Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum MetallicaArt
 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 dobre wychowanie od najmłodszych lat ;P

Go down 
+2
Damian 2525
crosendork
6 posters
AutorWiadomość
crosendork




Liczba postów : 1
Registration date : 01/04/2011

dobre wychowanie od najmłodszych lat ;P Empty
PisanieTemat: dobre wychowanie od najmłodszych lat ;P   dobre wychowanie od najmłodszych lat ;P EmptyPią Kwi 01, 2011 1:49 pm

Powrót do góry Go down
Damian 2525

Damian 2525


Liczba postów : 160
Age : 28
Location : taka miejscowość koło Grudziądza
Registration date : 09/08/2010

dobre wychowanie od najmłodszych lat ;P Empty
PisanieTemat: Re: dobre wychowanie od najmłodszych lat ;P   dobre wychowanie od najmłodszych lat ;P EmptySob Kwi 02, 2011 6:39 am

hehe... dobre. Tak powinni dzieciaki wychowywać, w duchu dobrej muzy:D
Powrót do góry Go down
adajs

adajs


Liczba postów : 29
Age : 28
Registration date : 19/03/2011

dobre wychowanie od najmłodszych lat ;P Empty
PisanieTemat: Re: dobre wychowanie od najmłodszych lat ;P   dobre wychowanie od najmłodszych lat ;P EmptySob Kwi 02, 2011 7:27 pm

Dobre, dobre Very Happy
Od razu mi się przypomniało jak kupiłem sobie Black Album. W trakcie słuchania myślałem że mam DJV Razz
Jak bym gdzieś słyszał te utwory a zwłaszcza The Unforgiven... Wtedy mój tata wszedł do pokoju i okazało się że w ON TEŻ kupił sobie ten album! Tylko że na początku lat 90-tych na kasecie. Do dzisiaj oryginalna kaseta Black Album zajmuje zaszczytne miejsce na moim stojaku do płyt Smile
P.S.
The Unforgiven to mój PIERWSZY ODSŁUCHANY UTWÓR ŻYCIU Very Happy
Może stąd moja miłość do Mety
Powrót do góry Go down
Thorn Within

Thorn Within


Liczba postów : 297
Age : 29
Location : koszalin
Registration date : 20/01/2010

dobre wychowanie od najmłodszych lat ;P Empty
PisanieTemat: Re: dobre wychowanie od najmłodszych lat ;P   dobre wychowanie od najmłodszych lat ;P EmptyNie Kwi 03, 2011 9:46 am

Osz ty farciarzu.Masz black album na kasecie?
Powrót do góry Go down
Michał

Michał


Liczba postów : 541
Age : 27
Location : Jelenia Góra (okolice)
Registration date : 24/02/2009

dobre wychowanie od najmłodszych lat ;P Empty
PisanieTemat: Re: dobre wychowanie od najmłodszych lat ;P   dobre wychowanie od najmłodszych lat ;P EmptyNie Kwi 03, 2011 11:48 am

Też mam Black Album na kasecie, wraz z Kill'em All, Jump In The Fire/Creeping Death, singiel One i kilka bootlegow Razz Kasetki Mety są bardzo łatwe do zdobycia, co nie zmienia faktu że radocha z ich posiadania jest wielka.
Powrót do góry Go down
adajs

adajs


Liczba postów : 29
Age : 28
Registration date : 19/03/2011

dobre wychowanie od najmłodszych lat ;P Empty
PisanieTemat: Re: dobre wychowanie od najmłodszych lat ;P   dobre wychowanie od najmłodszych lat ;P EmptyNie Kwi 03, 2011 5:45 pm

Te kasety co sekundę robią się cenniejsze. Może za parę lat będą kosztowały tyle co winyle dzisiaj.
Ale oczywiście nie sprzedałbym tej kasety nawet za roczną pensję Billa Gatesa Cool
Dla mnie to jest po prostu bezcenne cheers
Powrót do góry Go down
FollowTheLeader

FollowTheLeader


Liczba postów : 7
Registration date : 03/06/2011

dobre wychowanie od najmłodszych lat ;P Empty
PisanieTemat: dobre wychowanie od najmłodszych lat ;P   dobre wychowanie od najmłodszych lat ;P EmptyPią Cze 03, 2011 4:09 pm

Dobrze że dziecko dobrze bawi się przy metalu a nie przy techno czy rapie .
Powrót do góry Go down
Sponsored content





dobre wychowanie od najmłodszych lat ;P Empty
PisanieTemat: Re: dobre wychowanie od najmłodszych lat ;P   dobre wychowanie od najmłodszych lat ;P Empty

Powrót do góry Go down
 
dobre wychowanie od najmłodszych lat ;P
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Muzyka :: Metallica-
Skocz do: