Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum MetallicaArt
 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Przygotujcie szczęki do opadania!!!!!!

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
nefaria

nefaria


Liczba postów : 197
Age : 37
Location : City of gold Eldorado
Registration date : 06/06/2008

Przygotujcie szczęki do opadania!!!!!! Empty
PisanieTemat: Przygotujcie szczęki do opadania!!!!!!   Przygotujcie szczęki do opadania!!!!!! EmptyWto Lip 01, 2008 6:37 am

Na dole podsyłam link, zjedźcie w nim na datę 7 wrześnie i radujcie gęby bo to się dzieje na prawdę!!!!!!

http://www.ump.pl/main.php?cid=skroty&iid=imprezy2008

Polecam pod tym małym artykulikiem doczytać najważniejszą informację czyli: WSTĘP WOLNY!!!!!



ekhm to kto jedzie? Twisted Evil
Powrót do góry Go down
Piotrek
Moderator Forum
Piotrek


Liczba postów : 1060
Age : 36
Location : Sochaczew
Registration date : 10/12/2007

Przygotujcie szczęki do opadania!!!!!! Empty
PisanieTemat: Re: Przygotujcie szczęki do opadania!!!!!!   Przygotujcie szczęki do opadania!!!!!! EmptyWto Lip 01, 2008 10:26 am

Hehe, 7 września gra "Danzel" jak widzę Razz No ale domyślam się że koleżance chodziło o datę 6 września i koncert zespołu "Therion" Twisted Evil Ja tego zespołu nie słucham ale moja koleżanka jest Jego wielką fanką więc myślę że Ona pojedzie spokojnie, tym bardziej że z Warszawy do Płocka droga niedaleka, tak samo w sumie jak z mojego Sochaczewa do Płocka Wink
Powrót do góry Go down
Igor

Igor


Liczba postów : 1062
Age : 32
Location : Warszawa
Registration date : 11/02/2008

Przygotujcie szczęki do opadania!!!!!! Empty
PisanieTemat: Re: Przygotujcie szczęki do opadania!!!!!!   Przygotujcie szczęki do opadania!!!!!! EmptyWto Lip 01, 2008 3:57 pm

Że co, że jak? Czemu mam jechać na wybory studenckiej miss polski? scratch A na serio - pożyjemy zobaczymy, muszę się z nimi zapoznać Very Happy
Powrót do góry Go down
nefaria

nefaria


Liczba postów : 197
Age : 37
Location : City of gold Eldorado
Registration date : 06/06/2008

Przygotujcie szczęki do opadania!!!!!! Empty
PisanieTemat: Re: Przygotujcie szczęki do opadania!!!!!!   Przygotujcie szczęki do opadania!!!!!! EmptyWto Lip 01, 2008 7:26 pm

Embarassed czuje się zawstydzona, myślałam, że tu wszyscy słuchają Danzel`a Twisted Evil no ludziska nie marudzić tylko spinać tyłki i dawać do Płocka bounce
Powrót do góry Go down
Lilith Rose
Moderator Forum
Lilith Rose


Liczba postów : 1525
Age : 35
Location : Łódź
Registration date : 12/12/2007

Przygotujcie szczęki do opadania!!!!!! Empty
PisanieTemat: Re: Przygotujcie szczęki do opadania!!!!!!   Przygotujcie szczęki do opadania!!!!!! EmptySro Lip 02, 2008 9:10 am

śmiej się śmiej, ja w sylwestra byłam na koncercie Danzela przez przypadek ^^Razz bo kolega ciągnął nas mówiąc: super koncert będzie!! (nie dodając nazwy zespołu) xD
Powrót do góry Go down
http://www.lastfm.pl/user/Lilith_Rose
Igor

Igor


Liczba postów : 1062
Age : 32
Location : Warszawa
Registration date : 11/02/2008

Przygotujcie szczęki do opadania!!!!!! Empty
PisanieTemat: Re: Przygotujcie szczęki do opadania!!!!!!   Przygotujcie szczęki do opadania!!!!!! EmptyCzw Lip 03, 2008 9:02 am

Załadował Cie... epic fail Very Happy Ej ale Wy z tym Danzelem (czy tam Denzelem) nie mówicie poważnie? xD
Powrót do góry Go down
nefaria

nefaria


Liczba postów : 197
Age : 37
Location : City of gold Eldorado
Registration date : 06/06/2008

Przygotujcie szczęki do opadania!!!!!! Empty
PisanieTemat: Re: Przygotujcie szczęki do opadania!!!!!!   Przygotujcie szczęki do opadania!!!!!! EmptyPon Lip 07, 2008 7:39 pm

a co? zlinczowałbyś nas? Cool epic ass up i trochę entuzjazmu ludzie Razz
Powrót do góry Go down
Igor

Igor


Liczba postów : 1062
Age : 32
Location : Warszawa
Registration date : 11/02/2008

Przygotujcie szczęki do opadania!!!!!! Empty
PisanieTemat: Re: Przygotujcie szczęki do opadania!!!!!!   Przygotujcie szczęki do opadania!!!!!! EmptySro Lip 09, 2008 1:56 pm

Dobra tylko postawię sobie włoski na żel i jedziem Cool
Powrót do góry Go down
nefaria

nefaria


Liczba postów : 197
Age : 37
Location : City of gold Eldorado
Registration date : 06/06/2008

Przygotujcie szczęki do opadania!!!!!! Empty
PisanieTemat: Re: Przygotujcie szczęki do opadania!!!!!!   Przygotujcie szczęki do opadania!!!!!! EmptySro Lip 09, 2008 2:10 pm

trzymam za słowo z tymi włosami Laughing
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Przygotujcie szczęki do opadania!!!!!! Empty
PisanieTemat: Re: Przygotujcie szczęki do opadania!!!!!!   Przygotujcie szczęki do opadania!!!!!! Empty

Powrót do góry Go down
 
Przygotujcie szczęki do opadania!!!!!!
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Muzyka :: Inne zespoły-
Skocz do: