Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum MetallicaArt
 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Opinie i wrażenia z koncertu chorzowskiego...

Go down 
+5
Lilith Rose
Issues
Igor
Olaf
Artur
9 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Artur
Admin
Artur


Liczba postów : 169
Age : 46
Location : USA
Registration date : 09/12/2007

Opinie i wrażenia z koncertu chorzowskiego... Empty
PisanieTemat: Opinie i wrażenia z koncertu chorzowskiego...   Opinie i wrażenia z koncertu chorzowskiego... EmptySob Maj 31, 2008 3:14 am

Piszcie proszę co myślicie o chorzowskim koncercie Mety 2008...
Powrót do góry Go down
http://www.metallica.org.pl
Olaf

Olaf


Liczba postów : 745
Age : 36
Location : Żnin
Registration date : 28/12/2007

Opinie i wrażenia z koncertu chorzowskiego... Empty
PisanieTemat: Re: Opinie i wrażenia z koncertu chorzowskiego...   Opinie i wrażenia z koncertu chorzowskiego... EmptySob Maj 31, 2008 7:03 am

Ojjj ja chciał bym napisać,chciał bym Sad Z tego co tylko usłyszałem to Master Of Puppets w tym samym czasie co grali(dziękować za to,że ktoś wymyślił komórki Razz ).A z tego co oglądałem na YT to miazga,James daję radę i jest w świetnej formie,Kirk cały czas daje swoje wyje**ne w kosmos sola,Rob szaleje z bassem dając genialny wstęp do For Whom'a(no,ale wiadomo to nie to samo co robił z bassem Cliff czy Janson),a Lars łoooi w gary,że aż miło...kurde czemu ja tego wszystkiego nie widziałem na żywo? Sad Za rok nie ma bata będę choć by nie wiem co!
Powrót do góry Go down
Igor

Igor


Liczba postów : 1062
Age : 32
Location : Warszawa
Registration date : 11/02/2008

Opinie i wrażenia z koncertu chorzowskiego... Empty
PisanieTemat: Re: Opinie i wrażenia z koncertu chorzowskiego...   Opinie i wrażenia z koncertu chorzowskiego... EmptySob Maj 31, 2008 10:58 am

Nic dodać nic ująć Olek... jak kiedykolwiek usłyszę Sandmana na żywo, to chyba dostanę zawału serca...
Powrót do góry Go down
Issues

Issues


Liczba postów : 170
Age : 32
Location : Chodzież
Registration date : 29/02/2008

Opinie i wrażenia z koncertu chorzowskiego... Empty
PisanieTemat: Re: Opinie i wrażenia z koncertu chorzowskiego...   Opinie i wrażenia z koncertu chorzowskiego... EmptySob Maj 31, 2008 12:04 pm

Ehhh tego co tam sie działo nie da sie opisać, to trzeba przeżyć, było super i już nie mogę doczekać sie następnego koncertu:D
Powrót do góry Go down
http://www.metallica-zone.yoyo.pl
Lilith Rose
Moderator Forum
Lilith Rose


Liczba postów : 1525
Age : 35
Location : Łódź
Registration date : 12/12/2007

Opinie i wrażenia z koncertu chorzowskiego... Empty
PisanieTemat: Re: Opinie i wrażenia z koncertu chorzowskiego...   Opinie i wrażenia z koncertu chorzowskiego... EmptySob Maj 31, 2008 2:00 pm

no z Larsa lały sie hektolitry potu, James śpiewał jak tylko mógł a Kirk robił fajne miny grając sola Razz no a małpka jak małpka ;]
Powrót do góry Go down
http://www.lastfm.pl/user/Lilith_Rose
Igor

Igor


Liczba postów : 1062
Age : 32
Location : Warszawa
Registration date : 11/02/2008

Opinie i wrażenia z koncertu chorzowskiego... Empty
PisanieTemat: Re: Opinie i wrażenia z koncertu chorzowskiego...   Opinie i wrażenia z koncertu chorzowskiego... EmptySob Maj 31, 2008 3:25 pm

Cytat :
no a małpka jak małpka ;]

Laughing
Powrót do góry Go down
Kuba

Kuba


Liczba postów : 283
Age : 30
Location : Kłodzko
Registration date : 25/03/2008

Opinie i wrażenia z koncertu chorzowskiego... Empty
PisanieTemat: Re: Opinie i wrażenia z koncertu chorzowskiego...   Opinie i wrażenia z koncertu chorzowskiego... EmptySob Maj 31, 2008 6:53 pm

Kurde jesli rodzice( nie daj Bóg) nie pozwola mi jechac na koncert to chyba spakuje sie, uciekne z domu, dojade " na stopa" do Chorzowa( czy gdzie tam bede grali) wejde na stadion, w upojeniu bede sluchal czterech jeżdzców, a po koncercie... schowam sie do ciezarówki ze sprzetem... i lece razem z Meta do San Francisco... Laughing na gape...
Powrót do góry Go down
taternik

taternik


Liczba postów : 59
Age : 50
Location : Krzyż Wielkopolski
Registration date : 15/05/2008

Opinie i wrażenia z koncertu chorzowskiego... Empty
PisanieTemat: Re: Opinie i wrażenia z koncertu chorzowskiego...   Opinie i wrażenia z koncertu chorzowskiego... EmptySob Maj 31, 2008 8:53 pm

Moje wrazenia z koncertu:METALLICA POTĘGĄ JEST I BASTA
Powrót do góry Go down
Lilith Rose
Moderator Forum
Lilith Rose


Liczba postów : 1525
Age : 35
Location : Łódź
Registration date : 12/12/2007

Opinie i wrażenia z koncertu chorzowskiego... Empty
PisanieTemat: Re: Opinie i wrażenia z koncertu chorzowskiego...   Opinie i wrażenia z koncertu chorzowskiego... EmptySob Maj 31, 2008 8:56 pm

jasne że potęgą, a wrażenia opisałam w recenzji, tak jak prosił Artur Smile włożyłam w to serce Smile
Powrót do góry Go down
http://www.lastfm.pl/user/Lilith_Rose
Igor

Igor


Liczba postów : 1062
Age : 32
Location : Warszawa
Registration date : 11/02/2008

Opinie i wrażenia z koncertu chorzowskiego... Empty
PisanieTemat: Re: Opinie i wrażenia z koncertu chorzowskiego...   Opinie i wrażenia z koncertu chorzowskiego... EmptySob Maj 31, 2008 9:05 pm

Nie wiem naprawdę co powiedzieć... chyba tylko KOCHAM CIE!!!! Very Happy
Powrót do góry Go down
Lilith Rose
Moderator Forum
Lilith Rose


Liczba postów : 1525
Age : 35
Location : Łódź
Registration date : 12/12/2007

Opinie i wrażenia z koncertu chorzowskiego... Empty
PisanieTemat: Re: Opinie i wrażenia z koncertu chorzowskiego...   Opinie i wrażenia z koncertu chorzowskiego... EmptySob Maj 31, 2008 9:13 pm

hoho, to mi pozostaje powiedzieć: hohoho, ja Cie też Razz
Powrót do góry Go down
http://www.lastfm.pl/user/Lilith_Rose
taternik

taternik


Liczba postów : 59
Age : 50
Location : Krzyż Wielkopolski
Registration date : 15/05/2008

Opinie i wrażenia z koncertu chorzowskiego... Empty
PisanieTemat: Re: Opinie i wrażenia z koncertu chorzowskiego...   Opinie i wrażenia z koncertu chorzowskiego... EmptySob Maj 31, 2008 9:31 pm

Ze względu na to że urodziłem się troche wcześniej zdażało mi sie być już na koncertach,pomyślałem wiec że napisze Wam co sie zmieniło.Pierwsza rzecz to plastik na murawie, prosta i skuteczna metoda by nie pluć piachem jeszcze dwa tygodnie po koncercie.Bardzo zmieniła się publika a raczej jej zachowanie nigdy wcześniej James nie zastanawiał sie czy ktoś już kiedyś słyszał Metallice bo fani po prostu pogowali na całej powierzchni stadionu a nie jak teraz mała grupka tuż pod sceną.Pamietam jak Lars i James po MONSTER OF ROCK W 1991 w wywiadach zachwycali sie reakcją polskiej publiczności a teraz ludzie przychodza jak do teatru po prostu stoja i patrzą.
Powrót do góry Go down
Lilith Rose
Moderator Forum
Lilith Rose


Liczba postów : 1525
Age : 35
Location : Łódź
Registration date : 12/12/2007

Opinie i wrażenia z koncertu chorzowskiego... Empty
PisanieTemat: Re: Opinie i wrażenia z koncertu chorzowskiego...   Opinie i wrażenia z koncertu chorzowskiego... EmptyNie Cze 01, 2008 7:47 am

co do publiki masz rację. co do podłogi - racja, położyłam się na niej i opalałam z pizza w ręku czekając na koncert ^^ ale czy nie pytał się wcześniej ilu "ich przyjaciół" było wcześniej na koncercie?? pytał, chociażby w 2004 roku z Chorzowie Smile Padło pytanie? ile osób było 1 raz na Metallice? Ilu dwa razy?? a ile 3?? po czym skomentowął to też pięknym : Liar!Razz
Powrót do góry Go down
http://www.lastfm.pl/user/Lilith_Rose
taternik

taternik


Liczba postów : 59
Age : 50
Location : Krzyż Wielkopolski
Registration date : 15/05/2008

Opinie i wrażenia z koncertu chorzowskiego... Empty
PisanieTemat: Re: Opinie i wrażenia z koncertu chorzowskiego...   Opinie i wrażenia z koncertu chorzowskiego... EmptyNie Cze 01, 2008 12:15 pm

No właśnie nie wierzył dlatego nazwał publike kłamcami
Powrót do góry Go down
Lilith Rose
Moderator Forum
Lilith Rose


Liczba postów : 1525
Age : 35
Location : Łódź
Registration date : 12/12/2007

Opinie i wrażenia z koncertu chorzowskiego... Empty
PisanieTemat: Re: Opinie i wrażenia z koncertu chorzowskiego...   Opinie i wrażenia z koncertu chorzowskiego... EmptyNie Cze 01, 2008 1:10 pm

bo rzadko kto bywa na Metallice 3 raz ^^
Powrót do góry Go down
http://www.lastfm.pl/user/Lilith_Rose
taternik

taternik


Liczba postów : 59
Age : 50
Location : Krzyż Wielkopolski
Registration date : 15/05/2008

Opinie i wrażenia z koncertu chorzowskiego... Empty
PisanieTemat: Re: Opinie i wrażenia z koncertu chorzowskiego...   Opinie i wrażenia z koncertu chorzowskiego... EmptyNie Cze 01, 2008 6:00 pm

naprawde???w takim razie jestem rzadki
Powrót do góry Go down
Lilith Rose
Moderator Forum
Lilith Rose


Liczba postów : 1525
Age : 35
Location : Łódź
Registration date : 12/12/2007

Opinie i wrażenia z koncertu chorzowskiego... Empty
PisanieTemat: Re: Opinie i wrażenia z koncertu chorzowskiego...   Opinie i wrażenia z koncertu chorzowskiego... EmptyNie Cze 01, 2008 7:01 pm

a no, w końcu masz swoje lata ^^
Powrót do góry Go down
http://www.lastfm.pl/user/Lilith_Rose
taternik

taternik


Liczba postów : 59
Age : 50
Location : Krzyż Wielkopolski
Registration date : 15/05/2008

Opinie i wrażenia z koncertu chorzowskiego... Empty
PisanieTemat: Re: Opinie i wrażenia z koncertu chorzowskiego...   Opinie i wrażenia z koncertu chorzowskiego... EmptyNie Cze 01, 2008 10:06 pm

widzieliście wywiad ?
teledyski.onet.pl/0,3563157,0,1,teledyski.html
Powrót do góry Go down
Lilith Rose
Moderator Forum
Lilith Rose


Liczba postów : 1525
Age : 35
Location : Łódź
Registration date : 12/12/2007

Opinie i wrażenia z koncertu chorzowskiego... Empty
PisanieTemat: Re: Opinie i wrażenia z koncertu chorzowskiego...   Opinie i wrażenia z koncertu chorzowskiego... EmptyPon Cze 02, 2008 6:53 am

taa, zaiste wk*rwiające, że bardziej roztkliwiano się w tym programie nad Wilkami, niż nad legendą muzyki - Metallicą, tylko ok. 3 minut im poświęcono ;-/ Pisano petycję do tvn, ale odpisano im, iż nie przewiduje się puszczenia koncertu bądź większych urywków w stacji...
Powrót do góry Go down
http://www.lastfm.pl/user/Lilith_Rose
Lilith Rose
Moderator Forum
Lilith Rose


Liczba postów : 1525
Age : 35
Location : Łódź
Registration date : 12/12/2007

Opinie i wrażenia z koncertu chorzowskiego... Empty
PisanieTemat: Re: Opinie i wrażenia z koncertu chorzowskiego...   Opinie i wrażenia z koncertu chorzowskiego... EmptyPon Cze 02, 2008 7:44 pm

Bierzcie i słuchajcie z tego wszyscy i niech was szlag trafia, że nie byliście Razz

http://www.torrentz.com/fe2abd3c16e59fe33430b60387fd7f4e8cdf62f1
Powrót do góry Go down
http://www.lastfm.pl/user/Lilith_Rose
taternik

taternik


Liczba postów : 59
Age : 50
Location : Krzyż Wielkopolski
Registration date : 15/05/2008

Opinie i wrażenia z koncertu chorzowskiego... Empty
PisanieTemat: Re: Opinie i wrażenia z koncertu chorzowskiego...   Opinie i wrażenia z koncertu chorzowskiego... EmptyPon Cze 02, 2008 7:45 pm

James nic się nie zmienił. Przed ich przylotem w 1999 poszła plotka ze James utracił słuch na skutek efektów pirotechnicznych wiec jak wysiadali z samolotu podleciał do niego jakis redaktor i pełen przejęcia pyta "Czy to prawda że utracił pan słuch?"na to James CO? więc redaktor jeszcze raz jeszcze bardziej przejęty ponawia pytanie na co James CO? i sobie poszedł zostawiajac w tyle zszokowanego redaktorka.Wygladało to przekomicznie.
Teraz podobnie zachował sie "zapominajac "tytuł płyty
Powrót do góry Go down
Lilith Rose
Moderator Forum
Lilith Rose


Liczba postów : 1525
Age : 35
Location : Łódź
Registration date : 12/12/2007

Opinie i wrażenia z koncertu chorzowskiego... Empty
PisanieTemat: Re: Opinie i wrażenia z koncertu chorzowskiego...   Opinie i wrażenia z koncertu chorzowskiego... EmptyPon Cze 02, 2008 7:51 pm

hahaha, taa, zaśmiewaliśmy się z tego na gg^^
Powrót do góry Go down
http://www.lastfm.pl/user/Lilith_Rose
taternik

taternik


Liczba postów : 59
Age : 50
Location : Krzyż Wielkopolski
Registration date : 15/05/2008

Opinie i wrażenia z koncertu chorzowskiego... Empty
PisanieTemat: Re: Opinie i wrażenia z koncertu chorzowskiego...   Opinie i wrażenia z koncertu chorzowskiego... EmptyCzw Cze 05, 2008 8:49 pm

Panie doktorze jak słucham koncertu to ciarki po całym ciele chodzą i mam łzy w oczach,mocno jestem chory?
Powrót do góry Go down
Lilith Rose
Moderator Forum
Lilith Rose


Liczba postów : 1525
Age : 35
Location : Łódź
Registration date : 12/12/2007

Opinie i wrażenia z koncertu chorzowskiego... Empty
PisanieTemat: Re: Opinie i wrażenia z koncertu chorzowskiego...   Opinie i wrażenia z koncertu chorzowskiego... EmptyCzw Cze 05, 2008 9:04 pm

Pani doktor twierdzi, iż jest na to lekarstwo Very Happy chcesz wiedzieć jakie?^^
Powrót do góry Go down
http://www.lastfm.pl/user/Lilith_Rose
taternik

taternik


Liczba postów : 59
Age : 50
Location : Krzyż Wielkopolski
Registration date : 15/05/2008

Opinie i wrażenia z koncertu chorzowskiego... Empty
PisanieTemat: Re: Opinie i wrażenia z koncertu chorzowskiego...   Opinie i wrażenia z koncertu chorzowskiego... EmptyPią Cze 06, 2008 8:11 pm

Chyba jednak nie poddam się kuracji bo to bardzo przyjemne
Powrót do góry Go down
Lilith Rose
Moderator Forum
Lilith Rose


Liczba postów : 1525
Age : 35
Location : Łódź
Registration date : 12/12/2007

Opinie i wrażenia z koncertu chorzowskiego... Empty
PisanieTemat: Re: Opinie i wrażenia z koncertu chorzowskiego...   Opinie i wrażenia z koncertu chorzowskiego... EmptyPią Cze 06, 2008 9:11 pm

xD no chciałam ci podać dużą dawkę Metallici, ale skoro nie chcesz ^^
Powrót do góry Go down
http://www.lastfm.pl/user/Lilith_Rose
nefaria

nefaria


Liczba postów : 197
Age : 38
Location : City of gold Eldorado
Registration date : 06/06/2008

Opinie i wrażenia z koncertu chorzowskiego... Empty
PisanieTemat: Re: Opinie i wrażenia z koncertu chorzowskiego...   Opinie i wrażenia z koncertu chorzowskiego... EmptyPią Cze 06, 2008 9:46 pm

do dziś na wspomnienie 28 maja kręci mi się łezka w oku, to było fenomenalne i dla mnie wręcz symboliczne, Metallica pokazała, że w nich wciąż żyje stary dobry Thrash Smile Niech ludzie mówią co chcą to są giganci i takimi pozostaną do końca;) nie mogę się doczekać -mam nadzieję- przyszłorocznego koncertu i tych ciar na plecach gdy zaczyna lecieć Ecstasy of gold Smile do zobaczenia za rok w Chorzowie!!!!
Powrót do góry Go down
Lilith Rose
Moderator Forum
Lilith Rose


Liczba postów : 1525
Age : 35
Location : Łódź
Registration date : 12/12/2007

Opinie i wrażenia z koncertu chorzowskiego... Empty
PisanieTemat: Re: Opinie i wrażenia z koncertu chorzowskiego...   Opinie i wrażenia z koncertu chorzowskiego... EmptyPią Cze 06, 2008 10:06 pm

no, dla tych co mówią, że Metallica skończyła się na Kill'em all mówie: twoja matka skończyła się na Kill'em all Smile przyjechali jako legenda i pokazali, że sa legendą Smile
Powrót do góry Go down
http://www.lastfm.pl/user/Lilith_Rose
taternik

taternik


Liczba postów : 59
Age : 50
Location : Krzyż Wielkopolski
Registration date : 15/05/2008

Opinie i wrażenia z koncertu chorzowskiego... Empty
PisanieTemat: Re: Opinie i wrażenia z koncertu chorzowskiego...   Opinie i wrażenia z koncertu chorzowskiego... EmptyNie Cze 08, 2008 1:48 am

Błąd Lilith jak ktoś tak twierdzi nic nie mów odwróć się i odejdż Po co będziesz dyskutować z idiotą
Powrót do góry Go down
Lilith Rose
Moderator Forum
Lilith Rose


Liczba postów : 1525
Age : 35
Location : Łódź
Registration date : 12/12/2007

Opinie i wrażenia z koncertu chorzowskiego... Empty
PisanieTemat: Re: Opinie i wrażenia z koncertu chorzowskiego...   Opinie i wrażenia z koncertu chorzowskiego... EmptyNie Cze 08, 2008 9:06 am

nie, to ja cie poprawię: nic nie mów, daj w ryja, odwróć się i odejdź Razz
Powrót do góry Go down
http://www.lastfm.pl/user/Lilith_Rose
nefaria

nefaria


Liczba postów : 197
Age : 38
Location : City of gold Eldorado
Registration date : 06/06/2008

Opinie i wrażenia z koncertu chorzowskiego... Empty
PisanieTemat: Re: Opinie i wrażenia z koncertu chorzowskiego...   Opinie i wrażenia z koncertu chorzowskiego... EmptyNie Cze 08, 2008 9:31 am

Ale po co tracić energię na "chlastanie po pysku" kogoś kto i tak nie zrozumie, lepiej oszczędzać siły na kolejny koncert Mety i wtedy rzeczywiści pokazać na co stać jeszcze polskich fanów, zgadzam sie w zupełności, że za słabo publika udzielała się na koncercie, a to przecież o nas James mówił, że jeszcze w Polsce przetrwał stary i dobry duch metalu- chyba to do czegoś zobowiązuje:]
Powrót do góry Go down
taternik

taternik


Liczba postów : 59
Age : 50
Location : Krzyż Wielkopolski
Registration date : 15/05/2008

Opinie i wrażenia z koncertu chorzowskiego... Empty
PisanieTemat: Re: Opinie i wrażenia z koncertu chorzowskiego...   Opinie i wrażenia z koncertu chorzowskiego... EmptyNie Cze 08, 2008 5:01 pm

Amen
Powrót do góry Go down
Lilith Rose
Moderator Forum
Lilith Rose


Liczba postów : 1525
Age : 35
Location : Łódź
Registration date : 12/12/2007

Opinie i wrażenia z koncertu chorzowskiego... Empty
PisanieTemat: Re: Opinie i wrażenia z koncertu chorzowskiego...   Opinie i wrażenia z koncertu chorzowskiego... EmptyNie Cze 08, 2008 6:16 pm

xD no w sumie racja, racja Smile ale takie osoby, powtarzając sztywno utarte zaciemnione teksty z kiczowatych mediów tak wkurzają, że aż się nóż w kieszeni otwiera...
Powrót do góry Go down
http://www.lastfm.pl/user/Lilith_Rose
taternik

taternik


Liczba postów : 59
Age : 50
Location : Krzyż Wielkopolski
Registration date : 15/05/2008

Opinie i wrażenia z koncertu chorzowskiego... Empty
PisanieTemat: Re: Opinie i wrażenia z koncertu chorzowskiego...   Opinie i wrażenia z koncertu chorzowskiego... EmptyNie Cze 08, 2008 7:53 pm

Stare przysłowie pszczół mówi że mądry głupiemu ustąpi
Powrót do góry Go down
Lilith Rose
Moderator Forum
Lilith Rose


Liczba postów : 1525
Age : 35
Location : Łódź
Registration date : 12/12/2007

Opinie i wrażenia z koncertu chorzowskiego... Empty
PisanieTemat: Re: Opinie i wrażenia z koncertu chorzowskiego...   Opinie i wrażenia z koncertu chorzowskiego... EmptyNie Cze 08, 2008 8:05 pm

no niby taa;] ale ja uparciuch jestem i nerwus Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.lastfm.pl/user/Lilith_Rose
nefaria

nefaria


Liczba postów : 197
Age : 38
Location : City of gold Eldorado
Registration date : 06/06/2008

Opinie i wrażenia z koncertu chorzowskiego... Empty
PisanieTemat: Re: Opinie i wrażenia z koncertu chorzowskiego...   Opinie i wrażenia z koncertu chorzowskiego... EmptyNie Cze 08, 2008 8:50 pm

siła spokoju- to najlepsze broń i potrafi zmiażdżyć lepiej niż niejeden prawy sierpowy:D
Powrót do góry Go down
taternik

taternik


Liczba postów : 59
Age : 50
Location : Krzyż Wielkopolski
Registration date : 15/05/2008

Opinie i wrażenia z koncertu chorzowskiego... Empty
PisanieTemat: Re: Opinie i wrażenia z koncertu chorzowskiego...   Opinie i wrażenia z koncertu chorzowskiego... EmptyNie Cze 08, 2008 10:12 pm

Dorzuciłem pare fotek Dla zainteresowanych
http://taternik10.wrzuta.pl/obraz/7KvE7qDh82/
Powrót do góry Go down
Artur
Admin
Artur


Liczba postów : 169
Age : 46
Location : USA
Registration date : 09/12/2007

Opinie i wrażenia z koncertu chorzowskiego... Empty
PisanieTemat: Re: Opinie i wrażenia z koncertu chorzowskiego...   Opinie i wrażenia z koncertu chorzowskiego... EmptyPon Cze 09, 2008 3:53 am

Oki Kochani kończmy gadkę o laniu po pyskach bo wiecie przecież że upośledzonych intelektualnie się nie bije... Pogadajmy o chorzowskim koncercie. Chociaż mnie tam nie było to w chwili gdy piszę te słowa, właśnie ten koncert grzmi w moich kolumnach podlogowych JBL i nie interesuje mnie w tej chwili co myślą na ten temat moi sąsiedzi a godzina jest 22.43. Jestem już na Seek And Destroy i powiem, że zazdroszczę Wam całym swym sercem. Jakbym przeżył to na żywca, wywaliłoby mnie z butów tak bardzo że znalazłbym je na dachu katowickiego spodka. Spokojniutko można powiedzieć że nasza czwórka ma jaja tak duże jak na samym początku gigantycznej thrashmetalowej kariery. Ten koncert to największe wydarzenie metalowe od 4 lat i tu nie ma nawet co pitolić. Metallica wyznacza drogę innym zespołom. To niedościgniony wzór. Podobnie myślicie?????????????
Powrót do góry Go down
http://www.metallica.org.pl
Lilith Rose
Moderator Forum
Lilith Rose


Liczba postów : 1525
Age : 35
Location : Łódź
Registration date : 12/12/2007

Opinie i wrażenia z koncertu chorzowskiego... Empty
PisanieTemat: Re: Opinie i wrażenia z koncertu chorzowskiego...   Opinie i wrażenia z koncertu chorzowskiego... EmptyPon Cze 09, 2008 7:36 am

Arti, przecież wiesz, że tak samo Razz ja za Metallicę to bym sie poćwiartować dała Razz Po prostu z wrażenia ledwo stałam Smile
Powrót do góry Go down
http://www.lastfm.pl/user/Lilith_Rose
Piotrek
Moderator Forum
Piotrek


Liczba postów : 1060
Age : 37
Location : Sochaczew
Registration date : 10/12/2007

Opinie i wrażenia z koncertu chorzowskiego... Empty
PisanieTemat: Re: Opinie i wrażenia z koncertu chorzowskiego...   Opinie i wrażenia z koncertu chorzowskiego... EmptyPon Cze 09, 2008 10:48 am

JA mimo tego że tam nie byłem to już po wysłuchaniu samego koncertu w wersji mp3 byłem pod ogromnym wrażeniem a jak mi się ściągnie koncercik w wersji "do oglądania" to będzie dopiero odlot Very Happy Twisted Evil
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Opinie i wrażenia z koncertu chorzowskiego... Empty
PisanieTemat: Re: Opinie i wrażenia z koncertu chorzowskiego...   Opinie i wrażenia z koncertu chorzowskiego... Empty

Powrót do góry Go down
 
Opinie i wrażenia z koncertu chorzowskiego...
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Muzyka :: Metallica-
Skocz do: