Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum MetallicaArt
 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Suicide & Redemption

Go down 
+5
Artur
splitter
Igor
Piotrek
drwal44
9 posters
AutorWiadomość
drwal44

drwal44


Liczba postów : 5
Location : Liverpool
Registration date : 05/10/2008

Suicide & Redemption Empty
PisanieTemat: Suicide & Redemption   Suicide & Redemption EmptyWto Paź 07, 2008 11:22 am

A jak wam sie podoba ten instrumentalny kawalek?Czesto go slucham,szczegolnie w drodze do pracy,bo dodaje mi powera!I jak wchodze do pracy i jak widze te smutne geby ogladajace teledysk jakiejs weselnej smetnej kapely,a ja z Metallica na uszach to sobie mysle;ludzie wy nie wiecie chyba co to prawdziwa muza!Musze wam powiedziec ze muza szczegolnie rockowa z UK to tragedia .Wszystko kompletnie na jedno kopyto.so Metallica rules!
Powrót do góry Go down
Piotrek
Moderator Forum
Piotrek


Liczba postów : 1060
Age : 37
Location : Sochaczew
Registration date : 10/12/2007

Suicide & Redemption Empty
PisanieTemat: Re: Suicide & Redemption   Suicide & Redemption EmptyWto Paź 07, 2008 1:13 pm

Ta" instrumentalka" jest genialna - co tu dużo mówić Hell YEAH! Very Happy
Powrót do góry Go down
Igor

Igor


Liczba postów : 1062
Age : 32
Location : Warszawa
Registration date : 11/02/2008

Suicide & Redemption Empty
PisanieTemat: Re: Suicide & Redemption   Suicide & Redemption EmptyWto Paź 07, 2008 6:36 pm

Kawałek jest fantastyczny, co nie zmienia faktu że Call of Ktulu zostaje jak na razie niekwestionowanym liderem Wink
Powrót do góry Go down
splitter




Liczba postów : 9
Age : 52
Location : PL
Registration date : 04/10/2008

Suicide & Redemption Empty
PisanieTemat: Re: Suicide & Redemption   Suicide & Redemption EmptyWto Paź 07, 2008 8:42 pm

J.w. / moc okrutna !
Powrót do góry Go down
Artur
Admin
Artur


Liczba postów : 169
Age : 46
Location : USA
Registration date : 09/12/2007

Suicide & Redemption Empty
PisanieTemat: Re: Suicide & Redemption   Suicide & Redemption EmptySro Paź 08, 2008 12:35 am

Czysta poezja. Kompozycja godna wielkiego uznania. Jest bardzo klarowny i niesamowicie ciężki. Przyjąłem go z wielkim entuzjazmem. Jak już kiedyś napisałem uwielbiam ambitne i długie utwory. Irytują mnie bardzo dobre kawałki gdy są za krótkie. Trzeba je czesto przewijać żeby się nimi nacieszyć. Ten utwór jest idealny.
Powrót do góry Go down
http://www.metallica.org.pl
Olaf

Olaf


Liczba postów : 745
Age : 36
Location : Żnin
Registration date : 28/12/2007

Suicide & Redemption Empty
PisanieTemat: Re: Suicide & Redemption   Suicide & Redemption EmptySob Paź 11, 2008 10:05 am

Kawałek wieje nudą,ale i tak daję mu 9/10 a już wyjaśniam dlaczego?
Bo to co się dzieje w 3.40 zwaliło mnie z nóg...odlatuje po prostu.Chociażby dla tego motywu warto tej piosenki nie przewijać Embarassed Coś niesamowitego i potem jest już tylko coraz lepiej przez najbliższe 3 minuty,potem niestety znów wieje nudą,ale to nie zmienia faktu 9/10
Powrót do góry Go down
splitter




Liczba postów : 9
Age : 52
Location : PL
Registration date : 04/10/2008

Suicide & Redemption Empty
PisanieTemat: Re: Suicide & Redemption   Suicide & Redemption EmptyCzw Paź 16, 2008 7:28 pm

Odnośnie tego kawałka, to powiem krótką historyjkę z ostatnich dni. Słuchałem dosyć głośno tego numeru wraz z moim dzieckiem ( 6 lat ), i córcia po przesłuchaniu poprosiła o ponowne puszczenie, a za wyjątkowo pochlebną recenzję niech świadczy opinia, że: "to jest tylko troszkę mniej fajne od RATM" ( raga protiw maszinie - ulubiona muza mojej pociechy) Very Happy
Powrót do góry Go down
Trzeszcz

Trzeszcz


Liczba postów : 93
Age : 34
Location : Inowrocław (kuj-pom)
Registration date : 16/08/2008

Suicide & Redemption Empty
PisanieTemat: Re: Suicide & Redemption   Suicide & Redemption EmptyPon Paź 20, 2008 1:22 pm

Olaf napisał:
Kawałek wieje nudą,ale i tak daję mu 9/10 a już wyjaśniam dlaczego?
Bo to co się dzieje w 3.40 zwaliło mnie z nóg...odlatuje po prostu.Chociażby dla tego motywu warto tej piosenki nie przewijać Embarassed Coś niesamowitego i potem jest już tylko coraz lepiej przez najbliższe 3 minuty,potem niestety znów wieje nudą,ale to nie zmienia faktu 9/10

Zgodze się z Olafem... monotonia jest... szczególnie początek i koniec... ale solo Jamesa o którym wspomniał Olaf powala... ja się tam rozpływam... i fajnie ze ten motyw ciągnie się dalej i powtarza w solówce Hammeta... po pierwszym przesłuchaniu puściłem sobie ten utworek właśnie od tego momentu... to mi się podoba Very Happy

a czy ktoś słuchał wersji z Guitar Hero?? bo jak dla mnie James daje rade z szybką solóweczką (w oryginale pierwsza część tej szybkiej solówki tez jest jego do 6.18 do 6.48)
a solówka Kirka z wersji GH tez jest inna i mysle ze nie tak dobra... fajnie ze jest więcej kaczki ale na końcu troszke się rozchodzi z muzyką :/

na koniec powiem ze porządna robota Very Happy
Powrót do góry Go down
Michał

Michał


Liczba postów : 541
Age : 27
Location : Jelenia Góra (okolice)
Registration date : 24/02/2009

Suicide & Redemption Empty
PisanieTemat: Re: Suicide & Redemption   Suicide & Redemption EmptyNie Mar 22, 2009 1:09 pm

Kawałek nie przypadł mi do gustu. Troche nudny, wolę Oriona.
Powrót do góry Go down
qba90

qba90


Liczba postów : 19
Age : 33
Registration date : 24/11/2008

Suicide & Redemption Empty
PisanieTemat: hmm   Suicide & Redemption EmptyNie Mar 22, 2009 1:34 pm

jedyne co mi przychodzi na mysl po piatej minucie sluchania to smutna mysl ze kawalek bedzie trwal jeszcze 4 min... Sad brakuje mi czegos w stylu to live is to die albo orion kiedy sluchasz tych kawalkow czujesz napiecie bo nie wiesz co sie wydarzy za chwile i dlatego to arcydziela, a suic&rede usypia troche... Neutral sorry
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Suicide & Redemption Empty
PisanieTemat: Re: Suicide & Redemption   Suicide & Redemption Empty

Powrót do góry Go down
 
Suicide & Redemption
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Muzyka :: Metallica-
Skocz do: