Very Happy Nie widzę polewaczki w tych forumowych ikonkach lol! A co do albumu St.Anger to myślę że koleżanka Doris się kiedyś do niego przekona, mi też to łatwo nie przyszło ale jednak się udało Hell YEAH! Twisted Evil
Powrót do góry Go down
Olaf

Olaf


Liczba postów : 745
Age : 36
Location : Żnin
Registration date : 28/12/2007

Ulubiony album - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ulubiony album   Ulubiony album - Page 2 EmptyWto Gru 30, 2008 2:12 pm

Nie wiem co ludzie mają do St.Anger?Riffy są,podwójna stopa jest,agresja jest,melodie są,tylko solówek brak,ale to się zwróciło na Death Magnetic,wiec nie wiem o co kaman.Co do loadów,ja się nigdy do niech nie przekonam,i jakoś nie chce przekonać,bo po co się przekonywać do rzeczy słabych Laughing
Powrót do góry Go down
ashley1512

ashley1512


Liczba postów : 55
Location : Kraków
Registration date : 20/08/2008

Ulubiony album - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ulubiony album   Ulubiony album - Page 2 EmptyWto Gru 30, 2008 3:28 pm

Igor napisał:
Orion jest lepszy aczkolwiek pewien jego fragment kojarzy mi się z kolędą xD

a mi się Mercyful Fate kojarzy z Wigilia i Bożym Narodzeniem, a wiec też z kolędą bounce bounce
Powrót do góry Go down
Igor

Igor


Liczba postów : 1062
Age : 32
Location : Warszawa
Registration date : 11/02/2008

Ulubiony album - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ulubiony album   Ulubiony album - Page 2 EmptyWto Gru 30, 2008 6:32 pm

Olaf... a kopa w dupe to Ty nie chcesz za to ostatnie zdanie? Laughing
Powrót do góry Go down
Piotrek
Moderator Forum
Piotrek


Liczba postów : 1060
Age : 37
Location : Sochaczew
Registration date : 10/12/2007

Ulubiony album - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ulubiony album   Ulubiony album - Page 2 EmptySro Gru 31, 2008 10:56 am

A Ja wszystkim kopiącym i nie kopiącym się Paniom i Panom Metallicznym życzę szczęśliwego nowego ro(c)ku Hell YEAH!! Twisted Evil
Powrót do góry Go down
Sulak fan

Sulak fan


Liczba postów : 11
Age : 27
Location : Grudziądz
Registration date : 20/01/2009

Ulubiony album - Page 2 Empty
PisanieTemat: Który album Metki polecacie?   Ulubiony album - Page 2 EmptyPią Sty 30, 2009 8:03 pm

Jaki album pasuje do poniższego opisu.
Potrafi łupnąć, a chwilami jest spokojnie (np. ballady).
Chciałbym sobie kupić jakiś album Mety, ale kompletnie nie wiem jaki Neutral . To też proszę was o radę. Mam nadzieję, że mi odpowiecie.
Powrót do góry Go down
josie




Liczba postów : 121
Age : 33
Registration date : 27/01/2009

Ulubiony album - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ulubiony album   Ulubiony album - Page 2 EmptyPią Sty 30, 2009 8:14 pm

zawsze i wszędzie moimi ulubionymi będą: Czarny album oraz ...And justice for all!!!
Powrót do góry Go down
Igor

Igor


Liczba postów : 1062
Age : 32
Location : Warszawa
Registration date : 11/02/2008

Ulubiony album - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ulubiony album   Ulubiony album - Page 2 EmptyPią Sty 30, 2009 8:49 pm

Ja już kiedyś mówiłem, że każdy album Metallici poza Kill Em All, Ride The Lightning, Master of Puppets, Justice For All, Black Album, Load, Reload, Garage INC., S&M, St. Anger i Death Magnetic SSIE! bounce
Powrót do góry Go down
josie




Liczba postów : 121
Age : 33
Registration date : 27/01/2009

Ulubiony album - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ulubiony album   Ulubiony album - Page 2 EmptyPią Sty 30, 2009 9:43 pm

dla mnie niepojętym jest fakt, że ludzie nie lubią "St. Anger". jak dla mnie jest to naprawdę dobry album, że kiedy go włączam, to macham głową do komputera albo skaczę po pokoju jak wariatka... Very Happy
Powrót do góry Go down
Olaf

Olaf


Liczba postów : 745
Age : 36
Location : Żnin
Registration date : 28/12/2007

Ulubiony album - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ulubiony album   Ulubiony album - Page 2 EmptyPią Sty 30, 2009 10:01 pm

Sulak fun zdecydowanie Master Of Puppets Smile Igor nie łupaj Ty mnie,bo co se ludzie pomyślą,ale ja i tak swoje wiem Laughing
Powrót do góry Go down
Piotrek
Moderator Forum
Piotrek


Liczba postów : 1060
Age : 37
Location : Sochaczew
Registration date : 10/12/2007

Ulubiony album - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ulubiony album   Ulubiony album - Page 2 EmptyPią Sty 30, 2009 10:35 pm

Lepiej kupić następną płytę bo a pewno będzie zajedwakurwabista hehe lol! Wink
Powrót do góry Go down
Ryba666

Ryba666


Liczba postów : 4
Registration date : 10/01/2009

Ulubiony album - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ulubiony album   Ulubiony album - Page 2 EmptySro Lut 11, 2009 9:47 pm

Piotrek napisał:
Lepiej kupić następną płytę bo a pewno będzie zajedwakurwabista hehe lol! Wink
No niestety, z dostępnością starszych płyt jest problem. Najpewniej trafisz na Death Magnetic albo na Master of Puppets. ale za to jaki to wybór! Very Happy

Teraz jak tak się zastanawiam który album jest moim ulubionym mam problem, bo to są kilka albumów. Są to Master of Puppets, Ride the Lightning, Kill'em All!, ...And Justice for All, Black Album, St. Anger, Death Magnetic. Kolejność przypadkowa. Very Happy
Powrót do góry Go down
nefaria

nefaria


Liczba postów : 197
Age : 38
Location : City of gold Eldorado
Registration date : 06/06/2008

Ulubiony album - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ulubiony album   Ulubiony album - Page 2 EmptyCzw Lut 12, 2009 11:23 am

Ride the lighting i ...And justice for all-> bezapelacyjnie i do samego końca mojego lub jej (Metallici) xD a tak poza tym to zasadniczo staram się postrzegać Mete jako całokształt ich działalności a nie selekcjonować na lepsze i słabsze płyty, dla mnie to Tytani a wiemy z mitologii że przed Tytanami nawet bogowie zadrżeli Twisted Evil
Powrót do góry Go down
Igor

Igor


Liczba postów : 1062
Age : 32
Location : Warszawa
Registration date : 11/02/2008

Ulubiony album - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ulubiony album   Ulubiony album - Page 2 EmptyCzw Lut 12, 2009 1:54 pm

Fuck yeah! Twisted Evil Są 3 utwory Mety jakich nie lubię. A są to Poor Twisted Me, Wasting My Hate i Fixxxer... po prostu nie umiem ich słuchać dłużej niż minutę Laughing Tak to cała twórczość Tytanów Metalu jest Mega Very Happy
Powrót do góry Go down
James'Girl

James'Girl


Liczba postów : 69
Location : Lublin
Registration date : 15/01/2009

Ulubiony album - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ulubiony album   Ulubiony album - Page 2 EmptyCzw Lut 12, 2009 9:40 pm

Ja uwielbiam Fixxxera! Jak można go nie lubić?! Shocked Cudowny utwór o niesamowicie tajemniczym klimacie - to co wyczyniają gitary na początku utworu jest fantastycznie zakręcone. Twisted Evil

I niezmiernie życiowe słowa... Ileż to razy w życiu człowiek czuje się jak bezwolna lalka voodoo, której wbija ktoś szpilki..? Są momenty, gdy wydaje nam się, że to już minęło, że możemy odetchnąć, że zaczyna nam się układać, a wówczas znów niespodziewanie nasz "Master" znów zadaje nam ból wbijając kolejną szpilę...

To jeden z moich ulubionych utworów.
Powrót do góry Go down
Igor

Igor


Liczba postów : 1062
Age : 32
Location : Warszawa
Registration date : 11/02/2008

Ulubiony album - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ulubiony album   Ulubiony album - Page 2 EmptyPią Lut 13, 2009 3:13 pm

Hooy, nie potrafię go słuchać Laughing
Powrót do góry Go down
James'Girl

James'Girl


Liczba postów : 69
Location : Lublin
Registration date : 15/01/2009

Ulubiony album - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ulubiony album   Ulubiony album - Page 2 EmptyPią Lut 13, 2009 9:00 pm

Cóż! Trudno! Masz prawo do własnego zdania!

A może jeszcze kiedyś polubisz Fixxxera?

Ja pamiętam miałam tak kiedyś z The Thing That Should Not Be - niezbyt go lubiłam.

Ale któregoś dnia, podczas słuchania Mastera, nagle stwierdziłam, że to jest bardzo fajny utwór. Laughing Jakbym dostała jakiegoś olśnienia. Taki grom z jasnego nieba.
I teraz bardzo go lubię.
Powrót do góry Go down
Igor

Igor


Liczba postów : 1062
Age : 32
Location : Warszawa
Registration date : 11/02/2008

Ulubiony album - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ulubiony album   Ulubiony album - Page 2 EmptyPią Lut 13, 2009 9:50 pm

Ja kiedyś nie lubiłem Fight Fire W/ Fire a teraz to mój ulubiony wałek z RTL Very Happy:D Creep i Bellz mi się przejdał i teraz uwielbiam słuchać Trapped i Fire Twisted Evil
Powrót do góry Go down
umbro666

umbro666


Liczba postów : 32
Age : 32
Location : Kielce
Registration date : 08/02/2008

Ulubiony album - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ulubiony album   Ulubiony album - Page 2 EmptyPon Lut 16, 2009 7:47 pm

Mam wielki dylemat, Według mnie najlepsze płyty mety zaczynają się na Killem a kończą na ...And Justice... Twisted Evil pozostałe albumy podobają mi się mniej... confused
Jednak nie ma albumu którego bym nie lubił bo każdy ma w sobie to coś. Po prostu te pierwsze uwielbiam za całokształt a tych kolejnych słucham tylko dla poszczególnych utworów...

Moim utworem którego nie mogłem na początku słuchać był Orion, Neutral jednak z czasem polubiłem go i teraz jest jednym z moich ulubionych instrumentali Very Happy
Powrót do góry Go down
Igor

Igor


Liczba postów : 1062
Age : 32
Location : Warszawa
Registration date : 11/02/2008

Ulubiony album - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ulubiony album   Ulubiony album - Page 2 EmptyPon Lut 16, 2009 9:42 pm

Uuuu no bracie te harmonie to czysta poezja Twisted Evil
Powrót do góry Go down
lars_ulrich46

lars_ulrich46


Liczba postów : 135
Age : 30
Registration date : 19/02/2009

Ulubiony album - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ulubiony album   Ulubiony album - Page 2 EmptyCzw Lut 19, 2009 8:13 pm

dla mnie wszystkie są dobre ale najbardziej chyba kill em all, ride the lighting, master of puppets, and justice for all, i black album.
To że nie wymieniłem tu innych albumów nie świadczy o tym że ich nie lubię. Very Happy Very Happy Very Happy
Powrót do góry Go down
Piotrek
Moderator Forum
Piotrek


Liczba postów : 1060
Age : 37
Location : Sochaczew
Registration date : 10/12/2007

Ulubiony album - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ulubiony album   Ulubiony album - Page 2 EmptyPią Lut 20, 2009 10:24 am

A jakbyś mógł wymienić ten jeden jedyny, najbardziej ulubiony album to jaki by to był ? Twisted Evil
Powrót do góry Go down
lars_ulrich46

lars_ulrich46


Liczba postów : 135
Age : 30
Registration date : 19/02/2009

Ulubiony album - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ulubiony album   Ulubiony album - Page 2 EmptyPią Lut 20, 2009 12:11 pm

trudno jest wybrać ten jedyny ulubiony
Powrót do góry Go down
Igor

Igor


Liczba postów : 1062
Age : 32
Location : Warszawa
Registration date : 11/02/2008

Ulubiony album - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ulubiony album   Ulubiony album - Page 2 EmptyPią Lut 20, 2009 1:45 pm

Nie a na poważnie... to chyba najbardziej lubię słuchać Master of Puppets Twisted Evil
Powrót do góry Go down
Michał

Michał


Liczba postów : 541
Age : 27
Location : Jelenia Góra (okolice)
Registration date : 24/02/2009

Ulubiony album - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ulubiony album   Ulubiony album - Page 2 EmptyWto Lut 24, 2009 5:02 pm

A u mnie to tak:
Kill'em All
Ride The Lighting
Master Of Puppets
..And Justice For All
Black Album
Load
Reload
Garage inc.
S&M
St.Anger
Death Magnetic
Powrót do góry Go down
Lilith Rose
Moderator Forum
Lilith Rose


Liczba postów : 1525
Age : 35
Location : Łódź
Registration date : 12/12/2007

Ulubiony album - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ulubiony album   Ulubiony album - Page 2 EmptyWto Mar 10, 2009 3:03 pm

Ja podam pare tytułów:
Kill'em all, Ride the lighting, Master of Puppets, and Justice for all i Black album.
Z tego najbardziej cenię Killa, Mastera i Ride the Lightening Smile
Powrót do góry Go down
http://www.lastfm.pl/user/Lilith_Rose
umbro666

umbro666


Liczba postów : 32
Age : 32
Location : Kielce
Registration date : 08/02/2008

Ulubiony album - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ulubiony album   Ulubiony album - Page 2 EmptyWto Mar 10, 2009 5:06 pm

Jeśli miałbym wybrać ten który naprawdę najbardziej lubię to raczej na pewno byłby to Master.
Powrót do góry Go down
josie




Liczba postów : 121
Age : 33
Registration date : 27/01/2009

Ulubiony album - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ulubiony album   Ulubiony album - Page 2 EmptyWto Mar 10, 2009 9:49 pm

moją ulubioną płytą jest moja własna składanka, składająca się z utworów, których najczęściej słucham Wink o!
Powrót do góry Go down
Lilith Rose
Moderator Forum
Lilith Rose


Liczba postów : 1525
Age : 35
Location : Łódź
Registration date : 12/12/2007

Ulubiony album - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ulubiony album   Ulubiony album - Page 2 EmptySro Mar 11, 2009 5:22 am

święta racja, też mam swoje wybrane z każdej płyty i tak oto powstaje Smile
Powrót do góry Go down
http://www.lastfm.pl/user/Lilith_Rose
lars_ulrich46

lars_ulrich46


Liczba postów : 135
Age : 30
Registration date : 19/02/2009

Ulubiony album - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ulubiony album   Ulubiony album - Page 2 EmptySro Mar 11, 2009 8:05 pm

Teraz najczęściej słucham Mastera. Very Happy
Powrót do góry Go down
Igor

Igor


Liczba postów : 1062
Age : 32
Location : Warszawa
Registration date : 11/02/2008

Ulubiony album - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ulubiony album   Ulubiony album - Page 2 EmptySro Mar 11, 2009 10:52 pm

A ja Garage... Breadfannnnn Razz
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Ulubiony album - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ulubiony album   Ulubiony album - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Ulubiony album
Powrót do góry 
Strona 2 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Ulubiony Album Mety
» Ulubiony Teledysk
» METALLICA- single, promo,live

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Muzyka :: Metallica-
Skocz do: