Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum MetallicaArt
 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Rock and Roll Hall of Fame

Go down 
+7
Michał
Artur
Andrzej91
Natalia
qba90
Djura
Lilith Rose
11 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Lilith Rose
Moderator Forum
Lilith Rose


Liczba postów : 1525
Age : 35
Location : Łódź
Registration date : 12/12/2007

Rock and Roll Hall of Fame Empty
PisanieTemat: Rock and Roll Hall of Fame   Rock and Roll Hall of Fame EmptySob Kwi 04, 2009 5:44 pm

Hey Smile ak wiadomo, Metallica wystąpi na Rock and Roll Hall of Fame. Na żywo show można obejrzeć na żywo w internecie telewizja Fuse.tv. http://www.fuse.tv/ Zaproszenie dostał Jason Newsted, który wystąpi z zespołem Very Happy:D Mustaine zrezygnował, tłumacząc się trasa koncertową. Show odbędzie 4 kwietnia w Cleveland (Ohio)o czasie 9pm ET!
Z moich obliczeń z Arturem wyszło, że będzie on o 3 nad ranem czasu polskiego. Będzie ktoś oglądać? Ja już nastawiam budzik, nie mogę się doczekać gry z Jasonem Smile
Powrót do góry Go down
http://www.lastfm.pl/user/Lilith_Rose
Djura

Djura


Liczba postów : 181
Age : 30
Location : Oświęcim
Registration date : 05/10/2008

Rock and Roll Hall of Fame Empty
PisanieTemat: Re: Rock and Roll Hall of Fame   Rock and Roll Hall of Fame EmptySob Kwi 04, 2009 7:00 pm

Budzik nastawiony,stronka obczajona, jeśli tylko będzie się dało to obejrzę xD
Powrót do góry Go down
qba90

qba90


Liczba postów : 19
Age : 33
Registration date : 24/11/2008

Rock and Roll Hall of Fame Empty
PisanieTemat: pyt   Rock and Roll Hall of Fame EmptySob Kwi 04, 2009 7:14 pm

mam pytanko czy jestescie pewni ze mozna bedzie obejrzec uroczystosc w Polsce, hmmm jakis czas temu probowalem wyswietlic kilka filmikow z fuse'a po owczesnym zarejstrowaniu, niestety jedyna rzecz jaka obejrzalem byl wielki ban: YOU CAN'T WATCH THIS MOVIE IN YOUR CURRENT COUNTRY!
Powrót do góry Go down
Djura

Djura


Liczba postów : 181
Age : 30
Location : Oświęcim
Registration date : 05/10/2008

Rock and Roll Hall of Fame Empty
PisanieTemat: Re: Rock and Roll Hall of Fame   Rock and Roll Hall of Fame EmptySob Kwi 04, 2009 7:27 pm

I to jest niestety to,czego najbardziej się obawiam Sad
Ale i tak się obudzę i spróbuję Razz
Powrót do góry Go down
Natalia




Liczba postów : 24
Registration date : 26/01/2009

Rock and Roll Hall of Fame Empty
PisanieTemat: Re: Rock and Roll Hall of Fame   Rock and Roll Hall of Fame EmptySob Kwi 04, 2009 8:26 pm

Gdzieś ostatnio czytałam, że będzie można u nas obejrzeć, ale niestety nie jestem pewna Smile
Powrót do góry Go down
Lilith Rose
Moderator Forum
Lilith Rose


Liczba postów : 1525
Age : 35
Location : Łódź
Registration date : 12/12/2007

Rock and Roll Hall of Fame Empty
PisanieTemat: Re: Rock and Roll Hall of Fame   Rock and Roll Hall of Fame EmptySob Kwi 04, 2009 8:53 pm

ej, szukalam z godzine i jakos nie wiem wlasnie czy mozna ;-/ jakby dalo rade to prosze, obudzcie mnie gdybym przysnela i nie dawala znaku zycia, moj kom: 698593261
Powrót do góry Go down
http://www.lastfm.pl/user/Lilith_Rose
Andrzej91

Andrzej91


Liczba postów : 46
Age : 33
Location : Łódź
Registration date : 04/10/2008

Rock and Roll Hall of Fame Empty
PisanieTemat: Re: Rock and Roll Hall of Fame   Rock and Roll Hall of Fame EmptySob Kwi 04, 2009 9:35 pm

Wszystko fajnie oglądać seriale lub transmisje z USA, ale niestety nasz wspanialy kraj niestey nie ma tak luźnych praw do nadawania a raczej z aspektu opłat za taki cuś, więc trzeba poczekaj jak polskie MTV lub w necie na torrentach lub na rapidzie bedzie można porać show Smile
Powrót do góry Go down
Artur
Admin
Artur


Liczba postów : 169
Age : 46
Location : USA
Registration date : 09/12/2007

Rock and Roll Hall of Fame Empty
PisanieTemat: Re: Rock and Roll Hall of Fame   Rock and Roll Hall of Fame EmptySob Kwi 04, 2009 10:19 pm

Oczywiście ja też czekam z niecierpliwością. Wydarzenie będzie o 20.00 mojego czasu. Spełni się moje marzenie, Jason będzie orał na basie jak za dawnych lat. Pozdrowionka dla wszystkich.
Powrót do góry Go down
http://www.metallica.org.pl
Artur
Admin
Artur


Liczba postów : 169
Age : 46
Location : USA
Registration date : 09/12/2007

Rock and Roll Hall of Fame Empty
PisanieTemat: Re: Rock and Roll Hall of Fame   Rock and Roll Hall of Fame EmptyNie Kwi 05, 2009 1:08 am

Ja pitolę od ósmej wogóle nie mogę wejść na strone Fuse.tv. Co za lipa, przeciążyli serwery.
Powrót do góry Go down
http://www.metallica.org.pl
Artur
Admin
Artur


Liczba postów : 169
Age : 46
Location : USA
Registration date : 09/12/2007

Rock and Roll Hall of Fame Empty
PisanieTemat: Re: Rock and Roll Hall of Fame   Rock and Roll Hall of Fame EmptyNie Kwi 05, 2009 1:38 am

Mam, zajżyjcie tutaj.

http://69.122.139.132:662/metstream.html

Dobra jakość na pełnym ekranie.
Powrót do góry Go down
http://www.metallica.org.pl
Artur
Admin
Artur


Liczba postów : 169
Age : 46
Location : USA
Registration date : 09/12/2007

Rock and Roll Hall of Fame Empty
PisanieTemat: Re: Rock and Roll Hall of Fame   Rock and Roll Hall of Fame EmptyNie Kwi 05, 2009 2:47 am

Oj chyba tylko ja to oglądam. Będziecie żałować.
Powrót do góry Go down
http://www.metallica.org.pl
Artur
Admin
Artur


Liczba postów : 169
Age : 46
Location : USA
Registration date : 09/12/2007

Rock and Roll Hall of Fame Empty
PisanieTemat: Re: Rock and Roll Hall of Fame   Rock and Roll Hall of Fame EmptyNie Kwi 05, 2009 4:32 am

Metallica zaczęła się o 6.30 polskiego czasu. Wstawać lenie. hehehe
Powrót do góry Go down
http://www.metallica.org.pl
Lilith Rose
Moderator Forum
Lilith Rose


Liczba postów : 1525
Age : 35
Location : Łódź
Registration date : 12/12/2007

Rock and Roll Hall of Fame Empty
PisanieTemat: Re: Rock and Roll Hall of Fame   Rock and Roll Hall of Fame EmptyNie Kwi 05, 2009 5:57 am

Wsatałam Very Happy:D cudnie było oglądać Arturze, co nie?Very Happy niesamowite Very Happy popłakałam się Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.lastfm.pl/user/Lilith_Rose
Natalia




Liczba postów : 24
Registration date : 26/01/2009

Rock and Roll Hall of Fame Empty
PisanieTemat: Re: Rock and Roll Hall of Fame   Rock and Roll Hall of Fame EmptyNie Kwi 05, 2009 7:26 am

Aj świetnie....

Albo budzik nie zadzwonił, albo spałam tak mocno, że na mnie nie podziałał Sad

Nie będę ukrywać, że zazdroszcze tym, którzy oglądali.
Szczęściarze z Was Smile

Mam nadzieje, że wkrótce będą powtórki Very Happy
Powrót do góry Go down
Lilith Rose
Moderator Forum
Lilith Rose


Liczba postów : 1525
Age : 35
Location : Łódź
Registration date : 12/12/2007

Rock and Roll Hall of Fame Empty
PisanieTemat: Re: Rock and Roll Hall of Fame   Rock and Roll Hall of Fame EmptyNie Kwi 05, 2009 7:38 am

tak naprawdę to oni wystąpili dopiero rano...
Powrót do góry Go down
http://www.lastfm.pl/user/Lilith_Rose
Lilith Rose
Moderator Forum
Lilith Rose


Liczba postów : 1525
Age : 35
Location : Łódź
Registration date : 12/12/2007

Rock and Roll Hall of Fame Empty
PisanieTemat: Re: Rock and Roll Hall of Fame   Rock and Roll Hall of Fame EmptyNie Kwi 05, 2009 8:05 am

macie i sie cieszcie, Master Smile https://www.youtube.com/watch?v=rkVpZrh51rU
Powrót do góry Go down
http://www.lastfm.pl/user/Lilith_Rose
Djura

Djura


Liczba postów : 181
Age : 30
Location : Oświęcim
Registration date : 05/10/2008

Rock and Roll Hall of Fame Empty
PisanieTemat: Re: Rock and Roll Hall of Fame   Rock and Roll Hall of Fame EmptyNie Kwi 05, 2009 8:09 am

FucK!!!!!!!!!!!!
Wstałam o tej durnej trzeciej po czym zaczęłam kopać po necie w poszukiwaniu transmisji, ale nie znalazłam i wku*wiona o 3.30 poszłam spać.Gdymbym zaczekała jeszcze 10 minut i zajrzała tutaj to bym to obejrzała Evil or Very Mad
Dobrze że w mojej okolicy nie ma mostów bo różne myśli chodzą mi po głowie...
Powrót do góry Go down
Michał

Michał


Liczba postów : 541
Age : 27
Location : Jelenia Góra (okolice)
Registration date : 24/02/2009

Rock and Roll Hall of Fame Empty
PisanieTemat: Re: Rock and Roll Hall of Fame   Rock and Roll Hall of Fame EmptyNie Kwi 05, 2009 8:40 am

Juuhuu Jason grał z chlopakami Very Happy Niezłe, 2 basistów, tego chyba jeszcze nie było, brakuje tylko Cliffa Sad
Powrót do góry Go down
Piotrek
Moderator Forum
Piotrek


Liczba postów : 1060
Age : 37
Location : Sochaczew
Registration date : 10/12/2007

Rock and Roll Hall of Fame Empty
PisanieTemat: Re: Rock and Roll Hall of Fame   Rock and Roll Hall of Fame EmptyNie Kwi 05, 2009 9:05 am

No no, dwóch basistów to mogło by być zawsze Very Happy Super "powrót" Jason'a Hell YEAH! Twisted Evil
Powrót do góry Go down
Artur
Admin
Artur


Liczba postów : 169
Age : 46
Location : USA
Registration date : 09/12/2007

Rock and Roll Hall of Fame Empty
PisanieTemat: Re: Rock and Roll Hall of Fame   Rock and Roll Hall of Fame EmptyNie Kwi 05, 2009 5:03 pm

Opłacało się czekać na ten niecodzienny widok. Jason grał na moim ulubionym basie. Myślałem że padnę ze szczęścia. Jason z chłopakami wyglądali na bardzo szczęśliwych i chyba nie mają żalu do siebie. Jakby wrócił do zespołu to byłby czad.
Powrót do góry Go down
http://www.metallica.org.pl
Michał

Michał


Liczba postów : 541
Age : 27
Location : Jelenia Góra (okolice)
Registration date : 24/02/2009

Rock and Roll Hall of Fame Empty
PisanieTemat: Re: Rock and Roll Hall of Fame   Rock and Roll Hall of Fame EmptyNie Kwi 05, 2009 5:25 pm

Ta tylko wątpie żeby Jason chciał odejsc z tej swojej Supernovy, no cóż jestem dobrej myśli. Ale ciekawie by brzmiala Meta z 2 basistami. Rob i Jason niezle wygladali na ścenie razem Very Happy
Powrót do góry Go down
Djura

Djura


Liczba postów : 181
Age : 30
Location : Oświęcim
Registration date : 05/10/2008

Rock and Roll Hall of Fame Empty
PisanieTemat: Re: Rock and Roll Hall of Fame   Rock and Roll Hall of Fame EmptyNie Kwi 05, 2009 6:17 pm

Kiedy oglądałam nagrania z wykonania tych dwóch utworów to odjechała, potężnie brzmiący bas w Master of Puppets z Jasonem i Robertem w chórku - bezcenny widok.Jeszcze długo będę sobie pluła w brodę,że nie zaczekałam tych durnych ośmiu minut i nie obejrzałam na żywo Sad
Powrót do góry Go down
Igor

Igor


Liczba postów : 1062
Age : 32
Location : Warszawa
Registration date : 11/02/2008

Rock and Roll Hall of Fame Empty
PisanieTemat: Re: Rock and Roll Hall of Fame   Rock and Roll Hall of Fame EmptyNie Kwi 05, 2009 6:45 pm

Michał - nie jesteś zbytnio na czasie, bo Jason nie gra już od jakiegoś czasu w Rockstar Supernova Wink Teraz jakiś Vovoid albo w ogóle nie ma zespołu.
Powrót do góry Go down
Djura

Djura


Liczba postów : 181
Age : 30
Location : Oświęcim
Registration date : 05/10/2008

Rock and Roll Hall of Fame Empty
PisanieTemat: Re: Rock and Roll Hall of Fame   Rock and Roll Hall of Fame EmptyNie Kwi 05, 2009 6:49 pm

Odnośnie Jasona - na zdjęciach z gali zobaczyłam go z jakąś panienką,czy ktoś ma bliższe informacje kto to taki?
Powrót do góry Go down
Piotrek
Moderator Forum
Piotrek


Liczba postów : 1060
Age : 37
Location : Sochaczew
Registration date : 10/12/2007

Rock and Roll Hall of Fame Empty
PisanieTemat: Re: Rock and Roll Hall of Fame   Rock and Roll Hall of Fame EmptyPon Kwi 06, 2009 9:37 am

Djura napisał:
Odnośnie Jasona - na zdjęciach z gali zobaczyłam go z jakąś panienką,czy ktoś ma bliższe informacje kto to taki?
Hehe, a co, zazdrosna jesteś ? Razz Ja muszę powiedzieć że jak czytałem wypowiedzi Naszych Metallicowców to troche mnie takie lekkie wzruszenie ogarnęło no ale cóż...Metallica płynie w moich żyłach Hell YEAH! Twisted Evil Wink
Powrót do góry Go down
Djura

Djura


Liczba postów : 181
Age : 30
Location : Oświęcim
Registration date : 05/10/2008

Rock and Roll Hall of Fame Empty
PisanieTemat: Re: Rock and Roll Hall of Fame   Rock and Roll Hall of Fame EmptyPon Kwi 06, 2009 4:45 pm

Nie,dlaczego? Tak zapytuję z ciekawości bo przez parę lat o Jasonie za bardzo ani widu ani słychu xD
A przemówienia piękne, chyba najbardziej spodobało mi się to Jamesa. W pewnym momencie miałam wrażenie,że Jason jest cokolwiek mocno wzruszony, bo lekko mu głos więzł w gardle przez moment.
Powrót do góry Go down
lars_ulrich46

lars_ulrich46


Liczba postów : 135
Age : 30
Registration date : 19/02/2009

Rock and Roll Hall of Fame Empty
PisanieTemat: Re: Rock and Roll Hall of Fame   Rock and Roll Hall of Fame EmptyPon Kwi 06, 2009 7:48 pm

Na youtube jest mnóstwo tych filmików więc jutro sobie obejrze. Very Happy Very Happy
Powrót do góry Go down
Lilith Rose
Moderator Forum
Lilith Rose


Liczba postów : 1525
Age : 35
Location : Łódź
Registration date : 12/12/2007

Rock and Roll Hall of Fame Empty
PisanieTemat: Re: Rock and Roll Hall of Fame   Rock and Roll Hall of Fame EmptySro Kwi 08, 2009 7:33 pm

Jason od podajże 7 lat ma żonę Smile a Meta na Hall of Fame zagrała 3 utwór o nazwie Allstar z :Jeff Beck Joe Perry Ron Wood Flea Jimmy Page Smile chce ktoś?Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.lastfm.pl/user/Lilith_Rose
Michał

Michał


Liczba postów : 541
Age : 27
Location : Jelenia Góra (okolice)
Registration date : 24/02/2009

Rock and Roll Hall of Fame Empty
PisanieTemat: Re: Rock and Roll Hall of Fame   Rock and Roll Hall of Fame EmptySro Kwi 08, 2009 7:46 pm

Może mi się pomieszało coś, ale byłem pewien że z tymi innymi zagrali All Nigt Long.
Powrót do góry Go down
Djura

Djura


Liczba postów : 181
Age : 30
Location : Oświęcim
Registration date : 05/10/2008

Rock and Roll Hall of Fame Empty
PisanieTemat: Re: Rock and Roll Hall of Fame   Rock and Roll Hall of Fame EmptySro Kwi 08, 2009 7:49 pm

Niestety tego nie zagrali,a na tyle gitar i basów to musiało by być ciekawe xD
Powrót do góry Go down
Michał

Michał


Liczba postów : 541
Age : 27
Location : Jelenia Góra (okolice)
Registration date : 24/02/2009

Rock and Roll Hall of Fame Empty
PisanieTemat: Re: Rock and Roll Hall of Fame   Rock and Roll Hall of Fame EmptySro Kwi 08, 2009 8:00 pm

No tak, dopiero teraz wyczytałem. Przeczytąłem nie to co trzeba. Głupek jestem:D
Powrót do góry Go down
Andrzej91

Andrzej91


Liczba postów : 46
Age : 33
Location : Łódź
Registration date : 04/10/2008

Rock and Roll Hall of Fame Empty
PisanieTemat: Re: Rock and Roll Hall of Fame   Rock and Roll Hall of Fame EmptyCzw Kwi 09, 2009 7:16 am

Powrót do góry Go down
Michał

Michał


Liczba postów : 541
Age : 27
Location : Jelenia Góra (okolice)
Registration date : 24/02/2009

Rock and Roll Hall of Fame Empty
PisanieTemat: Re: Rock and Roll Hall of Fame   Rock and Roll Hall of Fame EmptyCzw Kwi 09, 2009 6:58 pm

Dięki Andrzej Very Happy
Powrót do góry Go down
Lilith Rose
Moderator Forum
Lilith Rose


Liczba postów : 1525
Age : 35
Location : Łódź
Registration date : 12/12/2007

Rock and Roll Hall of Fame Empty
PisanieTemat: Re: Rock and Roll Hall of Fame   Rock and Roll Hall of Fame EmptySob Kwi 11, 2009 5:21 am

nawet nie taka zła jakośćVery Happy
Powrót do góry Go down
http://www.lastfm.pl/user/Lilith_Rose
Piotrek
Moderator Forum
Piotrek


Liczba postów : 1060
Age : 37
Location : Sochaczew
Registration date : 10/12/2007

Rock and Roll Hall of Fame Empty
PisanieTemat: Re: Rock and Roll Hall of Fame   Rock and Roll Hall of Fame EmptyNie Kwi 12, 2009 11:17 am

Muszę powiedzieć że super uroczystość, i fajnie było znowu zobaczyć Jason'a grającego z Metalliką Wink
Powrót do góry Go down
Andrzej91

Andrzej91


Liczba postów : 46
Age : 33
Location : Łódź
Registration date : 04/10/2008

Rock and Roll Hall of Fame Empty
PisanieTemat: Re: Rock and Roll Hall of Fame   Rock and Roll Hall of Fame EmptySro Kwi 15, 2009 3:09 pm

No pewnie, że fajnie, ale dla mnie fajnie było jak James i Lars zagrali z tą całą zgrają genialnych gitarzystów i basistów Twisted Evil
Powrót do góry Go down
Lilith Rose
Moderator Forum
Lilith Rose


Liczba postów : 1525
Age : 35
Location : Łódź
Registration date : 12/12/2007

Rock and Roll Hall of Fame Empty
PisanieTemat: Re: Rock and Roll Hall of Fame   Rock and Roll Hall of Fame EmptyPią Kwi 17, 2009 4:54 am

Jason i Rob i Kirk tez grali Smile
Powrót do góry Go down
http://www.lastfm.pl/user/Lilith_Rose
lars_ulrich46

lars_ulrich46


Liczba postów : 135
Age : 30
Registration date : 19/02/2009

Rock and Roll Hall of Fame Empty
PisanieTemat: Re: Rock and Roll Hall of Fame   Rock and Roll Hall of Fame EmptyPon Kwi 20, 2009 8:42 pm

Train Kept A Rollin wyszło im świetnie. Te trzy piękne solówki w wykonaniu Jeffa Becka, Kirka i Joe Perry'ego były rewelacyjne. Totalny odjazd. cheers cheers
Powrót do góry Go down
ruda77

ruda77


Liczba postów : 16
Age : 47
Location : Gliwice
Registration date : 11/10/2008

Rock and Roll Hall of Fame Empty
PisanieTemat: Re: Rock and Roll Hall of Fame   Rock and Roll Hall of Fame EmptyCzw Kwi 23, 2009 8:28 pm

Co prawda nie oglądałam na żywo całej uroczystości, ale wszystko co potem zobaczyłam po raz kolejny utwierdziło mnie w tym, że : GOOD MUSIC never Dies !!!
Dla mnie Metallika to nie tylko sama muzyka, to spojrzenie na świat, na drugiego człowieka, umiejętność przyznawania sie do błędów i porażek ... to jednym słowem życie ...

Jako fanka-fanatyczka James'a \m/ jego wypowiedź z uroczystości mnie powaliła. Najpierw ta : " Chciałem podziękować mojej żonie Francesce, za uratowanie mi życia - wiele razy. Moim dzieciom: wszyscy troje tu jesteście, dziękuję wam za nauczenie mnie jak kochać." i ta wymowna cisz która potem nastąpiła - małemu Castorowi aż usta zadrżały jak tata to mówił ...
i ta : " No i na koniec chciałem podziękować Larsowi, za to, że do mnie zadzwonił i dołączył mnie do swojego marzenia o byciu w największym zespole metalowym na świecie", czy tylko mi siw wydaje, że nawet Lars nieco zmiękczony sie wydawał na uroczystości ?

pozdrawiam wszystkich
Powrót do góry Go down
Lilith Rose
Moderator Forum
Lilith Rose


Liczba postów : 1525
Age : 35
Location : Łódź
Registration date : 12/12/2007

Rock and Roll Hall of Fame Empty
PisanieTemat: Re: Rock and Roll Hall of Fame   Rock and Roll Hall of Fame EmptySro Kwi 29, 2009 6:31 pm

mnie poruszyła też wypowiedź Jasona...powiedział dużo ważnych rzeczy...a co do Jamesa, koleżanka wyżej napisała to tak, że lepiej bym tego ie ujeła, dzięki Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.lastfm.pl/user/Lilith_Rose
Sponsored content





Rock and Roll Hall of Fame Empty
PisanieTemat: Re: Rock and Roll Hall of Fame   Rock and Roll Hall of Fame Empty

Powrót do góry Go down
 
Rock and Roll Hall of Fame
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» METALLICA- single, promo,live
» Bob Rock
» Rock Am Ring '08/'09
» Rock Band
» Rock Metal Forum

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Muzyka :: Metallica-
Skocz do: