Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum MetallicaArt
 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Hunter fest w Szczytnie

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
nefaria

nefaria


Liczba postów : 197
Age : 38
Location : City of gold Eldorado
Registration date : 06/06/2008

Hunter fest w Szczytnie Empty
PisanieTemat: Hunter fest w Szczytnie   Hunter fest w Szczytnie EmptySob Cze 07, 2008 10:49 am

no więc ciekawam niezmiernie jakie są odczucia Tych z was, którzy mieli okazję być na plaży miejskiej Szczytna:) No i nieśmiałe pytanie: kto się wybiera w tym roku?Smile
Powrót do góry Go down
Olaf

Olaf


Liczba postów : 745
Age : 36
Location : Żnin
Registration date : 28/12/2007

Hunter fest w Szczytnie Empty
PisanieTemat: Re: Hunter fest w Szczytnie   Hunter fest w Szczytnie EmptyNie Cze 08, 2008 6:05 am

Ja bym się z chęcią wybrał,ale niestety funduszy brak Crying or Very sad Życzę miłej zabawy bo w tym roku będzie naprawdę przy czym:twisted:
Powrót do góry Go down
Lilith Rose
Moderator Forum
Lilith Rose


Liczba postów : 1525
Age : 35
Location : Łódź
Registration date : 12/12/2007

Hunter fest w Szczytnie Empty
PisanieTemat: Re: Hunter fest w Szczytnie   Hunter fest w Szczytnie EmptyNie Cze 08, 2008 9:15 am

chętnie bym pojechała ale kasy brak po Metallice Razz hmm, tym bardziej, że się uśmiechałam by jechać na Ironów, ale ciężko będzie, raczej nie jadę
Powrót do góry Go down
http://www.lastfm.pl/user/Lilith_Rose
Piotrek
Moderator Forum
Piotrek


Liczba postów : 1060
Age : 37
Location : Sochaczew
Registration date : 10/12/2007

Hunter fest w Szczytnie Empty
PisanieTemat: Re: Hunter fest w Szczytnie   Hunter fest w Szczytnie EmptyPon Cze 09, 2008 10:46 am

A kto będzie na tegorocznym Hunter Feście oprócz samego Huntera ? Very Happy No ja oczywiście nie jadę ale.....zapytać się można hehe ? Very Happy
Powrót do góry Go down
nefaria

nefaria


Liczba postów : 197
Age : 38
Location : City of gold Eldorado
Registration date : 06/06/2008

Hunter fest w Szczytnie Empty
PisanieTemat: Re: Hunter fest w Szczytnie   Hunter fest w Szczytnie EmptyPon Cze 09, 2008 1:19 pm

Testament, Moonspell, Death Angel, Katatonia, Jelonek, Paul Dianno, Frontside, Totem
więcej nie pamiętam:P
Powrót do góry Go down
Lilith Rose
Moderator Forum
Lilith Rose


Liczba postów : 1525
Age : 35
Location : Łódź
Registration date : 12/12/2007

Hunter fest w Szczytnie Empty
PisanieTemat: Re: Hunter fest w Szczytnie   Hunter fest w Szczytnie EmptyPon Cze 09, 2008 5:23 pm

no Testament - klasa, ale reszta, hmm, to nie pojadę ;]
Powrót do góry Go down
http://www.lastfm.pl/user/Lilith_Rose
nefaria

nefaria


Liczba postów : 197
Age : 38
Location : City of gold Eldorado
Registration date : 06/06/2008

Hunter fest w Szczytnie Empty
PisanieTemat: Re: Hunter fest w Szczytnie   Hunter fest w Szczytnie EmptyWto Cze 10, 2008 8:38 am

ja tam cieszę się ogromnie, że zobaczę moonspella jest to jeden z dwóch zespołów (obok Tiamat), które koncertowo są rewelacyjne, czasami nawet lepsze niż na płytach;)
Powrót do góry Go down
Piotrek
Moderator Forum
Piotrek


Liczba postów : 1060
Age : 37
Location : Sochaczew
Registration date : 10/12/2007

Hunter fest w Szczytnie Empty
PisanieTemat: Re: Hunter fest w Szczytnie   Hunter fest w Szczytnie EmptyWto Cze 10, 2008 9:41 am

No Testament na pewno da czadu oraz gospodarz czyli Hunter Very Happy Ale inne zespoły na pewno tak samo, ale ja te dwa akurat lubię hehe Wink
Powrót do góry Go down
nefaria

nefaria


Liczba postów : 197
Age : 38
Location : City of gold Eldorado
Registration date : 06/06/2008

Hunter fest w Szczytnie Empty
PisanieTemat: Re: Hunter fest w Szczytnie   Hunter fest w Szczytnie EmptyWto Cze 10, 2008 11:17 am

Osobiści bardzo jestem ciekawa występu Jelonka, który w tym roku zagości na scenie 2 razy: z Hunterem i jako osobny wykonawca;) Jego płyta bardzo przypadła mi do gustu ale zastanawiam się cały czas jak zareaguje publika, w końcu to stricte instrumentalne wykonania, zero wokalu...hmmm zobaczymy;)
Powrót do góry Go down
Piotrek
Moderator Forum
Piotrek


Liczba postów : 1060
Age : 37
Location : Sochaczew
Registration date : 10/12/2007

Hunter fest w Szczytnie Empty
PisanieTemat: Re: Hunter fest w Szczytnie   Hunter fest w Szczytnie EmptyWto Cze 10, 2008 3:37 pm

Hmm, no myślę że na samego Jelonka ludzie zareagują tak samo super jak na Huntera Wink W końcu to jeden z nich, a poza tym On zrobił super muzyke (przynajmniej wg mnie) więc powinno być OK Wink
Powrót do góry Go down
nefaria

nefaria


Liczba postów : 197
Age : 38
Location : City of gold Eldorado
Registration date : 06/06/2008

Hunter fest w Szczytnie Empty
PisanieTemat: Re: Hunter fest w Szczytnie   Hunter fest w Szczytnie EmptyWto Cze 10, 2008 3:54 pm

Płyta jest w pytkę, że się tak wyrażęWink ale z doświadczenia wiem, że nic tak nie raduje serc publiki jak możliwość pośpiewania z zespołem patrz koncert Metallici;)
Powrót do góry Go down
Piotrek
Moderator Forum
Piotrek


Liczba postów : 1060
Age : 37
Location : Sochaczew
Registration date : 10/12/2007

Hunter fest w Szczytnie Empty
PisanieTemat: Re: Hunter fest w Szczytnie   Hunter fest w Szczytnie EmptySro Cze 11, 2008 10:20 am

No co racja to racja Wink No a Hunter może zagra "Enter Sandman" Very Happy
Powrót do góry Go down
nefaria

nefaria


Liczba postów : 197
Age : 38
Location : City of gold Eldorado
Registration date : 06/06/2008

Hunter fest w Szczytnie Empty
PisanieTemat: Re: Hunter fest w Szczytnie   Hunter fest w Szczytnie EmptyWto Lip 01, 2008 6:26 am

Hunter Enter Sandman nie zagrał wprawdzie ale i tak było zajebiście Twisted Evil kto nie był niech żałuje bo takie kapele jak: Moonspell, Death Angel, Jelonek, Totem, Hunter i wile innych pokazało co to kawał dobrego metalu!! Niezaprzeczalnie najlepszy występ zaserwowali przyjaciele z Portugalii, którzy dokonali fachowej muzycznej stymulacji dźwiękowego punktu G wszystkich obecnych Twisted Evil Rozczarowaniem zaś (przynajmniej dla mnie) okazał się Testament, u którego po 50 min nastrajaniu się nie słychać było gitar (chyba, że grały same) i ledwo ledwo co wokal. Widać było,że nieco im się nie chce bo show to nie zrobili, ot wyszła kapelka i zagrała. Zdecydowanie poniżej swojej rangi!!! Chociaż set lista była świetna to czuje mały nie dosyt a wręcz niesmak bo to głównie dla nich przyjechałam, no ale inni mi to wynagrodzili. Smile Reasumując: jeden z lepszych, jeśli nie najlepszy festiwal metalowy w Polsce, na którym warto być przynajmniej raz, więc mam nadzieje, że w przyszłym roku znajdę paru chętnych na wspólny wyjazd:)

Pozdrowienie
Powrót do góry Go down
Lilith Rose
Moderator Forum
Lilith Rose


Liczba postów : 1525
Age : 35
Location : Łódź
Registration date : 12/12/2007

Hunter fest w Szczytnie Empty
PisanieTemat: Re: Hunter fest w Szczytnie   Hunter fest w Szczytnie EmptySro Lip 02, 2008 9:19 am

no obiecuję że za rok to jadę z Tobą Razz
Powrót do góry Go down
http://www.lastfm.pl/user/Lilith_Rose
Igor

Igor


Liczba postów : 1062
Age : 32
Location : Warszawa
Registration date : 11/02/2008

Hunter fest w Szczytnie Empty
PisanieTemat: Re: Hunter fest w Szczytnie   Hunter fest w Szczytnie EmptyCzw Lip 03, 2008 9:27 am

Jezu czytam cały ten temat i... - dziwni jesteście Razz <joke_mode "off">
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Hunter fest w Szczytnie Empty
PisanieTemat: Re: Hunter fest w Szczytnie   Hunter fest w Szczytnie Empty

Powrót do góry Go down
 
Hunter fest w Szczytnie
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Muzyka :: Inne zespoły-
Skocz do: