Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum MetallicaArt
 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Następny singiel

Go down 
+11
Olaf
Djura
Kuba
ashley1512
qba90
madzia21081991
Igor
Trzeszcz
Artur
Piotrek
Andrzej91
15 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Andrzej91

Andrzej91


Liczba postów : 46
Age : 33
Location : Łódź
Registration date : 04/10/2008

Następny singiel Empty
PisanieTemat: Następny singiel   Następny singiel EmptyPią Lis 14, 2008 10:28 pm

Tak szykuje się specjalne wydanie ANL będzie ono dostępne w wersji elektronicznej i normalnie na 3 CD w tym teledysk do ALN i pare innych dodatków Smile Chyba od 15 grudnia z tego co pamiętam cheers
Powrót do góry Go down
Piotrek
Moderator Forum
Piotrek


Liczba postów : 1060
Age : 37
Location : Sochaczew
Registration date : 10/12/2007

Następny singiel Empty
PisanieTemat: Re: Następny singiel   Następny singiel EmptySob Lis 15, 2008 10:16 am

Tak jak napisałem to w temacie o "All nightmare long"
To w pełni thrash metalowa piosenka a Metallica do takiej nigdy teledysku nie zrobiła więc to będzie COŚ Twisted Evil
Powrót do góry Go down
Andrzej91

Andrzej91


Liczba postów : 46
Age : 33
Location : Łódź
Registration date : 04/10/2008

Następny singiel Empty
PisanieTemat: Re: Następny singiel   Następny singiel EmptyNie Lis 16, 2008 9:22 am

No pewnie, ale jestem ciekaw ile sobie za taki zestaw policzą XD
Powrót do góry Go down
Artur
Admin
Artur


Liczba postów : 169
Age : 46
Location : USA
Registration date : 09/12/2007

Następny singiel Empty
PisanieTemat: Re: Następny singiel   Następny singiel EmptyNie Lis 16, 2008 9:51 pm

W tym roku mamy niezwykły urodzaj. Będzie czego słuchać w długie zimowe wieczory.
Powrót do góry Go down
http://www.metallica.org.pl
Piotrek
Moderator Forum
Piotrek


Liczba postów : 1060
Age : 37
Location : Sochaczew
Registration date : 10/12/2007

Następny singiel Empty
PisanieTemat: Re: Następny singiel   Następny singiel EmptyNie Lis 16, 2008 10:41 pm

Oczywiście Wink I oglądać bo do "All nightamare long" będzie teledysk Very Happy
Powrót do góry Go down
Trzeszcz

Trzeszcz


Liczba postów : 93
Age : 34
Location : Inowrocław (kuj-pom)
Registration date : 16/08/2008

Następny singiel Empty
PisanieTemat: Re: Następny singiel   Następny singiel EmptyWto Lis 18, 2008 7:22 am

MASAKRA... juz sie nie moge doczekac teledysku... Ciekawe co to będzie... Very Happy

ale mogli by zrobić jeszcze albo do That was just your life, albo The End of The Line, albo do The Judas Kiss
Powrót do góry Go down
Piotrek
Moderator Forum
Piotrek


Liczba postów : 1060
Age : 37
Location : Sochaczew
Registration date : 10/12/2007

Następny singiel Empty
PisanieTemat: Re: Następny singiel   Następny singiel EmptyWto Lis 18, 2008 10:27 am

Trzeszcz napisał:
MASAKRA... juz sie nie moge doczekac teledysku... Ciekawe co to będzie... Very Happy
ale mogli by zrobić jeszcze albo do That was just your life
No no, do tej piosenki mogliby zrobić teledysk Hell YEAH! Twisted Evil Ale na razie czekajmy na "All nightmare long" Wink Very Happy
Powrót do góry Go down
Andrzej91

Andrzej91


Liczba postów : 46
Age : 33
Location : Łódź
Registration date : 04/10/2008

Następny singiel Empty
PisanieTemat: Re: Następny singiel   Następny singiel EmptyWto Lis 18, 2008 12:15 pm

Ja jeszcze chciałbym, zobaczyć teledysk do UIII, jestem ciekaw czy zrobią do tego wałka teledysk Very Happy
Powrót do góry Go down
Piotrek
Moderator Forum
Piotrek


Liczba postów : 1060
Age : 37
Location : Sochaczew
Registration date : 10/12/2007

Następny singiel Empty
PisanieTemat: Re: Następny singiel   Następny singiel EmptyWto Lis 18, 2008 3:36 pm

No w sumie mogliby zrobić bo to już by była tradycja, w końcu do "jedynki" i "dwójki" teledyski są więc kto wie jak będzie z "trójką" Wink
Powrót do góry Go down
Trzeszcz

Trzeszcz


Liczba postów : 93
Age : 34
Location : Inowrocław (kuj-pom)
Registration date : 16/08/2008

Następny singiel Empty
PisanieTemat: Re: Następny singiel   Następny singiel EmptySro Lis 19, 2008 12:12 pm

na bank będzie teledysk do U3 tego jestem przekonany... i pewnie w odcieniach szarości...
Powrót do góry Go down
Igor

Igor


Liczba postów : 1062
Age : 32
Location : Warszawa
Registration date : 11/02/2008

Następny singiel Empty
PisanieTemat: Re: Następny singiel   Następny singiel EmptyCzw Lis 20, 2008 9:23 pm

Nie zrobią klipu do 2 ballad. Wolałbym End Of A Line na następny teledysk Twisted Evil
Powrót do góry Go down
Piotrek
Moderator Forum
Piotrek


Liczba postów : 1060
Age : 37
Location : Sochaczew
Registration date : 10/12/2007

Następny singiel Empty
PisanieTemat: Re: Następny singiel   Następny singiel EmptyPon Gru 08, 2008 11:17 am

No i pojawił się już teledysk to "All nightamre" long
http://metallica.com/index.asp?item=601688
I chyba tyle w tym temacie mogę powiedzieć bo dla mnie to jest beznadzieja na maxa...Nawet mi się nie chciało tego do końca oglądać...Szkoda, bo piosenka jest zajebista, a teledysk to to juz dla mnie 100% przeciwieństwo... Crying or Very sad
Powrót do góry Go down
Andrzej91

Andrzej91


Liczba postów : 46
Age : 33
Location : Łódź
Registration date : 04/10/2008

Następny singiel Empty
PisanieTemat: Re: Następny singiel   Następny singiel EmptyPon Gru 08, 2008 3:58 pm

Piotrek napisał:
No i pojawił się już teledysk to "All nightamre" long
http://metallica.com/index.asp?item=601688
I chyba tyle w tym temacie mogę powiedzieć bo dla mnie to jest beznadzieja na maxa...Nawet mi się nie chciało tego do końca oglądać...Szkoda, bo piosenka jest zajebista, a teledysk to to juz dla mnie 100% przeciwieństwo... Crying or Very sad


zgodze się z Tobą Sad
Powrót do góry Go down
Piotrek
Moderator Forum
Piotrek


Liczba postów : 1060
Age : 37
Location : Sochaczew
Registration date : 10/12/2007

Następny singiel Empty
PisanieTemat: Re: Następny singiel   Następny singiel EmptyPon Gru 08, 2008 4:33 pm

Ehh, no nie tego się spodziewałem...Jak zobaczyłem ten teledysk to myślałem że go jakiś fan zrobił, zmontował bo to tak amatorsko wygląda....
Powrót do góry Go down
madzia21081991

madzia21081991


Liczba postów : 148
Age : 32
Location : okolice Rzeszowa
Registration date : 17/04/2008

Następny singiel Empty
PisanieTemat: Re: Następny singiel   Następny singiel EmptyPon Gru 08, 2008 5:48 pm

OMG czyli to jednak teledysk.... Jak to zobaczylam to myslalam ze to jakis zart Shocked No zawiodłam się liczylam na cos o wiele lepszego.....
Powrót do góry Go down
Andrzej91

Andrzej91


Liczba postów : 46
Age : 33
Location : Łódź
Registration date : 04/10/2008

Następny singiel Empty
PisanieTemat: Re: Następny singiel   Następny singiel EmptyPon Gru 08, 2008 6:30 pm

chyba się zgodzicie, że to Ich najgorszy teledysk
Powrót do góry Go down
Piotrek
Moderator Forum
Piotrek


Liczba postów : 1060
Age : 37
Location : Sochaczew
Registration date : 10/12/2007

Następny singiel Empty
PisanieTemat: Re: Następny singiel   Następny singiel EmptyPon Gru 08, 2008 6:49 pm

Andrzej91 napisał:
chyba się zgodzicie, że to Ich najgorszy teledysk
Podpisuje sie rękami i nogami pod tym stwierdzeniem niestety....Z początku myślałem że to będzie coś w stylo "One" (bo taki obraz był w starszym stylu itp) ale to co tu jest to jest...bez komentarza...
Powrót do góry Go down
qba90

qba90


Liczba postów : 19
Age : 33
Registration date : 24/11/2008

Następny singiel Empty
PisanieTemat: huu...   Następny singiel EmptyPon Gru 08, 2008 7:40 pm

ja tam nie jestem tak krytyczny, szczerze powiem ze dla mnie jest interesujacy i bardzo koszmarny co chyba bylo zamiarem zespolu...
Powrót do góry Go down
Piotrek
Moderator Forum
Piotrek


Liczba postów : 1060
Age : 37
Location : Sochaczew
Registration date : 10/12/2007

Następny singiel Empty
PisanieTemat: Re: Następny singiel   Następny singiel EmptyPon Gru 08, 2008 9:35 pm

qba90 napisał:
ja tam nie jestem tak krytyczny, szczerze powiem ze dla mnie jest interesujacy i bardzo koszmarny co chyba bylo zamiarem zespolu...
No przesłanie jest, zgoda ale to zalatuje istną amatorką a Metallica amatorskim zespołem już dawno nie jest...Dobrze że piosenka sie broni Twisted Evil
Powrót do góry Go down
ashley1512

ashley1512


Liczba postów : 55
Location : Kraków
Registration date : 20/08/2008

Następny singiel Empty
PisanieTemat: Re: Następny singiel   Następny singiel EmptyWto Gru 09, 2008 6:46 am

po pierwszym oglądnięciu, stwierdzam że teledysk jest beznadziejny. Nie wiem, może to jest pierwsze wrażenie i po kilkukrotnym oglądnięciu mi się zmieni, ale jak na razie, uważam że jest beznadziejny i mi się nie podoba. Liczyłam na coś lepszego...
Powrót do góry Go down
Piotrek
Moderator Forum
Piotrek


Liczba postów : 1060
Age : 37
Location : Sochaczew
Registration date : 10/12/2007

Następny singiel Empty
PisanieTemat: Re: Następny singiel   Następny singiel EmptyWto Gru 09, 2008 11:32 am

Ja również mam takie samo zdanie jak koleżanka wyżej, liczyłem na coś lepszego, może coś bardziej w stylu "I Disappear" tylko bardziej mrocznego i "sthrashnego" a tu takie coś wypuścili... Rolling Eyes
Powrót do góry Go down
Kuba

Kuba


Liczba postów : 283
Age : 30
Location : Kłodzko
Registration date : 25/03/2008

Następny singiel Empty
PisanieTemat: Re: Następny singiel   Następny singiel EmptyWto Gru 09, 2008 1:03 pm

No cuż.... Teledysk bardzi psychodeliczny, niesie przekaz i jest bardzo wymowny. ( Choć nie dorównuje pod tym wzgledem " until it sleeps" ) Rzeczywiście wygląda jak amatorski filmik, może miał wyglądać surowo... cuż niestety nie osiągnięto tego efektu. Szkoda też , że meta ani razu sie w tym teleydsku nie pojawia Crying or Very sad Można toi było zrobić lepiej.... zespół w centrum wojny, a jamyz drze się : " All nightmare long" !!!! i do tego jakies wstawki... mówi, sie trudno, grunt, ze utwór jest kozacki w brzmieniu Wink

Tak na marginiesie.... to klip wręcz zalatuje " Land of confusion " Disturbed, może mi sie tylko wydaje ,ale oceńcie sami Suspect

http://pl.youtube.com/watch?v=sJ0KaFXpPd4&feature=related
Powrót do góry Go down
Piotrek
Moderator Forum
Piotrek


Liczba postów : 1060
Age : 37
Location : Sochaczew
Registration date : 10/12/2007

Następny singiel Empty
PisanieTemat: Re: Następny singiel   Następny singiel EmptyWto Gru 09, 2008 1:45 pm

Hmm, no jeśli chodzi o "Land of confusion" to to wygląda już znacznie lepiej mimo tego że Disturbed też się w tym teledysku nie pojawia, niż to co zrobiła Metallica bo tutaj niestety mamy do czynienia z amatorką o czym już wcześniej wspomniałem...Nawet mój kumpel powiedział że obraz nie współgra z muzyką a chociażby to powinno być Ok a nie jest..Co prawda Kirk się wypowiedział na temat tego teledysku i tą wypowiedź możemy przeczytać tutaj http://overkill.pl/news/goto.php?id=1539
Ale to nie zmienia faktu że teledysk jest delikatnie mówiąc słaby Crying or Very sad
O taki teledysk się prosiło, tylko scenariusz byłby inny jak wiadomo Wink
https://www.youtube.com/watch?v=udSe5GGWz04
Ale wracając do nowego teledysku Metalliki to chłopaki sobie powinno włączyć swoje "Enter Sandman" i by sobie przypomnieli jak się robi tego typu teledyski...
Powrót do góry Go down
qba90

qba90


Liczba postów : 19
Age : 33
Registration date : 24/11/2008

Następny singiel Empty
PisanieTemat: no ladnie   Następny singiel EmptyWto Gru 09, 2008 2:07 pm

naprawde nie wiem co nie podoba wam sie w tym teledysku nie odstepuje niczym w/w, przeciez to ma byc koszmar a w koszarze nic nie ma racjonalnego wyjasnienia poprostu jest, a co to znaczy amatorszczyzna czy tylko to ze dzwiek nie zgrywa sie z video, nie zamierzali raczej po mojemu mixowac go w taki sposob, trudno ja nie dam sie przekonac dla mnie amatorszczyzna mozna nazwac teledyski disco polo, ale sorry napewno nie ten teledysk, nie zamierzam nikogo przekonywac do mojego zdania ale widze ze nie ma nikogo poza mna komu spodobalby sie, a moze tylko nikt nie chce sie wyrwac ale to jest dyskusja wiec mama prawo do wlasnego zdania wiec: video jest jak dla mnie ozdoba utworu bounce
Powrót do góry Go down
Igor

Igor


Liczba postów : 1062
Age : 32
Location : Warszawa
Registration date : 11/02/2008

Następny singiel Empty
PisanieTemat: Re: Następny singiel   Następny singiel EmptyWto Gru 09, 2008 2:29 pm

Jestem bardzo zawiedziony.

Żenada bo inaczej tego się nie da określić. Co będzie następne?! Szybki kurs robienia ciasta wiśniowego na teledysku do Judas Kiss? Archiwalne filmy video z wakacji Larsa w '85? Ja się poważnie boję o następny singiel bo jeszcze jeden na pewno wyjdzie. Czemu Metallica po takich majstersztykach jak Unnamed Feeling czy King Nothing tak koncertowo spartaczyła ten teledysk (?). Już TDTNC nie było najwyższych lotów ale toto to jest porażka... :/
Powrót do góry Go down
Andrzej91

Andrzej91


Liczba postów : 46
Age : 33
Location : Łódź
Registration date : 04/10/2008

Następny singiel Empty
PisanieTemat: Re: Następny singiel   Następny singiel EmptyWto Gru 09, 2008 6:12 pm

Igor napisał:
Jestem bardzo zawiedziony.

Żenada bo inaczej tego się nie da określić. Co będzie następne?! Szybki kurs robienia ciasta wiśniowego na teledysku do Judas Kiss? Archiwalne filmy video z wakacji Larsa w '85? Ja się poważnie boję o następny singiel bo jeszcze jeden na pewno wyjdzie. Czemu Metallica po takich majstersztykach jak Unnamed Feeling czy King Nothing tak koncertowo spartaczyła ten teledysk (?). Już TDTNC nie było najwyższych lotów ale toto to jest porażka... :/

zgodze się tylko do większości Twojej wypowiedzi, ale teledysk do TDTNC nie był zły. Był dobry, jeśli chodzi o historie, a jeśli chodzi o ujęcia (zwłaszcza zespołu) są genialne. No ale rzecz, gustów i guścikow.
To coś do poczytania

http://overkill.pl/news/goto.php?id=1539
Powrót do góry Go down
ashley1512

ashley1512


Liczba postów : 55
Location : Kraków
Registration date : 20/08/2008

Następny singiel Empty
PisanieTemat: Re: Następny singiel   Następny singiel EmptyWto Gru 09, 2008 6:21 pm

Mi też się teledysk do TDTNC podobał, tylko niektóre momenty były takie bez uczuć moim zdaniem. Ale Też zgadzam się z Igorem.
Mam nadzieje że następny teledysk będzie lepszy...
Powrót do góry Go down
Piotrek
Moderator Forum
Piotrek


Liczba postów : 1060
Age : 37
Location : Sochaczew
Registration date : 10/12/2007

Następny singiel Empty
PisanieTemat: Re: Następny singiel   Następny singiel EmptyWto Gru 09, 2008 6:43 pm

Ja też mam nadzieje że następny teledysk Metalliki będzie lepszy, tzn myślę że na pewno będzie lepszy od teledysku do "All Nightmare long" bo chyba nie można zrobić gorszego teledysku...A co do wypowiedzi Kirka to...jakoś nie zadowala mnie ta wypowiedź, może i filmik był ciekawy ale żeby zaraz robić z niego teledysk bez żadnego obrazowego udziału zespołu to już dla mnie jest nie fajna sprawa...
Powrót do góry Go down
Andrzej91

Andrzej91


Liczba postów : 46
Age : 33
Location : Łódź
Registration date : 04/10/2008

Następny singiel Empty
PisanieTemat: Re: Następny singiel   Następny singiel EmptyWto Gru 09, 2008 7:35 pm

Może band uważał, że to dobry pomysł, ale nie przewidzieli konsekwencji (niestety)Sad
Powrót do góry Go down
Igor

Igor


Liczba postów : 1062
Age : 32
Location : Warszawa
Registration date : 11/02/2008

Następny singiel Empty
PisanieTemat: Re: Następny singiel   Następny singiel EmptyWto Gru 09, 2008 10:24 pm

Rzecz niesamowita moi drodzy, bo większość (100%!) userów YouTube wpisujących komentarze podziwia ten klip, wznosi go na wyżyny i wychwala Metallicę za tak wspaniały teledysk.

Rodzi się w głowie jedno pytanie:

WHAT THE FUCK??!!
Powrót do góry Go down
Piotrek
Moderator Forum
Piotrek


Liczba postów : 1060
Age : 37
Location : Sochaczew
Registration date : 10/12/2007

Następny singiel Empty
PisanieTemat: Re: Następny singiel   Następny singiel EmptyWto Gru 09, 2008 10:35 pm

Hmm, cholera, ktoś tym kolesiom z "jutuba" czegoś dosypał do jedzenia czy picia skoro dla nich jest dobry teledysk...No ale my przynajmniej nie uskuteczniamy żadnej sztucznej radości mimo Naszego całego uwielbienia dla Metalliki po obejrzeniu tego teledysku, nie podoba sie i już Very Happy Piosenka jest zajebista, a teledysk wiadomo...
Powrót do góry Go down
madzia21081991

madzia21081991


Liczba postów : 148
Age : 32
Location : okolice Rzeszowa
Registration date : 17/04/2008

Następny singiel Empty
PisanieTemat: Re: Następny singiel   Następny singiel EmptySro Gru 10, 2008 8:32 pm

przynajmniej potrafimy byc krytyczni bo w koncu gdybysmy sie zachwycali kazdym krokiem metallicy to byloby ... dziwne(...) Rolling Eyes
Powrót do góry Go down
Piotrek
Moderator Forum
Piotrek


Liczba postów : 1060
Age : 37
Location : Sochaczew
Registration date : 10/12/2007

Następny singiel Empty
PisanieTemat: Re: Następny singiel   Następny singiel EmptySro Gru 10, 2008 9:45 pm

madzia21081991 napisał:
przynajmniej potrafimy byc krytyczni bo w koncu gdybysmy sie zachwycali kazdym krokiem metallicy to byloby ... dziwne(...) Rolling Eyes
Dokładnie Wink No Ja jak ten teledysk kiedyś zobaczę w TV to chyba będe przełączał kanał mimo tego że to Metallica...albo obraz wyłącze lol!
Powrót do góry Go down
Trzeszcz

Trzeszcz


Liczba postów : 93
Age : 34
Location : Inowrocław (kuj-pom)
Registration date : 16/08/2008

Następny singiel Empty
PisanieTemat: Re: Następny singiel   Następny singiel EmptyCzw Gru 11, 2008 7:05 pm

Przed chwilą go obejzałem...

Wszystko do ok 6 minuty bym skrocił do tego wstępu... a od trashu... walnął bym te zombiaki i akcje... typowo pierwsza część za mało dynamiczna... coś ze sobą niesie ale kurde... trash to nie dokument tylko akcja... jak by całość wyglądała jak od 5:54 do 6:50 to by było mega (bo lubie takie kreskówkowe klimaty) no i jeszcze jeden fragment mi sie bardzo podoba jak na końcu dosłownie 3 sekundy jest urywek jak uciekają ale typowo tak od 7:57... sama końcówka utworu... takie zamieszanie z kamerką jest i krew na ścianach... teledysk ma fajny klimat i dobry pomysł ale spieprzona robota jako teledysk... kurde... sam chyba bym to zrobił lepiej... spoko by było jak w to wszystko rysunkowe byli by tez wrysowani 4 jeźdźcy jak uciekają przed zombiakami... podobnie do i dissapear ale zombiaki i wszystko rysunkowe...

mój plan by był taki... najpierw wstęp i gadka profesorka... później noc... coś i ząbiaki wychodzą z ukrycia, ciemność coś... i w momęcie kiedy wchodzi riff z "shadow of the cross" pokazują się te czerwone oczy i zombi wylewają się na ulice... i biegną ale nikogo nie ma... więc planują się zakradać do prywatnych domów aby dopaść śpiących ludzi... i wtedy wkradają się do chaty... w momencie "luck runs out" taka skradanka mała i na zwrotce ogólnie... zombie wchodzi do domu i śpiąca osoba otwiera oczy... zombie wchodzi do pokoju i staje w świetle rzucanym z korytarza... widać sam cień i wtedy powoli postać podnosi sie z łóżka i w momencie Hound you down... osoba wyskakuje z wyra jak bohaterzy komiksów, okazuje sie ze to kirk hammet xD... skacze troszke po pokoju unikając ataków obcego i wyskakuje przez okno... ten biegnie za nim... ale juz nie moze go znaleźć w ciemnościach nocy stoi na ulicy w śród latarni i rozgląda się... zaczyna sie druga zwrotka i np james przysypia z gitarką... zombie podchodzi do domu... w momencie "Still life!!" próbuje wybić szybe i zrywa Jamesa...rozpieprza szybe i goni go po mieszkaniu... rozwalają troszke wzmacniaczy i james tez ucieka... Po zwrotce kiedy kirk gra ten taki wstęp do solo pokazywały by sie twarze wiarki z zespołu... poźniej na solówce Lars jedzie samochodem i przejezdza pod mostem a z mostu zeskakuje zombi Very Happy:D i wpierdziela mu sie do samochodu... ten walczy... strzela z gnata... rozpieprza troche dach... a widzi ze to nic nie daje... zombie atakuje go przez tylną szybe... trzyma go za szyje... lars sie uwalnie i wyskakuje z fury i wpada gdzieś w las do rowu... i akcja przechodzi na Roberta (5:20)... Robert powiedzmy... idzie chodnikiem Very Happy:D i nagle zauwaza ze ktoś idzie za nim... przyspiesza... cień za nim tez przyspiesza... i w momencie kiedy James krzyczy ONE! TWO! THREE! FOUR! Robert zaczyna biec i spostrzega w świetle latarni ze to zombi... zaczyna sie druga porcja szybkich solówek a robert zaczyna spieprzać gdzie pieprz rośnie xD kamera pokazuje przerazenie na twarzy roberta... ten przeskakuje przez jakieś płoty... coś... w momencie 6:15 jak kończy sie solówka wszyscy z 4 jeźdźców wychodzą i zaczynają "sprzątać" w sensie ze kazdy tam rozpieprza tego zombie który go ścigał ale to by były tylko takie migawki... WSZYSTKO W PÓŁMROKU... i nagle cisza i ciemność... zaczyna się ostatni refren i widać zespół który na zwłokach zombie... (taka góra trupów) gra refren all nightmare long... widać publike... ale tylko z tyłu... takie cienie... i na sam koniec kamera okrąza całą widownie i juz po zaśpiewaniu refrenu na końcowym riffie okazuje sie ze to raczej nie ludzie... ale nie widać dokładnie... dopiero po ostatnim dźwięku gaśnie światło i widać tylko te czerwone oczy... te same co na początku... Very Happy Very Happy xD... OCZYWIŚCIE WSZYSTKO RYSUNKOWE!!!


NIE WIEM PO CO TO PISAŁEM... i tak pewnie nikogo to nie zainteresuje...
Powrót do góry Go down
Djura

Djura


Liczba postów : 181
Age : 31
Location : Oświęcim
Registration date : 05/10/2008

Następny singiel Empty
PisanieTemat: Re: Następny singiel   Następny singiel EmptyCzw Gru 11, 2008 9:47 pm

Heh niezłe.Scenariusze mógłbyś pisać Smile
Powrót do góry Go down
Igor

Igor


Liczba postów : 1062
Age : 32
Location : Warszawa
Registration date : 11/02/2008

Następny singiel Empty
PisanieTemat: Re: Następny singiel   Następny singiel EmptyPią Gru 12, 2008 3:30 pm

Kurde stary i wtedy ten klip byłby wyjebany! Very Happy Troche nieMetallikowy ale po prostu super! Very Happy I jeszcze sceny jak chłopaki grają w tym domu też rysunkowe Very Happy
Powrót do góry Go down
Trzeszcz

Trzeszcz


Liczba postów : 93
Age : 34
Location : Inowrocław (kuj-pom)
Registration date : 16/08/2008

Następny singiel Empty
PisanieTemat: Re: Następny singiel   Następny singiel EmptyPią Gru 12, 2008 5:33 pm

hehe... dzieki...
Powrót do góry Go down
Olaf

Olaf


Liczba postów : 745
Age : 36
Location : Żnin
Registration date : 28/12/2007

Następny singiel Empty
PisanieTemat: Re: Następny singiel   Następny singiel EmptyPią Gru 19, 2008 6:46 am

Piotrek napisał:
To w pełni thrash metalowa piosenka
Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked

Artur napisał:
W tym roku mamy niezwykły urodzaj. Będzie czego słuchać w długie zimowe wieczory.
Oj będzie,będzie Arturze.Widzę nowa fotka

Wink

madzia21081991 napisał:
OMG czyli to jednak teledysk.... Jak to zobaczylam to myslalam ze to jakis zart Shocked No zawiodłam się liczylam na cos o wiele lepszego.....
Igor napisał:
Żenada bo inaczej tego się nie da określić.


Podpisuję sie Sad Piosenka magiczna,a klip po dwóch minutach zaczął mnie nudzić..
Powrót do góry Go down
Trzeszcz

Trzeszcz


Liczba postów : 93
Age : 34
Location : Inowrocław (kuj-pom)
Registration date : 16/08/2008

Następny singiel Empty
PisanieTemat: Re: Następny singiel   Następny singiel EmptyPon Gru 22, 2008 10:59 pm

oglądałem ten teledysk juz wiele razy i z kazdym kolejnym razem coraz bardziej mi się podoba... fajny klimacik jest... jak by sie taki filmik niższej klasy oglądało... i z dobrą muzą... to ze jest inny od wszystkich teledysków to nie znaczy ze źle. wczujcie się w klimat Very Happy:D i zobaczycie ze jest spoko Very Happy
Powrót do góry Go down
Piotrek
Moderator Forum
Piotrek


Liczba postów : 1060
Age : 37
Location : Sochaczew
Registration date : 10/12/2007

Następny singiel Empty
PisanieTemat: Re: Następny singiel   Następny singiel EmptyWto Gru 23, 2008 10:07 am

Szczerze powiem że mi się nie chce tego teledysku oglądać w ogóle, wolę sobie włączyć samą piosenkę Wink Very Happy
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Następny singiel Empty
PisanieTemat: Re: Następny singiel   Następny singiel Empty

Powrót do góry Go down
 
Następny singiel
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Muzyka :: Metallica-
Skocz do: