Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum MetallicaArt
 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Pink Floyd

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
Igor

Igor


Liczba postów : 1062
Age : 32
Location : Warszawa
Registration date : 11/02/2008

Pink Floyd Empty
PisanieTemat: Pink Floyd   Pink Floyd EmptyNie Maj 31, 2009 10:28 am

Co myślicie o Pink Floyd i ich twórczości? Moje ulubione albumy to... właściwie wszystkie! Smile Uwielbiam ich muzykę, szczególnie wieczorami i w czasie deszczu (tak jak teraz, w głośnikach leci mi album The Final Cut). Nie będzie to wielkie odkrycie z mej strony, ale są mistrzami wśród progresywno/psychodelicznych zespołów jeżeli chodzi o budowanie napięcia. Niekiedy ich twórczość wywołuje we mnie wręcz lęk. Zastanawiam się w tym momencie co napisać nt. tekstów czy manipulacji wyobraźnią ale... po prostu brak mi słów by opisać niesamowite wrażenia czerpane ze słuchania tej muzyki. Ona nie może być w drugim planie, słuchanie Floydów jako tło do pracy, nauki mija się kompletnie z celem. To musi wypełniać cały pierwszy plan a tło dla niej stanowi to co można wyłapać między wierszami gitar, sentyzatorów, perkusji, basu, efektów dźwiękowych i chórów. Magia, czysta magia zapisana w cyfrowym formacie.
Powrót do góry Go down
Lilith Rose
Moderator Forum
Lilith Rose


Liczba postów : 1525
Age : 35
Location : Łódź
Registration date : 12/12/2007

Pink Floyd Empty
PisanieTemat: Re: Pink Floyd   Pink Floyd EmptyPon Cze 01, 2009 7:07 pm

Popieram Cię w pełni Igor, kiedyś nie zwracałam uwagi na zespoły tego typu, ale od jakiegoś czasu zaraziłam się ta muzyką od kolegi i sięgnęłam po Floydów...nie do opisania, ten nastrój o którym wspominałeś to chyba nieodłączna część tej muzyki... chociażby Wish You were here...nic dodać nic ująć...trochę melancholii, skupienia
Powrót do góry Go down
http://www.lastfm.pl/user/Lilith_Rose
RaV

RaV


Liczba postów : 7
Registration date : 07/09/2009

Pink Floyd Empty
PisanieTemat: Re: Pink Floyd   Pink Floyd EmptyPon Wrz 07, 2009 7:04 pm

Pink Floyd... Pink Floyd to klasa sama w sobie. Przynajmniej dla mnie. Dark side of the moon, czy The Wall to albumy tak niesamowite, są skomponowane w taki sposób, że jestem kurwa pewny że za 50 lat ludzie , którzy usłyszą te albumy po raz pierwszy będą równie zdziwieny i jednocześnie zachwyceni co ludzie sprzed 20 lat.

PS: Moja mama kiedyś opowiadała że, jak wróciła kiedyś ze szkoły , Pink Floyd było słychać już pare metrów od klatki, weszła do domu , a tam jej ojciec leży uśmiechnięty na kanapie (wąskiej jak skurwysyn) i po prostu słucha "helikoptera".
Powrót do góry Go down
Mental

Mental


Liczba postów : 33
Age : 27
Location : Kostrzyn nad Odrą
Registration date : 20/06/2010

Pink Floyd Empty
PisanieTemat: Re: Pink Floyd   Pink Floyd EmptyNie Cze 20, 2010 8:59 pm

Koocham ich . ; dd
Powrót do góry Go down
Michał

Michał


Liczba postów : 541
Age : 27
Location : Jelenia Góra (okolice)
Registration date : 24/02/2009

Pink Floyd Empty
PisanieTemat: Re: Pink Floyd   Pink Floyd EmptyNie Cze 20, 2010 9:01 pm

Another Brick In The Wall to świetny kawałek. Czasami lubię sobie ich puścic ale to rzadnko Razz
Powrót do góry Go down
Mental

Mental


Liczba postów : 33
Age : 27
Location : Kostrzyn nad Odrą
Registration date : 20/06/2010

Pink Floyd Empty
PisanieTemat: Re: Pink Floyd   Pink Floyd EmptyPon Cze 21, 2010 10:58 am

Michał napisał:
Another Brick In The Wall to świetny kawałek.


Popieram.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Pink Floyd Empty
PisanieTemat: Re: Pink Floyd   Pink Floyd Empty

Powrót do góry Go down
 
Pink Floyd
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Muzyka :: Inne zespoły-
Skocz do: