Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum MetallicaArt
 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Czyżby Metallica w Polsce??

Go down 
+2
Igor
Michał
6 posters
AutorWiadomość
Michał

Michał


Liczba postów : 541
Age : 27
Location : Jelenia Góra (okolice)
Registration date : 24/02/2009

Czyżby Metallica w Polsce?? Empty
PisanieTemat: Czyżby Metallica w Polsce??   Czyżby Metallica w Polsce?? EmptySro Maj 13, 2009 5:02 pm

Czyżby Metallica w Polsce??
http://metallica.kipme.pl/dyskusje/dn/dyskusja/356/koncerty-metalliki-w-europie-2/watek/937.html
27.05.09 Katowice, Spodek
Słyszeliście coś o tym??
Czytałem na różnych forach i nie wiem czy tak będzie czy nie.
Powrót do góry Go down
Igor

Igor


Liczba postów : 1062
Age : 32
Location : Warszawa
Registration date : 11/02/2008

Czyżby Metallica w Polsce?? Empty
PisanieTemat: Re: Czyżby Metallica w Polsce??   Czyżby Metallica w Polsce?? EmptyCzw Maj 14, 2009 3:22 pm

Wydaje mi się że to fake. Skoro maj to już by bilety drukowali od 3 miesięcy conajmniej Wink Poza tym piąty maja już był xD

EDIT: http://www.metontour.com/portal/events/events.asp TO jest najlepsze źródło informacji o trasie Jeźdźców a nie jakieś fora empik.com Smile
Powrót do góry Go down
Piotrek
Moderator Forum
Piotrek


Liczba postów : 1060
Age : 37
Location : Sochaczew
Registration date : 10/12/2007

Czyżby Metallica w Polsce?? Empty
PisanieTemat: Re: Czyżby Metallica w Polsce??   Czyżby Metallica w Polsce?? EmptyCzw Maj 14, 2009 3:28 pm

Super by było z ponownym przyjazdem Metalliki do Polski ale szczerze to jakoś w to wątpie żeby to jeszcze w tym ro(c)ku nastąpiło...
Powrót do góry Go down
Michał

Michał


Liczba postów : 541
Age : 27
Location : Jelenia Góra (okolice)
Registration date : 24/02/2009

Czyżby Metallica w Polsce?? Empty
PisanieTemat: Re: Czyżby Metallica w Polsce??   Czyżby Metallica w Polsce?? EmptyPią Maj 15, 2009 6:57 am

Spoko. Niby Lars w tamtym roku mówił że do nas zaglądną, ale wszyscy wiemy, że on lubi dużo mówić Razz
Ja tam mam nadzieję że wpadną do Polski, przecież tu są najlepsi fani metalu.
Powrót do góry Go down
Djura

Djura


Liczba postów : 181
Age : 31
Location : Oświęcim
Registration date : 05/10/2008

Czyżby Metallica w Polsce?? Empty
PisanieTemat: Re: Czyżby Metallica w Polsce??   Czyżby Metallica w Polsce?? EmptySob Maj 16, 2009 6:30 am

James powiedziałw Lipsku że niedługo przyjadą,a jakoś jemu wierzę bardziej niż Larsowi xD
Powrót do góry Go down
Piotrek
Moderator Forum
Piotrek


Liczba postów : 1060
Age : 37
Location : Sochaczew
Registration date : 10/12/2007

Czyżby Metallica w Polsce?? Empty
PisanieTemat: Re: Czyżby Metallica w Polsce??   Czyżby Metallica w Polsce?? EmptySob Maj 16, 2009 9:20 am

Djura napisał:
James powiedziałw Lipsku że niedługo przyjadą,a jakoś jemu wierzę bardziej niż Larsowi xD
Hehe, i Ja tak samo Very Happy Co prawda wątpie żeby to było jeszcze w 2009 ro(c)ku ale data 2010 mślę że będzie do zrobienia przez Metallice Wink
Powrót do góry Go down
Igor

Igor


Liczba postów : 1062
Age : 32
Location : Warszawa
Registration date : 11/02/2008

Czyżby Metallica w Polsce?? Empty
PisanieTemat: Re: Czyżby Metallica w Polsce??   Czyżby Metallica w Polsce?? EmptySob Maj 16, 2009 12:02 pm

W 2009 na pewno nie przyjadą, bo mają zaplanowaną trasę do sierpnia już a potem muszą odpocząć, może nawet wejdą do studia... ^^
Powrót do góry Go down
lars_ulrich46

lars_ulrich46


Liczba postów : 135
Age : 30
Registration date : 19/02/2009

Czyżby Metallica w Polsce?? Empty
PisanieTemat: Re: Czyżby Metallica w Polsce??   Czyżby Metallica w Polsce?? EmptySob Maj 16, 2009 6:29 pm

Jak do Spodka przyjeżdżają to ja jadę(jak przyjadą). Sad
Powrót do góry Go down
Lilith Rose
Moderator Forum
Lilith Rose


Liczba postów : 1525
Age : 35
Location : Łódź
Registration date : 12/12/2007

Czyżby Metallica w Polsce?? Empty
PisanieTemat: Re: Czyżby Metallica w Polsce??   Czyżby Metallica w Polsce?? EmptyCzw Maj 21, 2009 3:22 pm

Spodek czy nie spodek, wszędzie bym pojechała:) a co do informacji o koncertach - bujda...
Powrót do góry Go down
http://www.lastfm.pl/user/Lilith_Rose
Sponsored content





Czyżby Metallica w Polsce?? Empty
PisanieTemat: Re: Czyżby Metallica w Polsce??   Czyżby Metallica w Polsce?? Empty

Powrót do góry Go down
 
Czyżby Metallica w Polsce??
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» 28 Maja 2008 - Metallica znowu w Polsce !!
» MISSION: METALLICA
» MetallicA

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Muzyka :: Metallica-
Skocz do: