Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum MetallicaArt
 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Wasze videa/nagrania, którymi się pragniecie podzielić :);)

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Introverder




Liczba postów : 46
Registration date : 23/08/2008

Wasze videa/nagrania, którymi się pragniecie podzielić :);) Empty
PisanieTemat: Wasze videa/nagrania, którymi się pragniecie podzielić :);)   Wasze videa/nagrania, którymi się pragniecie podzielić :);) EmptyNie Sie 31, 2008 2:13 pm

Pozdrawiam wszystkich użytkowników - ten topic postanowiłem założyć z myślą o tych, dla których muzyka nie jest jedynym hobby, ale kiedy tylko mają czas robią różne inne, odjazdowe, wyczesane rzeczy (i dysponują naturalnie jeszcze do tego nagraniem swojej działalności Razz;) i pragną się tym podzielić, bo uznają, że jest to ich osiągnięcie..

Wiem, że brzmi to mało dokładnie, ale ciężko mi określić czy ktoś z Was skacze na bungee, robi salta w tył czy przechodzi gry na czas. Każdy pomysł jest dobry i jeśli ktoś tylko ma ochotę to zapraszam..

Ja osobiście jestem gdy tylko mam czas, chęci i jestem do dyspozycji(po przejściu jakiejś gry i poznaniu wszystkich elementów świata gry, elementów fabuły itd.) zapalonym graczem.. Jak mi się jakaś gra wybitnie spodoba to zastanawiam się czemu, jako jedyna osoba na świecie nie przejść jej jak najszybciej, co wymaga obmyślenia strategii, zaplanowania każdego ruchu, jak i też setek prób, celem poznania np. AI moich przeciwników... I co ciekawe gram, jeśli idzie o tytuły w stosunkowo małą ilość gier, w te wybrane, do których potem ew. robię SPEEDRUNY (bo tak się nazywa to co robię) i tak się składa, że do kilku posiadam kilka własny rekord świata w czasie przejścia gier (:WinkRazz) jeśli kogoś to interesuje lub chciałby się zmierzyć ( Razz Very Happy Wink). Chodzi mi konkretnie o serię spod znaku japońskiej firmy Konami, czyli legendarnej serii gier survival-horror, do której notabene powstała piękna, prześliczna muzyka, której właśnie słucham SmileWink.

No cóż może na próbę zamieszczę zapis mojej próby będącej jednocześnie rekordem przejścia w tej kategorii (dodatek do gry "Silent Hill 2" (tzw. "Maria Quest") - 6:23 dla PC)).. Jeśli komuś się spodoba, pokażę więcej SmileWink.. Jeśli nie, tylko proszę nie piszcie, że speedruny są bez sensu, głupie, że to psucie rozrywki etc. Ja po prostu lubię wycisnąć z gry ostatnie soki, oddając tym samym część danej grze lub przywracając je do łask, jednocześnie mając z tego masę radochy..., a robienie speedruna jest jakby poznawaniem gry po raz któryś, ale od innej strony i pod innym kątem - to tyle z mojej strony w tym temacie Razz;).

No dobra, może się trochę chwalę, ale kurde, to chyba normalne, że jak jest się w czymś dobrym, to chce się to pokazać światu.. Dla mnie to naturalne, że jak coś zrobisz, nagrasz to, to po to, żeby pochwalić się Razz.

No dobra, pora na linka, jeśli ktoś nie wierzy to analogiczne video znajdzie na SDA, czyli największej stronie internetowej zajmującej się oficjalnym katalogowaniem i zamieszczaniem rekordów świata z przejść gier na czas... Co prawda nie ma tam WSZYSTKICH moich nagrań, ale po prawdzie jakoś nie byli zainteresowani, że jakiś Polaczek bije ich miszcza RazzVery Happy, ale i tak jest to na YouTube Razz;)Smile.. :

https://www.youtube.com/watch?v=tU77Et1GuKw - - moja próba na 6:23 „MARIA QUEST” (obecny REKORD ŚWIATA).
Powrót do góry Go down
Olaf

Olaf


Liczba postów : 745
Age : 36
Location : Żnin
Registration date : 28/12/2007

Wasze videa/nagrania, którymi się pragniecie podzielić :);) Empty
PisanieTemat: Re: Wasze videa/nagrania, którymi się pragniecie podzielić :);)   Wasze videa/nagrania, którymi się pragniecie podzielić :);) EmptyPią Wrz 05, 2008 5:08 am

O no proszę bardzo ciekawy topic :] Ja może też potem coś wrzucę ;] No i co najlepsze to to,że nie jestem tutaj osamotnionym fanem gry Silent Hill <3 Ta seria jest fenomenalna <3 A co do Twojego filmiku poszedłeś jak burza ;] Ja kiedyś widziałem przejście pierwszej części całej w 40 minut Cool Jak masz więcej filmików z Silnet Hill to zapodaj.
Powrót do góry Go down
Introverder




Liczba postów : 46
Registration date : 23/08/2008

Wasze videa/nagrania, którymi się pragniecie podzielić :);) Empty
PisanieTemat: Re: Wasze videa/nagrania, którymi się pragniecie podzielić :);)   Wasze videa/nagrania, którymi się pragniecie podzielić :);) EmptyPią Wrz 05, 2008 4:09 pm

Ok, to może teraz to:

http://speeddemosarchive.com/SilentHill2.html - z oficjalnej strony SDA (Amerykanin, który dzierży rekordy w wersji na PS2 podjął rękawicę, ale zaraz spasował - co do moich czasów z wersji PC Razz;) - powiedział tylko, że ma za słaby komputer i tyle go widzieli RazzVery Happy;)).

Wypowiem się ew. szerzej za jakiś tydzień, bo teraz czas mnie goni Razz;), a ja się pakuję bo wyjeżdżam Wink.

Aha, filmiki z próbami można spokojnie pobrać i do tego w różnych jakościach (od high do low).. WinkSmile

Pzdr. WinkVery Happy

P.S. Czas w SINGLE jest w dużej mierze o tyle gorszy, ponieważ w trybie MULTI (z save'ami) można było zastosować różne tricki w celu zaoszczędzenia czasu Razz;).

A co do samej serii to moją ulubioną jest (i chyba już pozostanie Razz;)) cz. II, zresztą od niej zacząłem swoją przygodę z "SH" Wink... Very Happy.
Powrót do góry Go down
Trzeszcz

Trzeszcz


Liczba postów : 93
Age : 34
Location : Inowrocław (kuj-pom)
Registration date : 16/08/2008

Wasze videa/nagrania, którymi się pragniecie podzielić :);) Empty
PisanieTemat: Re: Wasze videa/nagrania, którymi się pragniecie podzielić :);)   Wasze videa/nagrania, którymi się pragniecie podzielić :);) EmptySob Wrz 06, 2008 6:58 pm

no dobra... to ja sie pochwale tym:

http://pl.youtube.com/watch?v=PEAfM2DHMzE

jakiś czas temu to zmontowałem. Jako fan Metal Gear Solid (albo raczej fan w czasie spoczynku) musiała być ta muzyczka Very Happy a Gwiezdne Wojny to tak po prostu lubie... nie zebym był jakimś tam wielkim fanem... obadajcie i oceńcie (jak chcecie oczywiście)


mam jeszcze jakieś stare filmiki z metal gear solid... jak wrzucę na youtube to zapodam...
Powrót do góry Go down
Olaf

Olaf


Liczba postów : 745
Age : 36
Location : Żnin
Registration date : 28/12/2007

Wasze videa/nagrania, którymi się pragniecie podzielić :);) Empty
PisanieTemat: Re: Wasze videa/nagrania, którymi się pragniecie podzielić :);)   Wasze videa/nagrania, którymi się pragniecie podzielić :);) EmptySro Wrz 10, 2008 6:16 am

Introverder napisał:
A co do samej serii to moją ulubioną jest (i chyba już pozostanie Razz;)) cz. II, zresztą od niej zacząłem swoją przygodę z "SH" Wink... Very Happy.

Ja tą grę ubóstwiam <3 Jest cudowna,i odrywa od rzeczywistości.No i zgadzam się tutaj z Tobą,że druga część najlepsza Wink Ten klimat,ta fabuła <3 Kilka razy mi się nawet łezka w oku zakręciła,tak losy tego bohatera wpłynęły na moją psychikę...Świetne! Teraz pozostaje nam czekać na SH:Homecoming ^^

Ja potem wrzucę swój do Gta:San Andreas i do mieszanki clipu Godmsacka!Nie wstawałem na Youtube wiec spakuje i zapodam potem Wink
Powrót do góry Go down
Introverder




Liczba postów : 46
Registration date : 23/08/2008

Wasze videa/nagrania, którymi się pragniecie podzielić :);) Empty
PisanieTemat: -   Wasze videa/nagrania, którymi się pragniecie podzielić :);) EmptyNie Paź 05, 2008 3:51 pm

Olaf, przeczytaj sobie zapowiedź piątej odsłony Silenta tutaj (jeśli jeszcze tego nie robiłeś, ale zdaje mi się, że jesteś stałym bywalcem tej strony, więc tylko podaję tak na wszelki..) stąd: http://www.psxzone.opalnet.pl/silenthill/index7.htm, od kiedy uznaję tę stronę za jedną z najlepszych polskich stron traktujących o tematyce SH (a może najlepszą), o tyle wypowiedzi autora jej są dla mnie wiążące i gość interesuje się, zna się, wie o czym pisze, przytacza wiele ciekawych info, pisze w ciekawy, niebanalny sposób także warto, jeśli nie znasz . Tylko proszę się nie dołuj i nie sugeruj.. może będzie lepiej :p, bo to co najb. tworzy atmosferę w grze to klimat, a nie grafika, co moim zdaniem dokładnie pokazał przykład "Silent Hill 4" (niestety).

Olaf napisał:

A co do Twojego filmiku poszedłeś jak burza ;] Ja kiedyś widziałem przejście pierwszej części całej w 40 minut Cool Jak masz więcej filmików z Silnet Hill to zapodaj.



A co do przejścia "Silent Hilla" w 40 minut, mam zrzut ekranowy, na którym widać jak przechodzę Silenta w 34:52. Razz Rolling Eyes I nie grałem na maksa, to był właściwie trening (jako że nie mam na razie stacjonarnej nagrywareczki DVD, a więc nie było sensu "się szarpać"Razz) SmileWink, a z ostatniego sektora zamierzam jeszcze urwać kilka sek. (do 10 myślę Razz). Bo wiesz, jakbym miał "rwać" na maksa to bym z 30 sek. jeszcze zrzucił, a i tak to nie jest jeszcze finałowy czas, ale pierwszy poniżej 35 minut.. Very Happy

Nie jest to co prawda rekord świata, jako że ten wynosi 33:50, ale biorąc pod uwagę to, że ten kto go ustanowił grał latami w ten tytuł Razz sądzę, że rezultat jest co najmniej niezły Very Happy Laughing Smile Wink

A oto i zrzut:

Wasze videa/nagrania, którymi się pragniecie podzielić :);) 3452wwersjiroboczejrc8.thWasze videa/nagrania, którymi się pragniecie podzielić :);) Thpix.


Zabawna rzecz.. Ten wynik jest już nieaktualny, nowy mój osobisty rekord to 35:39 (poprawiłem ostatni sektor, ale wciąż wiem, że mogę tu jeszcze "urwać" z 5 sekund, z tym, że z powodu innych obowiązków nie wiem czy starczy mi czasu..) i w takiej niby treningowej próbie osiągnąłem 4., a właściwie 3 wynik na świecie Very Happy;) (2.-a pierwsze należą do jednej osoby) (jest jeszcze gość imieniem/nickiem Zeno(z Japonii), który przeszedł "Silent Hilla" - "żyłując" go (czyli swój własny rekord i przez moment rekord świata w przejściu "SH1") w rywalizacji z obecnym posiadaczem rekordu w czasie przejścia gry (przypominam 33:50 Razz) - do wyniku 34:35), będąc raptem (i to w chwili obecnej, bo mogę raz dwa ten wynik wymazać) o 4 sek. szybszym Razz, a ja totalnie olałem sobie pocz. gry, wiedząc, że jak nie nagrywam to nie ma po co się szarpać Razz, a tak ścigać na serio zacząłem się od 1/3 gry Razz, a i tak patrzę, po ostatnim rekordzie chcąc nie chcąc znowu udało się coś urwać Very Happy;)Razz.

Żeby nie być gołosłownym Very Happy;)Razz:

Wasze videa/nagrania, którymi się pragniecie podzielić :);) 3439wwersjiroboczejzh3.thWasze videa/nagrania, którymi się pragniecie podzielić :);) Thpix

Smile Wink.
Powrót do góry Go down
Andrzej91

Andrzej91


Liczba postów : 46
Age : 33
Location : Łódź
Registration date : 04/10/2008

Wasze videa/nagrania, którymi się pragniecie podzielić :);) Empty
PisanieTemat: Re: Wasze videa/nagrania, którymi się pragniecie podzielić :);)   Wasze videa/nagrania, którymi się pragniecie podzielić :);) EmptySro Paź 08, 2008 2:55 pm

Powrót do góry Go down
Olaf

Olaf


Liczba postów : 745
Age : 36
Location : Żnin
Registration date : 28/12/2007

Wasze videa/nagrania, którymi się pragniecie podzielić :);) Empty
PisanieTemat: Re: Wasze videa/nagrania, którymi się pragniecie podzielić :);)   Wasze videa/nagrania, którymi się pragniecie podzielić :);) EmptySob Paź 11, 2008 9:13 am

Introverder tą stronkę co zapodałeś to oczywiście znam.Ale nie traktuje jej jako najlepszej...wiesz siedzę w innych o tematyce Silent Hill no i przedewszystkim wszelakie fora o tej cudnej serii <3 Czekam na Homecomnig z niecierpliwością..a co do zrzutu napiszę jedno :


GRATULUJĘ Cool Ja w sumie nigdy na czas nie lubiłem grać,zawsze jak szło tak szło ;]


Pozdrawiam..
Powrót do góry Go down
Introverder




Liczba postów : 46
Registration date : 23/08/2008

Wasze videa/nagrania, którymi się pragniecie podzielić :);) Empty
PisanieTemat: -   Wasze videa/nagrania, którymi się pragniecie podzielić :);) EmptyPon Paź 13, 2008 6:48 pm

A jakie odwiedzasz?

Co do samego wyniku: wiesz, to nie jest zły wynik, bo jest lepszy od wyniku tego samego gracza REKORDZISTY w trybie SINGLE (bez save'ów) o 50 s. (myślę, że w trybie SINGLE miałbym szansę go poprawić (NIKT tego do tej pory nie zrobił, więc mam zachętę, poza tym nie ukrywam tego, że nie lubię go Razz - mam swoje powody:P (nie sobie będzie najlepszy w "SH1" - nie zamierzam latami grać w jeden tytuł, żeby dowodzić komuś, że też tak umiem RazzVery Happy:P - co nie zmienia faktu, że rezerwuję sobie prawo do podjęcia wyzwania RazzVery Happy - zresztą wiesz co powiedział, kiedy uzyskałem lepszy wynik jak on w "SH2", że on Amerykanin ma za słaby komputer (po tym jak skończył granie z wynikiem 47:49 i ogłaszając wszem i wobec, że jest NOWYM REKORDZISTĄ ŚWIATA i że musiałem coś przegapić w swojej próbie, na co ja wypaliłem, żeby dał mi tydzień, bo wydaje mi się, że mogę przejsć grę szybciej, po czym uzyskałem 46:44 (ostatecznie przy lepszym offsecie (jak i zapewne lepszej też nieco jakości próby) poprawiłem ten rezultat na 45:37 Razz (grając na takim gównie, że o grywalności razem z nagrywaniem w trakcie ledwo mogła być mowa na najniższych detalach i przy najniższej rozdziałce, a ten mi pieprzy o niedomaganiu komputera, ha!Razz) - żałosne.. a wcześniej przez 2 tygodnie dzień w dzień wytrąbiał do mnie, że już sobie specjalnie zamówił wersję PC, żeby zmieść z powierzchni Ziemi mój wynik i nagle takie przeszkody..o jak mi przykro Razz, dlatego nie lubię ćwoka - żeby nie było wątpliwości o kim mówię, gość nazywa się Brandon S. Armstrong i pochodzi z Ameryki i używa dumnie brzmiącego nicka "Duke", czyli Książe Razz) (gość jest dobry, ale jak widać można go pokonać Very Happy:P), z tym, że raz - "bo nie chce mi się tego teraz robić" i 2. (może, nawet raczej) bo nie mam nagrywarki, którą może sobie sprawię, ale jak zapewne się orientujesz - grając wciąż i wciąż następuje efekt "wypalenia" tytułem (po prostu fabuła mi się bardziej podoba w "drugiej" części:P), ja nie wiem jak temu rekordziście nie zbrzydło grać kilka lat w ten sam tytuł w "koło Macieju" - LOL, choć trochę to rozumiem, bo ja do tego stopnia rozkochany byłem (ba, nadal jestem WinkRazz) w fabule z "SH2" (fabule i generalnie wszystkim co z tą grą jest związane Razz;)Very Happy), że jakby ktoś pobił mój wynik postawiłbym sobie za punkt honoru, żeby odzyskać ten rekord i zmieść rywala z powierzchni ziemi, że się ośmielił wejść na udeptany grunt Razz (nie żartuję Very Happy;)), także poszło niezgorzej, niezgorzej Razz Laughing Very Happy Smile . Obecnie siedzę i grywam sobie w "Dune 2", prowadząc kampanię (oczywiście Harkonnenami Wink).

No na "SH5" również czekam, bo "czwórka" to była dla mnie taka jedna wielka kupa - mówiąc w skrócie/inaczej - popłuczyny po tym co było wcześniej Razz;) i zamiast czuć się strasznie to czułem się raczej, jakby autorom zaczęło 1. brakować oryginalności (no dobra, może to źle użyte słowo, ale oceniając np. wygląd potworów, to można śmiało mówić o tym), 2. niezaprzeczalnym faktem jest, że wprawdzie "czwórkę" robiło Konami, to jednak skład personalny był inny i.. to widać.

P.S. A gra na czas jest jak narkotyk - wciągasz i nawet nie orientujesz się, kiedy to następuje, ale niektórzy to grubo przesadzają Razz. Ja rozumiem, że ktoś lubi grać w gry, ale w jedną przez 10 lat, to dla mnie mała patologia, ale to - LOL - moje zdanie.
Powrót do góry Go down
Olaf

Olaf


Liczba postów : 745
Age : 36
Location : Żnin
Registration date : 28/12/2007

Wasze videa/nagrania, którymi się pragniecie podzielić :);) Empty
PisanieTemat: Re: Wasze videa/nagrania, którymi się pragniecie podzielić :);)   Wasze videa/nagrania, którymi się pragniecie podzielić :);) EmptySob Paź 18, 2008 6:10 am

Ja przysiaduje na Town Center ;] Polecam..

Wiesz mi się zdaję,że trochę za mocne słowa w stronę części czwartej wypowiadasz.Fakt,faktem była zdecydowanie od poprzednich odsłon,ale nie była aż taka zła.Gdy by nie tytuł Silent Hill,to to był by poczciwy horror(daj boże więcej takich horrorów na PC)..miała klimat,poruszającą fabułę czyli to z czego słynie Konamii.Oczywiście wad też było mnóstwo,co faktycznie zmniejszała frajdę z grania,ale i tak ten tytuł w moim odczuciu nie zasługuje na łatkę "wielka kupa" Rolling Eyes
Powrót do góry Go down
Introverder




Liczba postów : 46
Registration date : 23/08/2008

Wasze videa/nagrania, którymi się pragniecie podzielić :);) Empty
PisanieTemat: Re: Wasze videa/nagrania, którymi się pragniecie podzielić :);)   Wasze videa/nagrania, którymi się pragniecie podzielić :);) EmptySob Paź 18, 2008 8:30 am

Wiesz, do grafiki nie mam nic do zarzucenia, to ta cała historia z Walterem jest dla mnie durna, a Walter tak BTW wygląda jak Kurt Cobain - tylko ta peleryna się nie zgadza Razz;).

Sam fakt bycia uwięzionym we własnym pokoju nie jest zły.. Przyznam, że sposób, w jaki pokazano to w grze jest ok, ale już sam sposób prowadzenia akcji, fabuły i ta seria kolejnych morderstw, wszystko to jest PRYMITYWNIE LINIOWE.

Co razi - gł. wątek fabuły (za który uznaję Waltera, jako że Henry i Eileen są po prostu elementem w pewnym sensie świata Waltera - oczywiście to kwestia względna - takie założenie), JASNOŚĆ (gra jest zdecydowanie za jasna), uboga il. elementów scenerii, wygląd potworów, z których podobała mi się jedynie nowa wersja piesków, za mało walk z bossami (jest to w pewnym sensie efekt b. liniowego prowadzenia akcji). Co do grafiki jeszcze - gra jest niby zrobiona, jak stary film, ale ten efekt nie wyszedł za dobrze, bo brakuje tego elementu "zabrudzenia", ta grafika, te lokacje powinny przesiąkać brudem, rdzą.. Wygląd dzielnicy przemysłowej jest dla mnie już w ogóle beznadziejny, las mało straszny i z trudem można poznać, że to las - LOL.

Fajnym pomysłem w moim odczuciu są duchy, które nie pozwalają nam wytchnąć ani na chwilkę, choć dla mnie były akurat nieco wkurzające, ale potrafiły napędzić strachu, tylko za dużo tego..

Kolejny minus - wszędzie pałętająca się za nami Eileen, na którą musimy non-stop czekać.

Co rządzi natomiast w "SH4" - zakończenie "BAD" (te, w którym - o ile mnie już pamięć nie myli, Henry umiera, a pokój zostaje opanowany przez złe moce), tak więc za mało dla mnie tego, żeby uznać tą pozycję godną serii Silent Hill, bo albo twórcy powinni zdecydować się na coś zupełnie zrywającego (tutaj elementem spajającym jest wycinek ze śmietnika sprzed apartamentów hotelowych w "SH2"), z tym co było dawniej tworząc nową grę i nie nadawać tytułu, do czegoś jednak zobowiązującego albo stworzyć grę o czymś zupełnie innym..

UPDATE:P:D;):

poprawiłem swój rekord o kolejne 5 sekund, ale nie jest to nowa próba tylko po prostu poprawienie i zamknięcie szlifu w postaci lepszego dopracowania ostatniego segmentu zwanego "NOWHERE", który należy do jednego z moich ulubionych obecnie Razz, co oznacza, że mój nowy osobisty rekord wynosi 34:34 RazzVery Happy;). Chciało mi się, bo zobaczyłem, że jeszcze mogę powalczyć i zawalczyć o przebitkę wyniku Zeno w "SH1", który do tej pory był drugą najszybszą osobą w przejściu "SH1" na czas Wink (34:35).. Razz;)Very Happy, a oto zrzut Smile:

Wasze videa/nagrania, którymi się pragniecie podzielić :);) 3434hk0.thWasze videa/nagrania, którymi się pragniecie podzielić :);) Thpix
).
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Wasze videa/nagrania, którymi się pragniecie podzielić :);) Empty
PisanieTemat: Re: Wasze videa/nagrania, którymi się pragniecie podzielić :);)   Wasze videa/nagrania, którymi się pragniecie podzielić :);) Empty

Powrót do góry Go down
 
Wasze videa/nagrania, którymi się pragniecie podzielić :);)
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Muzyka :: Off Topic-
Skocz do: