Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum MetallicaArt
 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Liryka Metalliki

Go down 
+6
Lejsu
nefaria
kamila
Olaf
Lilith Rose
Artur
10 posters
AutorWiadomość
Artur
Admin
Artur


Liczba postów : 169
Age : 46
Location : USA
Registration date : 09/12/2007

Liryka Metalliki Empty
PisanieTemat: Liryka Metalliki   Liryka Metalliki EmptyPią Gru 28, 2007 1:59 am

Co sądzicie o treści utworów??? I które z utworów podobają Wam się najbardziej pod względem lirycznym?
Powrót do góry Go down
http://www.metallica.org.pl
Lilith Rose
Moderator Forum
Lilith Rose


Liczba postów : 1525
Age : 35
Location : Łódź
Registration date : 12/12/2007

Liryka Metalliki Empty
PisanieTemat: Re: Liryka Metalliki   Liryka Metalliki EmptyPią Gru 28, 2007 7:26 am

A mnie sie spodobało Low man's lyric xD taki już ze mnie smutas jest:D no i The Memory Remains ma w sobie taki morałSmile
Powrót do góry Go down
http://www.lastfm.pl/user/Lilith_Rose
Olaf

Olaf


Liczba postów : 745
Age : 36
Location : Żnin
Registration date : 28/12/2007

Liryka Metalliki Empty
PisanieTemat: Re: Liryka Metalliki   Liryka Metalliki EmptyNie Gru 30, 2007 8:35 am

Świetne!!Ale największy szacunek budzi i tak tekst piosenki Nothing Else Matters!!I jeszcze uwielbiam tekst Sad But True i Master Of Pappets Rolling Eyes Piękne!!
Powrót do góry Go down
Lilith Rose
Moderator Forum
Lilith Rose


Liczba postów : 1525
Age : 35
Location : Łódź
Registration date : 12/12/2007

Liryka Metalliki Empty
PisanieTemat: Re: Liryka Metalliki   Liryka Metalliki EmptyNie Gru 30, 2007 9:11 am

No nothing else matters i MOP to klasyka:) ideały jesli chodzi o muzykei teksty Smile
Powrót do góry Go down
http://www.lastfm.pl/user/Lilith_Rose
kamila

kamila


Liczba postów : 58
Age : 29
Location : Otwock
Registration date : 04/07/2008

Liryka Metalliki Empty
PisanieTemat: Re: Liryka Metalliki   Liryka Metalliki EmptyPon Lip 14, 2008 12:53 pm

nothing else matters i welcome home (sanitarium) king
Powrót do góry Go down
nefaria

nefaria


Liczba postów : 197
Age : 38
Location : City of gold Eldorado
Registration date : 06/06/2008

Liryka Metalliki Empty
PisanieTemat: Re: Liryka Metalliki   Liryka Metalliki EmptyPon Lip 14, 2008 2:11 pm

hahah Fade to black!!! może jestem monotematyczna ale kocham ten utwór pod każdym względem z których najważniejszym są słowa! To jest najlepiej oddany manifest duszy każdego młodego człowieka który staje w punkcie w którym już nie jest dzieckiem a jeszcze nie jest dorosłym, kiedy nie możemy znaleźć swojego miejsca w żadnym z tych stanów i czujemy się zupełnie niepotrzebni, nieznaczący i bez wartości. Nie przypuszczałam ze komukolwiek uda sie kiedykolwiek określić w słowach uczucia które towarzyszą w takich momentach- James to zrobił!!
Powrót do góry Go down
Lejsu

Lejsu


Liczba postów : 136
Age : 33
Location : Kamienna Góra
Registration date : 10/12/2007

Liryka Metalliki Empty
PisanieTemat: Re: Liryka Metalliki   Liryka Metalliki EmptyPon Lip 14, 2008 6:10 pm

Nie ma jak "So What!?" (choć to nie ich piosenka, ale (s)cover(owali)).
Powrót do góry Go down
Igor

Igor


Liczba postów : 1062
Age : 32
Location : Warszawa
Registration date : 11/02/2008

Liryka Metalliki Empty
PisanieTemat: Re: Liryka Metalliki   Liryka Metalliki EmptyPon Lip 14, 2008 8:26 pm

Dla mnie top 5 tekstów to:

1. Master of Pupptes
2. King Nothing
3. Creeping Death
4. Sad But True
5. Disposable Heros

A teksty Nothinga, Fade to Black i innych balladek są dobre aczkolwiek dla mnie to takie śpiewanie o śmierci i niepowodzeniach... być może ładnie "oprawione" Hetfieldowskim kunsztem ale to zawsze będzie to samo.
Powrót do góry Go down
Olaf

Olaf


Liczba postów : 745
Age : 36
Location : Żnin
Registration date : 28/12/2007

Liryka Metalliki Empty
PisanieTemat: Re: Liryka Metalliki   Liryka Metalliki EmptyPon Lip 14, 2008 8:31 pm

Haha xD
Fajnie kiedyś powiedział wokalista KoRna!
"Kiedy słucham muzyki, nie chcę tam słyszeć o kwiatkach. Lubię tam śmierć i zniszczenie." Twisted Evil
Powrót do góry Go down
kamila

kamila


Liczba postów : 58
Age : 29
Location : Otwock
Registration date : 04/07/2008

Liryka Metalliki Empty
PisanieTemat: Re: Liryka Metalliki   Liryka Metalliki EmptyWto Lip 15, 2008 10:23 am

nefaria napisał:
hahah Fade to black!!! może jestem monotematyczna ale kocham ten utwór pod każdym względem z których najważniejszym są słowa! To jest najlepiej oddany manifest duszy każdego młodego człowieka który staje w punkcie w którym już nie jest dzieckiem a jeszcze nie jest dorosłym, kiedy nie możemy znaleźć swojego miejsca w żadnym z tych stanów i czujemy się zupełnie niepotrzebni, nieznaczący i bez wartości. Nie przypuszczałam ze komukolwiek uda sie kiedykolwiek określić w słowach uczucia które towarzyszą w takich momentach- James to zrobił!!


... no i oczywiscie Fade to Black king - ta piosenka jest dla mnie bardzo warzna, gdyz jest to pierwszy utwor Metallicy jaki uslyszalam, jeszcze w dziecinstwie Smile
Powrót do góry Go down
kamila

kamila


Liczba postów : 58
Age : 29
Location : Otwock
Registration date : 04/07/2008

Liryka Metalliki Empty
PisanieTemat: Re: Liryka Metalliki   Liryka Metalliki EmptyWto Lip 15, 2008 10:27 am

Olaf napisał:
Haha xD
Fajnie kiedyś powiedział wokalista KoRna!
"Kiedy słucham muzyki, nie chcę tam słyszeć o kwiatkach. Lubię tam śmierć i zniszczenie." Twisted Evil


Slyszalam to XD a wlasciwie widzialam, moj kolega mial taki opis na Gronie Laughing
Powrót do góry Go down
Igor

Igor


Liczba postów : 1062
Age : 32
Location : Warszawa
Registration date : 11/02/2008

Liryka Metalliki Empty
PisanieTemat: Re: Liryka Metalliki   Liryka Metalliki EmptyWto Lip 15, 2008 12:17 pm

Cytat :
... no i oczywiscie Fade to Black king - ta piosenka jest dla mnie bardzo warzna, gdyz jest to pierwszy utwor Metallicy jaki uslyszalam, jeszcze w dziecinstwie Smile

Hah widzisz... moim pierwszym utworem był St. Anger xD I wtedy się zaczęło... Btw większość osób zaczyna od Nothing Else Matters albo Enter Sandman.
Powrót do góry Go down
madzia21081991

madzia21081991


Liczba postów : 148
Age : 32
Location : okolice Rzeszowa
Registration date : 17/04/2008

Liryka Metalliki Empty
PisanieTemat: Re: Liryka Metalliki   Liryka Metalliki EmptyWto Lip 15, 2008 8:47 pm

ja akurat zaczelam od unforgiven;p ale pod wzgledem lirycznym jest u mnie na pierwszym miejscu Mama said... tak jakos mnie ujely te slowa Crying or Very sad jestem sentymentalna:)
Powrót do góry Go down
kamila

kamila


Liczba postów : 58
Age : 29
Location : Otwock
Registration date : 04/07/2008

Liryka Metalliki Empty
PisanieTemat: Re: Liryka Metalliki   Liryka Metalliki EmptySro Lip 16, 2008 9:41 am

To bardzo dobrze Smile Ja też jestem sentymentalna afro - bardzo ładna cecha Surprised
Powrót do góry Go down
Olaf

Olaf


Liczba postów : 745
Age : 36
Location : Żnin
Registration date : 28/12/2007

Liryka Metalliki Empty
PisanieTemat: Re: Liryka Metalliki   Liryka Metalliki EmptySro Lip 16, 2008 4:24 pm

Ja tak samo ;/ Ale czasami mi to przeszkadza ;/
Powrót do góry Go down
madzia21081991

madzia21081991


Liczba postów : 148
Age : 32
Location : okolice Rzeszowa
Registration date : 17/04/2008

Liryka Metalliki Empty
PisanieTemat: Re: Liryka Metalliki   Liryka Metalliki EmptySro Lip 16, 2008 5:03 pm

mi niestety tez....
Powrót do góry Go down
kamila

kamila


Liczba postów : 58
Age : 29
Location : Otwock
Registration date : 04/07/2008

Liryka Metalliki Empty
PisanieTemat: Re: Liryka Metalliki   Liryka Metalliki EmptyCzw Lip 17, 2008 9:27 am

A komu nie? Ale co poradzic? Tacy już jestesmy... Wink
Powrót do góry Go down
ashley1512

ashley1512


Liczba postów : 55
Location : Kraków
Registration date : 20/08/2008

Liryka Metalliki Empty
PisanieTemat: Re: Liryka Metalliki   Liryka Metalliki EmptySro Sie 20, 2008 11:08 am

Cytat :
Hah widzisz... moim pierwszym utworem był St. Anger xD I wtedy się zaczęło... Btw większość osób zaczyna od Nothing Else Matters albo Enter Sandman.


no moim pierwszym było właśnie "Nothing Else Matters"
Powrót do góry Go down
Trzeszcz

Trzeszcz


Liczba postów : 93
Age : 34
Location : Inowrocław (kuj-pom)
Registration date : 16/08/2008

Liryka Metalliki Empty
PisanieTemat: Re: Liryka Metalliki   Liryka Metalliki EmptySro Sie 20, 2008 11:24 am

do mnie przemawia tekst z hit The Lights i Whiplash Very Happy a potem jeszcze Call of Ktulu i Orion Very Happy

to oczywiście zart... (choć w przypadku Oriona i Call of Ktulu to muzyka jest jak tekst o dowolnej interpretacji zaleznej tylko od Ciebie Very Happy

tak naprawdę to Mama Said, Escape, And Justice For All, Fade to Black, Master of Puppets
Powrót do góry Go down
Olaf

Olaf


Liczba postów : 745
Age : 36
Location : Żnin
Registration date : 28/12/2007

Liryka Metalliki Empty
PisanieTemat: Re: Liryka Metalliki   Liryka Metalliki EmptyCzw Sie 21, 2008 7:27 pm

Kawałek tłumaczenia ze słuchu przez mojego przyjaciela...Oczywiście The Day That Never Comes!!


Chcą tobą pomiatać.Potem po prostu siedzą cicho Wycofujesz się... On trafia w ciało... Ty upadasz na ziemię Życie jest pełne kłamstw które przesłaniają twe oczy.Po prostu zamknij je, módl się,po prostu czekaj czekaj na ten dzień dzień który nigdy nie nadchodzi ... Lecz słońce nigdy nie wschodzi, nie nigdy nie wschodzi...

Ten tekst ;( Kurde ;(
Powrót do góry Go down
Trzeszcz

Trzeszcz


Liczba postów : 93
Age : 34
Location : Inowrocław (kuj-pom)
Registration date : 16/08/2008

Liryka Metalliki Empty
PisanieTemat: Re: Liryka Metalliki   Liryka Metalliki EmptyCzw Sie 21, 2008 7:36 pm

...no jo... łezka się kręci... ;(
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Liryka Metalliki Empty
PisanieTemat: Re: Liryka Metalliki   Liryka Metalliki Empty

Powrót do góry Go down
 
Liryka Metalliki
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Ballady Metalliki
» Nowy album Metalliki?

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Muzyka :: Metallica-
Skocz do: