Czy chcesz zareagowaæ na tê wiadomo¶æ? Zarejestruj siê na forum za pomoc± kilku klikniêæ lub zaloguj siê, aby kontynuowaæ.


Forum MetallicaArt
 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Co szumi/d¼wiêczy/³upie/dudni :P:));) w Waszych g³o¶nikach?

Go down 
+17
Mental
kkozak23
Seb@
Micha³
lars_ulrich46
Djura
nefaria
josie
rad's
Olaf
Piotrek
Issues
Trzeszcz
Lejsu
ashley1512
Igor
Introverder
21 posters
Id¼ do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorWiadomo¶æ
Igor

Igor


Liczba postów : 1062
Age : 32
Location : Warszawa
Registration date : 11/02/2008

Co szumi/d¼wiêczy/³upie/dudni :P:));) w Waszych g³o¶nikach? - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Co szumi/d¼wiêczy/³upie/dudni :P:));) w Waszych g³o¶nikach?   Co szumi/d¼wiêczy/³upie/dudni :P:));) w Waszych g³o¶nikach? - Page 4 EmptyWto Lut 17, 2009 2:38 pm

W szkole s³ucha³em Megadeth a teraz Pink Floyd Smile
Powrót do góry Go down
Piotrek
Moderator Forum
Piotrek


Liczba postów : 1060
Age : 37
Location : Sochaczew
Registration date : 10/12/2007

Co szumi/d¼wiêczy/³upie/dudni :P:));) w Waszych g³o¶nikach? - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Co szumi/d¼wiêczy/³upie/dudni :P:));) w Waszych g³o¶nikach?   Co szumi/d¼wiêczy/³upie/dudni :P:));) w Waszych g³o¶nikach? - Page 4 EmptySro Lut 18, 2009 10:46 am

A u mnie dzisiaj nowa p³yta Nickelback "Dark Horse" Smile
Powrót do góry Go down
lars_ulrich46

lars_ulrich46


Liczba postów : 135
Age : 30
Registration date : 19/02/2009

Co szumi/d¼wiêczy/³upie/dudni :P:));) w Waszych g³o¶nikach? - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Co szumi/d¼wiêczy/³upie/dudni :P:));) w Waszych g³o¶nikach?   Co szumi/d¼wiêczy/³upie/dudni :P:));) w Waszych g³o¶nikach? - Page 4 EmptySob Lut 21, 2009 1:59 pm

Zanim pozna³em Metallicê s³ucha³em bardziej rocka. Tak wiêc: POD, i wiele innych.
Gdy poznawa³em ju¿ Metallicê ogl±daj±c ich teledyski na Youtube stwierdzi³em ¿e to wielki zespó³. I tak sobie ¶ci±gn±³em czê¶æ tych które ogl±da³em na youtube, lecz chwilê s³ucha³em i na chwilê odstawi³em Metallicê na bok. S³ucha³em ró¿nych zespo³ów. Nagle znowu mnie podkusi³o by obejrzeæ jeszcze inne filmiki(teledyski) Metallici. Postanowi³em sobie ¶ci±gn±æ jeszcze inne piosenki. I znowu s³ucha³em tylko Metallicê. Ale znowu ich odstawi³em. I wtedy w tym czasie siê zapoznawa³em m. in. z zespo³em Megadeth. Nagle mój m³odszy brat postanowi³ ¶ci±gn±æ wszystkie ich albumy. Zacz±³ je puszcaæ a ja siê w nie ws³uchiwa³em. Na pocz±tku mnie do nich nie ci±g³o. Lecz potem postanowi³em sobie je skopiowaæ(od brata) i tak od teraz na razie ca³y czas s³ucham w kó³ko tylko Metallicê.
Tak skoñczy³a siê moja historia.

PS. Mój brat s³ucha nie tylko Metallici ale równie¿ zespo³ów z "Wielkiej Czwórki" Slayera i Megadetha.
Powrót do góry Go down
Igor

Igor


Liczba postów : 1062
Age : 32
Location : Warszawa
Registration date : 11/02/2008

Co szumi/d¼wiêczy/³upie/dudni :P:));) w Waszych g³o¶nikach? - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Co szumi/d¼wiêczy/³upie/dudni :P:));) w Waszych g³o¶nikach?   Co szumi/d¼wiêczy/³upie/dudni :P:));) w Waszych g³o¶nikach? - Page 4 EmptySob Lut 21, 2009 2:28 pm

Hueh i mnie od rana: ZZ Top --> Coma --> Nirvana --> Megadeth --> Deep Purple Very Happy
Powrót do góry Go down
Piotrek
Moderator Forum
Piotrek


Liczba postów : 1060
Age : 37
Location : Sochaczew
Registration date : 10/12/2007

Co szumi/d¼wiêczy/³upie/dudni :P:));) w Waszych g³o¶nikach? - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Co szumi/d¼wiêczy/³upie/dudni :P:));) w Waszych g³o¶nikach?   Co szumi/d¼wiêczy/³upie/dudni :P:));) w Waszych g³o¶nikach? - Page 4 EmptySob Lut 21, 2009 3:34 pm

lars_ulrich46 napisa³:
Zanim pozna³em Metallicê s³ucha³em bardziej rocka. Tak wiêc: POD, i wiele innych.
Gdy poznawa³em ju¿ Metallicê ogl±daj±c ich teledyski na Youtube stwierdzi³em ¿e to wielki zespó³. I tak sobie ¶ci±gn±³em czê¶æ tych które ogl±da³em na youtube, lecz chwilê s³ucha³em i na chwilê odstawi³em Metallicê na bok. S³ucha³em ró¿nych zespo³ów. Nagle znowu mnie podkusi³o by obejrzeæ jeszcze inne filmiki(teledyski) Metallici. Postanowi³em sobie ¶ci±gn±æ jeszcze inne piosenki. I znowu s³ucha³em tylko Metallicê. Ale znowu ich odstawi³em. I wtedy w tym czasie siê zapoznawa³em m. in. z zespo³em Megadeth. Nagle mój m³odszy brat postanowi³ ¶ci±gn±æ wszystkie ich albumy. Zacz±³ je puszcaæ a ja siê w nie ws³uchiwa³em. Na pocz±tku mnie do nich nie ci±g³o. Lecz potem postanowi³em sobie je skopiowaæ(od brata) i tak od teraz na razie ca³y czas s³ucham w kó³ko tylko Metallicê.
Tak skoñczy³a siê moja historia.

PS. Mój brat s³ucha nie tylko Metallici ale równie¿ zespo³ów z "Wielkiej Czwórki" Slayera i Megadetha.
Ta opowie¶æ nadaje siê do tematu "Wasz pocz±tek" bardziej wiêc tam j± przenoszê Wink A u mnie dzisiaj przede wszystkim na przemian dwie p³yty Virgin Snatch "In the Name of blood" i "Act of Grace" Very Happy Thrash'em all Twisted Evil
Powrót do góry Go down
josie




Liczba postów : 121
Age : 33
Registration date : 27/01/2009

Co szumi/d¼wiêczy/³upie/dudni :P:));) w Waszych g³o¶nikach? - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Co szumi/d¼wiêczy/³upie/dudni :P:));) w Waszych g³o¶nikach?   Co szumi/d¼wiêczy/³upie/dudni :P:));) w Waszych g³o¶nikach? - Page 4 EmptyPi± Lut 27, 2009 7:41 pm

Frantic - Metallica
Polowanie na wielb³±da - Myslovitz
ta piosenka mnie nastraja tak smutno,¿e musia³am siê rozruszaæ "Frantic",ale tak siê napali³am na film "Du¿e zwierzê",¿e nie mogê jej przestaæ s³uchaæ lol!


a tak w ogóle,dla fanów trip-hopu Wink polecam twórczo¶æ Tricky'ego. naprawdê super: https://www.youtube.com/watch?v=9IkP876hDRY
Powrót do góry Go down
Igor

Igor


Liczba postów : 1062
Age : 32
Location : Warszawa
Registration date : 11/02/2008

Co szumi/d¼wiêczy/³upie/dudni :P:));) w Waszych g³o¶nikach? - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Co szumi/d¼wiêczy/³upie/dudni :P:));) w Waszych g³o¶nikach?   Co szumi/d¼wiêczy/³upie/dudni :P:));) w Waszych g³o¶nikach? - Page 4 EmptyPi± Lut 27, 2009 8:18 pm

Rano w szkole Cannibal Corpse a teraz ACDC! Twisted Evil
Powrót do góry Go down
josie




Liczba postów : 121
Age : 33
Registration date : 27/01/2009

Co szumi/d¼wiêczy/³upie/dudni :P:));) w Waszych g³o¶nikach? - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Co szumi/d¼wiêczy/³upie/dudni :P:));) w Waszych g³o¶nikach?   Co szumi/d¼wiêczy/³upie/dudni :P:));) w Waszych g³o¶nikach? - Page 4 EmptyPi± Lut 27, 2009 11:32 pm

Igor napisa³:
Cannibal Corpse
s± w stanie postawiæ na nogi najwiêkszego mu³a na ¶wiecie,daj± radê Very Happy
Powrót do góry Go down
Issues

Issues


Liczba postów : 170
Age : 32
Location : Chodzie¿
Registration date : 29/02/2008

Co szumi/d¼wiêczy/³upie/dudni :P:));) w Waszych g³o¶nikach? - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Co szumi/d¼wiêczy/³upie/dudni :P:));) w Waszych g³o¶nikach?   Co szumi/d¼wiêczy/³upie/dudni :P:));) w Waszych g³o¶nikach? - Page 4 EmptySob Lut 28, 2009 10:13 am

Pearl Jam i p³ytka "Ten" Smile
Powrót do góry Go down
http://www.metallica-zone.yoyo.pl
Igor

Igor


Liczba postów : 1062
Age : 32
Location : Warszawa
Registration date : 11/02/2008

Co szumi/d¼wiêczy/³upie/dudni :P:));) w Waszych g³o¶nikach? - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Co szumi/d¼wiêczy/³upie/dudni :P:));) w Waszych g³o¶nikach?   Co szumi/d¼wiêczy/³upie/dudni :P:));) w Waszych g³o¶nikach? - Page 4 EmptySob Lut 28, 2009 4:39 pm

Alicja i album The Dirt. Dzi¶ na spokojnie. Wink
Powrót do góry Go down
Piotrek
Moderator Forum
Piotrek


Liczba postów : 1060
Age : 37
Location : Sochaczew
Registration date : 10/12/2007

Co szumi/d¼wiêczy/³upie/dudni :P:));) w Waszych g³o¶nikach? - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Co szumi/d¼wiêczy/³upie/dudni :P:));) w Waszych g³o¶nikach?   Co szumi/d¼wiêczy/³upie/dudni :P:));) w Waszych g³o¶nikach? - Page 4 EmptySob Lut 28, 2009 5:17 pm

Igor napisa³:
Alicja i album The Dirt. Dzi¶ na spokojnie. Wink
Z t± "spokojno¶ci±" to bym troche polemizowa³, wszak¿e Alice In Chains wg wielu to heavy metalowy zespó³ ukryty pod parasolem Grunge'u Wink Który wymiata oczywi¶cie Very Happy A u mnie za chwile Thrash Metal Made in Poland a wiêc nowo poznany przeze mnie zespó³ Testor i p³yta "Next stop Insanity" Thrash'em all Twisted Evil
Powrót do góry Go down
josie




Liczba postów : 121
Age : 33
Registration date : 27/01/2009

Co szumi/d¼wiêczy/³upie/dudni :P:));) w Waszych g³o¶nikach? - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Co szumi/d¼wiêczy/³upie/dudni :P:));) w Waszych g³o¶nikach?   Co szumi/d¼wiêczy/³upie/dudni :P:));) w Waszych g³o¶nikach? - Page 4 EmptySob Lut 28, 2009 9:22 pm

https://www.youtube.com/watch?v=Zy3fJ8Nmzyw
Lita Ford & Ozzy Osbourne - Close my eyes forever

s³ucham nieprzerwanie od paru dni Wink, ¶wietne na wieczorne,samotne spacery
Powrót do góry Go down
Piotrek
Moderator Forum
Piotrek


Liczba postów : 1060
Age : 37
Location : Sochaczew
Registration date : 10/12/2007

Co szumi/d¼wiêczy/³upie/dudni :P:));) w Waszych g³o¶nikach? - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Co szumi/d¼wiêczy/³upie/dudni :P:));) w Waszych g³o¶nikach?   Co szumi/d¼wiêczy/³upie/dudni :P:));) w Waszych g³o¶nikach? - Page 4 EmptyWto Mar 31, 2009 9:25 am

A u mnie dzisiaj Trivium i moja ulubiona p³yta "Ascendancy" Twisted Evil
Powrót do góry Go down
Igor

Igor


Liczba postów : 1062
Age : 32
Location : Warszawa
Registration date : 11/02/2008

Co szumi/d¼wiêczy/³upie/dudni :P:));) w Waszych g³o¶nikach? - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Co szumi/d¼wiêczy/³upie/dudni :P:));) w Waszych g³o¶nikach?   Co szumi/d¼wiêczy/³upie/dudni :P:));) w Waszych g³o¶nikach? - Page 4 EmptyWto Mar 31, 2009 5:02 pm

Motorhead, Motorhead a potem trochê Motorhead'a Twisted Evil
Powrót do góry Go down
lars_ulrich46

lars_ulrich46


Liczba postów : 135
Age : 30
Registration date : 19/02/2009

Co szumi/d¼wiêczy/³upie/dudni :P:));) w Waszych g³o¶nikach? - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Co szumi/d¼wiêczy/³upie/dudni :P:));) w Waszych g³o¶nikach?   Co szumi/d¼wiêczy/³upie/dudni :P:));) w Waszych g³o¶nikach? - Page 4 EmptySro Kwi 01, 2009 8:16 am

Ostatnio s³ucham trochê Slipknotu.
Powrót do góry Go down
Micha³

Micha³


Liczba postów : 541
Age : 27
Location : Jelenia Góra (okolice)
Registration date : 24/02/2009

Co szumi/d¼wiêczy/³upie/dudni :P:));) w Waszych g³o¶nikach? - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Co szumi/d¼wiêczy/³upie/dudni :P:));) w Waszych g³o¶nikach?   Co szumi/d¼wiêczy/³upie/dudni :P:));) w Waszych g³o¶nikach? - Page 4 EmptyCzw Kwi 02, 2009 7:45 pm

A ja jako¶ ostatnio s³ucham Ironów i Metallicy, Slayera, Motorhead
Powrót do góry Go down
Piotrek
Moderator Forum
Piotrek


Liczba postów : 1060
Age : 37
Location : Sochaczew
Registration date : 10/12/2007

Co szumi/d¼wiêczy/³upie/dudni :P:));) w Waszych g³o¶nikach? - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Co szumi/d¼wiêczy/³upie/dudni :P:));) w Waszych g³o¶nikach?   Co szumi/d¼wiêczy/³upie/dudni :P:));) w Waszych g³o¶nikach? - Page 4 EmptyPi± Kwi 03, 2009 8:41 am

A u mnie dzisiaj Bullet for My Valentine i p³ytka "Scream Aim&Fire" Very Happy
Powrót do góry Go down
Igor

Igor


Liczba postów : 1062
Age : 32
Location : Warszawa
Registration date : 11/02/2008

Co szumi/d¼wiêczy/³upie/dudni :P:));) w Waszych g³o¶nikach? - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Co szumi/d¼wiêczy/³upie/dudni :P:));) w Waszych g³o¶nikach?   Co szumi/d¼wiêczy/³upie/dudni :P:));) w Waszych g³o¶nikach? - Page 4 EmptyPi± Kwi 03, 2009 2:52 pm

Od rana Kill Em All a teraz koncert z Glasgow Very Happy
Powrót do góry Go down
lars_ulrich46

lars_ulrich46


Liczba postów : 135
Age : 30
Registration date : 19/02/2009

Co szumi/d¼wiêczy/³upie/dudni :P:));) w Waszych g³o¶nikach? - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Co szumi/d¼wiêczy/³upie/dudni :P:));) w Waszych g³o¶nikach?   Co szumi/d¼wiêczy/³upie/dudni :P:));) w Waszych g³o¶nikach? - Page 4 EmptyNie Kwi 05, 2009 5:02 pm

Corrosion Of Conformity i piosenka "Albatross"
Powrót do góry Go down
Micha³

Micha³


Liczba postów : 541
Age : 27
Location : Jelenia Góra (okolice)
Registration date : 24/02/2009

Co szumi/d¼wiêczy/³upie/dudni :P:));) w Waszych g³o¶nikach? - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Co szumi/d¼wiêczy/³upie/dudni :P:));) w Waszych g³o¶nikach?   Co szumi/d¼wiêczy/³upie/dudni :P:));) w Waszych g³o¶nikach? - Page 4 EmptyNie Kwi 05, 2009 5:42 pm

A ja teraz ca³e Death Magnetic przes³uchuje, nie wiem czemu ale tak mi sie zdaje ¿eto jest Masster2 bo The Was Just Your Life to w zasadzie Battery, End Of The Line to jakby Master, Broken,Beat& Scarred to tak jakby The thing should not be, The day That never comes to troche do Sanitarium podobne, Alll Nightmare Long to podobne do Disposable Heroses, Cyidance podobne do Lepper Mesiash, niestety Sucide nie jest porównywalne do Oriona, a my Apocalypse tez troche z damge inc sie kojarzy Very Happy
Te¿ tak macie??? Question
Powrót do góry Go down
Igor

Igor


Liczba postów : 1062
Age : 32
Location : Warszawa
Registration date : 11/02/2008

Co szumi/d¼wiêczy/³upie/dudni :P:));) w Waszych g³o¶nikach? - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Co szumi/d¼wiêczy/³upie/dudni :P:));) w Waszych g³o¶nikach?   Co szumi/d¼wiêczy/³upie/dudni :P:));) w Waszych g³o¶nikach? - Page 4 EmptyNie Kwi 05, 2009 6:46 pm

Dla mnie DM jest bardziej podobne do AJFA. Pos³uchaj sobie po kolei ka¿dego utworu, na przemian. Wiesz, Life/Blackened, Line/Justice, Broke/Beholder Wink

EDIT

W zasadzie, DM to zbiór tego, co by³o najlepsze w metallice Very Happy
Powrót do góry Go down
josie




Liczba postów : 121
Age : 33
Registration date : 27/01/2009

Co szumi/d¼wiêczy/³upie/dudni :P:));) w Waszych g³o¶nikach? - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Co szumi/d¼wiêczy/³upie/dudni :P:));) w Waszych g³o¶nikach?   Co szumi/d¼wiêczy/³upie/dudni :P:));) w Waszych g³o¶nikach? - Page 4 EmptyPi± Kwi 10, 2009 10:11 pm

ca³y album "Tan" Kultu. uwielbiam "Konsumenta"
Powrót do góry Go down
lars_ulrich46

lars_ulrich46


Liczba postów : 135
Age : 30
Registration date : 19/02/2009

Co szumi/d¼wiêczy/³upie/dudni :P:));) w Waszych g³o¶nikach? - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Co szumi/d¼wiêczy/³upie/dudni :P:));) w Waszych g³o¶nikach?   Co szumi/d¼wiêczy/³upie/dudni :P:));) w Waszych g³o¶nikach? - Page 4 EmptySob Kwi 11, 2009 9:07 am

Spit It Out Slipknota i Constant Motion Dream Theater Very Happy
Powrót do góry Go down
Igor

Igor


Liczba postów : 1062
Age : 32
Location : Warszawa
Registration date : 11/02/2008

Co szumi/d¼wiêczy/³upie/dudni :P:));) w Waszych g³o¶nikach? - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Co szumi/d¼wiêczy/³upie/dudni :P:));) w Waszych g³o¶nikach?   Co szumi/d¼wiêczy/³upie/dudni :P:));) w Waszych g³o¶nikach? - Page 4 EmptyPon Kwi 13, 2009 6:15 pm

Rap alternatywny czyli Afro Kolektyw Wink
Powrót do góry Go down
Introverder




Liczba postów : 46
Registration date : 23/08/2008

Co szumi/d¼wiêczy/³upie/dudni :P:));) w Waszych g³o¶nikach? - Page 4 Empty
PisanieTemat: -   Co szumi/d¼wiêczy/³upie/dudni :P:));) w Waszych g³o¶nikach? - Page 4 EmptySob Kwi 25, 2009 3:38 pm

W ostatnich dniach zespó³ Nevermore, a szczególnie p³yta "Nevermore" grupy, któr± s³ucha³em w ci±gu ostatnich dni jakie¶.. 11 razy Very Happy:P;), hehe SmileWink, chyba mam zreszt± ma³± "zajawkê" Very Happy:P, na twórczo¶æ grupy, bo w sumie zacz±³em s³uchaæ ponownie grupy wczoraj lekko po pó³nocy, a skoñczy³em po 6 z ok³adem Very Happy:P (¶miech) Very Happy:D..Wink,

a oprócz tego Jethro Tull i album "This Was" (debiutancki, bluesowy album grupy..)

oraz Zeppelini pocz±wszy od "jedynki" po "Houses Of The Holy" SmileRazz;).
Powrót do góry Go down
Micha³

Micha³


Liczba postów : 541
Age : 27
Location : Jelenia Góra (okolice)
Registration date : 24/02/2009

Co szumi/d¼wiêczy/³upie/dudni :P:));) w Waszych g³o¶nikach? - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Co szumi/d¼wiêczy/³upie/dudni :P:));) w Waszych g³o¶nikach?   Co szumi/d¼wiêczy/³upie/dudni :P:));) w Waszych g³o¶nikach? - Page 4 EmptyNie Kwi 26, 2009 9:39 am

A u mnie od jakiego¶ czasu ju¿ leci Czarny Album i Bulleci Twisted Evil
Powrót do góry Go down
Piotrek
Moderator Forum
Piotrek


Liczba postów : 1060
Age : 37
Location : Sochaczew
Registration date : 10/12/2007

Co szumi/d¼wiêczy/³upie/dudni :P:));) w Waszych g³o¶nikach? - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Co szumi/d¼wiêczy/³upie/dudni :P:));) w Waszych g³o¶nikach?   Co szumi/d¼wiêczy/³upie/dudni :P:));) w Waszych g³o¶nikach? - Page 4 EmptyNie Kwi 26, 2009 10:15 am

A u mnie dzi¶ tak jak i wczoraj leci dyskografia Huntera Wink
Powrót do góry Go down
lars_ulrich46

lars_ulrich46


Liczba postów : 135
Age : 30
Registration date : 19/02/2009

Co szumi/d¼wiêczy/³upie/dudni :P:));) w Waszych g³o¶nikach? - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Co szumi/d¼wiêczy/³upie/dudni :P:));) w Waszych g³o¶nikach?   Co szumi/d¼wiêczy/³upie/dudni :P:));) w Waszych g³o¶nikach? - Page 4 EmptyNie Kwi 26, 2009 12:16 pm

Metallica i Megadeth na zmianê Very Happy
Powrót do góry Go down
Introverder




Liczba postów : 46
Registration date : 23/08/2008

Co szumi/d¼wiêczy/³upie/dudni :P:));) w Waszych g³o¶nikach? - Page 4 Empty
PisanieTemat: -   Co szumi/d¼wiêczy/³upie/dudni :P:));) w Waszych g³o¶nikach? - Page 4 EmptyNie Kwi 26, 2009 1:57 pm

A u mnie Jethro Tull i pogodna p³ytka "Stand Up" Smile.

A tutaj co¶ dla pos³uchania Smile:

https://www.youtube.com/watch?v=Hm0XT2cqzLI“A New Day Yesterday”,

https://www.youtube.com/watch?v=iWJgJkVL0xM“Bouree”,

https://www.youtube.com/watch?v=gLRNq1uhpAc“Fat Man” (Monachium 1983),

https://www.youtube.com/watch?v=4OpQZJwC9fM“For A Thousand Mothers”.
Powrót do góry Go down
Igor

Igor


Liczba postów : 1062
Age : 32
Location : Warszawa
Registration date : 11/02/2008

Co szumi/d¼wiêczy/³upie/dudni :P:));) w Waszych g³o¶nikach? - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Co szumi/d¼wiêczy/³upie/dudni :P:));) w Waszych g³o¶nikach?   Co szumi/d¼wiêczy/³upie/dudni :P:));) w Waszych g³o¶nikach? - Page 4 EmptyPon Kwi 27, 2009 8:58 am

Od rana Pink Floyd. Smile Najpierw Ciemna Strona Mocy a teraz Zlepek Cegie³ Wink
Powrót do góry Go down
Introverder




Liczba postów : 46
Registration date : 23/08/2008

Co szumi/d¼wiêczy/³upie/dudni :P:));) w Waszych g³o¶nikach? - Page 4 Empty
PisanieTemat: -   Co szumi/d¼wiêczy/³upie/dudni :P:));) w Waszych g³o¶nikach? - Page 4 EmptyPon Kwi 27, 2009 11:16 am

A u mnie wczoraj jeszcze Jethro Tull i p³yta "Aqualung". A tutaj macie wybrane najlepsze utwory z p³ytki SmileRazz;). Mo¿esz kogo¶ uda mi siê przekonaæ do muzyki panów Very Happy:P;):

http://pl.youtube.com/watch?v=QqZmtq5LhFo“Aqualung” (Live) - ABSOLUT PIÊKNA, mo¿na s³uchaæ kilka razy z rzêdu, a siê nie nudzi SmileWink,

https://www.youtube.com/watch?v=dh0woT7NkKI“My God” (Live – genialna solówka na flecie, cudowne wykonanie SmileRazz;)),

http://pl.youtube.com/watch?v=O-Zt40qu9vc&feature=related“Wind Up” (02/10/1977) - klasyka SmileWinkRazz..
Powrót do góry Go down
josie




Liczba postów : 121
Age : 33
Registration date : 27/01/2009

Co szumi/d¼wiêczy/³upie/dudni :P:));) w Waszych g³o¶nikach? - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Co szumi/d¼wiêczy/³upie/dudni :P:));) w Waszych g³o¶nikach?   Co szumi/d¼wiêczy/³upie/dudni :P:));) w Waszych g³o¶nikach? - Page 4 EmptySro Lip 15, 2009 6:50 pm

dzi¶ Anthrax!
Powrót do góry Go down
Igor

Igor


Liczba postów : 1062
Age : 32
Location : Warszawa
Registration date : 11/02/2008

Co szumi/d¼wiêczy/³upie/dudni :P:));) w Waszych g³o¶nikach? - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Co szumi/d¼wiêczy/³upie/dudni :P:));) w Waszych g³o¶nikach?   Co szumi/d¼wiêczy/³upie/dudni :P:));) w Waszych g³o¶nikach? - Page 4 EmptySro Lip 15, 2009 9:25 pm

U mnie 28 lipca Very Happy Hell yeah! A w g³o¶nikach Nuclear Assault z albumem Game Over Wink
Powrót do góry Go down
Piotrek
Moderator Forum
Piotrek


Liczba postów : 1060
Age : 37
Location : Sochaczew
Registration date : 10/12/2007

Co szumi/d¼wiêczy/³upie/dudni :P:));) w Waszych g³o¶nikach? - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Co szumi/d¼wiêczy/³upie/dudni :P:));) w Waszych g³o¶nikach?   Co szumi/d¼wiêczy/³upie/dudni :P:));) w Waszych g³o¶nikach? - Page 4 EmptyCzw Lip 16, 2009 9:29 am

A u mnie od kilku dni na przemian lec± p³ytki Metalliki i Slayer'a Hell YEAH! Twisted Evil
Powrót do góry Go down
josie




Liczba postów : 121
Age : 33
Registration date : 27/01/2009

Co szumi/d¼wiêczy/³upie/dudni :P:));) w Waszych g³o¶nikach? - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Co szumi/d¼wiêczy/³upie/dudni :P:));) w Waszych g³o¶nikach?   Co szumi/d¼wiêczy/³upie/dudni :P:));) w Waszych g³o¶nikach? - Page 4 EmptyCzw Lip 16, 2009 6:31 pm

Igor napisa³:
U mnie 28 lipca Very Happy Hell yeah! A w g³o¶nikach Nuclear Assault z albumem Game Over Wink
wybierasz siê? je¿eli tak, to zazdroszczê Smile
dzi¶ (chocia¿ nie przepadam za reggae) TABU
Powrót do góry Go down
Igor

Igor


Liczba postów : 1062
Age : 32
Location : Warszawa
Registration date : 11/02/2008

Co szumi/d¼wiêczy/³upie/dudni :P:));) w Waszych g³o¶nikach? - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Co szumi/d¼wiêczy/³upie/dudni :P:));) w Waszych g³o¶nikach?   Co szumi/d¼wiêczy/³upie/dudni :P:));) w Waszych g³o¶nikach? - Page 4 EmptySob Lip 18, 2009 10:37 pm

No pewnie, ¿e siê wybieram Very Happy

Obecnie AC/DC a przedtem Caught In a Mosh, koncertówka W±glików Twisted Evil
Powrót do góry Go down
Seb@

Seb@


Liczba postów : 20
Age : 28
Location : Bydgoszcz
Registration date : 20/07/2009

Co szumi/d¼wiêczy/³upie/dudni :P:));) w Waszych g³o¶nikach? - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Co szumi/d¼wiêczy/³upie/dudni :P:));) w Waszych g³o¶nikach?   Co szumi/d¼wiêczy/³upie/dudni :P:));) w Waszych g³o¶nikach? - Page 4 EmptyPon Lip 20, 2009 9:58 pm

a u mnie praktycznie ca³y czas leci BLACK ALBUM Very Happy Very Happy
Powrót do góry Go down
josie




Liczba postów : 121
Age : 33
Registration date : 27/01/2009

Co szumi/d¼wiêczy/³upie/dudni :P:));) w Waszych g³o¶nikach? - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Co szumi/d¼wiêczy/³upie/dudni :P:));) w Waszych g³o¶nikach?   Co szumi/d¼wiêczy/³upie/dudni :P:));) w Waszych g³o¶nikach? - Page 4 EmptyWto Lip 21, 2009 3:48 pm

Seb@,masz plusika ;d

dzi¶ Hypocrisy "All turns black"
Powrót do góry Go down
Issues

Issues


Liczba postów : 170
Age : 32
Location : Chodzie¿
Registration date : 29/02/2008

Co szumi/d¼wiêczy/³upie/dudni :P:));) w Waszych g³o¶nikach? - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Co szumi/d¼wiêczy/³upie/dudni :P:));) w Waszych g³o¶nikach?   Co szumi/d¼wiêczy/³upie/dudni :P:));) w Waszych g³o¶nikach? - Page 4 EmptyWto Lip 21, 2009 4:22 pm

a u mnie teraz leci Robert Gawliñski-Trzy noce z deszczem Rolling Eyes
Powrót do góry Go down
http://www.metallica-zone.yoyo.pl
Micha³

Micha³


Liczba postów : 541
Age : 27
Location : Jelenia Góra (okolice)
Registration date : 24/02/2009

Co szumi/d¼wiêczy/³upie/dudni :P:));) w Waszych g³o¶nikach? - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Co szumi/d¼wiêczy/³upie/dudni :P:));) w Waszych g³o¶nikach?   Co szumi/d¼wiêczy/³upie/dudni :P:));) w Waszych g³o¶nikach? - Page 4 EmptyWto Lip 21, 2009 5:28 pm

U mnie leci Virgin Snatch, album Act Of Grace. Moim zdaniem najlepszy kr±¿ek zespo³u Smile
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Co szumi/d¼wiêczy/³upie/dudni :P:));) w Waszych g³o¶nikach? - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Co szumi/d¼wiêczy/³upie/dudni :P:));) w Waszych g³o¶nikach?   Co szumi/d¼wiêczy/³upie/dudni :P:));) w Waszych g³o¶nikach? - Page 4 Empty

Powrót do góry Go down
 
Co szumi/d¼wiêczy/³upie/dudni :P:));) w Waszych g³o¶nikach?
Powrót do góry 
Strona 4 z 6Id¼ do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum:Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
 :: Muzyka :: Off Topic-
Skocz do: