Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum MetallicaArt
 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Nowy album Metalliki?

Go down 
+10
Kuba
MasterofGuitaR
Zappożerca
Igor
Olaf
Lilith Rose
Asiek
Piotrek
Lejsu
Artur
14 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorWiadomość
Lilith Rose
Moderator Forum
Lilith Rose


Liczba postów : 1525
Age : 35
Location : Łódź
Registration date : 12/12/2007

Nowy album Metalliki? - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Nowy album Metalliki?   Nowy album Metalliki? - Page 5 EmptySro Maj 14, 2008 8:53 am

no fakt, ale nie wiadomo kiedy wydadzą Smile
Powrót do góry Go down
http://www.lastfm.pl/user/Lilith_Rose
Piotrek
Moderator Forum
Piotrek


Liczba postów : 1060
Age : 36
Location : Sochaczew
Registration date : 10/12/2007

Nowy album Metalliki? - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Nowy album Metalliki?   Nowy album Metalliki? - Page 5 EmptySro Maj 14, 2008 5:05 pm

W każdy razie jest już bliżej niż dalej Wink Teraz Metallica nie może się wyłamać z żadnego terminu, a tym bardziej że powoli zaczynają się w necie ukazywać fragmenty nowych piosenek Very Happy
Powrót do góry Go down
Lilith Rose
Moderator Forum
Lilith Rose


Liczba postów : 1525
Age : 35
Location : Łódź
Registration date : 12/12/2007

Nowy album Metalliki? - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Nowy album Metalliki?   Nowy album Metalliki? - Page 5 EmptySro Maj 14, 2008 5:36 pm

nikt się nie wyłamie ^^
Powrót do góry Go down
http://www.lastfm.pl/user/Lilith_Rose
Olaf

Olaf


Liczba postów : 745
Age : 36
Location : Żnin
Registration date : 28/12/2007

Nowy album Metalliki? - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Nowy album Metalliki?   Nowy album Metalliki? - Page 5 EmptyPią Maj 16, 2008 6:38 pm

Wszystko pięknie ładnie,tylko jak dla mnie ciut za wolno Sad Mało być drugie Battery,miało być Pogo po pokoju,a to tylko zmusza do słuchania,ale słuchania z przyjemnością Very Happy James daje radę a solówki Kirka-poezja.Tylko Lars znowu tak nijako gra,przynajmniej na razie zobaczymy co dalej,ale licze na te ponad 200 uderzeń na minutę Razz
Powrót do góry Go down
Lilith Rose
Moderator Forum
Lilith Rose


Liczba postów : 1525
Age : 35
Location : Łódź
Registration date : 12/12/2007

Nowy album Metalliki? - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Nowy album Metalliki?   Nowy album Metalliki? - Page 5 EmptyPią Maj 16, 2008 7:31 pm

no to co słuchałam to torpeda była !!
Powrót do góry Go down
http://www.lastfm.pl/user/Lilith_Rose
Olaf

Olaf


Liczba postów : 745
Age : 36
Location : Żnin
Registration date : 28/12/2007

Nowy album Metalliki? - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Nowy album Metalliki?   Nowy album Metalliki? - Page 5 EmptyPią Maj 16, 2008 7:38 pm

A co Ty słuchałaś?Poka,poka...bo ja tylko ultraciężkie loady,że tak powiem Razz
Powrót do góry Go down
Lilith Rose
Moderator Forum
Lilith Rose


Liczba postów : 1525
Age : 35
Location : Łódź
Registration date : 12/12/2007

Nowy album Metalliki? - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Nowy album Metalliki?   Nowy album Metalliki? - Page 5 EmptyPią Maj 16, 2008 7:42 pm

o to co na mission metallica pokazywali i co Piotrek słał, to to było mocne i szybkie...jeśli chodzi ci o ich nowy materiał
Powrót do góry Go down
http://www.lastfm.pl/user/Lilith_Rose
Igor

Igor


Liczba postów : 1062
Age : 32
Location : Warszawa
Registration date : 11/02/2008

Nowy album Metalliki? - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Nowy album Metalliki?   Nowy album Metalliki? - Page 5 EmptyPią Maj 16, 2008 9:31 pm

No ten kawałek w którym James śpiewa "Suecide...I alredy died (sory za ew. błędy)" to petarda przesz Twisted Evil
Powrót do góry Go down
Piotrek
Moderator Forum
Piotrek


Liczba postów : 1060
Age : 36
Location : Sochaczew
Registration date : 10/12/2007

Nowy album Metalliki? - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Nowy album Metalliki?   Nowy album Metalliki? - Page 5 EmptyPią Maj 16, 2008 10:15 pm

Mi również się ta muzyka podoba, to w końcu nasze Metallica Very Happy Czekam na więcej Wink
Powrót do góry Go down
taternik

taternik


Liczba postów : 59
Age : 50
Location : Krzyż Wielkopolski
Registration date : 15/05/2008

Nowy album Metalliki? - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Nowy album Metalliki?   Nowy album Metalliki? - Page 5 EmptyWto Maj 20, 2008 9:56 pm

z tego co słyszałem wnioskuje ze metallica bedzie znowu zespołem jaki znam i kocham a nie jakieś wynalazki typu st.angel
fragmenty które słyszałem są po prostu piękne
Powrót do góry Go down
Lilith Rose
Moderator Forum
Lilith Rose


Liczba postów : 1525
Age : 35
Location : Łódź
Registration date : 12/12/2007

Nowy album Metalliki? - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Nowy album Metalliki?   Nowy album Metalliki? - Page 5 EmptySro Maj 21, 2008 5:47 am

To po prostu nas powali na kolanka Very Happy Aż ciarki przechodzą Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.lastfm.pl/user/Lilith_Rose
Igor

Igor


Liczba postów : 1062
Age : 32
Location : Warszawa
Registration date : 11/02/2008

Nowy album Metalliki? - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Nowy album Metalliki?   Nowy album Metalliki? - Page 5 EmptySro Maj 21, 2008 3:37 pm

A mi się wydaje, że ta płyta się St. Anger nazywa... Wink Chyba, że to zamierzone Wink
Powrót do góry Go down
taternik

taternik


Liczba postów : 59
Age : 50
Location : Krzyż Wielkopolski
Registration date : 15/05/2008

Nowy album Metalliki? - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Nowy album Metalliki?   Nowy album Metalliki? - Page 5 EmptySro Maj 21, 2008 7:22 pm

Oczywiście że St.Anger Embarassed Najzwyklejsza w świecie pomyłka.Obiecuje poprawe
Powrót do góry Go down
Piotrek
Moderator Forum
Piotrek


Liczba postów : 1060
Age : 36
Location : Sochaczew
Registration date : 10/12/2007

Nowy album Metalliki? - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Nowy album Metalliki?   Nowy album Metalliki? - Page 5 EmptyCzw Maj 22, 2008 10:12 am

Zdarza się nawet najlepszym Wink
Powrót do góry Go down
Lilith Rose
Moderator Forum
Lilith Rose


Liczba postów : 1525
Age : 35
Location : Łódź
Registration date : 12/12/2007

Nowy album Metalliki? - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Nowy album Metalliki?   Nowy album Metalliki? - Page 5 EmptyCzw Maj 22, 2008 6:51 pm

no, pomyłki się zdarzają Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.lastfm.pl/user/Lilith_Rose
Artur
Admin
Artur


Liczba postów : 169
Age : 46
Location : USA
Registration date : 09/12/2007

Nowy album Metalliki? - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Nowy album Metalliki?   Nowy album Metalliki? - Page 5 EmptyPią Maj 23, 2008 1:50 am

Posłuchałem nowego materiału Mety i powiem Wam że nowy album zapowiada się wspaniale czadowo. Jestem już pewien że mnie nie rozczarują - przeciwnie. Już nie mogę się doczekać. My o albumie a tu koncert za pięć dni.... Pozdro dla wszystkich
Powrót do góry Go down
http://www.metallica.org.pl
Piotrek
Moderator Forum
Piotrek


Liczba postów : 1060
Age : 36
Location : Sochaczew
Registration date : 10/12/2007

Nowy album Metalliki? - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Nowy album Metalliki?   Nowy album Metalliki? - Page 5 EmptyPią Maj 23, 2008 5:29 pm

Artur napisał:
Posłuchałem nowego materiału Mety i powiem Wam że nowy album zapowiada się wspaniale czadowo
Hehe, czyżbyś miał jakieś przecieki Met Bracie Very Happy No chyba że mówisz o tym co już jest w necie, czyli urywkach czy też takich zwiastunach piosenek Wink
Powrót do góry Go down
Olaf

Olaf


Liczba postów : 745
Age : 36
Location : Żnin
Registration date : 28/12/2007

Nowy album Metalliki? - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Nowy album Metalliki?   Nowy album Metalliki? - Page 5 EmptySob Maj 24, 2008 5:44 am

Powrót do góry Go down
Lilith Rose
Moderator Forum
Lilith Rose


Liczba postów : 1525
Age : 35
Location : Łódź
Registration date : 12/12/2007

Nowy album Metalliki? - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Nowy album Metalliki?   Nowy album Metalliki? - Page 5 EmptySob Maj 24, 2008 9:14 am

Artur dopiero mi uświadomił że to już tuz tuż, bo przez tą mature mam oderwanie od świata, a później zabawa;]
Powrót do góry Go down
http://www.lastfm.pl/user/Lilith_Rose
Piotrek
Moderator Forum
Piotrek


Liczba postów : 1060
Age : 36
Location : Sochaczew
Registration date : 10/12/2007

Nowy album Metalliki? - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Nowy album Metalliki?   Nowy album Metalliki? - Page 5 EmptyCzw Cze 05, 2008 9:20 am

http://overkill.superhost.pl/news/goto.php?id=1247
No no, aż mi ślinka cieknie, ja chce juuuuuż tą płytę!! Twisted Evil Very Happy
Powrót do góry Go down
Lilith Rose
Moderator Forum
Lilith Rose


Liczba postów : 1525
Age : 35
Location : Łódź
Registration date : 12/12/2007

Nowy album Metalliki? - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Nowy album Metalliki?   Nowy album Metalliki? - Page 5 EmptyCzw Cze 05, 2008 9:36 am

" Jak brzmią kawałki? Pierwszy numer, znany na razie pod roboczym tytułem Flamingo otwierany jest piorunującym dźwiękiem perkusji, do którego dołącza gitara, na chwile zatrzymując się i w końcu uderzając wspólnie w klasycznym thrashowym stylu, wszystko to miażdży niczym Fight Fire With Fire, swoimi riffami i wiercącymi uderzeniami. Wokale Jamesa Hetfielda pojawiają się dopiero po około dwóch minutach. Są wściekłe, pełne furii, nie brzmią najagresywniej w jego karierze, ale wciąż zapadają w pamięć melodie w "refrenie". W utworze dzieje się tak wiele, iż trudno przy jednym przesłuchaniu zorientować się, który z motywów najbardziej zapadnie w pamięć. Galopujące rytmy i riffy przypominają jedno: to dusza Metalliki wyczuwalna od razu, nawet jeśli w nieco zniekształconym, zmienionym odbiciu"

Ta płyta będzie wymiatać!! Dzięki Piter:D
Powrót do góry Go down
http://www.lastfm.pl/user/Lilith_Rose
Kuba

Kuba


Liczba postów : 283
Age : 30
Location : Kłodzko
Registration date : 25/03/2008

Nowy album Metalliki? - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Nowy album Metalliki?   Nowy album Metalliki? - Page 5 EmptyCzw Cze 05, 2008 9:59 am

Ja najbardziej jestem ciekaw jak wyszla im ta ballada.. Twisted Evil
Powrót do góry Go down
Lilith Rose
Moderator Forum
Lilith Rose


Liczba postów : 1525
Age : 35
Location : Łódź
Registration date : 12/12/2007

Nowy album Metalliki? - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Nowy album Metalliki?   Nowy album Metalliki? - Page 5 EmptyCzw Cze 05, 2008 10:36 am

no ballady to akurat oni maja pierwsza klasa zawsze Razz
Powrót do góry Go down
http://www.lastfm.pl/user/Lilith_Rose
Lejsu

Lejsu


Liczba postów : 136
Age : 33
Location : Kamienna Góra
Registration date : 10/12/2007

Nowy album Metalliki? - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Nowy album Metalliki?   Nowy album Metalliki? - Page 5 EmptyCzw Cze 05, 2008 12:04 pm

O tak nowy album skopie dupy po ch*ju fest.
Powrót do góry Go down
Kuba

Kuba


Liczba postów : 283
Age : 30
Location : Kłodzko
Registration date : 25/03/2008

Nowy album Metalliki? - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Nowy album Metalliki?   Nowy album Metalliki? - Page 5 EmptyCzw Cze 05, 2008 12:23 pm

Lejsu napisał:
O tak nowy album skopie dupy po ch*ju fest.

Ach... pięknie to ująłeś Rolling Eyes
Powrót do góry Go down
Piotrek
Moderator Forum
Piotrek


Liczba postów : 1060
Age : 36
Location : Sochaczew
Registration date : 10/12/2007

Nowy album Metalliki? - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Nowy album Metalliki?   Nowy album Metalliki? - Page 5 EmptyCzw Cze 05, 2008 1:29 pm

Hehe, dokładnie, nowy album Mety skopie tyłki Nam czyli jej fanom oraz tym niedowiarkom co już na Metallice postawili krzyżyk Wink Ojj będzie się działo Hell YEAH!! Te wszystkie recenzje przypominają mi jedną z książek o Metallice którą posiadam a mianowicie "Metallica - Sprawiedliwość dla Wszystkich" i tam autor właśnie w takich podobnych słowach wypowiadał się o płytach Metalliki (oprócz Load i ReLoad) a więc....będzie szybko, mocno i mam nadzieje iście Metallicowo Very Happy
Powrót do góry Go down
Igor

Igor


Liczba postów : 1062
Age : 32
Location : Warszawa
Registration date : 11/02/2008

Nowy album Metalliki? - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Nowy album Metalliki?   Nowy album Metalliki? - Page 5 EmptyCzw Cze 05, 2008 3:44 pm

Ja chceee wrzesień! I solówki Hammeta... chciałbym powtórki (tzn takiej zabojczej) solówki One/Mastera... no po prostu coś nowego ma mi mocno skopać tyłek i wpędzić w pogo z meblami....
Powrót do góry Go down
Kuba

Kuba


Liczba postów : 283
Age : 30
Location : Kłodzko
Registration date : 25/03/2008

Nowy album Metalliki? - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Nowy album Metalliki?   Nowy album Metalliki? - Page 5 EmptyCzw Cze 05, 2008 6:15 pm

A ja to chce kolejną porcję doskonałcyh tesktów Jamesa.... Rolling Eyes Noi na muzyke oczywiscie tez licze.. Wink
Powrót do góry Go down
Lilith Rose
Moderator Forum
Lilith Rose


Liczba postów : 1525
Age : 35
Location : Łódź
Registration date : 12/12/2007

Nowy album Metalliki? - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Nowy album Metalliki?   Nowy album Metalliki? - Page 5 EmptyCzw Cze 05, 2008 9:07 pm

ja pragnę tylko mega rozdzierających solówek, szybkiej perkusji i głosu Jamesa z dawnych lat - śpiewnego a zarazem krzykliwego i nie do pokonania
Powrót do góry Go down
http://www.lastfm.pl/user/Lilith_Rose
Artur
Admin
Artur


Liczba postów : 169
Age : 46
Location : USA
Registration date : 09/12/2007

Nowy album Metalliki? - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Nowy album Metalliki?   Nowy album Metalliki? - Page 5 EmptyPią Cze 06, 2008 12:27 am

Hehehe no widzę że się doczekać nie możecie. Ja też. Już wiem że album będzie masakryczny. To będzie jazda na maxa. Koncert był majową rozgrzewką dla wszystkich polskich wielbicieli thrash metalu. A we wrześniu będą niezapomniane wrażenia. I pamiętajcie że wyczekiwanie na nową płytę to tylko miłe przeżycie bo to sygnał że nasz wielki zespół szykuje ucztę dla naszych uszu. Gorzej by było jak by nie było na co czekać. I miejmy nadzieje że to nie będzie ostatni ich album. Pozdro.
Powrót do góry Go down
http://www.metallica.org.pl
Lilith Rose
Moderator Forum
Lilith Rose


Liczba postów : 1525
Age : 35
Location : Łódź
Registration date : 12/12/2007

Nowy album Metalliki? - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Nowy album Metalliki?   Nowy album Metalliki? - Page 5 EmptyPią Cze 06, 2008 7:37 am

no i mam nadzieję, że jakoś niedługo znów przyjadą Smile
Powrót do góry Go down
http://www.lastfm.pl/user/Lilith_Rose
Piotrek
Moderator Forum
Piotrek


Liczba postów : 1060
Age : 36
Location : Sochaczew
Registration date : 10/12/2007

Nowy album Metalliki? - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Nowy album Metalliki?   Nowy album Metalliki? - Page 5 EmptyPią Cze 06, 2008 8:34 am

Ahh, jest na co czekać, jest, nasza Metallica jest w wyśmienitej formie co może potwierdzić Agatka która była na Chorzowskim koncercie Wink A więc i płytka to będzie totalny odlot, mam nadzieje że thrash-heavy Hell YEAH! Very Happy
Powrót do góry Go down
Lilith Rose
Moderator Forum
Lilith Rose


Liczba postów : 1525
Age : 35
Location : Łódź
Registration date : 12/12/2007

Nowy album Metalliki? - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Nowy album Metalliki?   Nowy album Metalliki? - Page 5 EmptyPią Cze 06, 2008 8:38 am

no potwierdzam, potwierdzam, zresztą słychać to na bootlegu, którego właśnie słucham Smile
Powrót do góry Go down
http://www.lastfm.pl/user/Lilith_Rose
Lejsu

Lejsu


Liczba postów : 136
Age : 33
Location : Kamienna Góra
Registration date : 10/12/2007

Nowy album Metalliki? - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Nowy album Metalliki?   Nowy album Metalliki? - Page 5 EmptyPią Cze 06, 2008 8:56 am

Z nową płytą przyjadą do Polski z trasą promującą. Wiem bo mój kumpel był w Chorzowie i się spotkał z chłopakami pod ich hotelem.
Powrót do góry Go down
Igor

Igor


Liczba postów : 1062
Age : 32
Location : Warszawa
Registration date : 11/02/2008

Nowy album Metalliki? - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Nowy album Metalliki?   Nowy album Metalliki? - Page 5 EmptyPią Cze 06, 2008 1:16 pm

No to za rok już musimy sie spotkać. I nie ma chu chu we wsi Razz
Powrót do góry Go down
Lilith Rose
Moderator Forum
Lilith Rose


Liczba postów : 1525
Age : 35
Location : Łódź
Registration date : 12/12/2007

Nowy album Metalliki? - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Nowy album Metalliki?   Nowy album Metalliki? - Page 5 EmptyPią Cze 06, 2008 4:01 pm

ten skubaniec to miął farta, koczować pod hotelem ich spotkać no:D
Powrót do góry Go down
http://www.lastfm.pl/user/Lilith_Rose
Kuba

Kuba


Liczba postów : 283
Age : 30
Location : Kłodzko
Registration date : 25/03/2008

Nowy album Metalliki? - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Nowy album Metalliki?   Nowy album Metalliki? - Page 5 EmptyPią Cze 06, 2008 4:33 pm

A za rok to by mogli zrobic takie spotkania z fanami. Pogadalbym sobie z nimi, z Jamesem zwłaszcza. Rolling Eyes Moze niezbyt dobrze znam english, ale myślę ,ze Igor zgodzi się robić za tlumacza Smile
Powrót do góry Go down
Lilith Rose
Moderator Forum
Lilith Rose


Liczba postów : 1525
Age : 35
Location : Łódź
Registration date : 12/12/2007

Nowy album Metalliki? - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Nowy album Metalliki?   Nowy album Metalliki? - Page 5 EmptyPią Cze 06, 2008 6:34 pm

co jak co ale jeśli chodzi o tłumaczenia to tu kurde specu siedzi (skromnie mówiąc ja) Razz
Powrót do góry Go down
http://www.lastfm.pl/user/Lilith_Rose
Kuba

Kuba


Liczba postów : 283
Age : 30
Location : Kłodzko
Registration date : 25/03/2008

Nowy album Metalliki? - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Nowy album Metalliki?   Nowy album Metalliki? - Page 5 EmptyPią Cze 06, 2008 6:57 pm

Noto sobie z chlopakami pogadamy Cool Chociaż o wyjazd na koncert to sie bede musial starac, bo rodzice juz zapowiedzieli, ze jesli bede mial na koniec roku dwie tróje ( przeklinam przedmioty ścisle) to mam szlaban na gitare.... Crying or Very sad Kto wie jak bedzie z tym koncertem Crying or Very sad Crying or Very sad

Ehhh....

Life it seems will fade away
Drifting farther every day
Getting lost within myself
Nothing matters no one else
I have lost the will to live
Simply nothing more to give
There is nothing more for me
Need the end to set me free

tak to ujmę najlepiej..... Crying or Very sad
Powrót do góry Go down
Lilith Rose
Moderator Forum
Lilith Rose


Liczba postów : 1525
Age : 35
Location : Łódź
Registration date : 12/12/2007

Nowy album Metalliki? - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Nowy album Metalliki?   Nowy album Metalliki? - Page 5 EmptyPią Cze 06, 2008 7:50 pm

przepraszam, ale ku*! szlag mnie jasny trafia jak rodzice nie maja jak karać dzieci tylko np. zabierają czy dają zakaz na gitarę np! rozumiem tv, albo inne głupoty, ale nie coś co rozwija !
Powrót do góry Go down
http://www.lastfm.pl/user/Lilith_Rose
Sponsored content





Nowy album Metalliki? - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Nowy album Metalliki?   Nowy album Metalliki? - Page 5 Empty

Powrót do góry Go down
 
Nowy album Metalliki?
Powrót do góry 
Strona 5 z 7Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Liryka Metalliki

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Muzyka :: Metallica-
Skocz do: