Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum MetallicaArt
 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Czyżby nowy utwór???

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Kuba

Kuba


Liczba postów : 283
Age : 30
Location : Kłodzko
Registration date : 25/03/2008

Czyżby nowy utwór??? Empty
PisanieTemat: Czyżby nowy utwór???   Czyżby nowy utwór??? EmptyNie Lip 27, 2008 7:56 pm

http://pl.youtube.com/watch?v=Rd7uHAlncUM&feature=related

Czy ktos z szlachetnych uzytkowników forum wie co to za utwór? Wyzszy istota z kosmosu znana jako Igor, niesety mi nie pomogla.... lol!
Moze to utwór z DM??? Jesli tak, to poprstu wymiotka!!! Ta piosenka wywalila mnie z butów, jest naprawde magiczna, magicznie zagrana i magicznie zaspiewana... Rolling Eyes Nie zdziwlbym sie sie gdyby to byl "The Unforgiven III" Wink
Powrót do góry Go down
Olaf

Olaf


Liczba postów : 745
Age : 36
Location : Żnin
Registration date : 28/12/2007

Czyżby nowy utwór??? Empty
PisanieTemat: Re: Czyżby nowy utwór???   Czyżby nowy utwór??? EmptyNie Lip 27, 2008 8:21 pm

Kuba,żeś mi apetytu narobił Laughing
Toż to ja osoba nie nawidząca loadów poznałem,że to jest utwór z którejś z tej płyt ^^ I akurat ten jeszcze jest w miarę na Loadzie Razz
To jest song "The House Jack Built" lol!
Powrót do góry Go down
Kuba

Kuba


Liczba postów : 283
Age : 30
Location : Kłodzko
Registration date : 25/03/2008

Czyżby nowy utwór??? Empty
PisanieTemat: Re: Czyżby nowy utwór???   Czyżby nowy utwór??? EmptyPon Lip 28, 2008 8:30 am

Cos mi podpowiadało, ze ten głos Jamesa pochodzi z czasówa Loada... ale ja jednak żywiłem nadziję, ze to cos z DM. Embarassed To teraz chyba powinienm sie zabic..... Chcociaż.. w poradniku metalowca <patrz nonsensopedia> jest mowa tylko o tym : " Jesli nie wiesz co to jest Master of puppets, nie jestes godzien by zyć" Tutaj akurat nikt nie ma do mni zastrzezen.. Laughing No wiec, chyba mam prawo zyc... Jak myslice? Laughing
Powrót do góry Go down
Piotrek
Moderator Forum
Piotrek


Liczba postów : 1060
Age : 37
Location : Sochaczew
Registration date : 10/12/2007

Czyżby nowy utwór??? Empty
PisanieTemat: Re: Czyżby nowy utwór???   Czyżby nowy utwór??? EmptyPon Lip 28, 2008 9:15 am

Tak jak mówi Olaf jest to piosenka z "Load" "The House Jack Built" i to jest super piosenka Very Happy Ale mam nadzieje że piosenki na nowej płycie będą podchodzić bardziej pod MOP czy AJFA niż Load Wink
Powrót do góry Go down
Olaf

Olaf


Liczba postów : 745
Age : 36
Location : Żnin
Registration date : 28/12/2007

Czyżby nowy utwór??? Empty
PisanieTemat: Re: Czyżby nowy utwór???   Czyżby nowy utwór??? EmptyPon Lip 28, 2008 10:47 am

Ja też mam taką nadzieję lol!
Powrót do góry Go down
nefaria

nefaria


Liczba postów : 197
Age : 38
Location : City of gold Eldorado
Registration date : 06/06/2008

Czyżby nowy utwór??? Empty
PisanieTemat: Re: Czyżby nowy utwór???   Czyżby nowy utwór??? EmptySob Sie 02, 2008 9:10 am

im bliżej wydania płyty tym bardziej emocje oszukują słuch jak widzęSmile
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Czyżby nowy utwór??? Empty
PisanieTemat: Re: Czyżby nowy utwór???   Czyżby nowy utwór??? Empty

Powrót do góry Go down
 
Czyżby nowy utwór???
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Nowy album Metalliki?

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Muzyka :: Metallica-
Skocz do: