Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum MetallicaArt
 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 książka "Sprawiedliwość Dla Wszystkich"

Go down 
+4
Igor
ashley1512
Piotrek
Mniszek
8 posters
AutorWiadomość
Mniszek




Liczba postów : 11
Registration date : 30/11/2008

książka "Sprawiedliwość Dla Wszystkich" Empty
PisanieTemat: książka "Sprawiedliwość Dla Wszystkich"   książka "Sprawiedliwość Dla Wszystkich" EmptyPią Gru 05, 2008 8:53 pm

Witam,

Właściwie to trafiłem na to forum aby dowiedzieć się coś o tej książce ale kilka innych tematów odwróciło moją uwagę od tego po co tu przyszedłem : )

A więc... czytał ktoś? Polecacie? A może jest jakaś ciekawsza książka na rynku z której będzie można poznać trochę faktów z życia i twórczości zespołu Metallica? Gdzie to można kupić? (na allegro sprawdzałem - nie ma)

Pozdrawiam,
Mniszek
Powrót do góry Go down
Piotrek
Moderator Forum
Piotrek


Liczba postów : 1060
Age : 37
Location : Sochaczew
Registration date : 10/12/2007

książka "Sprawiedliwość Dla Wszystkich" Empty
PisanieTemat: Re: książka "Sprawiedliwość Dla Wszystkich"   książka "Sprawiedliwość Dla Wszystkich" EmptySob Gru 06, 2008 10:18 am

Świetna książka, moja pierwsza książka o Metallice jaką kupiłem, oczywiście polecam Wink Sporo ciekawych faktów, analiz albumów i przede wszystkim historia Metalliki rok po roku Very Happy Jest też troche zdjęć Smile Ja ją już czytałem kilka razy bo warto do tej książki wracać a więc jeszcze raz polecam Ci ją Twisted Evil Tutaj możesz ją kupić
http://kagra.com.pl/?p=productsMore&iProduct=8
Powrót do góry Go down
ashley1512

ashley1512


Liczba postów : 55
Location : Kraków
Registration date : 20/08/2008

książka "Sprawiedliwość Dla Wszystkich" Empty
PisanieTemat: Re: książka "Sprawiedliwość Dla Wszystkich"   książka "Sprawiedliwość Dla Wszystkich" EmptySob Gru 06, 2008 10:22 am

Jest też bardzo fajna książka "So What! Dobrzy, wściekli i brzydcy." Jest to ich kronika i link do tego TU i kupisz ją za 87.40 zł. Jest tu ponad 1000 zdjęć i naprawdę polecam
Powrót do góry Go down
Piotrek
Moderator Forum
Piotrek


Liczba postów : 1060
Age : 37
Location : Sochaczew
Registration date : 10/12/2007

książka "Sprawiedliwość Dla Wszystkich" Empty
PisanieTemat: Re: książka "Sprawiedliwość Dla Wszystkich"   książka "Sprawiedliwość Dla Wszystkich" EmptySob Gru 06, 2008 11:39 am

Ja również polecam "So What" bo to naprawdę również ciekawa książka Very Happy
Powrót do góry Go down
Igor

Igor


Liczba postów : 1062
Age : 32
Location : Warszawa
Registration date : 11/02/2008

książka "Sprawiedliwość Dla Wszystkich" Empty
PisanieTemat: Re: książka "Sprawiedliwość Dla Wszystkich"   książka "Sprawiedliwość Dla Wszystkich" EmptySob Gru 06, 2008 6:34 pm

Mam So What!, czytałem... Smile A Sprawiedliwość dla wszystkich można na www.rockmetalshop.pl chyba kupić

a konkretnie http://www.rockmetalshop.pl/product-pol-10094-METALLICA-Sprawiedliwosc-Dla-Wszystkich-autor-Joel-McIver.html <-- Tu
Powrót do góry Go down
Mniszek




Liczba postów : 11
Registration date : 30/11/2008

książka "Sprawiedliwość Dla Wszystkich" Empty
PisanieTemat: Re: książka "Sprawiedliwość Dla Wszystkich"   książka "Sprawiedliwość Dla Wszystkich" EmptySob Gru 06, 2008 9:55 pm

dzięki : )

"So what" nie czytałem ale słyszałem właśnie że ma dużo obrazków co dla mnie nie jest zaletą tylko wadą. Obrazków pełno jest w necie : ) Ja chce przeczytać o nich rzetelną historie i za to mogę zapłacić : )

Pozdrawiam,
Mniszek
Powrót do góry Go down
ashley1512

ashley1512


Liczba postów : 55
Location : Kraków
Registration date : 20/08/2008

książka "Sprawiedliwość Dla Wszystkich" Empty
PisanieTemat: Re: książka "Sprawiedliwość Dla Wszystkich"   książka "Sprawiedliwość Dla Wszystkich" EmptyNie Gru 07, 2008 3:26 pm

Ale "So What" jest tez właśnie fajna bo można z niej dużo się dowiedzieć i przeczytać o Metallice, tego czego się nie wiedziało.

''So What! Dobrzy, wciekli i brzydcy'', pierwsza oficjalna ilustrowana kronika Metalliki korzystając z ogromnych zasobów archiwalnych magazynu staje się niemalże encyklopedią dla wszystkich fanów Metalliki. "
santa santa santa
Powrót do góry Go down
Piotrek
Moderator Forum
Piotrek


Liczba postów : 1060
Age : 37
Location : Sochaczew
Registration date : 10/12/2007

książka "Sprawiedliwość Dla Wszystkich" Empty
PisanieTemat: Re: książka "Sprawiedliwość Dla Wszystkich"   książka "Sprawiedliwość Dla Wszystkich" EmptyPon Gru 08, 2008 11:14 am

SO WHAT to świetna książka mimo tego że jest ilustrowana Wink Ale co do "Sprawiedliwości" to jeszcze raz Ci mogę ją polecić jeśli interesuje Cię historia Metalliki w najdrobniejszych szczegółach Twisted Evil
Powrót do góry Go down
Lilith Rose
Moderator Forum
Lilith Rose


Liczba postów : 1525
Age : 35
Location : Łódź
Registration date : 12/12/2007

książka "Sprawiedliwość Dla Wszystkich" Empty
PisanieTemat: Re: książka "Sprawiedliwość Dla Wszystkich"   książka "Sprawiedliwość Dla Wszystkich" EmptyNie Mar 08, 2009 8:14 am

So What wymiótł Smile od niedawna jestem posiadaczem Sprawiedliwość dla wszystkich, no i zrobiło na mnie wrażenie Smile przede wszystkim obiektywnie pisane Smile
Powrót do góry Go down
http://www.lastfm.pl/user/Lilith_Rose
Piotrek
Moderator Forum
Piotrek


Liczba postów : 1060
Age : 37
Location : Sochaczew
Registration date : 10/12/2007

książka "Sprawiedliwość Dla Wszystkich" Empty
PisanieTemat: Re: książka "Sprawiedliwość Dla Wszystkich"   książka "Sprawiedliwość Dla Wszystkich" EmptyNie Mar 08, 2009 8:55 am

Dokładnie Agatko, sprawiedliwość dla Wszystkich jest bardzo obiektywnie pisana dlatego jest taka super Hell YEAH! Wink
Powrót do góry Go down
Lilith Rose
Moderator Forum
Lilith Rose


Liczba postów : 1525
Age : 35
Location : Łódź
Registration date : 12/12/2007

książka "Sprawiedliwość Dla Wszystkich" Empty
PisanieTemat: Re: książka "Sprawiedliwość Dla Wszystkich"   książka "Sprawiedliwość Dla Wszystkich" EmptyNie Mar 08, 2009 9:44 am

może dlatego, że nie była autoryzowana przez zespół Smile
Powrót do góry Go down
http://www.lastfm.pl/user/Lilith_Rose
Piotrek
Moderator Forum
Piotrek


Liczba postów : 1060
Age : 37
Location : Sochaczew
Registration date : 10/12/2007

książka "Sprawiedliwość Dla Wszystkich" Empty
PisanieTemat: Re: książka "Sprawiedliwość Dla Wszystkich"   książka "Sprawiedliwość Dla Wszystkich" EmptyNie Mar 08, 2009 11:49 am

Lilith Rose napisał:
może dlatego, że nie była autoryzowana przez zespół Smile
Hehe, no to prawda lol!
Powrót do góry Go down
Lilith Rose
Moderator Forum
Lilith Rose


Liczba postów : 1525
Age : 35
Location : Łódź
Registration date : 12/12/2007

książka "Sprawiedliwość Dla Wszystkich" Empty
PisanieTemat: Re: książka "Sprawiedliwość Dla Wszystkich"   książka "Sprawiedliwość Dla Wszystkich" EmptyNie Mar 08, 2009 5:05 pm

no ale So What też ma klimat :]
Powrót do góry Go down
http://www.lastfm.pl/user/Lilith_Rose
Djura

Djura


Liczba postów : 181
Age : 31
Location : Oświęcim
Registration date : 05/10/2008

książka "Sprawiedliwość Dla Wszystkich" Empty
PisanieTemat: Re: książka "Sprawiedliwość Dla Wszystkich"   książka "Sprawiedliwość Dla Wszystkich" EmptyNie Mar 08, 2009 6:31 pm

Od jakiegoś czasu poluję na So What i nie mogę jej znaleźć w żadnej księgarni.Szukałam w Empikach, byłam nawet w dwóch księgarniach muzycznych i nic Sad
Powrót do góry Go down
Lilith Rose
Moderator Forum
Lilith Rose


Liczba postów : 1525
Age : 35
Location : Łódź
Registration date : 12/12/2007

książka "Sprawiedliwość Dla Wszystkich" Empty
PisanieTemat: Re: książka "Sprawiedliwość Dla Wszystkich"   książka "Sprawiedliwość Dla Wszystkich" EmptyPon Mar 09, 2009 10:00 am

na rockmetalshopie masz, w empikach musi być, a jeśli już nie ma to zawsze empiki mają możliwość zamówienia tej książki dla ciebie Smile
Powrót do góry Go down
http://www.lastfm.pl/user/Lilith_Rose
Michał

Michał


Liczba postów : 541
Age : 27
Location : Jelenia Góra (okolice)
Registration date : 24/02/2009

książka "Sprawiedliwość Dla Wszystkich" Empty
PisanieTemat: Re: książka "Sprawiedliwość Dla Wszystkich"   książka "Sprawiedliwość Dla Wszystkich" EmptySro Mar 18, 2009 8:42 pm

Ja właśnie czytam Sprawiedliwosc dla wszystkich i powiem wam ze lepszej książki daaaawno nie czytałem.
Powrót do góry Go down
Lilith Rose
Moderator Forum
Lilith Rose


Liczba postów : 1525
Age : 35
Location : Łódź
Registration date : 12/12/2007

książka "Sprawiedliwość Dla Wszystkich" Empty
PisanieTemat: Re: książka "Sprawiedliwość Dla Wszystkich"   książka "Sprawiedliwość Dla Wszystkich" EmptyCzw Mar 19, 2009 5:52 am

fakt...świetna jest i dużo konkretów Smile
Powrót do góry Go down
http://www.lastfm.pl/user/Lilith_Rose
Piotrek
Moderator Forum
Piotrek


Liczba postów : 1060
Age : 37
Location : Sochaczew
Registration date : 10/12/2007

książka "Sprawiedliwość Dla Wszystkich" Empty
PisanieTemat: Re: książka "Sprawiedliwość Dla Wszystkich"   książka "Sprawiedliwość Dla Wszystkich" EmptyCzw Mar 19, 2009 10:03 am

Michał napisał:
Ja właśnie czytam Sprawiedliwosc dla wszystkich i powiem wam ze lepszej książki daaaawno nie czytałem.
No baa, Sprawiedliwość dla Wszystkich wymiata Hell YEAH! Very Happy
Powrót do góry Go down
Lilith Rose
Moderator Forum
Lilith Rose


Liczba postów : 1525
Age : 35
Location : Łódź
Registration date : 12/12/2007

książka "Sprawiedliwość Dla Wszystkich" Empty
PisanieTemat: Re: książka "Sprawiedliwość Dla Wszystkich"   książka "Sprawiedliwość Dla Wszystkich" EmptyCzw Mar 19, 2009 1:36 pm

no ba, bo w końcu kto mnie namówił do jej kupna, hęęę? Razz
Powrót do góry Go down
http://www.lastfm.pl/user/Lilith_Rose
Michał

Michał


Liczba postów : 541
Age : 27
Location : Jelenia Góra (okolice)
Registration date : 24/02/2009

książka "Sprawiedliwość Dla Wszystkich" Empty
PisanieTemat: Re: książka "Sprawiedliwość Dla Wszystkich"   książka "Sprawiedliwość Dla Wszystkich" EmptyCzw Mar 19, 2009 7:23 pm

Ciekawe czy wyjdzie jeszcze jakas nowa książka, dam głowe ze tak, choc nie , dam rękę albo moze nogę, eee niech biorą co chcą jeśli nie mam racji. Tylko żeby napisali w tej książce coś o death magnetic.
Powrót do góry Go down
Piotrek
Moderator Forum
Piotrek


Liczba postów : 1060
Age : 37
Location : Sochaczew
Registration date : 10/12/2007

książka "Sprawiedliwość Dla Wszystkich" Empty
PisanieTemat: Re: książka "Sprawiedliwość Dla Wszystkich"   książka "Sprawiedliwość Dla Wszystkich" EmptyPią Mar 20, 2009 2:42 pm

Lilith Rose napisał:
no ba, bo w końcu kto mnie namówił do jej kupna, hęęę? Razz
Hehe, no baaaardzo ciekawe Very Happy
Powrót do góry Go down
Lilith Rose
Moderator Forum
Lilith Rose


Liczba postów : 1525
Age : 35
Location : Łódź
Registration date : 12/12/2007

książka "Sprawiedliwość Dla Wszystkich" Empty
PisanieTemat: Re: książka "Sprawiedliwość Dla Wszystkich"   książka "Sprawiedliwość Dla Wszystkich" EmptySro Maj 27, 2009 6:25 pm

hihi, ale czytałam czytałam i stanęłam...sporo tekstu i nauki xD ale koniecznie muszę calutką przeczytaćVery Happy może dziś do poduchy ^^
Powrót do góry Go down
http://www.lastfm.pl/user/Lilith_Rose
Piotrek
Moderator Forum
Piotrek


Liczba postów : 1060
Age : 37
Location : Sochaczew
Registration date : 10/12/2007

książka "Sprawiedliwość Dla Wszystkich" Empty
PisanieTemat: Re: książka "Sprawiedliwość Dla Wszystkich"   książka "Sprawiedliwość Dla Wszystkich" EmptyPią Maj 29, 2009 7:17 pm

Czytaj czytaj metalliczna Agatko a na pewno się nie zawiedziesz Hell YEAH! Wink Twisted Evil
Powrót do góry Go down
Lilith Rose
Moderator Forum
Lilith Rose


Liczba postów : 1525
Age : 35
Location : Łódź
Registration date : 12/12/2007

książka "Sprawiedliwość Dla Wszystkich" Empty
PisanieTemat: Re: książka "Sprawiedliwość Dla Wszystkich"   książka "Sprawiedliwość Dla Wszystkich" EmptySob Maj 30, 2009 5:38 am

no wczoraj sporo już przeczytałam, oczywiście dziś też nie spocznę Razz jak skończę to wydam opinie ;]
Powrót do góry Go down
http://www.lastfm.pl/user/Lilith_Rose
Phanto\M/

Phanto\M/


Liczba postów : 217
Age : 29
Location : Warszawa
Registration date : 17/05/2009

książka "Sprawiedliwość Dla Wszystkich" Empty
PisanieTemat: Re: książka "Sprawiedliwość Dla Wszystkich"   książka "Sprawiedliwość Dla Wszystkich" EmptyCzw Lut 18, 2010 3:18 pm

nie wiecie czy w empiku mozna kupic jakas ksiazke o Mecie oprocz Antologii tekstow i Nothing else Matters?
Powrót do góry Go down
Michał

Michał


Liczba postów : 541
Age : 27
Location : Jelenia Góra (okolice)
Registration date : 24/02/2009

książka "Sprawiedliwość Dla Wszystkich" Empty
PisanieTemat: Re: książka "Sprawiedliwość Dla Wszystkich"   książka "Sprawiedliwość Dla Wszystkich" EmptyPią Lut 19, 2010 9:00 pm

U mnie w empiku jest So What, Sprawiedliwość dla Wszystkich, Antologia tekstów i przekładów i Nothing Else Matters Very Happy
Powrót do góry Go down
Sponsored content





książka "Sprawiedliwość Dla Wszystkich" Empty
PisanieTemat: Re: książka "Sprawiedliwość Dla Wszystkich"   książka "Sprawiedliwość Dla Wszystkich" Empty

Powrót do góry Go down
 
książka "Sprawiedliwość Dla Wszystkich"
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Metallica - Remember Tomorrow na "Maiden Heaven"
» Jubileusz " Teraz Rock"

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Muzyka :: Metallica-
Skocz do: