Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum MetallicaArt
 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Live Shit: Bingle & Purge

Go down 
+4
Lilith Rose
Olaf
Piotrek
Artur
8 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Artur
Admin
Artur


Liczba postów : 169
Age : 46
Location : USA
Registration date : 09/12/2007

Live Shit: Bingle & Purge Empty
PisanieTemat: Live Shit: Bingle & Purge   Live Shit: Bingle & Purge EmptySob Gru 29, 2007 7:57 pm

Co sądzicie o Live Shit???
Powrót do góry Go down
http://www.metallica.org.pl
Piotrek
Moderator Forum
Piotrek


Liczba postów : 1060
Age : 37
Location : Sochaczew
Registration date : 10/12/2007

Live Shit: Bingle & Purge Empty
PisanieTemat: Re: Live Shit: Bingle & Purge   Live Shit: Bingle & Purge EmptySro Lut 13, 2008 11:04 am

Tak jak już pisałem w temacie o "Cunning Stunts" koncert "Live Shit Binge and Purge" muszę sobie ściągnąć bo to świetny koncert....z tego co widzę na "youtube" Very Happy
Powrót do góry Go down
Olaf

Olaf


Liczba postów : 745
Age : 36
Location : Żnin
Registration date : 28/12/2007

Live Shit: Bingle & Purge Empty
PisanieTemat: Re: Live Shit: Bingle & Purge   Live Shit: Bingle & Purge EmptySro Lut 13, 2008 12:41 pm

No kurde koncert miażdży Very Happy Same perełki tam są i jeszcze jak wykonane! James miał ten głos co najbardziej lubiłem, Lars nawalał jak głupi, wtedy jeszcze był mój najlepszy bassiata, Kirk nie miał wąsa(chyba? Razz ) i w wogóle takie show robili wtedy! Mrrrr...najlepszy koncert jaki widziałem... i mogę go oglądać jeszcze miliony razy Twisted Evil Piotrek to chyba dobra zachęta? Very Happy
Ps. Nie mogę wybrać najlepszej piosenki z tego LIVE! Bo wszystkie są na zaje... wysokim poziomie Twisted Evil
Powrót do góry Go down
Piotrek
Moderator Forum
Piotrek


Liczba postów : 1060
Age : 37
Location : Sochaczew
Registration date : 10/12/2007

Live Shit: Bingle & Purge Empty
PisanieTemat: Re: Live Shit: Bingle & Purge   Live Shit: Bingle & Purge EmptySro Lut 13, 2008 1:33 pm

Olaf napisał:
Piotrek to chyba dobra zachęta
Hehe, no pewnie że najlepsza Wink Ale kurcze, nie mogę tego koncertu znaleźć, szukałem go na torrencie i DC++ bo takich programów używam do ściągania i nikt tego koncertu nie udostępnia Sad Oczywiście mógłby obejrzeć pojedyncze piosenki na "youtube" ale....wolałbym mieć go na dysku i płytce Very Happy
Powrót do góry Go down
Olaf

Olaf


Liczba postów : 745
Age : 36
Location : Żnin
Registration date : 28/12/2007

Live Shit: Bingle & Purge Empty
PisanieTemat: Re: Live Shit: Bingle & Purge   Live Shit: Bingle & Purge EmptySro Lut 13, 2008 2:55 pm

Ja zassałem z aresa! Było dosyć dużo żródeł więc szło aż miło Razz Ale planuje zainwestować w oryginał jak bedzie kasa! Cool
Powrót do góry Go down
Piotrek
Moderator Forum
Piotrek


Liczba postów : 1060
Age : 37
Location : Sochaczew
Registration date : 10/12/2007

Live Shit: Bingle & Purge Empty
PisanieTemat: Re: Live Shit: Bingle & Purge   Live Shit: Bingle & Purge EmptySro Lut 13, 2008 3:13 pm

A mi się udało jednak znaleźć ten koncert na Torrencie ale zajmuje 4.3 GB i jak na razie mam 0,7% Crying or Very sad W takim tempie to mi sie za trzy lata ściągnie....No ale ważne że się ściąga Wink
Powrót do góry Go down
Lilith Rose
Moderator Forum
Lilith Rose


Liczba postów : 1525
Age : 35
Location : Łódź
Registration date : 12/12/2007

Live Shit: Bingle & Purge Empty
PisanieTemat: Re: Live Shit: Bingle & Purge   Live Shit: Bingle & Purge EmptySro Lut 13, 2008 4:13 pm

hih, nie no w porywah za rok bedziesz go mial xD
Powrót do góry Go down
http://www.lastfm.pl/user/Lilith_Rose
Olaf

Olaf


Liczba postów : 745
Age : 36
Location : Żnin
Registration date : 28/12/2007

Live Shit: Bingle & Purge Empty
PisanieTemat: Re: Live Shit: Bingle & Purge   Live Shit: Bingle & Purge EmptySro Lut 13, 2008 4:30 pm

A Ty Piotrek nie masz zmiennego IP? Bo tak z rapida byś zassał to byś już dziś miał Very Happy
Powrót do góry Go down
Lilith Rose
Moderator Forum
Lilith Rose


Liczba postów : 1525
Age : 35
Location : Łódź
Registration date : 12/12/2007

Live Shit: Bingle & Purge Empty
PisanieTemat: Re: Live Shit: Bingle & Purge   Live Shit: Bingle & Purge EmptySro Lut 13, 2008 4:32 pm

ja tam zasysam z Bitcometa i Emule i sie ciesze, hihi Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.lastfm.pl/user/Lilith_Rose
Igor

Igor


Liczba postów : 1062
Age : 32
Location : Warszawa
Registration date : 11/02/2008

Live Shit: Bingle & Purge Empty
PisanieTemat: Re: Live Shit: Bingle & Purge   Live Shit: Bingle & Purge EmptySro Lut 13, 2008 5:29 pm

Piraci sami w pytke Zbysia Razz
Powrót do góry Go down
Piotrek
Moderator Forum
Piotrek


Liczba postów : 1060
Age : 37
Location : Sochaczew
Registration date : 10/12/2007

Live Shit: Bingle & Purge Empty
PisanieTemat: Re: Live Shit: Bingle & Purge   Live Shit: Bingle & Purge EmptySro Lut 13, 2008 5:33 pm

Olaf napisał:
A Ty Piotrek nie masz zmiennego IP?Bo tak z rapida byś zassał to byś już dziś miał Very Happy
Hmm, niestety nie mam zmiennego IP ale możesz mi podać jakiś link, może szybciej mi się to będzie ściągać z tego linka niż przez program Wink
Powrót do góry Go down
Olaf

Olaf


Liczba postów : 745
Age : 36
Location : Żnin
Registration date : 28/12/2007

Live Shit: Bingle & Purge Empty
PisanieTemat: Re: Live Shit: Bingle & Purge   Live Shit: Bingle & Purge EmptySro Lut 13, 2008 6:05 pm

Ja miałem na myśli linki do rapidshare! Więc nie wiem czy Ci się przydadzą, skoro nie masz zmiennego, bo będziesz musiał czekać kilka godzin, żeby kolejny "uruchomić" Sad To jak chcesz to Ci wrzucę na PW Rolling Eyes
Powrót do góry Go down
Piotrek
Moderator Forum
Piotrek


Liczba postów : 1060
Age : 37
Location : Sochaczew
Registration date : 10/12/2007

Live Shit: Bingle & Purge Empty
PisanieTemat: Re: Live Shit: Bingle & Purge   Live Shit: Bingle & Purge EmptySro Lut 13, 2008 6:19 pm

Heh, no trudno, wiem że będe musiał czekać ale myślę że nie dłużej niż na torrencie Wink A więc możesz mi wrzucić link w prywatnej wiadomości Olafie, z góry dziękuje Wink
Powrót do góry Go down
Artur
Admin
Artur


Liczba postów : 169
Age : 46
Location : USA
Registration date : 09/12/2007

Live Shit: Bingle & Purge Empty
PisanieTemat: Live Shit: Bingle & Purge   Live Shit: Bingle & Purge EmptyCzw Lut 14, 2008 1:54 am

Jeśli mogę Wam doradzić jako maniak informatyki. Lilith trafnie wybrała. Bitcomet jest w czołówce programów P2P. Chłopaki, oglądając statystyki forum muszę stwierdzić że nasza Lilith masakruje to forum. Ja to nie mam szans, ale Wy możecie ją jeszcze dogonić. Pozdrawiam Was wszystkich.
Powrót do góry Go down
http://www.metallica.org.pl
Lilith Rose
Moderator Forum
Lilith Rose


Liczba postów : 1525
Age : 35
Location : Łódź
Registration date : 12/12/2007

Live Shit: Bingle & Purge Empty
PisanieTemat: Re: Live Shit: Bingle & Purge   Live Shit: Bingle & Purge EmptyCzw Lut 14, 2008 8:18 am

heh Very Happy sie wie Arturze ze wymiatam ^^ no Bitcomet jest najszybszy moim skromnym zdaniem Smile
Powrót do góry Go down
http://www.lastfm.pl/user/Lilith_Rose
Piotrek
Moderator Forum
Piotrek


Liczba postów : 1060
Age : 37
Location : Sochaczew
Registration date : 10/12/2007

Live Shit: Bingle & Purge Empty
PisanieTemat: Re: Live Shit: Bingle & Purge   Live Shit: Bingle & Purge EmptyCzw Lut 14, 2008 10:44 am

Artur napisał:
Jeśli mogę Wam doradzić jako maniak informatyki. Lilith trafnie wybrała. Bitcomet jest w czołówce programów P2P. Chłopaki, oglądając statystyki forum muszę stwierdzić że nasza Lilith masakruje to forum. Ja to nie mam szans, ale Wy możecie ją jeszcze dogonić. Pozdrawiam Was wszystkich.
Hehe, no Met Bracie, masz rację, Bit Comet jest najlepszy, dlatego ja przez ten program ściągam pliki Wink Ale ten koncert przez Torrenta czyli Bot Cometa mimo tego że ściągał mi się z dobrą prędkością to i tak nie miałbym go jakoś szybko ale mój metalliczno-triwiumowy kumpel Olaf przyszedł mi z pomocą i myślę że będe miał szybciej ten koncercik Wink A co do Agatki to racja, bardzo się "rozochociła" na forum i oto chodzi Wink I dzisiaj Ona ma urodzinki a więc walentynkowo-metalliczna Agatko, jeszcze raz Wszystkiego Najlepszego :*
Powrót do góry Go down
Olaf

Olaf


Liczba postów : 745
Age : 36
Location : Żnin
Registration date : 28/12/2007

Live Shit: Bingle & Purge Empty
PisanieTemat: Re: Live Shit: Bingle & Purge   Live Shit: Bingle & Purge EmptyCzw Lut 14, 2008 11:49 am

O to ja tez od razu podłączę się pod temat!Wszystkiego NAJ dla naszej dzisiejszej solenizantki!Mam nadzieję,że jakąś wirtualną butelkę nam dziś postawi Razz Ale żeby offa nie robić!Powiem jeszcze raz LIVE SH*T=ORGAZM Wink
Powrót do góry Go down
Lilith Rose
Moderator Forum
Lilith Rose


Liczba postów : 1525
Age : 35
Location : Łódź
Registration date : 12/12/2007

Live Shit: Bingle & Purge Empty
PisanieTemat: Re: Live Shit: Bingle & Purge   Live Shit: Bingle & Purge EmptyCzw Lut 14, 2008 1:06 pm

dziekuje wam :*:*:*
Powrót do góry Go down
http://www.lastfm.pl/user/Lilith_Rose
Piotrek
Moderator Forum
Piotrek


Liczba postów : 1060
Age : 37
Location : Sochaczew
Registration date : 10/12/2007

Live Shit: Bingle & Purge Empty
PisanieTemat: Re: Live Shit: Bingle & Purge   Live Shit: Bingle & Purge EmptyPią Lut 15, 2008 6:40 pm

A ja już ściągam 11 plik z koncertu Live Shit a plików jest 14 więc w weekendzik na pewno koncert będe miał Very Happy
Powrót do góry Go down
Lilith Rose
Moderator Forum
Lilith Rose


Liczba postów : 1525
Age : 35
Location : Łódź
Registration date : 12/12/2007

Live Shit: Bingle & Purge Empty
PisanieTemat: Re: Live Shit: Bingle & Purge   Live Shit: Bingle & Purge EmptyPią Lut 15, 2008 6:40 pm

Bravo bravo Smile nadrobisz zaleglosci:)
Powrót do góry Go down
http://www.lastfm.pl/user/Lilith_Rose
Piotrek
Moderator Forum
Piotrek


Liczba postów : 1060
Age : 37
Location : Sochaczew
Registration date : 10/12/2007

Live Shit: Bingle & Purge Empty
PisanieTemat: Re: Live Shit: Bingle & Purge   Live Shit: Bingle & Purge EmptyPią Lut 15, 2008 9:32 pm

No ale już sie nie mogę doczekać kiedy Wam opowiem moje wrażenia z tego koncertu hehe Razz Very Happy
Powrót do góry Go down
Lilith Rose
Moderator Forum
Lilith Rose


Liczba postów : 1525
Age : 35
Location : Łódź
Registration date : 12/12/2007

Live Shit: Bingle & Purge Empty
PisanieTemat: Re: Live Shit: Bingle & Purge   Live Shit: Bingle & Purge EmptyPią Lut 15, 2008 9:33 pm

No koniecznie musisz Wink ale nie bedziesz zawiedziony napewno :*
Powrót do góry Go down
http://www.lastfm.pl/user/Lilith_Rose
Olaf

Olaf


Liczba postów : 745
Age : 36
Location : Żnin
Registration date : 28/12/2007

Live Shit: Bingle & Purge Empty
PisanieTemat: Re: Live Shit: Bingle & Purge   Live Shit: Bingle & Purge EmptySob Lut 16, 2008 6:51 am

No to jest pewne...ten koncert przeszedł do historii Twisted Evil W statystykach nawet lepiej wypadł niż RIR żelaznej dziewicy Rolling Eyes Dobra rekomendacja to juz chyba Very Happy
Powrót do góry Go down
Piotrek
Moderator Forum
Piotrek


Liczba postów : 1060
Age : 37
Location : Sochaczew
Registration date : 10/12/2007

Live Shit: Bingle & Purge Empty
PisanieTemat: Re: Live Shit: Bingle & Purge   Live Shit: Bingle & Purge EmptySob Lut 16, 2008 10:28 am

Hehe, no bardzo dobrze promujecie ten koncert, na pewno mi się spodoba Wink Zresztą jak każdy koncert Metalliki Very Happy
Powrót do góry Go down
Piotrek
Moderator Forum
Piotrek


Liczba postów : 1060
Age : 37
Location : Sochaczew
Registration date : 10/12/2007

Live Shit: Bingle & Purge Empty
PisanieTemat: Re: Live Shit: Bingle & Purge   Live Shit: Bingle & Purge EmptySob Lut 16, 2008 8:26 pm

A więc co to dużo mówić koncert jest "Zajedwabisty" Twisted Evil Chłopaki zagrali godzine bisu Shocked No i panie pokazały swoje perkusje jak je James o to poprosił Very Happy Razz Koncercik super, akurat chciałem żeby się "Battery" tam pojawiło i się pojawiło hehe Wink
Powrót do góry Go down
Olaf

Olaf


Liczba postów : 745
Age : 36
Location : Żnin
Registration date : 28/12/2007

Live Shit: Bingle & Purge Empty
PisanieTemat: Re: Live Shit: Bingle & Purge   Live Shit: Bingle & Purge EmptySob Lut 16, 2008 8:49 pm

No widzisz Piotrek Razz Teraz jest ten moment co się mówi"A nie mówiłem" Razz Koncercik full wypas i basta Twisted Evil
Powrót do góry Go down
Piotrek
Moderator Forum
Piotrek


Liczba postów : 1060
Age : 37
Location : Sochaczew
Registration date : 10/12/2007

Live Shit: Bingle & Purge Empty
PisanieTemat: Re: Live Shit: Bingle & Purge   Live Shit: Bingle & Purge EmptyNie Lut 17, 2008 2:45 pm

Hehe, no pewnie że koncercik full wypas Hell YEAH! Very Happy I leci do mojej Metallicznej wideografii " Wink
Powrót do góry Go down
Lilith Rose
Moderator Forum
Lilith Rose


Liczba postów : 1525
Age : 35
Location : Łódź
Registration date : 12/12/2007

Live Shit: Bingle & Purge Empty
PisanieTemat: Re: Live Shit: Bingle & Purge   Live Shit: Bingle & Purge EmptyNie Lut 17, 2008 2:49 pm

hahaha, wypas ^^ wiedzialam ze ci sie spodoba^^
Powrót do góry Go down
http://www.lastfm.pl/user/Lilith_Rose
Piotrek
Moderator Forum
Piotrek


Liczba postów : 1060
Age : 37
Location : Sochaczew
Registration date : 10/12/2007

Live Shit: Bingle & Purge Empty
PisanieTemat: Re: Live Shit: Bingle & Purge   Live Shit: Bingle & Purge EmptyNie Lut 17, 2008 3:13 pm

Lilith89 napisał:
hahaha, wypas ^^ wiedzialam ze ci sie spodoba^^
Hehe, no w sumie tak sie musiało stać Wink W końcu Metallica to mój ulubiony....boysband lol! Nie chciałbym robić Offtopa ale chciałbym powiedzieć po tym koncercie że....brakuje mi Jasona w Metallice Crying or Very sad
Powrót do góry Go down
Lilith Rose
Moderator Forum
Lilith Rose


Liczba postów : 1525
Age : 35
Location : Łódź
Registration date : 12/12/2007

Live Shit: Bingle & Purge Empty
PisanieTemat: Re: Live Shit: Bingle & Purge   Live Shit: Bingle & Purge EmptyNie Lut 17, 2008 3:34 pm

słonko, każdemu go brakuje SadSadSad moze kiedys do nich dotrze z eim tez go brakuje Wink
Powrót do góry Go down
http://www.lastfm.pl/user/Lilith_Rose
Olaf

Olaf


Liczba postów : 745
Age : 36
Location : Żnin
Registration date : 28/12/2007

Live Shit: Bingle & Purge Empty
PisanieTemat: Re: Live Shit: Bingle & Purge   Live Shit: Bingle & Purge EmptyNie Lut 17, 2008 6:58 pm

Oh jak Ty optymistka Cool Ja już w to nie wierze Sad Sad
Powrót do góry Go down
Lilith Rose
Moderator Forum
Lilith Rose


Liczba postów : 1525
Age : 35
Location : Łódź
Registration date : 12/12/2007

Live Shit: Bingle & Purge Empty
PisanieTemat: Re: Live Shit: Bingle & Purge   Live Shit: Bingle & Purge EmptyNie Lut 17, 2008 7:02 pm

no optymistka, co innego mi zostalo zeby sie nie zalamac? nadzieja matka glupich ale matke sie szanuje nie?Smile
Powrót do góry Go down
http://www.lastfm.pl/user/Lilith_Rose
MasterofGuitaR

MasterofGuitaR


Liczba postów : 99
Age : 30
Location : Przemyśl
Registration date : 28/02/2008

Live Shit: Bingle & Purge Empty
PisanieTemat: Re: Live Shit: Bingle & Purge   Live Shit: Bingle & Purge EmptyCzw Lut 28, 2008 10:14 pm

Live Shit jest piekny na nim mozna odczuc ta dawna Metallice. Wtedy jeszcze byli mlodzi i odczuwali ten glod i mieli faze.Teraz to juz jest troche inaczej nie to co kiedys ale i tak kocham Metallice.Metallica zawsze bedzie zajebista czasem miala gorsze momenty czasem lepsze ale zawsze byla to Metallica. Very Happy
Powrót do góry Go down
Lilith Rose
Moderator Forum
Lilith Rose


Liczba postów : 1525
Age : 35
Location : Łódź
Registration date : 12/12/2007

Live Shit: Bingle & Purge Empty
PisanieTemat: Re: Live Shit: Bingle & Purge   Live Shit: Bingle & Purge EmptyPią Lut 29, 2008 8:03 pm

no coz... po 26 latach bycia na scenie maja prawo byc zmeczeni, maja juz swoje lata i nie szaleją jak ci mlodzi 20latkowie spzed lat, ale sie staraja Smile
Powrót do góry Go down
http://www.lastfm.pl/user/Lilith_Rose
Igor

Igor


Liczba postów : 1062
Age : 32
Location : Warszawa
Registration date : 11/02/2008

Live Shit: Bingle & Purge Empty
PisanieTemat: Re: Live Shit: Bingle & Purge   Live Shit: Bingle & Purge EmptyPią Lut 29, 2008 8:47 pm

I jak na razie dobrze im to idzie Very Happy Mam nadzieję że będą dalej trzymać poziom kiedy Stones'i będą albo już spoczywać w pokoju albo pobierać będą pokarm przez kroplówkę Smile
Powrót do góry Go down
Lilith Rose
Moderator Forum
Lilith Rose


Liczba postów : 1525
Age : 35
Location : Łódź
Registration date : 12/12/2007

Live Shit: Bingle & Purge Empty
PisanieTemat: Re: Live Shit: Bingle & Purge   Live Shit: Bingle & Purge EmptyPią Lut 29, 2008 8:52 pm

noale Stonesi jednak zawsze beda legenda, czy w piachu, czy pod kroplowa : D:D
Powrót do góry Go down
http://www.lastfm.pl/user/Lilith_Rose
Igor

Igor


Liczba postów : 1062
Age : 32
Location : Warszawa
Registration date : 11/02/2008

Live Shit: Bingle & Purge Empty
PisanieTemat: Re: Live Shit: Bingle & Purge   Live Shit: Bingle & Purge EmptyPią Lut 29, 2008 8:55 pm

I taka ma być Metallica. Jak za 40 lat zapytasz sie kogoś na ulicy "co to metallica" to powinien chociaż wiedzieć, że to największa kapela (no już niech będzie rockowa) wszech czasów. Smile
Powrót do góry Go down
Lilith Rose
Moderator Forum
Lilith Rose


Liczba postów : 1525
Age : 35
Location : Łódź
Registration date : 12/12/2007

Live Shit: Bingle & Purge Empty
PisanieTemat: Re: Live Shit: Bingle & Purge   Live Shit: Bingle & Purge EmptyPią Lut 29, 2008 8:57 pm

no powiem ze wstyd ale moja jedna znajoma jak jej powiedzialam ze jade na Metallice to niewiedziala co to ^^ ale ja juz ja przestawie ;P
Powrót do góry Go down
http://www.lastfm.pl/user/Lilith_Rose
MasterofGuitaR

MasterofGuitaR


Liczba postów : 99
Age : 30
Location : Przemyśl
Registration date : 28/02/2008

Live Shit: Bingle & Purge Empty
PisanieTemat: Re: Live Shit: Bingle & Purge   Live Shit: Bingle & Purge EmptyPią Lut 29, 2008 9:18 pm

W sumie to miała prawo nie wiedziec.Ale jednak nawet jak ktos nie slucha metalu i ise tym nie intersesuje raczej powiniem kojarzyc Wielka Metallice.Jest to tak znany zespol ze chociaz troszke powiniem o niej cos slyszec no ale trudon mozna ja jeszcze nawrocic Very Happy
Powrót do góry Go down
Lilith Rose
Moderator Forum
Lilith Rose


Liczba postów : 1525
Age : 35
Location : Łódź
Registration date : 12/12/2007

Live Shit: Bingle & Purge Empty
PisanieTemat: Re: Live Shit: Bingle & Purge   Live Shit: Bingle & Purge EmptyPią Lut 29, 2008 9:20 pm

hah,niewierzysz w moje mozliwosci, nawroce napewno Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.lastfm.pl/user/Lilith_Rose
Sponsored content





Live Shit: Bingle & Purge Empty
PisanieTemat: Re: Live Shit: Bingle & Purge   Live Shit: Bingle & Purge Empty

Powrót do góry Go down
 
Live Shit: Bingle & Purge
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» METALLICA- single, promo,live
» live z yutuba

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Muzyka :: Metallica-
Skocz do: