Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum MetallicaArt
 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Bandy , które wywarły wielki wpływ na brzmienie Mety^^

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Phanto\M/

Phanto\M/


Liczba postów : 217
Age : 29
Location : Warszawa
Registration date : 17/05/2009

Bandy , które wywarły wielki wpływ na brzmienie Mety^^ Empty
PisanieTemat: Bandy , które wywarły wielki wpływ na brzmienie Mety^^   Bandy , które wywarły wielki wpływ na brzmienie Mety^^ EmptyWto Kwi 06, 2010 7:48 pm

Otóż, chciałbym poruszyć temat związany z zespołami takimi jak DIamond head,Motorhead,Venom,Iron Maiden ,Misfitsitp Który zespół według was najbardziej przyczynił się do twórczości Metalliki? Który zespół najbardziej wam się podoba?

Według mnie na pierwszym miejscu DIamond head i Maideni..
Mój ulubiony band z powyższych: Diamentowa głowa!
Powrót do góry Go down
Michał

Michał


Liczba postów : 541
Age : 27
Location : Jelenia Góra (okolice)
Registration date : 24/02/2009

Bandy , które wywarły wielki wpływ na brzmienie Mety^^ Empty
PisanieTemat: Re: Bandy , które wywarły wielki wpływ na brzmienie Mety^^   Bandy , które wywarły wielki wpływ na brzmienie Mety^^ EmptySro Kwi 07, 2010 3:50 pm

Misfits Wink Gdyby nie ten zespół to nie nagraliby 3 zajebistych coverów. Po za tym (wiem że gadam jak maniak:P) Misfits to był ulubiony band Cliffa, a więc zespół ten wywarł duży wpływ na Metallicę. Oprócz tego Diamond Head ze świetnym Am I Evil? no i oczywiście Ironi. Wyczytałem też w Sprawiedliwości Dla Wszystkich że w czasach Loadów (blee Razz) dużo wzorowali się na Deep Purple i Pink Floyd Wink A Venom to inna bajka, chociaż również miał wpływ na Metę.
Powrót do góry Go down
Phanto\M/

Phanto\M/


Liczba postów : 217
Age : 29
Location : Warszawa
Registration date : 17/05/2009

Bandy , które wywarły wielki wpływ na brzmienie Mety^^ Empty
PisanieTemat: Re: Bandy , które wywarły wielki wpływ na brzmienie Mety^^   Bandy , które wywarły wielki wpływ na brzmienie Mety^^ EmptySro Kwi 07, 2010 5:15 pm

No jak ja kiedys obczailem i przeczytalem gdzies ze ulubionym lub jednym z ulubionych bandow Cliffa byl Misfits to zaczalem ich sluchac(oczywiscie tylko tego starego Misfitsz Danzigiem poczatek 80 lat) ..Kosmos!! Najlepsze jest We are 138,Halloween,Last Carees
Powrót do góry Go down
Thorn Within

Thorn Within


Liczba postów : 297
Age : 28
Location : koszalin
Registration date : 20/01/2010

Bandy , które wywarły wielki wpływ na brzmienie Mety^^ Empty
PisanieTemat: Re: Bandy , które wywarły wielki wpływ na brzmienie Mety^^   Bandy , które wywarły wielki wpływ na brzmienie Mety^^ EmptySro Kwi 07, 2010 6:39 pm

a ja czytałem i to z resztą wiadomo że kirrk ulubiony artysta to Jimi Hendrix
Powrót do góry Go down
szumi207

szumi207


Liczba postów : 11
Age : 29
Location : Poland
Registration date : 04/06/2010

Bandy , które wywarły wielki wpływ na brzmienie Mety^^ Empty
PisanieTemat: Re: Bandy , które wywarły wielki wpływ na brzmienie Mety^^   Bandy , które wywarły wielki wpływ na brzmienie Mety^^ EmptySob Cze 05, 2010 7:32 am

Myślę, że jednym z dość ważnych, co nie raz podkreśla James mówiąc na koncertach, przed piosenką tego zespołu : "Now, we're going to play the song, of band, which inspire our music". Tym zespołem jest oczywiście Queen, a coverem jest jakże świetnie wykonana przez Metę piosenka - "Stone Cold Crazy"...you know!
Powrót do góry Go down
http://ja.gram.pl/szumi207
Phanto\M/

Phanto\M/


Liczba postów : 217
Age : 29
Location : Warszawa
Registration date : 17/05/2009

Bandy , które wywarły wielki wpływ na brzmienie Mety^^ Empty
PisanieTemat: Re: Bandy , które wywarły wielki wpływ na brzmienie Mety^^   Bandy , które wywarły wielki wpływ na brzmienie Mety^^ EmptySob Cze 05, 2010 9:37 pm

ostatnio mam fazę na Queen,szczegolnie kawalki Princes of the Universe , Gimme the Prize , Show must go on Razz
Powrót do góry Go down
Thorn Within

Thorn Within


Liczba postów : 297
Age : 28
Location : koszalin
Registration date : 20/01/2010

Bandy , które wywarły wielki wpływ na brzmienie Mety^^ Empty
PisanieTemat: Re: Bandy , które wywarły wielki wpływ na brzmienie Mety^^   Bandy , które wywarły wielki wpływ na brzmienie Mety^^ EmptySob Cze 05, 2010 11:25 pm

o może później też sobie queen posłucham
Powrót do góry Go down
Michał

Michał


Liczba postów : 541
Age : 27
Location : Jelenia Góra (okolice)
Registration date : 24/02/2009

Bandy , które wywarły wielki wpływ na brzmienie Mety^^ Empty
PisanieTemat: Re: Bandy , które wywarły wielki wpływ na brzmienie Mety^^   Bandy , które wywarły wielki wpływ na brzmienie Mety^^ EmptyNie Cze 06, 2010 8:15 am

A ja nie Razz Nie lubię Quena i nie polubię Razz
Powrót do góry Go down
Thorn Within

Thorn Within


Liczba postów : 297
Age : 28
Location : koszalin
Registration date : 20/01/2010

Bandy , które wywarły wielki wpływ na brzmienie Mety^^ Empty
PisanieTemat: Re: Bandy , które wywarły wielki wpływ na brzmienie Mety^^   Bandy , które wywarły wielki wpływ na brzmienie Mety^^ EmptyNie Cze 06, 2010 7:18 pm

https://www.youtube.com/watch?v=RMWwOgeg2nA&playnext_from=TL&videos=YFZW-NKG2y4 dobre ale jakoś pierwszy raz widzę jamesa śpiewającego bez gitary
Powrót do góry Go down
Michał

Michał


Liczba postów : 541
Age : 27
Location : Jelenia Góra (okolice)
Registration date : 24/02/2009

Bandy , które wywarły wielki wpływ na brzmienie Mety^^ Empty
PisanieTemat: Re: Bandy , które wywarły wielki wpływ na brzmienie Mety^^   Bandy , które wywarły wielki wpływ na brzmienie Mety^^ EmptyNie Cze 06, 2010 7:48 pm

Phantom dawał kiedyś link, gdzie James biegał bez gitary i śpiewał z publicznością Razz
Powrót do góry Go down
Thorn Within

Thorn Within


Liczba postów : 297
Age : 28
Location : koszalin
Registration date : 20/01/2010

Bandy , które wywarły wielki wpływ na brzmienie Mety^^ Empty
PisanieTemat: Re: Bandy , które wywarły wielki wpływ na brzmienie Mety^^   Bandy , które wywarły wielki wpływ na brzmienie Mety^^ EmptyNie Cze 06, 2010 7:58 pm

z chęcią bym to zobaczył
Powrót do góry Go down
Phanto\M/

Phanto\M/


Liczba postów : 217
Age : 29
Location : Warszawa
Registration date : 17/05/2009

Bandy , które wywarły wielki wpływ na brzmienie Mety^^ Empty
PisanieTemat: Re: Bandy , które wywarły wielki wpływ na brzmienie Mety^^   Bandy , które wywarły wielki wpływ na brzmienie Mety^^ EmptyPon Cze 07, 2010 1:22 pm

Powrót do góry Go down
Sponsored content





Bandy , które wywarły wielki wpływ na brzmienie Mety^^ Empty
PisanieTemat: Re: Bandy , które wywarły wielki wpływ na brzmienie Mety^^   Bandy , które wywarły wielki wpływ na brzmienie Mety^^ Empty

Powrót do góry Go down
 
Bandy , które wywarły wielki wpływ na brzmienie Mety^^
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Koncerty Mety
» Instrumenty Mety
» Koncert mety w Warszawie
» Piosenki na Sonishpere Mety
» Koncerty Mety w Polsce

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Muzyka :: Metallica-
Skocz do: