Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum MetallicaArt
 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Guitar hero: Metallica

Go down 
+12
Thorn Within
krzysiek666
Andrzej91
Michał
lars_ulrich46
Trzeszcz
Maciek
ashley1512
kamila
Lilith Rose
Igor
Issues
16 posters
AutorWiadomość
Issues

Issues


Liczba postów : 170
Age : 32
Location : Chodzież
Registration date : 29/02/2008

Guitar hero: Metallica Empty
PisanieTemat: Guitar hero: Metallica   Guitar hero: Metallica EmptyPią Cze 06, 2008 12:36 pm

Powrót do góry Go down
http://www.metallica-zone.yoyo.pl
Igor

Igor


Liczba postów : 1062
Age : 32
Location : Warszawa
Registration date : 11/02/2008

Guitar hero: Metallica Empty
PisanieTemat: Re: Guitar hero: Metallica   Guitar hero: Metallica EmptyPią Cze 06, 2008 1:07 pm

Taak czytałem na Gaminatorze ;] Na pewno kupię i zagram. Mam nadziję, że podobnie jak w GH:Aerosmith zespół zostane fajnie, troche karykaturalnie odwzorowany Very Happy
Powrót do góry Go down
Lilith Rose
Moderator Forum
Lilith Rose


Liczba postów : 1525
Age : 35
Location : Łódź
Registration date : 12/12/2007

Guitar hero: Metallica Empty
PisanieTemat: Re: Guitar hero: Metallica   Guitar hero: Metallica EmptyPią Cze 06, 2008 4:03 pm

hmm, to przydałoby się mieć coś takiego no Razz
Powrót do góry Go down
http://www.lastfm.pl/user/Lilith_Rose
Issues

Issues


Liczba postów : 170
Age : 32
Location : Chodzież
Registration date : 29/02/2008

Guitar hero: Metallica Empty
PisanieTemat: Re: Guitar hero: Metallica   Guitar hero: Metallica EmptyPią Cze 06, 2008 6:04 pm

Ja tez bym to chętnie kupił tylko, patrząc na cenę gier z tej serii to trochę mi zal dupę ściska xD
Powrót do góry Go down
http://www.metallica-zone.yoyo.pl
Lilith Rose
Moderator Forum
Lilith Rose


Liczba postów : 1525
Age : 35
Location : Łódź
Registration date : 12/12/2007

Guitar hero: Metallica Empty
PisanieTemat: Re: Guitar hero: Metallica   Guitar hero: Metallica EmptyPią Cze 06, 2008 6:36 pm

mi też, bo u mnie to sie gra, się gra i się nudzi po czasie ;] zresztą jakby rodzice to zobaczyli że katuje w jakąś zabawkę za tyle kasy to by powiedzieli że zachowuje się jak przedszkolak Razz
Powrót do góry Go down
http://www.lastfm.pl/user/Lilith_Rose
kamila

kamila


Liczba postów : 58
Age : 29
Location : Otwock
Registration date : 04/07/2008

Guitar hero: Metallica Empty
PisanieTemat: Re: Guitar hero: Metallica   Guitar hero: Metallica EmptySro Lip 16, 2008 12:45 pm

Zamierzam sobie ściągnąc albo od kumpla pozyczyc bo moim znajomym strasznie sie podoba Very Happy
Powrót do góry Go down
ashley1512

ashley1512


Liczba postów : 55
Location : Kraków
Registration date : 20/08/2008

Guitar hero: Metallica Empty
PisanieTemat: Re: Guitar hero: Metallica   Guitar hero: Metallica EmptySob Sie 23, 2008 11:46 am

no pasowałoby to mieć ale mi tak samo jak LiLith gry szybko sie nudzą ale może to byłby wyjątek... <3
Powrót do góry Go down
Maciek

Maciek


Liczba postów : 59
Age : 31
Location : Proślice
Registration date : 17/06/2008

Guitar hero: Metallica Empty
PisanieTemat: Re: Guitar hero: Metallica   Guitar hero: Metallica EmptyPon Lis 24, 2008 12:25 pm

nie ma bata, muszę mieć tę gre!!!!
Powrót do góry Go down
Trzeszcz

Trzeszcz


Liczba postów : 93
Age : 34
Location : Inowrocław (kuj-pom)
Registration date : 16/08/2008

Guitar hero: Metallica Empty
PisanieTemat: Re: Guitar hero: Metallica   Guitar hero: Metallica EmptyNie Gru 28, 2008 1:57 am

Powrót do góry Go down
ashley1512

ashley1512


Liczba postów : 55
Location : Kraków
Registration date : 20/08/2008

Guitar hero: Metallica Empty
PisanieTemat: Re: Guitar hero: Metallica   Guitar hero: Metallica EmptyNie Gru 28, 2008 12:55 pm

James w tym ma jakaś twarz niedorobiona. Bez obrazy dla niego
Powrót do góry Go down
Igor

Igor


Liczba postów : 1062
Age : 32
Location : Warszawa
Registration date : 11/02/2008

Guitar hero: Metallica Empty
PisanieTemat: Re: Guitar hero: Metallica   Guitar hero: Metallica EmptyNie Gru 28, 2008 7:59 pm

No wygląda jakby mu morde troche obili Razz Ale reszta chłopaków prezentuje się zajebiście. Szczególnie Rob i jego wiatraczek Very Happy
Powrót do góry Go down
Issues

Issues


Liczba postów : 170
Age : 32
Location : Chodzież
Registration date : 29/02/2008

Guitar hero: Metallica Empty
PisanieTemat: Re: Guitar hero: Metallica   Guitar hero: Metallica EmptyPon Sty 19, 2009 9:40 pm

No z nich wszystkich to najlepiej zrobili Roberta i Larsa, bo James i kirk tak trochę dziwnie wyglądają Razz
Powrót do góry Go down
http://www.metallica-zone.yoyo.pl
lars_ulrich46

lars_ulrich46


Liczba postów : 135
Age : 29
Registration date : 19/02/2009

Guitar hero: Metallica Empty
PisanieTemat: Re: Guitar hero: Metallica   Guitar hero: Metallica EmptyPią Lut 20, 2009 2:22 pm

To marzenie się spełni w końcu będe miał tą grę. Z niecierpliwością czekam na tą premierę.
Powrót do góry Go down
Igor

Igor


Liczba postów : 1062
Age : 32
Location : Warszawa
Registration date : 11/02/2008

Guitar hero: Metallica Empty
PisanieTemat: Re: Guitar hero: Metallica   Guitar hero: Metallica EmptyCzw Lut 26, 2009 4:30 pm

W nowym GH wystąpią Lemmy i King Diamond! Fuck yeah! Twisted Evil

http://metallica.com/index.asp?item=601924
Powrót do góry Go down
Michał

Michał


Liczba postów : 541
Age : 27
Location : Jelenia Góra (okolice)
Registration date : 24/02/2009

Guitar hero: Metallica Empty
PisanieTemat: Re: Guitar hero: Metallica   Guitar hero: Metallica EmptyPią Mar 20, 2009 1:18 pm

A co w tej grze sie robi? Ja nigdy nie grałem, tylko słyszałem ze istnieje cos takiego jak Gituar Hero. Tam sie gra na gitarze i perkusji?? Jak to to troche gra bezsensu bo przecież lepiej chwycić za prawdziwy instrument. A jeśli chodzi o gry to lepiej porżnąć w coś innego, moze jakies RPG.
Powrót do góry Go down
lars_ulrich46

lars_ulrich46


Liczba postów : 135
Age : 29
Registration date : 19/02/2009

Guitar hero: Metallica Empty
PisanieTemat: Re: Guitar hero: Metallica   Guitar hero: Metallica EmptyPią Mar 20, 2009 6:04 pm

Michał, ta gra to dobry start na początek. Mi się osobiście podoba, szczególnie ta część z Metallicą, chociaż mam już dwie części tej serii(Guitar Hero). Tylko że cena trochę dobija i to jest jedyna wada tej gry. Very Happy Very Happy Razz
Powrót do góry Go down
Andrzej91

Andrzej91


Liczba postów : 46
Age : 33
Location : Łódź
Registration date : 04/10/2008

Guitar hero: Metallica Empty
PisanieTemat: Re: Guitar hero: Metallica   Guitar hero: Metallica EmptyWto Maj 05, 2009 7:12 pm

lars_ulrich46 napisał:
Michał, ta gra to dobry start na początek. Mi się osobiście podoba, szczególnie ta część z Metallicą, chociaż mam już dwie części tej serii(Guitar Hero). Tylko że cena trochę dobija i to jest jedyna wada tej gry. Very Happy Very Happy Razz
tak masz racje, w sumie to się płaci za kontloler a nie w taki stopniu za gre
Powrót do góry Go down
krzysiek666

krzysiek666


Liczba postów : 2
Age : 30
Location : Warszawa
Registration date : 26/09/2009

Guitar hero: Metallica Empty
PisanieTemat: Re: Guitar hero: Metallica   Guitar hero: Metallica EmptyWto Paź 20, 2009 8:11 am

Ja zastanawiam się nad kupnem tej gry.Ale chyba lepszym rozwiązaniem zamiast kupować Guitar Hero jest słuchać Metallicy i zacząć uczyć się grać na prawdziwym instrumencie.
Powrót do góry Go down
Michał

Michał


Liczba postów : 541
Age : 27
Location : Jelenia Góra (okolice)
Registration date : 24/02/2009

Guitar hero: Metallica Empty
PisanieTemat: Re: Guitar hero: Metallica   Guitar hero: Metallica EmptyWto Paź 20, 2009 8:01 pm

Cytat :
Ale chyba lepszym rozwiązaniem zamiast kupować Guitar Hero jest słuchać Metallicy i zacząć uczyć się grać na prawdziwym instrumencie.
Dokładnie tak, ja wolę chwycić za zwykłą gitarę i coś pograć niż bawić się w komputer Smile
Powrót do góry Go down
Thorn Within

Thorn Within


Liczba postów : 297
Age : 28
Location : koszalin
Registration date : 20/01/2010

Guitar hero: Metallica Empty
PisanieTemat: Re: Guitar hero: Metallica   Guitar hero: Metallica EmptyCzw Lut 25, 2010 11:56 am

no za 500 można mieć już jakąś nie złą gitare na początek i podłączyć do pc
Powrót do góry Go down
Michał

Michał


Liczba postów : 541
Age : 27
Location : Jelenia Góra (okolice)
Registration date : 24/02/2009

Guitar hero: Metallica Empty
PisanieTemat: Re: Guitar hero: Metallica   Guitar hero: Metallica EmptyCzw Lut 25, 2010 2:15 pm

A za 100 zł możesz kupić zwykłą gitarę klasycznę i przez pickup'a podłączyć ją do kompa Razz
Powrót do góry Go down
Thorn Within

Thorn Within


Liczba postów : 297
Age : 28
Location : koszalin
Registration date : 20/01/2010

Guitar hero: Metallica Empty
PisanieTemat: Re: Guitar hero: Metallica   Guitar hero: Metallica EmptySro Mar 24, 2010 11:35 pm

no ja na dniach kupuje sobie gitar elektryczną no ale później kupie sobie prawdopodobnie guitar hero z perkusję bo normalna mi się w pokoju nie zmieść Very Happy
Powrót do góry Go down
kamilo15

kamilo15


Liczba postów : 6
Registration date : 25/08/2010

Guitar hero: Metallica Empty
PisanieTemat: Guitar Hero   Guitar hero: Metallica EmptySro Sie 25, 2010 6:17 am

Lars Urlich ma niedorobioną perkusje i gitary są trochę za długie ale poza tym fajnie się gra
Powrót do góry Go down
adajs

adajs


Liczba postów : 29
Age : 28
Registration date : 19/03/2011

Guitar hero: Metallica Empty
PisanieTemat: Re: Guitar hero: Metallica   Guitar hero: Metallica EmptyPon Mar 28, 2011 5:26 pm

Ja słucham mety od niedawna (będzie pół roku) ale to mi nie starcza Very Happy
Chcę sam grać na instrumencie a nie tylko słuchać, niestety nigdy w życiu nie siedziałem za bębnami anie nie miałem w rękach gitary elektrycznej Crying or Very sad
Takie GH NAUCZY grać czy to jest tylko dla profesjonalistów?
Powrót do góry Go down
Phanto\M/

Phanto\M/


Liczba postów : 217
Age : 29
Location : Warszawa
Registration date : 17/05/2009

Guitar hero: Metallica Empty
PisanieTemat: Re: Guitar hero: Metallica   Guitar hero: Metallica EmptyWto Mar 29, 2011 9:06 pm

to jest jedynie dla zabawy ; ) skombinuj gitare albo graj na kogos instrumencie,pokombinuj,poczatki sa zawsze najtrudniejsze ; ) ja np gram juz 4 lata na akustyku,nie nudzi mi sie; ) niedlugo rusza elektryk ; D
Powrót do góry Go down
Michał

Michał


Liczba postów : 541
Age : 27
Location : Jelenia Góra (okolice)
Registration date : 24/02/2009

Guitar hero: Metallica Empty
PisanieTemat: Re: Guitar hero: Metallica   Guitar hero: Metallica EmptySro Mar 30, 2011 11:12 am

GH nie nadaje się do nauki gdy na instrumentach. To zabawka a nie instrument. Zamiast wydawac te 500zł na grę dozbieraj kolejne 500zł i kup sobie gitare Razz
Powrót do góry Go down
Damian 2525

Damian 2525


Liczba postów : 160
Age : 27
Location : taka miejscowość koło Grudziądza
Registration date : 09/08/2010

Guitar hero: Metallica Empty
PisanieTemat: Re: Guitar hero: Metallica   Guitar hero: Metallica EmptyCzw Mar 31, 2011 5:59 pm

Czy słyszał może ktoś z Was o wersji tej gry na PC?
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Guitar hero: Metallica Empty
PisanieTemat: Re: Guitar hero: Metallica   Guitar hero: Metallica Empty

Powrót do góry Go down
 
Guitar hero: Metallica
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Guitar Hero
» Guitar Hero (??)
» Death Magnetic -Guitar Hero Version-
» MetallicA

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Muzyka :: Guitar Hero-
Skocz do: