Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum MetallicaArt
 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Cliff Burton

Go down 
+17
Djura
lars_ulrich46
Michał
nefaria
James'Girl
ashley1512
Trzeszcz
splitter
Maciek
kamila
Igor
MasterofGuitaR
Lejsu
Olaf
Piotrek
Lilith Rose
Artur
21 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
Lilith Rose
Moderator Forum
Lilith Rose


Liczba postów : 1525
Age : 35
Location : Łódź
Registration date : 12/12/2007

Cliff Burton - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Cliff Burton   Cliff Burton - Page 2 EmptyNie Mar 15, 2009 5:03 pm

nigdy nic nie wiadomo...
Powrót do góry Go down
http://www.lastfm.pl/user/Lilith_Rose
Michał

Michał


Liczba postów : 541
Age : 27
Location : Jelenia Góra (okolice)
Registration date : 24/02/2009

Cliff Burton - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Cliff Burton   Cliff Burton - Page 2 EmptyNie Mar 15, 2009 5:55 pm

Piotrek napisał:
bardzo wątpie że taka płyta by powstała gdyby Cliff żył i grał w Metallice... Wink
Powstała by lepsza Twisted Evil
Powrót do góry Go down
lars_ulrich46

lars_ulrich46


Liczba postów : 135
Age : 30
Registration date : 19/02/2009

Cliff Burton - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Cliff Burton   Cliff Burton - Page 2 EmptyNie Mar 15, 2009 6:32 pm

Jestem bardzo ciekawy jakby powstał Black Album z udziałem Cliffa, chociaż Jason też dał czadu. Twisted Evil
Powrót do góry Go down
Igor

Igor


Liczba postów : 1062
Age : 32
Location : Warszawa
Registration date : 11/02/2008

Cliff Burton - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Cliff Burton   Cliff Burton - Page 2 EmptyNie Mar 15, 2009 6:35 pm

Myślę, że Metallica nie napisała by BA gdyby Cliff żył. Wątpię czy powstały by też Loady i czy Metallica w ogóle utrzymała się tyle na scenie. Sądzę, że jakby doszli do wniosku, że nie mogą grać szybko i ciężko to niech lepiej w ogóle nie grają. Nie wiem, takie mam wrażenie. Smile
Powrót do góry Go down
Michał

Michał


Liczba postów : 541
Age : 27
Location : Jelenia Góra (okolice)
Registration date : 24/02/2009

Cliff Burton - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Cliff Burton   Cliff Burton - Page 2 EmptyNie Mar 15, 2009 6:46 pm

Gdyby nie zmarł to na 90% odszedł bo z Metallicy. Tak mi sie zdaje.
Powrót do góry Go down
lars_ulrich46

lars_ulrich46


Liczba postów : 135
Age : 30
Registration date : 19/02/2009

Cliff Burton - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Cliff Burton   Cliff Burton - Page 2 EmptyNie Mar 15, 2009 8:25 pm

Pewnie by kiedyś odszedł.
Powrót do góry Go down
Olaf

Olaf


Liczba postów : 745
Age : 36
Location : Żnin
Registration date : 28/12/2007

Cliff Burton - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Cliff Burton   Cliff Burton - Page 2 EmptyNie Mar 15, 2009 8:32 pm

Pytanie jakie nie padło...ciekawe jak by wyglądał w krótkich włosach i z make up jak reszta panów z czasów loadów Laughing
Powrót do góry Go down
Piotrek
Moderator Forum
Piotrek


Liczba postów : 1060
Age : 37
Location : Sochaczew
Registration date : 10/12/2007

Cliff Burton - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Cliff Burton   Cliff Burton - Page 2 EmptyNie Mar 15, 2009 9:05 pm

Igor napisał:
Myślę, że Metallica nie napisała by BA gdyby Cliff żył. Wątpię czy powstały by też Loady i czy Metallica w ogóle utrzymała się tyle na scenie. Sądzę, że jakby doszli do wniosku, że nie mogą grać szybko i ciężko to niech lepiej w ogóle nie grają. Nie wiem, takie mam wrażenie. Smile
Dokładnie, zgadzam się z Igorem w 100%, wcześniej zresztą coś podobnego napisałem Wink Aczkolwiek Lars i James mówią zupełnie coś innego zazwyczaj, że Cliff na pewno cieszyłby się tą drogą którą poszła Metallica po "And Justice For all" w co tak jak mówiłem, bardzo wątpie...No ale to Oni w końcu znali Cliffa Razz Wink
Powrót do góry Go down
Igor

Igor


Liczba postów : 1062
Age : 32
Location : Warszawa
Registration date : 11/02/2008

Cliff Burton - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Cliff Burton   Cliff Burton - Page 2 EmptyPon Mar 16, 2009 3:11 pm

Cóż... nie wiem czy C. L. Burton spokojnie patrzył by jak Kirk maluje paznokcie i jak Lars przebija sobie sutka Wink I nie wiem czy nie odmówił by grania takich kawałków jak Hero czy (świetne) Low Man's Lyrics...
Powrót do góry Go down
Djura

Djura


Liczba postów : 181
Age : 30
Location : Oświęcim
Registration date : 05/10/2008

Cliff Burton - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Cliff Burton   Cliff Burton - Page 2 EmptyPon Mar 16, 2009 6:50 pm

Taaa Kirk swego czasu wyglądał jak pedał,a Cliff podobno nie znosił glam rockowych pudli z makijażem.Więc nie wiem czy dane by mu było przeżyć widok Kirka z make-up'em xD
Powrót do góry Go down
Michał

Michał


Liczba postów : 541
Age : 27
Location : Jelenia Góra (okolice)
Registration date : 24/02/2009

Cliff Burton - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Cliff Burton   Cliff Burton - Page 2 EmptyWto Mar 17, 2009 7:44 am

Z makeupem wglądał do dupy a najgorszy to był ten kolec pod wargami geek
Makeup jest dla glamowców i pozerów a nie dla trashu Razz
Powrót do góry Go down
Piotrek
Moderator Forum
Piotrek


Liczba postów : 1060
Age : 37
Location : Sochaczew
Registration date : 10/12/2007

Cliff Burton - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Cliff Burton   Cliff Burton - Page 2 EmptyWto Mar 17, 2009 10:44 am

Michał napisał:
trashu Razz
T(H)RASHU Wink Nie "wyzywajmy" Naszych idoli od śmieciarzy (trasherów) Razz Wink A co do samego Cliffa to dla mnie Paolo Gregoletto z Trivium jest "drugim" albo raczej "nowym" Cliffem Burtonem Wink
Powrót do góry Go down
Igor

Igor


Liczba postów : 1062
Age : 32
Location : Warszawa
Registration date : 11/02/2008

Cliff Burton - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Cliff Burton   Cliff Burton - Page 2 EmptyWto Mar 17, 2009 2:21 pm

Kolczyk akurat był spoko Wink
Powrót do góry Go down
Michał

Michał


Liczba postów : 541
Age : 27
Location : Jelenia Góra (okolice)
Registration date : 24/02/2009

Cliff Burton - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Cliff Burton   Cliff Burton - Page 2 EmptyWto Mar 17, 2009 5:48 pm

Sorry z blad i dzieki za porpawienie mnie Piotrek Wink
Co do kolczyka to byłby świetny gdyby nie makijaż bo on jest raczej dla kobiet. Ciekawe jak Krik wyglądał by w przebraniu Satanisty lol!
Powrót do góry Go down
Lilith Rose
Moderator Forum
Lilith Rose


Liczba postów : 1525
Age : 35
Location : Łódź
Registration date : 12/12/2007

Cliff Burton - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Cliff Burton   Cliff Burton - Page 2 EmptyWto Mar 17, 2009 6:28 pm

Michał napisał:
a najgorszy to był ten kolec pod wargami geek


Nie znata się ludzie Neutral
Powrót do góry Go down
http://www.lastfm.pl/user/Lilith_Rose
Michał

Michał


Liczba postów : 541
Age : 27
Location : Jelenia Góra (okolice)
Registration date : 24/02/2009

Cliff Burton - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Cliff Burton   Cliff Burton - Page 2 EmptyWto Mar 17, 2009 6:36 pm

Kolczyki tego typu dla mnie glupota (oczywiscie u mężczyzn). U mnie w szkole jest gościu chodzący do 3 klasy podstawowki i ma kolczyk lol!
Powrót do góry Go down
Lilith Rose
Moderator Forum
Lilith Rose


Liczba postów : 1525
Age : 35
Location : Łódź
Registration date : 12/12/2007

Cliff Burton - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Cliff Burton   Cliff Burton - Page 2 EmptyWto Mar 17, 2009 6:38 pm

no ta, w twoim wieku to wygląda śmiesznie, mi ten kolczyk się bardzo podobał...
Powrót do góry Go down
http://www.lastfm.pl/user/Lilith_Rose
Michał

Michał


Liczba postów : 541
Age : 27
Location : Jelenia Góra (okolice)
Registration date : 24/02/2009

Cliff Burton - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Cliff Burton   Cliff Burton - Page 2 EmptyWto Mar 17, 2009 6:43 pm

Dobra wygralas kolczyk jest ok Very Happy . Juz nie robmy offtopu bo Arturowi (mam nadzieje ze moge po imieniu) sie to nie spodoba
Powrót do góry Go down
Lilith Rose
Moderator Forum
Lilith Rose


Liczba postów : 1525
Age : 35
Location : Łódź
Registration date : 12/12/2007

Cliff Burton - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Cliff Burton   Cliff Burton - Page 2 EmptyWto Mar 17, 2009 6:45 pm

fakt, sorry...co do bassu...u Cliffa był on najwyraźniejszy....
Powrót do góry Go down
http://www.lastfm.pl/user/Lilith_Rose
Michał

Michał


Liczba postów : 541
Age : 27
Location : Jelenia Góra (okolice)
Registration date : 24/02/2009

Cliff Burton - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Cliff Burton   Cliff Burton - Page 2 EmptyWto Mar 17, 2009 6:54 pm

Wielcy artysci zawsze mlodo umierają macie na przyklad Cliffa, Chopina, Mickiewicza...
Powrót do góry Go down
Djura

Djura


Liczba postów : 181
Age : 30
Location : Oświęcim
Registration date : 05/10/2008

Cliff Burton - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Cliff Burton   Cliff Burton - Page 2 EmptyWto Mar 17, 2009 7:24 pm

No to teraz wyjechałeś z porównaniem xD
Ale fakt, najlepsi umierają młodo: Cliff, Rhoads, Hendrix,Morrison, Cobain z zanzaczeniem,że pierwszych dwóch nie przyczyniło się do własnej śmierci.
Powrót do góry Go down
Lilith Rose
Moderator Forum
Lilith Rose


Liczba postów : 1525
Age : 35
Location : Łódź
Registration date : 12/12/2007

Cliff Burton - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Cliff Burton   Cliff Burton - Page 2 EmptyWto Mar 17, 2009 7:27 pm

Mozart Razz ok, bez offów Smile o Cliffie nigdy nie zapomnimy Smile
Powrót do góry Go down
http://www.lastfm.pl/user/Lilith_Rose
Michał

Michał


Liczba postów : 541
Age : 27
Location : Jelenia Góra (okolice)
Registration date : 24/02/2009

Cliff Burton - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Cliff Burton   Cliff Burton - Page 2 EmptySob Kwi 11, 2009 7:45 am

No dobra, z tymi porównaniami to przesadziłem lol!
niedawno znalazłem to: https://www.youtube.com/watch?v=7KpxOmksHrY
Wydaje mi się że ta solówka na początku prawie mnie zabiła. Jest zajebista Twisted Evil
Powrót do góry Go down
lars_ulrich46

lars_ulrich46


Liczba postów : 135
Age : 30
Registration date : 19/02/2009

Cliff Burton - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Cliff Burton   Cliff Burton - Page 2 EmptySob Kwi 11, 2009 8:42 am

Cliff dał niezły popis na tym filmie. Cudo Very Happy cheers king
Powrót do góry Go down
Natalia




Liczba postów : 24
Registration date : 26/01/2009

Cliff Burton - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Cliff Burton   Cliff Burton - Page 2 EmptyNie Kwi 12, 2009 12:19 pm

Rzeczywiście niesamowite, jestem pod ogromnym wrażeniem Very Happy

Cliff miał niesamowity talent, ah...tylko pozazdrościć Smile
Powrót do góry Go down
Michał

Michał


Liczba postów : 541
Age : 27
Location : Jelenia Góra (okolice)
Registration date : 24/02/2009

Cliff Burton - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Cliff Burton   Cliff Burton - Page 2 EmptyPon Kwi 13, 2009 8:55 am

Eee ta zazdrościć, lepiej nauczyć się tak grać Razz
To chyba jest nie możliwe Very Happy
Powrót do góry Go down
Natalia




Liczba postów : 24
Registration date : 26/01/2009

Cliff Burton - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Cliff Burton   Cliff Burton - Page 2 EmptyPon Kwi 13, 2009 10:45 am

Wiesz...biorąc pod uwagę mój "telent" raczej nie mam szans ;P

No, ale może kiedyś coś zagram xD
Powrót do góry Go down
Lilith Rose
Moderator Forum
Lilith Rose


Liczba postów : 1525
Age : 35
Location : Łódź
Registration date : 12/12/2007

Cliff Burton - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Cliff Burton   Cliff Burton - Page 2 EmptyWto Kwi 14, 2009 7:45 pm

no ćwiczenia i talent Smile o ile bez pierwszego jakoś ujdzie, to bez talentu ciężko :d
Powrót do góry Go down
http://www.lastfm.pl/user/Lilith_Rose
Michał

Michał


Liczba postów : 541
Age : 27
Location : Jelenia Góra (okolice)
Registration date : 24/02/2009

Cliff Burton - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Cliff Burton   Cliff Burton - Page 2 EmptyWto Kwi 21, 2009 9:43 am

Coś się kroi. Ma wyjść książka o Cliffie, szczegóły tu http://www.metallica-zone.yoyo.pl/news.php
Powrót do góry Go down
Piotrek
Moderator Forum
Piotrek


Liczba postów : 1060
Age : 37
Location : Sochaczew
Registration date : 10/12/2007

Cliff Burton - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Cliff Burton   Cliff Burton - Page 2 EmptyWto Kwi 21, 2009 3:29 pm

Super by było gdyby ta książka ukazała się również w Naszym ojczystym języku Very Happy
Powrót do góry Go down
Michał

Michał


Liczba postów : 541
Age : 27
Location : Jelenia Góra (okolice)
Registration date : 24/02/2009

Cliff Burton - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Cliff Burton   Cliff Burton - Page 2 EmptyWto Kwi 21, 2009 4:04 pm

Książkę napisał MCIver, czyli ten sam, który napisał 'Sprawiedliwość Dla Wszystkich', więc skoro Sprawiedliwość przetłumaczyli to tę książkę też przetłuumaczą na polski.
Powrót do góry Go down
Piotrek
Moderator Forum
Piotrek


Liczba postów : 1060
Age : 37
Location : Sochaczew
Registration date : 10/12/2007

Cliff Burton - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Cliff Burton   Cliff Burton - Page 2 EmptySro Kwi 22, 2009 2:03 pm

Wierze w to że tak będzie Smile
Powrót do góry Go down
Lilith Rose
Moderator Forum
Lilith Rose


Liczba postów : 1525
Age : 35
Location : Łódź
Registration date : 12/12/2007

Cliff Burton - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Cliff Burton   Cliff Burton - Page 2 EmptySro Maj 27, 2009 6:10 pm

nawet po angielsku może być, i tak muszę ją przeczytaćSmile na pewno warto Smile o Cliffie sporo jest w So What i Sprawiedliwości dla wszystkich, zachęcam do czytania Smile
Powrót do góry Go down
http://www.lastfm.pl/user/Lilith_Rose
Damianho




Liczba postów : 4
Age : 29
Registration date : 09/02/2010

Cliff Burton - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Cliff Burton   Cliff Burton - Page 2 EmptySro Lut 10, 2010 8:51 pm

Happy birthday Cliff

R.I.P
Powrót do góry Go down
Michał

Michał


Liczba postów : 541
Age : 27
Location : Jelenia Góra (okolice)
Registration date : 24/02/2009

Cliff Burton - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Cliff Burton   Cliff Burton - Page 2 EmptyWto Lut 16, 2010 7:55 pm

Wiecie co, od dłużeszgo czasu odnoszę wrażenie że Metallica to był Cliff Burton. Według mnie ten zespół skończył się na Master of Puppets. To co ten człowiek zrobił dla Mety jest wielkie. Jak słucham Loadów albo St. Angera to aż mi się płakać chce z żalu. Black Album to głównie brzmienie, muzycznie mi się nie podoba, a Death Magnetic jest może powrotem do porządnego grania ale nie jest taki jak Master że wszystkie kawałki są zajebiste, na DM mam tylko kilka ulubionych, reszta powiewa nudą.
Takie moje zdanie, Cliff to Metallica, Metallica bez Cliffa to nie Metallica Neutral
Powrót do góry Go down
Phanto\M/

Phanto\M/


Liczba postów : 217
Age : 29
Location : Warszawa
Registration date : 17/05/2009

Cliff Burton - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Cliff Burton   Cliff Burton - Page 2 EmptyWto Lut 16, 2010 8:21 pm

Michał napisał:
Wiecie co, od dłużeszgo czasu odnoszę wrażenie że Metallica to był Cliff Burton. Według mnie ten zespół skończył się na Master of Puppets. To co ten człowiek zrobił dla Mety jest wielkie. Jak słucham Loadów albo St. Angera to aż mi się płakać chce z żalu. Black Album to głównie brzmienie, muzycznie mi się nie podoba, a Death Magnetic jest może powrotem do porządnego grania ale nie jest taki jak Master że wszystkie kawałki są zajebiste, na DM mam tylko kilka ulubionych, reszta powiewa nudą.
Takie moje zdanie, Cliff to Metallica, Metallica bez Cliffa to nie Metallica Neutral

Nie zgodzę się.Cliff może i byl wielki i zrobil dla Mety naprawde duzo ale wydaje mi sie ze to z Jasonem Metallica odniosla nawieksze sukcesy,st.anger loady sa naprawde dobre,Meta chciala przeciez pokazac cos fanom za pomoca piosenek o swoim zyciu prywantym o przeszlosci Jamesa itd Ja osobiscie wole tą Mete z Jasonem ;] MOwcie co chcecie ;d

Ostatni sluchalem Kill'em all calego przez cale ferie ,dzien w dzien i musze przyznac ze 1 raz spodobaly mi sie ich wszystkie kawalki z tej plyty ;P Cliff to byl geniusz jak kazdy z nas przyzna,kto wie czy nie najlepszy basista,pewnie kazdy z nas sie zastanawia jak wygladalaby Meta z Cliffem do dzis?Czy by nie istniala?Czy by brzmiala strasznie thrashowo przez kilka nastepnych plyt?Czy pewnie by nie nagrala zadnego teledysku i nie byla by tak slawna?Kto wie?Tego nikt nie wie i nie bedzie wiedzial jednak Cliff Burton pozostanie na zawsze w pamieci kazdego pozadnego fana Mety i ogolnie ciezkiego grania Razz
DM swietnie brzmi jednak wole Load ;]

Ps. Michal wstaw tą poprzednia tapete jako avatar z Cliffem ;d Dzieki temu fajny byl nastroj na forum hehe ;d Nie no joke po prostu dobrze mi sie kojarzy to zdjecie z tym forum ;]
Powrót do góry Go down
Michał

Michał


Liczba postów : 541
Age : 27
Location : Jelenia Góra (okolice)
Registration date : 24/02/2009

Cliff Burton - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Cliff Burton   Cliff Burton - Page 2 EmptySro Lut 17, 2010 3:34 pm

Jason był świetny na żywo ale muzyka jaką Meta stworzyła z nim mi nie pasuje. Loady według mnie są nisko poniżej poziomu tego zespołu, mam wrażenie że Bob Rock zesrał wszystko Razz Jeśli chodzi o St. Anger to rozumiem, płyta została wydana w zasadzie tylko po to żeby zespół się nie rozpadł. A co do DM to poprostu jest za długi, ja bym skrócił kawałek The Judas Kiss i pozbył się instrumenatala i Unforgiven III (jedna balada starczy;p). Uważam że pierwsze 3 płyty w których działał Cliff to są najlepsze płyty. Master Of Puppets jest materiałem obowiązkowym dla każdego fana porządnej muzyki (tak jak i 2 poprzedniczki) Razz. Killem All jest o tyle dziwny że jest dziki a zarazem wpadający w ucho. Ride The Lightning jest wielkim przełomem, między Killem all a RTL chłopaki z Mety naprawdę dużo się nauczyli, na tej płycie każdy kawałek jest pieprzonym mistrzostwem. Fade To Black jest najlepszą balladą, a cała reszta utworów naprawdę wybija się mocno spośród całej twórczości zespołu. W Sprawiedliwości dla wszystkich jest napisanie że między 2 pierwszymi krążkami Cliff nauczył chłopkaów naprawdę dużo Razz
Szacunek dla tego człowieka, za to jak grał i za to kim był (opieram się o to co wycztałem:P). Imponują mi jego słowa:
" Gdy człowiek kłamie zabija część świata".
Uczcijmy pamęć o nim:
https://www.youtube.com/watch?v=B_HmN4cHkvk
https://www.youtube.com/watch?v=7KpxOmksHrY&feature=related
https://www.youtube.com/watch?v=7_wGFfrJv4Y&feature=related
Powrót do góry Go down
Phanto\M/

Phanto\M/


Liczba postów : 217
Age : 29
Location : Warszawa
Registration date : 17/05/2009

Cliff Burton - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Cliff Burton   Cliff Burton - Page 2 EmptySro Lut 17, 2010 8:38 pm

ahh te solo ;D thx za avatara ;] Z tych 3 albumow z Cliffem w skladzie najlepsze jest Ride The Lighting,jak powiedziales kazdy utwor jest pieprzonym mistrzostwem,do tego nie ma zastrzezen,Ajfa moj po BA najlepszy album ;]

A o to cytat z ksiazki Nothing Else matters historie najwiekszych utworow;] :
"Po smierci Clifa z Metalliki zrobil sie calkiem inny zespol.Gdyby zyl,Metallica na pewno nie stalaby sie zespolem zapelniajacym stadiony,tego mozna byc pewnym,Cliff doszedlby do wniosku,ze to niefajne.Pozostali wiedza,ze kiedy byl z nimi Cliff,dzialy sie niesamowite rzeczy,zupelnie inna chemia,ktora wyzwalala w nich radykalizm"

;]]
Powrót do góry Go down
Michał

Michał


Liczba postów : 541
Age : 27
Location : Jelenia Góra (okolice)
Registration date : 24/02/2009

Cliff Burton - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Cliff Burton   Cliff Burton - Page 2 EmptySob Lut 20, 2010 11:43 pm

https://www.youtube.com/watch?v=bUA5_zZCwhY&feature=related ciekawostka meta w TV w 1986
Dałem tu bo jest w tam Cliff a i nie wiedzałem gdzie dać Razz
Powrót do góry Go down
Michał

Michał


Liczba postów : 541
Age : 27
Location : Jelenia Góra (okolice)
Registration date : 24/02/2009

Cliff Burton - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Cliff Burton   Cliff Burton - Page 2 EmptyPon Mar 08, 2010 5:04 pm

Powrót do góry Go down
Sponsored content





Cliff Burton - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Cliff Burton   Cliff Burton - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Cliff Burton
Powrót do góry 
Strona 2 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Muzyka :: Metallica-
Skocz do: