Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum MetallicaArt
 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Rage Againt The Machine

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Igor

Igor


Liczba postów : 1062
Age : 32
Location : Warszawa
Registration date : 11/02/2008

Rage Againt The Machine Empty
PisanieTemat: Rage Againt The Machine   Rage Againt The Machine EmptyPon Lut 11, 2008 11:00 pm

Co myślicie to tym kalifornijskim zespole panów Morello i de la Rocha? Moim zdaniem to świetny zespół od 1991 aż do teraz (może pomijając poza czasy Evil Empire). Genialna gitara Toma Morello nadaje ich brzmieniu specyficznego i wspaniałego tonu a lekko rapowany wokal Zacka świetnie pasuje do ogółu. Dla mnie bomba, a dla Was?
Szkoda, że tylko raz byli w Polsce i nie bardzo zanosi się na to, by znowu u nas zawitali Sad
Powrót do góry Go down
Olaf

Olaf


Liczba postów : 745
Age : 36
Location : Żnin
Registration date : 28/12/2007

Rage Againt The Machine Empty
PisanieTemat: Re: Rage Againt The Machine   Rage Againt The Machine EmptyWto Lut 12, 2008 6:51 am

Ogólnie nie przepadam za nurtem rap core już(prócz starego LP Razz ),ale Killing In The Name zabija Twisted Evil Świetna nutka,i kilka piosenek mają jeszcze dobrych,ale bez fajerwerków u mnie Wink
Powrót do góry Go down
Igor

Igor


Liczba postów : 1062
Age : 32
Location : Warszawa
Registration date : 11/02/2008

Rage Againt The Machine Empty
PisanieTemat: Re: Rage Againt The Machine   Rage Againt The Machine EmptyWto Lut 12, 2008 10:12 am

Rzecz gustu a o gustach się nie dyskutuje Very Happy
Ja uwielbiam: Killin In The Name, Know Your Enemy, Bulls on Parade, People of The Sun, Im Housin' (Cover), Pistol Grip Pump (Cover), How I Could Just Kill a Man (Cover), Freedom, Wake Up, Guerilla Radio, Bombtrack, Calm Like a Bomb/

Very Happy
Powrót do góry Go down
josie




Liczba postów : 121
Age : 32
Registration date : 27/01/2009

Rage Againt The Machine Empty
PisanieTemat: Re: Rage Againt The Machine   Rage Againt The Machine EmptyPią Sty 30, 2009 9:53 pm

RATM poznałam jako malutka dziewczynka, pierwsze oczywiście było Bombtrack;) naprawdę dobry zespół, chociaż nigdy nie miałam okazji poznać bliżej całej dyskografii.
Powrót do góry Go down
Igor

Igor


Liczba postów : 1062
Age : 32
Location : Warszawa
Registration date : 11/02/2008

Rage Againt The Machine Empty
PisanieTemat: Re: Rage Againt The Machine   Rage Againt The Machine EmptyPią Sty 30, 2009 10:34 pm

Kurde no kobieto niechże Cie uściskam Smile Bombtrack to mój ulubiony ich kawałek Razz Zaraz po Bulls On Parade Smile
Powrót do góry Go down
josie




Liczba postów : 121
Age : 32
Registration date : 27/01/2009

Rage Againt The Machine Empty
PisanieTemat: Re: Rage Againt The Machine   Rage Againt The Machine EmptyPią Sty 30, 2009 10:49 pm

i nie gadaj, że na Twoim trzecim miejscu jest "Killing in the name of"! przybij piątkę:p
Powrót do góry Go down
Igor

Igor


Liczba postów : 1062
Age : 32
Location : Warszawa
Registration date : 11/02/2008

Rage Againt The Machine Empty
PisanieTemat: Re: Rage Againt The Machine   Rage Againt The Machine EmptyPią Sty 30, 2009 10:57 pm

Wiesz co, waham się pomiędzy Sleep Now in Fire a Killing in the Name of ;]
Powrót do góry Go down
josie




Liczba postów : 121
Age : 32
Registration date : 27/01/2009

Rage Againt The Machine Empty
PisanieTemat: Re: Rage Againt The Machine   Rage Againt The Machine EmptyPią Sty 30, 2009 11:03 pm

piątka w takim razie Smile
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Rage Againt The Machine Empty
PisanieTemat: Re: Rage Againt The Machine   Rage Againt The Machine Empty

Powrót do góry Go down
 
Rage Againt The Machine
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Machine Head

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Muzyka :: Inne zespoły-
Skocz do: